Fórum - Zobrazit téma - Slzy - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Slzy
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Slzy
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 9:30 pm    Předmět: Slzy Citovat

Stává se vám, že při dálkovém působení se vám někdy spustí slzy?
Jak to vnímáte? Jako očistu za dotyčného, nebo jako natažení jeho problému na sebe a čištění v sobě, nebo jako jejich slzy úlevy?
Není to vždy.
Podělte se prosím.
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 9:58 pm    Předmět: Citovat

Stávalo se mi to. Čistila jsem si něco svého. Určitě se tam promítlo nějaké společné téma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 9:58 pm    Předmět: Citovat

To nevylučuji, děkuji za názor.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
HonzaD
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.1. 2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 10:32 am    Předmět: Citovat

Zdravím!

U mě se při působení se neobjevují slzy, ale občas na začátku působení mě to tlačí k silnému zavírání očí, jako když zavřeš oči úplně na silu co to nejvíc jde až se u toho šklebíš. Jestli se tím něco čístí, podle mého názoru těžko říct. Já osobně tento pocit nemám.

HonzaD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 10:52 am    Předmět: Citovat

U mně se to vnímání liší podle toho, zda s tím člověkem mám či nemám určitou citovou vazbu. S těma co mám citovou vazbu, tak v průběhu posílání energie/čištění se mně více objevují emoce či různé pocity. Někdy až hodně intenzivní. Je to ale dané také tím, že si tím zároveň řeším svoje věci. U ostatních je to pouze v úrovni energii. Někdy se objeví nějaký pocit pouze jako informace a když si to uvědomím, tak je to pryč.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 11:38 am    Předmět: Citovat

Jo, se zavřenýma očima to taky někdy pěkně cvičí, spíš ale jako by chtěly vyskočit z důlků.

Ta citová vazba by mohla hrát roli a přikláním se i k tomu, že si zároveň řeším svoje věci - i proto, že reiki je především prací na sobě samém.

Nehodnotím jestli je to dobře, nebo špatně, jen mě zajímají poznatky druhých.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 12:03 pm    Předmět: Re: Slzy Citovat

kamo napsal:

Jak to vnímáte? Jako očistu za dotyčného, nebo jako natažení jeho problému na sebe a čištění v sobě, nebo jako jejich slzy úlevy?


Slzy mohly být projevem Tvojí vděčnosti.
A také třeba mohly být jako poděkování od člověka, který Tě o energii požádal. A projevilo se to tímto způsobem.
Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 1:12 pm    Předmět: Citovat

Můžeš začít slzet, i když jsi ve stavu blaženosti.
I když máš pocit, že tě žádná emoce nezasáhla, tak určitě nějaká podvědomá informace ty slzy spustila. I jako ,,příjemci".

Tak jako déšť je očistný i slzy jsou očistné a nemusí to být zrovna slzy smutku, ale i štěstí a radosti. Těch bych si přála co nejvíc Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 1:34 pm    Předmět: Citovat

Občas se stane, že se lidem u mě na stole ty slzy spustí a oni se je snaží zadržet a se studem se omlouvají to a přitom je to úleva...stane se to i chlapům. Když to někdo neumí ze sebe pustit jinak, jde to očima. Oči se tím propláchnou, zrak pročistí a svět hned vypadá příjemněji. A tak jak píšeš Eviku - ne vždy jsou to slzy žalu a bolesti.

Zajímalo mě, jak to prožívají, nebo vidí, nebo co si o tom myslí ostatní.
A děkuji všem třem dosud zúčastněným. U ostatních chápu, že toto téma není tak atraktivní jako třeba světové strany, ačkoli právě tady by se taky daly sepsat celé elaboráty.
Anebo se to fakt stalo jenom mně.

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 2:59 pm    Předmět: Citovat

V podstatě pravidelně prožívám v meditaci rovnovážný stav, kdy se směju a brečím zároveň. Při tom mi tečou slzy, řekl bych, že štěstí. Je to velmi nádherný pocit.
Někdy mně tento stav dostihne i normálním životě a to pak se musím ovládnout, jinak bych asi dostal svěrací kazajku. Very Happy

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 12:05 am    Předmět: Citovat

Také se mi to stává. Ale již méně než dřív.
Umím se naciťovat a vidět do věcí a vzhledem k tomu, že bloky jsou víceméně velmi silně emocionálně nabité nezpracované věci - ať už z jakýchkoliv důvodů, tak pokud se tam působí energií, tak to může mít tento emocionální průběh.

Dříve se mi stávalo, že se ty věci přefiltrovávali přese mne a učila jsem se je nepřebírat. Aby to nešlo přese mě. Myslím si, že je to zbytečné, může to jít jiným příjemnějším způsobem.

Teď se mi také stává, že mi třeba tečou slzy, ale je to jiné. Jsou to jak píše Evička a Roso takové ty ze štěstí. Z toho když vidím, že se v rodě rozproudí láska. Když cítím jak přijde do zablokovaných míst energie a vše se začne harmonizovat a uvolňovat a nastupuje blaženost. Když cítím, jak se u těch klientů vše prosvětluje a nastupuje čistota.

Spoustu těch věcí běhá i pocitově, podvědomě.
Leckdy tento stav přichází i se zvyšujícím se soucítěním. Napojením se na emoce a na čistou radost z proudící lásky a energie a současně poznání že všichni jedno jsme, prožívání jednoty. A lze dosáhnout i stavu kdy čas a prostor jednou jsou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 1:59 pm    Předmět: Citovat

Mě se to nestává. Občas snad dojetí, tetelivý pocit úlevy nebo radosti, či náhlá spontánní emoce, která zase postupně odplyne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 7:49 pm    Předmět: Citovat

Právě jsem učinila poznatek, jak je důležité umět se vyplakat. Dovolit si vyplakat se. Máme na to svaté právo. Slzy jsou očistné a dokážou odplavit naše smutky. Tím, že plakat ,,nepřipustíme", smutek jen tak někam ,,odložíme". Jako do depozitáře.

Pláčem se skutečně otvírá naše srdce a my dostáváme šanci znovu k sobě pustit lásku.

Stala se mi zajímavá věc. Náhoda - která jak je nám známo neexistuje Smile. .Právě jsem zažívala takové to období ,,mezi" ... ani tam - ani tady - smutek a beznaděj nejvyššího kalibru. Touha spálit za sebou všechny mosty. A do toho mi přišel mail :
Citace:
Píšu Ti také proto, že jsem si říkala, jestli by jsi nechtěla napsat takovou úvahu do té rubriky radosti, tak o ní.
Že vlastně to nemusí být vždy jen ve hmotné rovině.
Nemusí to být nic těžkého filozofického.
Tak jestli to zkusíšSmile)))


Já oblíknutá div ne ve smutku a mám psát o radosti? To mi překazilo veškeré truchlení. Pořádně jsem se ještě vybrečela a všechny nesmyslné myšlenky pomalu odcházely a já se začala věnovat novému cíli. Všechny ty nesmysly, kterými si ubližujeme jsou zkrátka v hlavě.

Myslím, že za slzy se ani chlapi nemusejí stydět. Řekla bych, že pláč je velmi účinná metoda na odblokování srdeční čakry.
Wink

(Hledala jsem vlákno o automatické kresbě - nenašla, ale našla jsem toto a protože to pro mě je aktuální, tak jsem napsala čerstvou zkušenost)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 7:13 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:
Já oblíknutá div ne ve smutku a mám psát o radosti? To mi překazilo veškeré truchlení.

To naštve, když se rozhodnu mít černý den a někdo si dovolí mi to narušit Smile

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
JANAA
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 8:09 am    Předmět: Citovat

Díky za takové "narušitele".....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund