Fórum - Zobrazit téma - Poselství z Ruska - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Poselství z Ruska
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Poselství z Ruska
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
plamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 4:13 pm    Předmět: Poselství z Ruska Citovat

Stejně jako zemětřesení na Haiti, tak i letecké neštěstí v Rusku otevírá naše srdce. Oni odešli, abychom se otevřeli. Tato bolest v nás probouzí lásku, vzájemné propojení. Cítíme, že jsme jedno.
A ještě jedno poselství nám přináší. Minulost je pryč, žijeme v přítomnosti. Je dobré zůstat v ní a minulost nechat spát. Obejmout Svět tady a teď. Co bylo, bylo... Proč se k tomu vracet. Snad jen pro poučení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Daerwok
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 8:28 pm    Předmět: Citovat

Divil bych se, kdyby se tato zpráva i tady neobjevila....

V souvislosti s tím mě napadlo, zda-li to není součást té....transformace, která má provázet celou naši planetu a tedy i nás samé. Naskýtá se otázka, co si z toho máme odnést my. Není to něco jako varování, či poučení?

Mám totiž pocit, že katastof všeobecně přibývá, že se...něco děje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
plamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 8:34 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím. Pro sebe v tom vidím skutečně nerýpat se v minulosti, vždyť vše se stalo z nějakého důvodu a ŽÍT.
A je zvláštní, jak v katastrofách skutečně dokážeme otevřít svá srdce a být tu také najednou i pro druhé, soucítit s nimi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 9:24 pm    Předmět: Citovat

Jenomže to co se nám děje TEĎ, je dané právě tou minulostí a ta minulost se dá energeticky čistit, čímž ovlivníme to probíhajíci TEĎ.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 9:24 pm    Předmět: Citovat

No já si myslím, že z toho plyne poučení, že by neměl být na kapitána letadla vyvíjen nátlak, aby za každou cenu přistál i když je špatné počasí a letiště na přistání za těchto podmínek není vybaveno Confused Ale že by někdo umíral kvůli tomu, aby pro nás z toho plynulo nějáké poučení ? To se na mě nezlobte, ale to je zvrácenost na úrovni biblického Starého zákona, kde umíraly celé rodiny popř. celé národy kvůli tomu, aby se nějáký člověk poučil nebo byl potrestán případně se prozkoušela kvalita jeho víry v Boha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
plamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 9:29 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Jenomže to co se nám děje TEĎ, je dané právě tou minulostí a ta minulost se dá energeticky čistit, čímž ovlivníme to probíhajíci TEĎ.

RoSo



V tom s tebou souhlasím. Měla jsem na mysli spíše slzení nad minulostí a litování...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
plamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 9:32 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
No já si myslím, že z toho plyne poučení, že by neměl být na kapitána letadla vyvíjen nátlak, aby za každou cenu přistál i když je špatné počasí a letiště na přistání za těchto podmínek není vybaveno Confused Ale že by někdo umíral kvůli tomu, aby pro nás z toho plynulo nějáké poučení ? To se na mě nezlobte, ale to je zvrácenost na úrovni biblického Starého zákona, kde umíraly celé rodiny popř. celé národy kvůli tomu, aby se nějáký člověk poučil nebo byl potrestán případně se prozkoušela kvalita jeho víry v Boha.


Dá se to tedy říci i tak, že jejich odchod mnoha lidem umožnil otevření svého srdce. Neb dost často jsme tak natvdrlí, že se pošoupneme jen přes sílu utrpení. Aspoň u mě to tak bývá..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 9:48 pm    Předmět: Citovat

Každý ve všem vidí jenom to, co tam chce vidět. Katastrof bylo vždycky dost, ale vzhledem k tomu, že ne na všech místech existují sdělovací prostředky a ne každá civilizace je vyspělá, tak se o tom kolikrát nemluvilo a nepsalo.

Tím chci říct, že letadel spadlo v minulosti hodně (bylo hodně zemětřesení atd.) a žádná poselství ani znamení čehosi se v tom nehledalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 10:01 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidi, byla jsem až do teď v práci, takže jsem se až díky RW dozvěděla, že se něco stalo.

No, tak jsem se koukla na netu a přečetla si, co tam psali.
Souhlasím s Krabasem. Letadel spadlo opravdu v historii hodně. Tohle letadlo se jen lišilo tím, že v něm byl zrovna prezident Polska... Je mi těch lidí samozřejmě velmi líto, ale asi stejně jako jiných lidí, kterým se přihodilo takovéto neštěstí. Protože neštěstí je to vždycky, ať v letadle sedí prezident nebo civilisti....
A souhlasím s Pepou, myslím že to napsal moc pěkně a že opravdu ti lidé nezemřeli "kvůli nám a pro nás, pro naše poučení"... Myslím, že na otevírání srdcí existují jistě i méně drastické metody...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
plamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 10:21 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že na otevírání srdcí existují jistě i méně drastické metody...[/quote]


Ale musíme být připraveni a ochotni ty méně drastické metody přijmout... Pokud ne, tlak se zvyšuje... Možná, že už jste tak daleko, že Vám stačí pošimrání... Jak už jsem psala, mně zatím ne- někdy si musím ústa řádně vymáchat, abych něco pochopila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 10:44 pm    Předmět: Citovat

plamen: Člověk si z okolní reality vybírá to co potřebuje pro řešení svých témat. Věci ve světě se nedějí kvůli tomu, aby nás na něco upozornily, ale naopak my si vybíráme věci, které mohou na něco upozornit nás a těchto věcí si v oklolním světě více všímáme. Stejnou roli jako nějáké padající letadlo, pro tebe může sehrát daleko méně závažná věc, třeba na ulici uvidíš brečet nějáké dítě a zatímco pro 99 procent kolemjdoucích to bude naprosto bezvýznamná příhoda, tak tebe konkrétně se to dotkne, protože ti to třeba připomene tvoje dětství. To dítě tam přitom nebrečelo kvůli tobě, ale ty sis takovou situaci "našla". Takže nevěřím na nějáké univerzální varování padajícím letadlem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 10:48 pm    Předmět: x Citovat

Myslím, že je zhola nemožné se trápit všemi neštěstími světa, protože by se člověk musel zbláznit. Denně jsou neštěstí a pohrom plné noviny
a zprávy. Jedna se nás dotkne více, jiná méně. Spadlo letadlo, všichni byli hned mrtví. Nejsou mnohem horší ta zvěrstva, která se dějí lidem
živým, kteří pak s tím musí žít dál: týrání, mučení, mrzačení, zneužívání, extrémně hrozné podmínky k životu (lidi, kteří žijí za hranicí naší představivosti)...?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
plamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 10:53 pm    Předmět: Citovat

Nesouhlasím. Zrcadlíme si vzájemně. V danou chvíli si přitáhnu to nebo toho, co potřebuji, ale i druhá strana si přitáhla mě. Zákon přitažlivosti. Tím se nechci vymlouvat na to, že já nic, já jen zrcadlím. Přijímám za vše v životě zodpovědnost. Alespoň se to učím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 10:55 pm    Předmět: x Citovat

Jaká je tvoje zodpovědnost za to, že někdo donutil pilota přistát
přes vší logiku a zdravý rozum?
Jak jsi způsboila zemětřesení na Haiti?
Jak můžeš za všechna neštěstí světa?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
plamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 10:56 pm    Předmět: Citovat

plamen napsal:
Nesouhlasím. Zrcadlíme si vzájemně. V danou chvíli si přitáhnu to nebo toho, co potřebuji, ale i druhá strana si přitáhla mě. Zákon přitažlivosti. Tím se nechci vymlouvat na to, že já nic, já jen zrcadlím. Přijímám za vše v životě zodpovědnost. Alespoň se to učím.


Měla jsem na mysli Beppe.
Šamanko, máš pravdu, děje se spousta věcí a každého se dotkne něco jiného. Není nutné se srovnávat. Každý jsme jiný.
Děkuji za tuto debatu, asi se z ní zas nové naučím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund