Fórum - Zobrazit téma - Poselství z Ruska - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Poselství z Ruska
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Poselství z Ruska
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 8:49 pm    Předmět: Re: Poselství z Ruska Citovat

Evik napsal:
Hodně jsem se rozmýšlela, jestli to sem mám napsat. Vím, že mi porozumí jenom několik málo lidí.


Dobře, že jsi to sem napsala, dobrých zpráv a zkušeností je vždycky málo. A aspoň je to důkaz, že když se chce, tak to jde.
Jen více takových... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 10:58 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Lendulka napsal:
"...že opravdu ti lidé nezemřeli kvůli nám a pro nás, pro naše poučení"...


Neděje se "pro nás", vše se děje nám.
Tedy vše se děje také pro naše možné ponaučení.
Poznat kdy, co a jaké to je, to už je na každém jednom.

Vše se tedy děje "nám", ale jen někdo z nás si toho je vědom.


Smile



Ty jo, Tooro, nechápu. Promiň, stále si stojím za svými slovy, že je mi těch lidí líto, ale že nezemřeli kvůli nám.

Píšeš, že vše se děje nám. No, možná žiju v jiný dimenzi, nebo nechápu, co jsi tím chtěla říct. Moje sousedka - mladá holka má rakovinu plíce. Mám to chápat, že i toto se děje mě?
Samozřejmě, že si z toho můžu do svého života něco odnést, ale neděje se to mě............ale jí.

Promiň, ale nerozumím ti, co jsi tím chtěla říci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 10:14 am    Předmět: NEMUSÍME ČEKAT NA TO, AŽ NÁS KARMA SEMELE... Citovat

Ahoj Lenko.

Přesně tak...když něčemu nerozumíme, tak je dobrý se zeptat, takže Ti děkuju za otázku.

Celý tenhle vesmír je jeden jediný celek, jeden organismus a cokoli s v něm právě děje (ačkoli to třeba můžeme považovat z pohledu toho celku pro něj za bezvýznamné) týká se to úplně všeho, co se v tom „celku“ nachází.
Asi jako když se zvrhne jaterní buňka, tak se to týká celého organismu, nejen toho určitého orgánu. A každý z nás je právě takovou buňkou tohohle vesmírného-nesmírného organismu.

Vědomí této sounáležitosti ale probíhá na mnoha úrovních.

Každým z nás je tenhle fakt pociťován, vnímán i uvědomován jinak. Ta pomyslná stupnice ve vědomí sounáležitosti by mohla začínat někde u sou-cítění s druhými tvory, nejdříve s těmi, co nám jsou nejblíže, a vede až k soucítění s touhle planetou, a na jejím konci by to bylo žití Jednoty.

Mezi tím jsou všechna dílčí uvědomění, prožitky a vnory, které sice prožíváme všichni, a ten podstatný rozdíl je pouze v tom, jestli už jsme si jich schopni „všimnout“, či nikoli.
Je to vlastně proces zcitlivování...který se prohlubuje právě tou všímavostí, a naopak - čím hrubší vnímáním disponujeme, tím se cítíme oddělenější (...já a zbytek světa Smile )

Proto tu jsou také různá cvičení v „krocení“ mysli (všímavosti a vhledu, koncentrace), protože vždycky, když je mysl klidná (taky se tomu třeba říká meditativní) , automaticky se vysouvají tahleta naše „tykadla“, kterýma přijímáme signál, a tehdy taky můžeme jasně cítit, že všechno pouze Jedním jediným jest.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 10:22 am    Předmět: Citovat

ahoj plamínku,ahoj všichni. Tuším,na co jsi chtěla v tomto tématu poukázat. Že jsou někteří rozohnění a prosazují si ostřeji to svoje, proto se nemusíš dusit Ty! Je to fórum, piš jak umíš, piš ,jak cítíš.

Polská katastrofa, letecké neštěstí? Veliká oběťmi, přec jedna z mnoha. A zásadní roli tam sehrálo mimo jiné počasí. Mlha, mlhavo...Bylo zamlženo jenom venku, nebo třebas i v nějaké hlavě.... někoho na palubě....vyšetřování.... a zas se může "mlžit..."
Letěli uctít oběti kdysi sprovozené ze světa, mohly tam být emoce.... A my tady to známe-emoce-nemoce. Dnes už se nedozvíme, na co v letadle mysleli, myšlenky mají velikou sílu a leccos si mohli přitáhnout. V každém případě přistávat v mlze je velikánský risk. Možná spěchali jak většina ráno o půl osmé, že nejde přejít ani přes sprintující auta přechod pro chodce. Možná něco podcenili. Na rozkazy tam bylo generálů dost Byla mlha, nálada nic moc, třeba asi tak jakože vlak má 10 minut zpoždění v mlze, nestihne se přípoj a do toho těm zasv..nejm nádražákům nejdou zásuvky PC a mobil je vybitý.....
Přestože žijeme v 21. století, počasí ještě nikdo nezkrotil. Zásadně ovlivňuje život každého /mě v tyto deštivé dny určitě, na noční a po noční se chce více spát/. Klima určovalo skladbu lesů, dokonce vznik a zánik civilizací. Prý Egypt končil změnou podnebí, katastrofy v bibli dokázali rozšifrovat. V Číně zápasí se vznikem pouště u Pekingu,poznali ten písečný opar i sportovci na hrách. Včera na mě vyskočila zpráva, jak bude míň dřeva v budoucnu, protože budou převažovat pomalupřirůstající dřeviny... No a zakoušíme na celém světě rozmary počasí....

Emoce jsou zásadní věc. A soustředěné v jednoho člověka, mohou velice ovlivnit život ostatním. Viz. Hitler, nebo mobilizace císaře pána /a miliony obětí/ apod... A oni "jenom cítili, jak jsou vyvolení nebo měli z něčeho, někoho- strach."

No mě zaujala i jiná zprávička v jednom časopisu. Mimo jiné rozebírali stravování na západě. No to je taky dost katastrofa. I v Anglii, ve Francii v restauracích samé předmražené, předbalené polotovary, ohřívané v mikrovlnkách a na závěr ostřikované dochucovacími spreji. Jen tři procenta kulinářských restaurací ve Francii zhotovují jídla z čerstvých potravin Exclamation Exclamation Exclamation
A dál zaujala zprávička o léčebných účincích cibule. Může být účinná proti prasečí chřipce a jakémukoliv virovému onemocnění. Zmiňuje se zpráva z roku 1919, kde jedna domácnost přežila španělskou chřipku uprostřed vesnice, kde na ni pomřeli všichni sousedé. Zázračným lékem bylo několik rozkrojených oloupaných cibulí rozložených ve všech místnostech. Provedli pak rozbor a zjistili koncentrovaný obsah všelijakých virů a bakterií. Cibule je vysála ze vzduchu. Mě odmalička ordinovali cibuli na virová onemocnění, klasická domácí apatyka. Jak byly naše babičky chytré! Odkud to měly? I páter Ferda úspěšně ordinoval cibuli, křenovou placku, tvaroh....No ještě neznali Zentivu a drahé zdravotní pojišťovny. A česnek proti upírům- pověra? Studuju stromy a už 4tisíce let před Kristem znaly účinky silic ze stromů, vykuřovali zemřelé, stáje, místnosti. Znali jejich protivirové účinky. Zmiňuju se o tomto i proto, protože jsem v meditaci kdysi právě toto "jakobyzaslechl".

Sorry za minitémátkovou vsuvku, katastrof je fůra, dobrých rad nebo postřehů nikdy dost. Mějte se krásně, Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 12:46 pm    Předmět: Citovat

Harmonik: Teda přečetl jsem tvůj příspěvek a ty (nic ve zlém) vykládáš skoro jako Švejk. Začne to pádem polského letadla, pokračuje to starým Egyptem, pak se přes úbytek lesů dostaneš k mobilizaci císaře pána a přes léčebné účinky cibule to skončí u pátera Ferdy Laughing A to jsem ještě pár "souvisejících" témat vynechal Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
MayaL
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 1.4. 2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 1:17 pm    Předmět: Citovat

to Beppe: náhodou, na těchto multiinformačních příspěvcích je dobré to, že každý si z nich může vzít jen část informace - pokryje tak větší spektrum čtenářů Very Happy Mně tam spousta věcí přišla zajímavá, dokonce si troufám tvrdit, že jsem smysl toho celého i pochopila a k tématu se hodí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 8:43 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Harmonik: Teda přečetl jsem tvůj příspěvek a ty (nic ve zlém) vykládáš skoro jako Švejk. Začne to pádem polského letadla, pokračuje to starým Egyptem, pak se přes úbytek lesů dostaneš k mobilizaci císaře pána a přes léčebné účinky cibule to skončí u pátera Ferdy Laughing A to jsem ještě pár "souvisejících" témat vynechal Razz


Mnóó... Beppoušku, máš úplnou pravdu. Laughing Vono totiž vopravdu vopravdicky souvisí všecko se všeckým... Laughing Laughing Laughing

Von takovej Josef Švejk...... von byl postrachem pro celou tehdejší rakousko-uherskou armádu,potažmo celý majestát... Laughing To byl jednou jeden a ten provedl totok:"......" Idea Rolling Eyes Laughing Wink "
To byla úplná katastrofa. Jeden německý óbrst si nechal nastoupit český pluk, který nechtěl vůbec bojovat za "císaře pána a jeho rodinu", a promlouval jim do duše. Spílal jim, nazýval je "simulantenbanden" a nemohl jim přijít na jméno. /Skoro o sto let později tento výraz pronesl i premiér na parlamentní půdě Exclamation A přidal-knedlíkáře.../ A tehdy ten oficír jim nemohl přijít na jméno..."Vy nnejste žádná foják, vy jste.... Neřádi jste Exclamation Exclamation Exclamation " a málem dostal infarkt z rozčilení, protože ti čeští vojáci se začali hlasitě smát. Toto je pravda a skutečně se stalo. Je to i v publikaci o 1. světové válce. Zajímá mě to, protože mě padl praděda ve věku 40-ti let v Haliči,zanechav vdovu s dětmi kdesi na Moravě svému osudu....

Omlouvám se, mě zajímá kdeco. A tady se tak skvěle debatuje.... Když si vzpomenu na báječňátka Lendulku a Evíka a ostatní, jak jsme proprali spěchající pražáky v metru....Jen letmo mě napadá další kauzička- jak to, že gayové eště nevymřeli, když se nemůžou rozmnožovat? Shocked Laughing Čím to?...

Mějte se všichni skvěle, ahoj Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so duben 02, 2011 12:42 pm    Předmět: Poselství z Ruska Citovat

Uplynul téměř 1 rok od zmíněné katastrofy Poláků.Již tehdy jsem si dal otázku -proč se tak stalo?A odpověď mi přišla v tom smyslu,že křivdu za války nenesou s odpuštěním,ale spíše jako nenávistnou emoci,protože karmu nemá jen osoba,ale i národy a kontinenty i planeta,

Každý a vše je chráněno láskou i odpuštěním.
Pro každého z nás jsme pak chráněni,když odpustíme sobě a projevíme souhlas se svou Hvězdou jádra-----částečkou Boha v nás.-láskou ke všemu.
Odpusťme všem a všechno
Požádejme o odpuštění u těch,kterým jsme ublížili
S láskou požádejme o milost Boží aby nám prominul,aby nám požehnal

Nyní přišla zemětřesení/jak předpovídali Mayové/na Haiti a v Japonsku.
Je li nějaká karma skupiny lidí,pak iniciaci nemá země/i když to tak vypadá-že má/ ale mocné síly u lidí a vybraných tvorů -na zemi jsou to
velryby a delfíni/
Když se podíváte,proč byly zničeny hlavně rybářská místa v Japonsku -dejte si odpověď --kolik velryb a delfínů ročně zahyne na japonských lodích./cca několik desítek tisíc/
NAMASTÉ
SVĚTLO je láska a pravda,,mír a radost života
STÍN je klam a strach,,války a utrpení životní
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: so duben 02, 2011 1:56 pm    Předmět: Re: Poselství z Ruska Citovat

AROHOJ napsal:
Nyní přišla zemětřesení/jak předpovídali Mayové/na Haiti a v Japonsku.
Je li nějaká karma skupiny lidí,pak iniciaci nemá země/i když to tak vypadá-že má/ ale mocné síly u lidí a vybraných tvorů -na zemi jsou to
velryby a delfíni/
Když se podíváte,proč byly zničeny hlavně rybářská místa v Japonsku -dejte si odpověď --kolik velryb a delfínů ročně zahyne na japonských lodích./cca několik desítek tisíc/
NAMASTÉ
SVĚTLO je láska a pravda,,mír a radost života
STÍN je klam a strach,,války a utrpení životní


S tou "pomstou velryb" které zůsobily tsunami jednotným plesknutím ploutví jsem to říkal kolegovi v práci jako legraci, nenapadlo by mě, že se to rozšíří jako vážná informavce Rolling Eyes A co Haiťani, ty provedli co, že je delfíni trestají ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so duben 02, 2011 2:24 pm    Předmět: Re: Poselství z Ruska Citovat

AROHOJ napsal:
Je li nějaká karma skupiny lidí,pak iniciaci nemá země/i když to tak vypadá-že má/ ale mocné síly u lidí a vybraných tvorů -na zemi jsou to
velryby a delfíni.


To je neuvěřitelné, jaký blbiny člověk dokáže vymyslet.
Jak může někdo, kdo píše o karmě (zřejmě aniž by snad vůbec o čemže to je) zároveň s tím jedním dechem odděluje jakousi domnělou iniciaci země od tvorů na nich žijících.

Někdo by měl jít pořádně makat, až se z bude kouřit, a pak mu nezbude na takovýhle blbiny čas.

Ty jsi Arohoji nějaký počítač, co do sebe nacpe čísi vyfantazírovaná data a pak je z nějakého "přetlaku" vysype kam to jen jde, třebas sem?

Iniciaci tady máme Arohoji úplně všichni a každá je součástí té celkové, resp. nejsou jedna od druhé odděleny, jak by se tak někomu mohlo v jeho navyklém způsobu škatulkování zdát, a jsou dána právě tím zákonem kauzality. Žádná "šedá eminence", v pozadí, co někoho něčím iniciuje a druhého zase nikoliv, k tomu není zapotřebí.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 2:04 pm    Předmět: Poselství z Ruska Citovat

NAMASTÉ
Arohoj taky napsal " ale mocné síly u lidí "
což jste přehlédli.Aborimejci- jediní z lidí předvedli ukázku,že tomu tak je,
vím co jsem napsal-je tomu tak.¨

STÍN ve kterém žijeme je klam,strach a podle karmy i životní neštěstí
pokud máme prožít karmické události,máme-li karmu

Světlo ve kterém můžeš žít je PRAVDA a LÁSKA a redosti života pokud jsme bez karmy a máme nějakou dharmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 10:28 am    Předmět: Citovat

AROHOJi, jedna věc je, jestli lidi přijmou či nepřijmou pravdu, kterou hlásáš. Druhá věc je jestli vůbec rozumí smyslu vět, které tady píšeš. V tvém případě je odpověď 2x NE.

Měl by sis požádat shůry, aby alespoň smysl tvých sdělení byl srozumitelný normálním lidem. Jinak to co píšeš strácí smysl a je to ztráta tvé energie a to jediné co se tady děje je odpor k tobě a tomu co píšeš. Zajímalo by mně jestli tady je alespoň jeden člověk, který rozumí tomu co píšeš.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 1:31 pm    Předmět: Citovat

Jak je to s tou karmou...kdo co za všechno může a nemůže.......včera na bilboardu byl vtip: Hurvínku, přiznej se, tys rozbil to okno?...."To já ne, taťuldo, za to může Mánička.....já jsem po ní hodil kamenem a ona se uhnula.... Laughing Laughing Laughing

Jinak nám příroda předvádí chytrost a hloupost....třebas tak, že v Japonsku se vznáší plutonium s poločasem rozpadu neskutečných 23 tisíc let !!!!!!!!!! To je ale zatížení pro nespočet generací.
Oproti tomu včera na zahrádce jsem si pochvaloval rok zetlelý kompost vynikající kvality a tu přeměnu plevele v něco užitečného. Jó příroda, prý nemyslí a nemá mozek, tuto výsadu mají jenom tvoři jménem lidé...... Very Happy

Kdo má tu zodpovědnost si vůbec zahrávat s něčím jako plutonium, které se nedá lehce zpracovat, přeměnit.......Já již dlouho říkám bukové polínko je super energie a ještě dlouho budu říkávat....... Idea Laughing

V Japonsku hledají zatím marně dobrovolníky do elektrárny Fukušima, i když jim prý slibují plat 80 tis. denně Exclamation
Čus, Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 5:32 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Zajímalo by mně jestli tady je alespoň jeden člověk, který rozumí tomu co píšeš.
RoSo






Ahoj lidi,

ne....nehlásím se jako ten jeden člověk, který AROHOJovi rozumí. Very Happy

Ale zájem o duchovno, o Reiki a život sám mě něčemu naučil -
pokud možno NEPOSUZUJU
pokud možno NEODSUZUJU
když nerozumím, třeba POROZUMÍM
když neporozumím, NEVADÍ.............
(tím pokud možno rozumějte, že nejsem dokonalá osoba Wink )

Pokoušela jsem se některé AHOROJovi příspěvky přelouskat, nešlo mi to dost dobře a hladce. Nyní jsem ve fázi, že je taknějak přelítnu očima. Ale hlavně mám v mojí mysli jednu věc. Nevylučuju vůbec nic. Nevylučuju, že má AHOROJ pravdu, ani nevylučuju, že jí nemá. V životě už jsem se setkala s pár situacemi, kdy jsem si myslela, že něco není možný, nebo že nějaký člověk je blázen, že si myslí, že takový "blbosti" jsou pravda a ejhle....časem se mi mockrát stalo, že jsem TO pochopila.....

Takže....asi takhle...

Hlavně klid a žádný rozčilování. To je k ničemu...

Mějte se lidi krásně v tom přicházejícím jaru.
Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 5:42 pm    Předmět: Citovat

Tak to si Lendulko asi opravdu ušla kus cesty. Blahopřeji. V těhle případech není vůbec jednoduché neposuzovat, neodsuzovat atd. když se to jeví na 99,9 pct jako snůška naprostých blábolů Razz To já zatím neumím. Měj se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund