Fórum - Zobrazit téma - Swámí Káléšwar - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Swámí Káléšwar
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Swámí Káléšwar
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 12:09 pm    Předmět: Swámí Káléšwar Citovat

Swámí Káléšwar
je mladý světec z jižní Indie, který se od většiny guruů a duchovních vůdců význačně liší: ze svých žáků chce vychovat také silné Mistry a léčitele pro tuto planetu a ne věčné bhakty (jeho oddané).
Říká, že v tomto věku, tzv. Kálíjuze, je důležitá cesta Šakti (pochopení a užití síly). Bhakti (oddanost, láska) pak přichází automaticky.
Když bylo Swámímu 14 let, zjevil se mu ve fyzické podobě velký avatár z předminulého století – Bába ze Širdi (předchozí inkarnace Satja Sai Báby). Zasvětil ho a od té doby ho vede.
Brzy nato Svámí postavil ášram v Penukondě. Při kopání základů našel svazky starých palmových listů, s jantrami, mantrami a procesy, kterými je možné napojit se na vysoké kosmické síly – na Šivu a Božskou Matku. Svámí sám všemi procesy prošel a zasvětil do nich své studenty. Ti nyní toto učení přinášejí planetě, která je konečně připravená.
Svámí učí techniky,

- jak si otevřít kanály k 5 vnějším elementům

- i jak vyrovnat a pročistit elementy vnitřní

- jak spálit vazby s bývalými partnery

- a techniky pro těhotné ženy

- jak zacházet s negativitou, černou magií, přivtělenými dušemi a duchy, strašícími v domech.

Swámí dává planetě mnoho léčebných technik, které se může každý naučit a používat je na sebeléčení i léčení druhých. Vysvětluje staré energetické struktury – jantry a pravibrace – mantry a učí své žáky je prakticky používat.
Je Mistrem (ovládání a zvládání) iluzí a učí energetické mechanismy siddhis (nadpřirozených schopností), silových předmětů a míst, jak jejich sílu (šakti) využít a operovat při pomoci planetě.
V neposlední řadě učí vytváření silných ochranných kruhů a techniky vybíjení negativity. Veliký důraz klade na Vaastu – starou védskou vědu o stavění domů v souladu se světovými stranami a živly v přírodě.
O učení z palmových listů se prosím informujte blíže na www.kaleshwar.org (anglická verze) nebo www.kaleshwar.eu ( německá verze).

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 8:19 am    Předmět: Citovat

Pokud to někoho zaujalo a chtěl by se seznámit s lidma co prošli přímo pod rukama Kaleshwara (Soul university v Penukondě), tak mně napiště SZ a já pošlu seznam lidí v ČR.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 1:48 pm    Předmět: Re: Swámí Káléšwar Citovat

Roso napsal:
...který se od většiny guruů a duchovních vůdců význačně liší: ze svých žáků chce vychovat také silné Mistry a léčitele pro tuto planetu a ne věčné bhakty (jeho oddané).

Kolik jich Roso znáš, že takhle mluvíš? Znáš tu "většinu", o které píšeš Question

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 3:32 pm    Předmět: Citovat

Přiznám se, že toto není úplně moje zkušenost. Mám to od lidí, kteří trávi v Indii poměrně hodně času (řadově měsíce každý rok).
Na druhou stranu jsem neslyšel o žádném světci, který by veřejně prohlásil, že chce ze svých žáků vychovat mistry stejně tak silné, ne li silnější než byl samotný Ježíš.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 4:55 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Mám to od lidí, kteří trávi v Indii poměrně hodně času (řadově měsíce každý rok).


Roso,
dej především na vlastní zkušenost a ne na kdejaký názorový second-hand.

A jestliže někdo něco pohlašuje, ještě neznamená, že to tak doopravdy je, ti, kteří tvrdí, že něco „chtějí“, ať už třeba někoho „vychovat“, nevyjímaje.

Znám dost lidí, kteří putují od mistra k mistru (ať už tady nebo třeba v Indii) a žádný pro ně není to pravý ořechový. Neustále frflaj na kde co. Jenže Cesta spočívá v něčem jiném...
Pokud si nás něco „přitáhne“, a jdeme do toho opravdově, potom je to jedno, jestli to je naše „konečná“, nebo po tom, co nás to naučilo vše co bylo možné, se srdcem i myslí otevřenou, popojdeme o kpusek dál. Je to Roso celý o nás.
Každý doopravdický Mistr Tě vede k sobě samému, a když ho už nepotřebuješ, raduje se spolu s Tebou.

Problém spíš bývá v tom, že se nám to, či ono „drhnutí kartáčem“ nemusí vonět, a pak hned víme, a nacházíme si ty správné argumenty proč (ten či onen) „nevyhovuje“, a v rámci starého dobrého sebepotvrzení učiteli podsuneme úmysl jeho osobního prospěchu...je to už prostě taková lidská „přirozenost“.
Je dobrý mít na zřeteli, že každý je tady pro někoho, ale nikdo tu není úplně pro všechny.

Učení, ať už jsou to různé situace, přichází v jakékoli podobě (třeba i v té Učitele v těle), je nám vždycky ušitý na míru, tedy dostavuje se přesně taková kvalita, kterou jsme si do svého života zrovínka „přitáhli“.

Každým okamžikem, každou myšlenkou, každým činem, zveme si do svého života přesně odpovídající hodnotu, a zároveň s tím i možnost odpovídající „učivo“ (pokolikáté už?) pochopit, a postoupit tak do dalšího „ročníku“.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 5:00 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:

Na druhou stranu jsem neslyšel o žádném světci, který by veřejně prohlásil, že chce ze svých žáků vychovat mistry stejně tak silné, ne li silnější než byl samotný Ježíš.

RoSo


Roso, ty chces byt silnejsi nez Jezis? Proc?

Kalijuga je doba hadek a podvodu, lide jsou podvedeni, protoze si to preji Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 5:05 pm    Předmět: Re: Swámí Káléšwar Citovat

Roso napsal:
ze svých žáků chce vychovat také silné Mistry a léčitele pro tuto planetu a ne věčné bhakty (jeho oddané).

RoSo


Bhakti je oddana sluzba Bohu ne guruovi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 5:31 pm    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:
Kalijuga je doba hadek a podvodu, lide jsou podvedeni, protoze si to preji Sad


Protože tuto zkušenost potřebujeme, abychom se naučili lepšímu rozlišování. Vědomějšímu žití.

Podle možností...samozřejmě, proto se i ty "dopady" různí.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Baldwin
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.3. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 7:28 pm    Předmět: Citovat

No tak jsem se teda na ty stránky podíval. Hlavně na Chandra Nadi Initiation Europe (https://www.kaleshwar.org/en/registration/event_information_page/168).

Po zasvěcení Čandra nádí za pouhých 500 Euro bych se nejspíš stal křížencem Ježíše a Supermana:
Citace:

To be a strongest healer and stop any negative forces on the planet


A co teprve po zasvěcení Súrja nádí za dalších 500 Euro? A třeba je ještě zasvěcení Sušumny...

Ne, děkuji, tudy moje cesta nevede.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 10:21 pm    Předmět: x Citovat

Roso napsal:
Přiznám se, že toto není úplně moje zkušenost. Mám to od lidí, kteří trávi v Indii poměrně hodně času (řadově měsíce každý rok).
Na druhou stranu jsem neslyšel o žádném světci, který by veřejně prohlásil, že chce ze svých žáků vychovat mistry stejně tak silné, ne li silnější než byl samotný Ježíš.

RoSo


Chlape, jestli ve svém věku pořád ještě věříš všemu co kdo prohlašuje,
tak to jsi mě zase opravdu překvapil.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 7:17 am    Předmět: x Citovat

Myslím, že tohle může oslovit hodně lidí v dnešní době zázraků.
Vždyť být superman je velmi lákavé, být lepší než Ježíš je přímo rajská hudba pro ego.
A možná pak vyšší stupeň - léčení iluzí - (jak se tam píše) je právě rozpouštění těchto iluzí, že tito lidé jsou víc než Ježíš. To by byla dost dobrá lekce....

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 7:36 am    Předmět: Citovat

Ve 14 se mu zhmotnil vůdce a vede ho např.k tomu jak poslat Ježíše do důchodu...tak to je silné kafe.

Věřím, že RoSo to sem dal jen jako informaci ve stylu "Přehled novinek".

Ta Indie je fakt země zaslíbená, ještě jsem neslyšel podobný příběh o např.moravském, polském či třeba německém čtrnáctiletci, ale tam je snad v každé vesnici jeden.
Ve čtrnácti jsem taky míval různá zjevení, ale buď mívaly velká prsa, nebo silný motor.

Přišel čas to vzít do rukou. Zítra jdu se spolužáky na jedno, jestli se mi pak zjeví něco co by mohlo spasit svět, tak v sobotu večer to dám sem na RW.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 9:55 am    Předmět: Citovat

Jenom mi nejde do hlavy, proč v tý Indii žijou v takových sračkách a chudobě jako žijou, když jsou tak na výši. Možná pro samé duchovno zapomínají na reálný svět, hygienu a podobně Confused I když tenhle zrovna vypadá, že přišel na to, že se dá s chudobou radikálně skoncovat prodáváním duchovna evropanům a američanům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 10:16 am    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:

Roso, ty chces byt silnejsi nez Jezis? Proc?

Zeptám se tě Zbultrane. Proč ne? Nemluvím teď o sobě. Mluvím o obecném poselsví. Proč by nemohli přijít lidi, co budou silnější než Ježiš? Protože to katolická cirkev nedovolila? Protože to nedovolují jiná náboženství? A proč to nedovolují? Proč vyvolávají v lidech strach? Mají strach o svou moc!!! Je všechno co je v Bibli pravda?
Proč měl Ježíš učedníky? Aby mu dělali servis, chystali večeři a zavazovali tkaničky? Nebo je učil být jako on? Kde myslíte, že se poděly duše těchto jeho učedníků? Zmizely v časoprostoru a už se nikdy nevrátily?
Teď je vhodná doba, aby přišli jeho učedníci a stali se stejně silní jako on. Kaleshware je jedním z nich.
Jistě. Pro většinu z vás to jsou povídačky, báchorky,.... Utočím na vaše ega? Máte mně za blázna? Klidně.... Very Happy
Jenom chci trošku zatřást vašim systémem přesvědčení. Wink
Každý z vás pracuje s energiema a léči. Mluví se zde o zázračných uzdraveních a to ne jenom v souvislosti s Reconnection. Proč by některý z VÁS nemohl být silný jako Ježíš? Nemožné? Proč? Bojíte se odpovědnosti? Nebo se bojíte sami sebe? Možná jenom nevíte, že to jde, nebo nevíte jak na to.
Na jedné straně říkáte, že Ježíš byl člověk jako každý jiný a na druhé straně říkáte, že není možné být jako on. Proč?
Na jedné straně léčite, pokoušíte se o zázračná vyléčení a na druhé straně, když vám řeknu, že existují Ješíšovy kanály, pomocí kterých můžete dělat zázraky vědomě, tak se toho bojíte? Proč?

Je takové jedno hezké pořakadlo: Nikdy neříkej, že něco nejde, protože přijde někdo kdo to neví a udělá to... Wink

RoSo

PS Do toho Frankfurtu se jedu na něho podívat.... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 10:19 am    Předmět: Citovat

Loni na podzim jsem byl na přednášce jedné mladé slečny, která taky studuje u Kaleshwara a většinu času teď tráví v Indii. Dovedla nejenom svým povídáním Smile moc pěkně upoutat. Pak nám dala seznam kurzů, které bude pořádat než zase odjede do Indie. Na té přednášce byli lidi, s kterýma se dobře znám. Zajímavé bylo to, že ti z nich kteří se věnují reiki, nešli do tohoto (připadalo jim to jako nějaká sekta, satanské rituály apod.) a lidé, kteří se rozhodli pro cestu Kaleshwara se zase vyjádřili ve smyslu, že je vůbec neoslovuje reiki.

Jsem rád za vaše názory zde, v podstatě jste mi potvrdili to co jsem si myslel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Strana 1 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund