Fórum - Zobrazit téma - Kotník - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Kotník
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Kotník
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 6:11 pm    Předmět: Kotník Citovat

Ahoj lidičky,

poslední dobou, jak se udělalo hezky, koukám, že se tu nic moc neděje....
Tak doufám, že někdo mezi "hrabáním listí, vysazováním kytiček a stromečků na zahrádce" nebo jinými bohulibými činnostmi bude mít čas a odpoví mi. Wink Prosím.

Ráda bych se zeptala, jestli někdo nevíte, co by mohlo znamenat vyvrknutí kotníku. Můj syn si během jednoho měsíce 2x vyvrkl pravý kotník. Velký otok s ošklivou tmavou modřinou. A ještě mezitím si při hraní fotbalu - při hlavičkování "hnul" s krkem tak, že nosil týden límec.

Ráda bych tomu porozumněla kvůli němu i kvůli sobě.

Za případné informce či odkazy předem děkuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 6:38 pm    Předmět: Citovat

Ahojenky,

u sebe kotník vymknutý či jinak bolavý vnímám jako nedůvěru v sebe - nestojím na vlastních nohách, nevěřím si.

Krásné jaro přeju, Míša.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 7:56 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Lendulko,
pamatuji si že Karel říkal, že vyvrknutý kotník souvisí s pýchou. Krk je zase často chápán jako centrum komunikace.

A ted jsem otevřel knihu "Miluj svůj život" kde je mimo jiné seznam možných duchovních příčin nemocí a tam je toto:

kotník - představuje pohyblivost a směr
výron - zloba a odpor, odmítání postupovat v životě určitým směrem
krk - průchod sebevyjádření a tvořivosti
krční potíže - neschopnost, polykaná zloba, potlačovaná kreativita, odmítání změn

Snad ti to pomůže. Vypadá to, že ten krk s tím kotníkem jde podle té knihy docela dohromady Confused Možná se synovi nechce tam kam směřuje nebo kam je směrován ?


Jinak s tím, že tady dikuze něják upadla, to s počasím asi nesouvisí. Možná se na čas vyčerpaly témata a nebo se vyčerpaly lidi Smile Možná to přeci jenom bude s počasím trochu souviset, třeba je to jarní únavou Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 9:22 pm    Předmět: Citovat

Levá strana - souvislost s matkou, nebo nějakou ženou.
Pravá strana - otec , muž

Takže možná něco řeší s otcem, třeba odmítá plnit otcovy nenaplněné sny a tužby...nechce se podřídit ( třeba učiteli ve škole) .
Lendulko, dívala jsi se do knihy od Hrabici ? Nebo jsi jí také půjčila, jako já ?

Ahoj Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
JANAA
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 7:00 am    Předmět: Citovat

Zdravím všechny, tak mi přišlo na mysl při čtení tohoto vlákna, jestli chce chlapec vůbec ten fotbal hrát...a poslední příspěvek od Evika, pravá strana - otec, se mi spojilo, zda do hraní kopané "netlačí" syna otec víc, než je zdrávo....Jen mé pochody myšlenek, žádný rozum...Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 7:58 am    Předmět: Citovat

JANAA napsal:
Zdravím všechny, tak mi přišlo na mysl při čtení tohoto vlákna, jestli chce chlapec vůbec ten fotbal hrát...a poslední příspěvek od Evika, pravá strana - otec, se mi spojilo, zda do hraní kopané "netlačí" syna otec víc, než je zdrávo....Jen mé pochody myšlenek, žádný rozum...Jana


Dobré pochody Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 8:16 am    Předmět: Citovat

A neposlední řadě je potřeba vzít v úvahu, že děti zrcadlí svoje rodiče, takže bych hlavně zaměřil pozornost na sebe ....

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
JANAA
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 8:49 am    Předmět: Citovat

Kamo, ač úsměvné pochody, jsou holt moje... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 10:15 am    Předmět: Citovat

šel bych na to méně duchovně a koupil bych raději synovi vhodnější obuv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
JANAA
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 10:33 am    Předmět: Citovat

Krabasi, šel jsi na to selským rozumem, máš můj obdiv, správná bota je základ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 11:42 am    Předmět: Citovat

No, člověk si obvykle kotník jen tak nevyvrkne, natož dvakrát za sebou, byť nemá ideální obuv. Pokud tedy nenosí boty o dvě čísla větší nebo tak něco, což nepředpokládám. Takže já bych na to v tomto případě naopak šel duchovně, zejména když je tam během velmi krátké doby ještě další věc (s tím krkem).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 1:13 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za "rozhýbání" webíku.

Jen pro upřesnění..........děti se svým tatínkem nežijí přes 10 let. Synovi je 17 a je naprosto sportovní antitalent - doslova odpůrce pohybu (ač je velmi štíhlý). Všechy ty úrazy se mu staly ve škole při tělocviku.

Krabasi, obuv vhodná na tělocvik do tělocvičny - v mezích normy.... I když to s tím krkem asi s botama moc souviset nebude.... Wink Wink Wink

Eviku, do knihy od Hrabici jsem koukala a vylezla mi z toho "nepokora", ale co by člověk od puberťáka taky chtěl, že? Vždyť v pubertě jsme byli nejchytřejší všichni......chichiiiiiiiiiii

Roso: proto se na to ptám já a tady............páč mě zajímají souvislosti a co s tím můžu udělat i já............to jsem psala hned na začátku.
Wink

Beppe, děkuju........Very Happy


Zajímala mě taky souvislost mezi kotníkem a krkem.


Jinak děkuju všem moc za názory a odpovědi.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 10:15 pm    Předmět: Citovat

Lendulka napsal:



Zajímala mě taky souvislost mezi kotníkem a krkem.




Leni, to je jako když napíšeš jaká je souvislost mezi komárem a velbloudem Very Happy .

Tak jsem se dočetla, že vymknout, vyvrtnout = něco není i v psychickém smyslu v harmonii. Může se to týkat nějaké situace.

Takže bys mohla zapátrat, kdy mu tyto úrazy začaly a podle toho hledat nějakou souvislost s životními změnami a událostmi. Když mermomocí chceš vědět, co pro to můžeš udělat ty, tak třeba tam v tom období si něco řešila právě ty. Zapátrej v paměti Wink .
Ahoj E.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 10:52 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:
Lendulka napsal:



Zajímala mě taky souvislost mezi kotníkem a krkem.




Leni, to je jako když napíšeš jaká je souvislost mezi komárem a velbloudem Very Happy .



Tak zřejmě se jedná o souvislost v duchovní rovině tj. jestli problémy s krkem a kotníkem neukazují na společnou příčinu, případně jestli jedno nevyplývá z druhého. Takže to klidně můžou být i dva podobní velbloudi a žádný komár Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 12:34 am    Předmět: Citovat

Chichichichichichichichichiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Evičko,

kdyby pokaždý, když něco řeším se to mělo takhle odrazit na mých dětech, musely by mít chudinky zlámané snad všechy kosti v těle, páč já POŘÁD celý život něco řešíííím...............(I když poslední dobou jsem spíš v pohodě a snažím se právě moc neřešit, ale nechat věci plynout) Laughing Laughing Laughing Jinak komár s velbloudem spolu souvisí třeba tím, že jsou to živí tvorové..........a taky se velmi rádi spolu až exibicionisticky předvádějí v jednom přísloví. To jim snad oběma dělá moc dobře nebo co? Laughing Laughing Laughing


Jinak Pepa přesně pochopil o co mi jde. Tímto se všem omlouvám, že se těma písmenkama nevyjadřuju tak obratně, jak bych kolikrát chtěla.

Myslím, že jak třeba souvisí jednotlivé zuby s orgány či tématy, tak jestli třeba nesouvisí kotník s pátou čakrou (krkem), ale to fakt těžce střílím od boku bez znalostí. Jen mě to tak napadlo.


Jo a ještě jsem chtěla říct, že je můj syn sice moje dítě, ale skoro dospělé dítě a že si myslím, že v tomto případě to bude trošku o něčem jiném, než u malých dětí. Myslím teda...

PS: Reikujem.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.24 sekund