Fórum - Zobrazit téma - Swámí Káléšwar - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Swámí Káléšwar
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Swámí Káléšwar
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 8:23 am    Předmět: Citovat

Tooro,

ano, nechal jsem se unést tím, že už tady dva odkazy byly a přidal jsem třetí. Přívedlo mne k tomu příjmení té dotyčné - Rosová.
Pokud se to dotklo Rosa, mohl mi to napsat a já nemám problém se omluvit. Pokud se to ale dotklo spíš bdělé hlídky Rychlých šípů, tak to už holka není můj problém.

Připadá mi poněkud pikantní mne obviňovat z nějakých posměšků vůči Rosovi zrovna v tomto vlákně.
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 9:11 am    Předmět: Citovat

Neobviňuju Tě z ničeho, Kamo, navíc jsi, dle mého odhadu, ve věku, ke kterému tenhle projev patří, takže zřejmě ještě spousta času na zjemňování...
Mám za to, že Roso se (sám sebe) nebere natolik vážně, aby se ho mohlo něco ze zdejších projevů nějak citelně dotknout, proto Kamo tohle nepíšu kvůli Rosovi.

Za pozornost stojí, sledovat svoje asociace a především skryté motivace.
Velmi často, když chceme být "in", nebo alespoň vtipní (tzv. za každou cenu), rázem se ztratí cit pro věc samotnou.
A jestliže tady Roso mluví o někom, kdo je mu drahý, tak tohle, dle mého názoru, prostě fér není. Otázka je, jak bychom podobnou dehonestaci (komentáři podobného ražení) vnímali v případě svěření se zde s úctou ke svému rodiči?

Zkus tohle moje „přistrčení“ na moment nebrat osobně, Kamo.

Díky.
Katka

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 9:21 am    Předmět: Citovat

Tooro,

Ty jsi taky případ Smile...nejdřív víš líp než já, co je mi jedno, ale můj věk přitom jen odhaduješ - no schválně, hoď sem cifru Wink

Kterak osobně nebrati co se jmenovitě na mne obrátí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 10:10 am    Předmět: Citovat

Citace:
...nejdřív víš líp než já, co je mi jedno......

Nevěděla bych to pouze v případě, že bys psal něco jiného než cítíš a žiješ.
Takhle vycházím právě z toho, co sem napíšeš. Smile

Citace:
Kterak osobně nebrati co se jmenovitě na mne obrátí...

Jednoduše, uvolnit případné napětí, který může vzniknout, když někdo „tne do živého“, sledovat co se v nás právě děje, kde to, co druhej vyslovil, brnklo na tu naši rezonanční plochu.
Kouknout na to, jestli je to, co druhej říká pravdivý, nebo není, a když máš pocit, že se mýlí, tak mu říct, že tohle vnímám trochu jinak, protože....
Každý vnímáme jen „odsud-podsud“, jen to svoje „podsud“ mít na paměti, a rozšiřovat ho lze právě tím, že se zamyslím nad tím, jestli ten druhej nemá náhodou pravdu, zvlášť v případě, že se mně to, co říká, nějak dotýká.

Věk? Z Tvého projevu zde soudím, že jsi prostě mladej, ale jak...?...to těžko říct.

A všimni si, jak je snadný věnovat pozornost osobě, oproti věcné argumentaci k předmětu hovoru. Wink

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 10:20 am    Předmět: Citovat

"Mladej"...když jsem byl v páté třídě, tak deváťáci byli v mých očích staří chlapi a devaťačky holky se vším všudy, když jsem měl 18 tak deváťáci byli děcka...
"Mladej" je každý nový přírůstek v Domově důchodců.

Plevelíme téma, chceš-li pokračovat, tak založ vlákno "Kolik je Kámovi" a tam můžem diskutovat o čemkoli kdokoli jakkoli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 11:32 am    Předmět: Citovat

Citace:
"Kolik je Kámovi".

Fyzický věk není tak podstatný, prostě jen ten který určitý projev je buď "nad", nebo "pod".
Pokud by někdo třebe posedával na Karlově mostu a bavil se tím, že bude na kolemjdoucí vyplazovat jazyk, potom by tomu odpovídal věk
nějakých cca 3 + -
...ale ve čtyřiceti je zřejmě spíš je trochu... nebo

Citace:
Plevelíme téma...

K tomuhle by vůbec nemohlo dojít, Kamo, kdybys nevěnoval takovou:
"pozornost vlastní osobě a oproti tomu se věcně vyjádřil k předmětu hovoru."

A tak, pokud jsem napsala v těch minulých příspěvcích něco, čemu nerozumíš, nebo s čím neslouhlasíš, tak potom čemu a proč.


Jsme zpátky, Kámo. Wink

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 12:53 pm    Předmět: Citovat

Tooro,
když už cituješ sama sebe a kladeš na to důraz, tak by ses měla citovat doslovně a ne přidáním (byť jistě neúmyslným) slova poupravit smysl původní věty.

Navrhuji abychom si to případně dořešili v SZ, nebo založíme extra vlákno, sem tohle už opravdu nepatří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 4:26 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Tooro,
když už cituješ sama sebe a kladeš na to důraz, tak by ses měla citovat doslovně a ne přidáním (byť jistě neúmyslným) slova poupravit smysl původní věty.

Kamo, vzhledem k tomu, že mám pocit, že nedorozumění spíše houstne, přenesu tuhle naši "výměnu" na nově založené vlákno, s nadějí, že okopíruješ přesně to. k čemu se vyjadřuješ, abych měla šanci vidět,
to co vidíš Ty, mně ale prozatím zůstává skryto.

Jsou to jisté principy, bez kterých se domluvit nejde a pak to vypadá, tak jak to vypadá. Confused

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strana 11 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund