Fórum - Zobrazit téma - Která energie Reiki je nejsilnější? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Která energie Reiki je nejsilnější?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Která energie Reiki je nejsilnější?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 2:18 pm    Předmět: Citovat

Ba strýcu, ba. Ale to se dost blbě prodává, zní to moc jednodušeSmile I když Eric Pearl si na tom vydělává sakra těžké peníze. Doprkvančic, zase byl někdo rychlejší! Počkejte ale až uslyšíte o mém ReiConnection:)

Postup, kdy celek rozkouskujeme na různé frekvence, symboly, channelingy není nutně zavádějící, ale když už tak jen jako pomůcka než zjistím, že to jde i jednodušeji a často i s mnohem větší efektivitou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 2:21 pm    Předmět: Citovat

Tož baže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 2:22 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
No já se zase snažím pracovat právě s tou prapůvodní Wink, myslím si že právě z ní čerpá i ten smrk a dub.

Podle mého chápání oné prapůvodní energie bys pak byl schopen i tvořit. Umíš vytvořit vesmír, planety, lidi, židli? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 2:25 pm    Předmět: Citovat

A teď bacha, teď přijde pecka:
židlí jsem vyrobil už několik, děti mám dvě a ty planety a vesmír...no zatím ne, ale co já vím, co je ještě ve mě? Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 2:27 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 2:34 pm    Předmět: Citovat

Koukej, když to vezmu mírně filosoficky, tak mám za to, že tu planetu, ty planety a i celý vesmír vytváříme, spravujeme a udržujeme tak nějak my všichni, nebo ne? Ať dobrými, či špatnými činy a myšlenkami. A nemyslím tím ty zelené žvásty o ekologii.
Co se této planety týče, je to stoprocentní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 2:45 pm    Předmět: Citovat

My všichni, to ano. Ale kdo jsme vlastně my všichni? Very Happy

Já jsem byl rád, že jsi uvedl, co jsi vytvořil. A že tohle dokáže každý i bez zasvěcení do čehokoliv. To je ta pravá tvořivá síla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 3:38 pm    Předmět: Citovat

Položil bych tu otázku spíš jinak.
Ne, která energie je nejsilnější ale jak já jsem dobrým kanálem pro tok dané energie.
Těžko můžu do hadičky o průměru půl centimetru rvát vodu pod tlakem 10 atmosfér.
A to stejné je to s energii. Proteče mnou tolik, kolik jsem schopen přenést.
Věřím tomu, že když neusále pročišťuji sebe jako kanál energie a zvýšuji svůj "průtok", tak mnou jednak stávající energie tečou silněji a jednak se mně do cesty dostávají energie nové a silnější.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Linda
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.10. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 10:19 pm    Předmět: Citovat

Jsem toho názoru, že reiki je jen jedna a ty nedávno zrozené směry reiki (všimněte si: každým rokem vznikají cca dva tři další) včetně reconnection jsou vytvořeny pouze v zájmu získání mamonu a slávy (hlavně v případě pana Pearla) jejich stvořitelů.

Je to jako když výrobce každým rokem chrlí na trh nové modely svých výrobků, které vychvaluje nad těmi předchozími, aby nepřišel o příjem financí.

Je to jenom obchod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2009 10:44 pm    Předmět: Citovat

Zajímavé, díky za názory. Prostě jsem asi tu "svou" zatím ještě nenašla. I když jistý pokrok dělám. Dostala jsem nedávno symbol Chakra Lave a s tím energii cítím. Nevím, zda je to nějaká sugesce, ale cítím, jakobych měla mezi rukama gumičku. Zřejmě toto bude energie. Jinak ji nepociťuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 7:13 am    Předmět: x Citovat

Na tohle se dá udělat malé jednoduché cvičení, kdy se dá cítit energie mezi rukama pro každého: dám si ruce kousek od sebe a hýbu s nimi jako když dělám větší sněhovou kouli. Při intenzivním hňácání za chvili
jde hňácání hůř, energie vytvořila hutnější kouli.

Silné působení ve smyslu reiki a jiných léčebných energií nemusí být právě to, co vnímáme jako superhorké ruce, mravenčení, apod.
Takové to jemňoučké pronikání do větších hloubek může mít mnohem
podstatnější důsledky.
Cítit energie chce trenink, nic pro netrpělivé, co chtějí všechno za dva dny. Taky jsem si musela počkat a stojí to za ten čas a námahu.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanmoon
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 8:59 am    Předmět: Citovat

Laughing

Naposledy upravil sanmoon dne po říjen 05, 2009 11:04 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 10:35 am    Předmět: Citovat

Rigi:
"Zřejmě toto bude energie. Jinak ji nepociťuji"

Myslím, že by bylo možná dobré si připomenout prohlášení: "vše je energie". Tedy energie jsou myšlenky, pocity atd. Myšlenky a emoce běžně vnímáš. Stejně jako různé pocity libosti, nelibosti atd. Vše je energie. Je tedy jisté, že energii vnímáš. Možná by bylo dobré přestat vidět ve slově "energie" něco mysteriózního a "hmatatelného" jen supercitlivci. Energii je možné jak nahmatat, tak prožívat a onomu prožívání bych dal důraz. Denně prožíváme žal, přátelství, lásku apod. Což jsou velmi silné energie. Zkusil bych se tedy zaměřit na cítění reiki nejen v rukou jako něco hmataleného, ale i jako něco co lze prožívat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 7:56 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:


Myslím, že by bylo možná dobré si připomenout prohlášení: "vše je energie". Tedy energie jsou myšlenky, pocity atd. Myšlenky a emoce běžně vnímáš. Stejně jako různé pocity libosti, nelibosti atd. Vše je energie. Je tedy jisté, že energii vnímáš. Možná by bylo dobré přestat vidět ve slově "energie" něco mysteriózního a "hmatatelného" jen supercitlivci. Energii je možné jak nahmatat, tak prožívat a onomu prožívání bych dal důraz. Denně prožíváme žal, přátelství, lásku apod. Což jsou velmi silné energie. Zkusil bych se tedy zaměřit na cítění reiki nejen v rukou jako něco hmataleného, ale i jako něco co lze prožívat.


Skvělé připomenutí.


Citace:
Energii je možné jak nahmatat, tak prožívat a onomu prožívání bych dal důraz.


Já také. Díky Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
schaman
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 7.8. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 7:18 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:
Psychedelic napsal:


Myslím, že by bylo možná dobré si připomenout prohlášení: "vše je energie". Tedy energie jsou myšlenky, pocity atd. Myšlenky a emoce běžně vnímáš. Stejně jako různé pocity libosti, nelibosti atd. Vše je energie. Je tedy jisté, že energii vnímáš. Možná by bylo dobré přestat vidět ve slově "energie" něco mysteriózního a "hmatatelného" jen supercitlivci. Energii je možné jak nahmatat, tak prožívat a onomu prožívání bych dal důraz. Denně prožíváme žal, přátelství, lásku apod. Což jsou velmi silné energie. Zkusil bych se tedy zaměřit na cítění reiki nejen v rukou jako něco hmataleného, ale i jako něco co lze prožívat.


Skvělé připomenutí.nezáleží co dáváš ale jak to dáváš a pokud je to se srdíčkem na dlani tak se dějí zázraky


Citace:
Energii je možné jak nahmatat, tak prožívat a onomu prožívání bych dal důraz.


Já také. Díky Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund