Fórum - Zobrazit téma - Hra: poškádlete autora předchozího příspěvku - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Hra: poškádlete autora předchozího příspěvku
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Hra: poškádlete autora předchozího příspěvku

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2010 6:20 pm    Předmět: Hra: poškádlete autora předchozího příspěvku Citovat

Razz Místo určené ke vzájemnému pošťourání si ega... jemně Very Happy. A dobromyslně. Jinak budete vykázáni. Very Happy

Ó né, musím vypadnout první? Shocked

(Převzato z jednoho zahraničního fóra. Moc se mi to líbí Razz ).

Mirek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2010 9:35 pm    Předmět: Citovat

Děkuji sunnyi, že jsi nám pošťourávačům dal prostor Razz Ani tady nechci pošťourávat někoho konkrétního, ale dnes jsem narazil na internetu na odpověď záporožských kozáků tureckému sultánovi, což je docela dobrá alegorie na odpověď lidem, kteří se berou moc vážně, vznešeně a mocně. Přecitlivělé varuji, že je to trochu vulgární:

http://odhaleni.info/zporot-kozci-p-dopis-a19.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2010 10:08 pm    Předmět: Citovat

Chacháááááááá, chechéééééééééééé, můj syn říká, že to použije do literatury...............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2010 11:41 pm    Předmět: Citovat

Leni, myslíš si, že je to známka toho, že je indigový, nebo dokonce diamantový? Protože toho diamantového máme určitě domá my - zrovna mu byl rok a půl a je naštvaný, protože se u dětské doktorky choval vzorně, dělal na sestřičku i doktorku cukrbliky a opět dostal džoganec do prdelky....!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 10:14 am    Předmět: Citovat

Kájo, tak jestli je to známka toho, že je indigový, to vážně netuším. Přestala (nebo možná ani nezačala) jsem to nějak řešit, ono se to vykrystalizuje samo...............

http://www1.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=144&postdays=0&postorder=asc&highlight=indigo&start=15

Tady jukni, co jsem psala před 3 měsíci na vlákně o indigových dětech. Miluju svoje děti, i kdyby byly proužkovaný s kolečkama dohromady chichiiiiiiiii Laughing Laughing Laughing A že je to s nima náročný i krásný dohromady, to zná každej rodič s dětma v pubertě.

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 3:15 pm    Předmět: Citovat

nasi.hrisnici.cz/lendulka-7268/profil.html

Leni, Ty se teda nezdáš... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 6:04 pm    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
nasi.hrisnici.cz/lendulka-7268/profil.html

Leni, Ty se teda nezdáš... Razz



Sunnyi, Sunnyi, ty ty ty...............kluku jeden ušatej...........!!!

Takhle mě tady profláknout!

A jinak, japato, že koukáš na takový hambatý stránky? To se dělá? To se smí? Laughing Laughing Laughing


(pro zvědavé - je mi 40 a jsem rybička........) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

Lendulka napsal:
Sunnyi, Sunnyi, ty ty ty...............kluku jeden ušatej...........!!!

Takhle mě tady profláknout!

A jinak, japato, že koukáš na takový hambatý stránky? To se dělá? To se smí? Laughing Laughing Laughing


Leni, na mý uši, já na ty stránky nekoukám Embarassed To by mě moje Lenička hnala Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá květen 28, 2010 12:07 pm    Předmět: Citovat

Navazuji na debatu ve vlákně "Záhada úrovní".
samanka napsal:
Pardon přátelé, že vám skáču do řeči,
ale bylo by dobré, kdybyste si založili zase speciální vlákno, kde byste mohli vést tyto sáhodlouhé diskuze o vážných filozofických problémech
Absolutna, protože se tohle vlákno stává tímto nečitelné a nepřehledné.
Díky
šamanka


Si myslím, že debata Mirka a Lenky je k věci. To, že něco jde mimo naše chápání (moje taky), neznamená že to sem nepatří.

Lendulka napsal:
....A Šamance se nedivím, že se ozvala.....myslím, že na to má jako zakladatelka tohohle vlákna právo a že by to udělala spousta dalších z nás. Nepřišlo mi to jako štěknutí..................


Na co má zakladatel / zakladatelka právo? Podle mně úplně na nic. Pokud je někdo citově vázaný k vláknu, které založil a má pocit, že se przní něco co je jeho, tak by měl opět pohlédnou do sebe.
Jakmile sem něco vložím, tak už si to žije svým vlastním životem a svým vlastním záměrem a já nemohu k tomu být připoutaný.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: pá květen 28, 2010 12:15 pm    Předmět: Citovat

To, že je něco mimo naše chápání ještě neznamená, že je to posvátná pravda, nikdo ti to nezaručí. Stejně dobře to může být staletí mrtvý myšlenkový pahýl dávno nepoužívaný způsobem jakému sloužil nebo moderní kočkopsí dort, ze všech kultur, hlavně ať jsme zas o level duchovnější.

Nejvtipnější mi přijde, když někdo argumentuje praxí, ale předtím vede x stránkovou učenou debatu na téma dávno mrtvé filozofie života, a porovnává neporovnatelné. Ještě, že už z toho začínám vyrůstat, v myšlenkové ekvilibristice jsem byla dobrá.

Jo jo, rýpat je snadné, udržet myšlenkovou kázeň, poslouchat druhé, citlivě srovnávat své a jejich myšlenky, to není na psaní textů během obědové pauzy.

Mějte se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: pá květen 28, 2010 12:21 pm    Předmět: Citovat

to ROSO:
Dovolím si upřesnit.........debata byla mezi Mirkem a Katkou - ne mezi Mirkem a Lenkou (to bylo jindy a jinde Wink )


pak si také dovolím zkopírovat sem CELÝ můj odstavec z vlákna o úrovních a zvýraznit zde podstatnou větu:

Citace:
Po pravdě řečeno, nějak se mi nechtělo číst ty citace s oslovením Katko a Mirku, páč nejsem ani Katka ani Mirek..................


Ale i přesto mi to připadá v pořádku a nikterak mi to nevadí. A Šamance se nedivím, že se ozvala.....myslím, že na to má jako zakladatelka tohohle vlákna právo a že by to udělala spousta dalších z nás. Nepřišlo mi to jako štěknutí..................
_________________


Stále si myslím, že zakladatel vlákna se může ozvat, ve spoustě vláken se zakladatelé ozývají, aby se hovor vrátil k tématu....připadá mi to v pořádku, ať do sebe pohlížím, jak do sebe pohlížím...........sorry Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá květen 28, 2010 12:39 pm    Předmět: Citovat

S tou Lenkou jsem se spletl.
Co se týče práva autora na dodržování tématu vlákna. Myslím si, že diskuze, kterou vede Mirek s Katkou se přímo k tématu vztahuje. Co je špatného na tom, když se původní téma rozvine? Nebo diskuze nevznikla z původního tématu?
RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 6:24 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Navazuji na debatu ve vlákně "Záhada úrovní".
Si myslím, že debata Mirka a Lenky je k věci.


Jistěže je k věci. Dík Roso, že jsi to připomenul. Smile Mohl jsi to ale udělat v původním vlákně, toto vlákno jsem založil spíše na odlehčení, mělo posloužit laskavému humoru, ne jako nějaká vedlejší kolej pro komentování jiných témat.

A už vůbec ne jako platforma pro zapšklé intelektuálky, což se bohužel také stalo. Viď, Naryo? Wink

sunnyi napsal:
A dobromyslně. Jinak budete vykázáni. Very Happy.


No, a letím... Sad

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 9:35 pm    Předmět: Citovat

Ale co, dyť máš pravdu:) Do jisté(ho) Míry.
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 6:04 pm    Předmět: Citovat

Zdar, no a až to Katka a Mirek /docela sympatická jména/ rozeberou do úplného stadia a dojdou k rozumnému závěru, hlásím se též na terapii. Martinko, nelítáš v tom sama, mě dcerka z druhé A minulý týden v domácím úkolu " vylarvila" Laughing Laughing Laughing Takhle vybarvila taťuldu Idea Takže diagnóza jasná, ani to nemusíte psát. Rolling Eyes Však písmenko sem, písmenko tam, to i tady znám.....

Paroubek to odkliknul.....tady ve Slezsku i Beskydech už delší dobu řádí nečas a slunko akorát tak na webíku....Teda když se zadaří.......No je to hokej....tak ať máme aspoň hokejky..... pomož kdo můžeš....i sejhejki.... Laughing

No a pak že to není o emocích.....všechno je o emocích...... Shocked Shocked Shocked

Zdar, Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund