Fórum - Zobrazit téma - Borelioza - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Borelioza
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Borelioza

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 3:25 pm    Předmět: Borelioza Citovat

Bývalé kolegyni zjistili boreliozu ve slabém stupni. Hodnoty jsou 1,1 a ona má 1,3.
Prý to přeléčí antibiotiky.
Ona se ptá, kde k tomu mohla přijít, když klíště měla naposled před 17 lety ?
Je možné, že to v organismu tak dlouho přetrvalo ? Je borelioza jenom od klíštěte ?

Kolegyně má oslabenou imunitu a vždycky byla hodně unavená a vystresovaná.

Je vůbec potřeba do sebe cpát ATB ? Někdo radil pročistit játra pitím melty.
Máte nějakou jinou radu nebo názor ?

Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
HonzaD
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.1. 2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 11:32 pm    Předmět: Citovat

Zdravím!

Boreliózu šíří nejen klíšťata, ale i různé druhy savého hmyzu. Tvoje kolegyně nemusela klíště na sobě vůbec zaregistrovat. Léčení této nemoci bych rozhodně svěřil do péče lékařů a jakékoliv alternativní terapie (včetně reiki) bych ponechal pouze jako doplňkové. Léčba poměrně silnými dávkami ATB je nezbytná. Toto onemocnění není sranda!

HonzaD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Sadhana
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 7:52 am    Předmět: Citovat

Ahoj,chtěla bych také poradit jak se poprat s boreliemi.Já měla boreliozu v listopadu 2009 a kromě toho, že jsem musela užívat antibiotika,která byla nezbytná jsem také užívala výluh z pupenů černého topolu,neuvěřitelně mi to pomáhalo,proto mohu jedině doporučit.Také posílám odkaz na další bylinné výluhy a výtažky z rostlin http://www.nadeje-byliny.eu/Vyluhy-z-pupenu/ a přeju rychlé uzdravení. Sadhana Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 7:52 am    Předmět: Citovat

O.K.
Děkuji moc a vzkazy rychle předám. Wink

E.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Sadhana
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 8:15 am    Předmět: Citovat

Jsem ráda, že mohu poradit,protože i já jsem hledala pomoc, když mi borelku zjistili.Toto mi poradila moje Mistrová Reiki Růženka Beštová a pak také jsem používala modlitbu, která mi také pomáhala ty potvůrky přemoci.
„Božský Stvořiteli, Otče, Matko, Synu v jednotě… Pokud jsme se já, celá má rodina i příbuzenstvo a všichni mí předkové v myšlenkách, slovech a skutcích a ve svém jednání dopustili vůči Tobě, Tvé rodině nebo vůči Tvým příbuzným či předkům čehokoli zlého od počátku stvoření až do dneška, prosíme Tě o odpuštění… Dopřej nám očištění, uvolnění a odstranění všech negativních vzpomínek, bloků, energií a vibrací a přeměň tyto nechtěné energie v čisté světlo… A tak se staň.
Ještě by se měla kamarádka zamyslet nad tím proč takhle onemocněla,protože mě se to stalo poté co jsem byla ve velmi těžké životní situaci a vyslovila jsem přání jestli by nebylo lepší kdybych radši umřela....a to bylo pak velmi rychle plněno....pak je dobré si říkat: omlouvám se....je mi líto....prosím odpusť mi....děkuji....miluji tě... a místo teček jsem si doložila své jméno. Prosím pak o zprávičku jak to zabírá. díky Sadhana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Nikca27
Nováček
Nováček


Registrace: 21.4. 2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 10:51 am    Předmět: Citovat

HonzaD napsal:
Zdravím!

Boreliózu šíří nejen klíšťata, ale i různé druhy savého hmyzu. Tvoje kolegyně nemusela klíště na sobě vůbec zaregistrovat. Léčení této nemoci bych rozhodně svěřil do péče lékařů a jakékoliv alternativní terapie (včetně reiki) bych ponechal pouze jako doplňkové. Léčba poměrně silnými dávkami ATB je nezbytná. Toto onemocnění není sranda!

HonzaD


Naprostý souhlas s Honzou...jelikož s borelkou už nějaký pátek bojuju, vím o čem mluvím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Baldwin
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.3. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 11:12 am    Předmět: Citovat

Omlouvám se za odbočení od tématu, ale tohle mě vážně zaujalo:

Sadhana napsal:
„Božský Stvořiteli, Otče, Matko, Synu v jednotě… Pokud jsme se já, celá má rodina i příbuzenstvo a všichni mí předkové v myšlenkách, slovech a skutcích a ve svém jednání dopustili vůči Tobě, Tvé rodině nebo vůči Tvým příbuzným či předkům čehokoli zlého od počátku stvoření až do dneška, prosíme Tě o odpuštění…

Božský Stvořitel má příbuzné a předky? Shocked

Proč něco dělat jednoduše, když to jde složitě, že? Ale pokud to někomu pomáhá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 12:41 pm    Předmět: Citovat

Mám to ověřeno mnohonásobně, že k projevu borelie dochází jakmile člověk zadrží v těle nějakou hněvivou reakci - například hněv na člověka, kterého jinak má hodně rád - namísto aby se vše vyřešilo komunikací.
Zadržená emoce v těle vytvoří podmínky, aby se borelky (které v těle máme ostatně po celý život nebo alespoň po většinu svého života) rozdivočely a pomnožily. Pokud si člověk téma nevyřeší, pak jakékoliv léčení má efekt pouze dočasný - vše se může po roce nebo dvou opakovat.
Nemyslím si, že afirmace typu "já provinilý žádám o odpuštění" v takovém případě má smysl, snad spíše pocit, který může přijít tomu, kdo se takto modlí, že "už je očištěn".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Sadhana
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 12:41 pm    Předmět: Citovat

No já sice ty předky nezkoumala ani jsem po nich nepátrala jen jsem si tu modlitbu opakovala a obvzlášť tu část kde se říká: Dopřej nám očištění, uvolnění a odstranění všech negativních vzpomínek, bloků, energií a vibrací a přeměň tyto nechtěné energie v čisté světlo… A tak se staň. ... no a ono mi to pomáhalo .... tak jsem si říkala proč by to nemohl zkusit také někdo jiný co když mu to také pomůže jako mě...Sadhana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 8:51 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Mám to ověřeno mnohonásobně, že k projevu borelie dochází jakmile člověk zadrží v těle nějakou hněvivou reakci - například hněv na člověka, kterého jinak má hodně rád - namísto aby se vše vyřešilo komunikací.

Ano ano...v tomto případě to byl syn a jeho závislost. A pak už na nějakou komunikaci bylo pozdě.
Citace:
Zadržená emoce v těle vytvoří podmínky, aby se borelky (které v těle máme ostatně po celý život nebo alespoň po většinu svého života) rozdivočely a pomnožily. Pokud si člověk téma nevyřeší, pak jakékoliv léčení má efekt pouze dočasný - vše se může po roce nebo dvou opakovat.

Kamarádku obdivuju, jakou měla ohromnou vnitřní sílu a víru. Jak jí to všechno vyčerpávalo a přesto její mateřská láska byla nejsilnější a její syn se z toho vymanil, pracuje a má i svůj maličký příbytek.
Takové situace jí vzaly hodně životní energie a i když byla silná vnitřně, určitě se to podepsalo na oslabené imunitě a dalších zdravotních problémech.

Bude ráda za všechny vaše příspěvky. Sice se nezabývala Reiki, ale se mnou všechno sdílela .
Já také všem děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 2:44 pm    Předmět: Citovat

Na podobné onemocnění dobře zabírá koloidní stříbro. Borelioza, chlamydie, streptokoky... Vyrábím ho pro sebe a známé od oficiálního ukončení výroby, výsledky se dostavují velmi rychle. Informace najdete na webu ve velkém množství.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
jitkaz
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.10. 2003
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 10:03 pm    Předmět: Citovat

Osobně bych se ATB nebránila, někdy jsou prostě potřeba... A pak ten problém řešit - konzultace pro psych. problém a doplnit to bylinnou léčbou - bylinky, extrakty (Mgr. Podhorná nebo Herba Vitalis) nebo homeopatické ošetření.
Meltou problém nezmění, čekanka má sice pozitivní účinky na regeneraci jater, ale bylo by to slabé "kafe" .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund