Fórum - Zobrazit téma - Hudba, která přináší mír i inspiraci - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Hudba, která přináší mír i inspiraci
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Hudba, která přináší mír i inspiraci

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 7:29 pm    Předmět: Hudba, která přináší mír i inspiraci Citovat

Protože mám rád duchovní hodbu a mám rád také mantry, rád bych vás upozornil na akci, která se sice uskuteční až v říjnu 2010, konkrétně 12.10.2010 v Praze - koncert Mitena a Devy Premal.
Zažil jsem jejich koncert předlety - byl to tak úžasný zýžitek, že dodnes z něj čerpám inspiraci.
Podrobnosti ještě neznám, jen v kalendáři koncertů Mitena a Deva Premal je uvedeno, že koncert tohoto dne se uskuteční v Praze.
Pokud posloucháte jejich hudbu, nebo jste byli na jejich koncertě, ať v Praze nebo v Ostravě, prosím napište své zážitky. Budeme vzpomínat a těšit se na ně společně. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 9:07 pm    Předmět: Citovat

Jéjej jéjej,to už budu doma ,jupíííí.Budu přemýšlet nad účastí.
Právě jsem ,,oplakávala'' dva koncerty ,na které nemohu ,tak si to tímto vynahradím Smile

Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Nency
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 14.7. 2004
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 5:40 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsi mě dostal Kájo,Byli jsme na nich v Ostravě,díky Tvé informaci a byl to neskutečný zážitek Wink Náhodně VIP 2. řada,prostě nemělo to chybu.Mantry v jejich podání nádhera... Rolling Eyes Praha je pro mne ale trochu z ruky,tak uvidíme.Každopádně děkuji za informaci..CD zakoupené na jejich koncertě poslouchám docela často ConfusedVšem můžu jen doporučit.....Nency
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ela
Nováček
Nováček


Registrace: 8.1. 2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 2:39 pm    Předmět: Hudba, která přináší mír i inspiraci Citovat

Moc děkuji za informaci o koncertu, hned jsem si našla na internetu vše o koncertu. Bude se konat v divadle Hybernia a už se prodávájí vstupenky. Moc se na koncert těším. Za nic si ho nenechám ujít. Jejich hudba je nádherná a mě hodně pomáhá v životě. Ještě jednou díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jafik
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.10. 2007
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 8:38 pm    Předmět: Citovat

Tady možno zakoupit Smile

http://vstupenky.ticket-art.cz/index.php?pg=predstaveni&id=4672&auth=17d6c4ce8e4f3bcb229bde4f21c54637
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund