Fórum - Zobrazit téma - Swámí Káléšwar - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Swámí Káléšwar
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Swámí Káléšwar
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 10:46 am    Předmět: Citovat

RoSo,
Tvé argumenty jsou velmi dobré a ani trochu si nemyslím, že jsi blázen.

Víš co mi ale na tom všem nesedí? Pokud se má někdo stát stejně silným, nebo i silnějším než Ježíš, tak si myslím, že tohle jeho povýšení proběhne trochu jinak, než na této v podstatě komerční bázi.
Takový člověk nebude muset jezdit někam do Frankfurtu, nebo trávit roky v Indii, takový člověk je k tomu zkrátka předurčen a přijde mu to třeba doma v obýváku. Prostě nebude potřebovat nějaké "duchovní přípravky", které u některých trvají i desítky let a furt nic.

Moje představa je taková, že případný další "Ježíš" o svém předurčení nemá ani páru, ani o něm tajně nesní v žádných esoterických snech - protože je ani neprožívá. Jestliže má přijít takový nějaký spasitel, který má spasit pozemský svět, tak musí tomu pozemskému životu dokonale rozumět a to ve všech jeho podobách, i v těch nehezkých, musí stát nohama pevně na zemi a mít obyčejné pozemské starosti a to právě převážné většině čekatelů na povýšení chybí a asi i proto budou čekat věčně. Řekl bych, že to bude úplně normální a běžný člověk, žijící normálním životem, který sice o duchovnu ví, ale to je tak vše a který má na hřbetě i nějaký ten hřích - prostě člověk ze země a ne letec na obláčku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 11:07 am    Předmět: x Citovat

grassi, možná to bude tím, že cesta reiki a dalších duchovních učení vyznává jiné hodnoty než propaguje onen reklamovaný guru.
A málokdo touží soutěžit s Bohem.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 11:47 am    Předmět: x Citovat

Roso: nechápu proč se tak zlobíš, že napadneme na zadek jen proto, že tys někde od někoho cosi slyšel a hned tomu věříš a chceš po nás totéž. Sám ostatně nemáš žádnou osobní zkušenost s tím co tu propaguješ, jen tě oslnily propagační stránky člověka, který se prohlašuje za velkého guru. Ostatně co jsem zase slyšela já, tak ti jsou v Indii na každém rohu jako místní kolorit.
To je všechno.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 12:30 pm    Předmět: Citovat

Já nechci, abyste slepě věřili tomu co vám říkám a ani já to nedělám i když si to někteří myslí. Nebudu vám tady vykládat svou celou cestu k tomu, abych to vypadalo věrohodnější. To je vaše věc. Smile O věrohodnosti sdělení jsem tady psal už v jiném vlákně.
Píšu to jen z jednoho důvodu. Aby ti, kteří jsou připraveni, viděli jaké jsou možnosti. Ti ostatní ať klidně spí dále. Very Happy
Abyste si nemysleli. Nepovažuji nikoho z vás za horšího nebo hloupějšího ale ani za lepšího.
Kamo: To co jsi psal je hezké. Musíš si ale uvědomi jednu věc. Takový člověk / nebo více lidí se musí na takovou cestu připravit. Připravit na to, že na ně budou lidi házet špínu. Představ si, co by to udělalo s církví. Musí být schopni ustát ten velký tlak, který vznikde. Nestačí jeden člověk, který by spasil svět. Na tu špínu co se děje ve světě je potřeba celý zástup takových silných lidí. A Kaleshware takové lidi připravuje.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 12:55 pm    Předmět: Citovat

RoSo,
ale proč by se na to měl připravovat? Ježíš snad chodil do nějaké speciální přípravky? Na to co se pak dělo ( a co by se dělo teď ) by ho stejně žádná přípravka nepřipravila, naopak by mu mohla jeho mysl zaneřádit kdejakým bludem.
A co by to udělalo s církví je mi šumafuk. Třeba by to s ní konečně udělalo pořádek.

Kdyby Kaleshware měl skutečně někoho připravovat na spásu světa, tak přímo osloví konkrétní jedince a ty stránky, na kterých vzletně a dlouze vysvětluje vo co go a pro lepší pochopení nabízí i své knihy o know-how, by pak byly zbytečné, protože vyvoleným toto netřeba polopaticky vysvětlovat. Vyvolený buď ví, nebo není vyvolený.

Kaleshware si prostě jede svůj duchovní byznys, lidi to chtějí, platí mu za to - tak jim to dává, no a co?
Ale učitel budoucích spasitelů to podle mě není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Baldwin
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.3. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 1:10 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Každý z vás pracuje s energiema a léči. Mluví se zde o zázračných uzdraveních a to ne jenom v souvislosti s Reconnection. Proč by některý z VÁS nemohl být silný jako Ježíš? Nemožné? Proč? Bojíte se odpovědnosti? Nebo se bojíte sami sebe? Možná jenom nevíte, že to jde, nebo nevíte jak na to.
Na jedné straně říkáte, že Ježíš byl člověk jako každý jiný a na druhé straně říkáte, že není možné být jako on. Proč?
Na jedné straně léčite, pokoušíte se o zázračná vyléčení a na druhé straně, když vám řeknu, že existují Ješíšovy kanály, pomocí kterých můžete dělat zázraky vědomě, tak se toho bojíte? Proč?

Proč si myslíš, že se bojíme? Nedůvěra přece nemusí pramenit ve strachu. Moje babička říkávala, že dobré zboží se chválí samo. A na mě ten web prostě působí jak reklama na Vizír. Toť vše.

Roso napsal:
PS Do toho Frankfurtu se jedu na něho podívat.... Smile

Přeji ti z celého srdce šťastnou cestu nejen do toho Frankfurtu Very Happy

grasshopper napsal:
Zajímavé bylo to, že ti z nich kteří se věnují reiki, nešli do tohoto (připadalo jim to jako nějaká sekta, satanské rituály apod.) a lidé, kteří se rozhodli pro cestu Kaleshwara se zase vyjádřili ve smyslu, že je vůbec neoslovuje reiki.

Každý holt máme svoji cestu a těžko to lámat přes koleno.

Roso napsal:
Nestačí jeden člověk, který by spasil svět. Na tu špínu co se děje ve světě je potřeba celý zástup takových silných lidí. A Kaleshware takové lidi připravuje.

Proč tedy Bůh (nebo kdo to byl), který osvítil Kaleshwara prostě a jednoduše neosvítil i ty ostatní? A propos, kam se poděly schopnosti Ježíšových učedníků? Proč už dávno nejsme všichni jako oni?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 1:12 pm    Předmět: Citovat

Mimo téma a přesto k němu - moc si přeji, aby ten cyklus dokumentů na ČT2 o Monty Python pokračoval mimo jiné i opakováním Life of Brian - Života Briana, protože bych si ho konečně nahrál i do digitální podoby.
Kdo zná - ví.
Kdo nezná a je fanatický křesťan - radši se nedívejte Laughing Laughing


Naposledy upravil kamo dne čt duben 01, 2010 1:27 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Baldwin
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.3. 2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 1:26 pm    Předmět: Citovat

kamo: já myslím, že ten Brian je hooodně k tématu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 1:27 pm    Předmět: Citovat

Baldwin napsal:
kamo: já myslím, že ten Brian je hooodně k tématu Very Happy


Laughing žejo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 1:51 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem Briana kdysi viděl Razz A celkem bych se podíval znovu. Ona to není alegorie jenom na křesťanství, ale i na náboženství obecně a taky na různá politická uskupení. Prostě na všechny skupiny lidí u kterých slepá víra nebo spíš posedlost a fanatismus přemůžou rozum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 2:01 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
RoSo,
ale proč by se na to měl připravovat? Ježíš snad chodil do nějaké speciální přípravky?


Pokud je mi známo, tak Ježíše ukřižovali ve 33 letech. Je někde zdokumentované co dělal těch celých 33 let? Jeho dětství? Jeho dospívání?....

kamo napsal:
Vyvolený buď ví, nebo není vyvolený.

To není o tom jestli někdo je nebo není vyvolený. Jestli to ví nebo neví. Je to o tom probudit v sobě schopnosti a víru, kterou máme KAŽDÝ! Řekl jsem probudit, protože to je PROCES. Je jen asi hodně málo těch, kteří se ráno probudí a VÍ. K tomu je potřeba dospět. Někdo pomaleji a někdo rychleji. Proč VŠICHNI nepoužívají reiki, když my co to používáme dobře víme, že to může dělat KAŽDÝ!!!! Proč to tedy každý nedělá? Ha?
A tohle je stejné. Jenom to jde trochu dál a hlouběji a Kaleshwar nabízí procesy, pomocí kterých toho lze dosáhnout.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 2:27 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Já nechci, abyste slepě věřili tomu co vám říkám a ani já to nedělám i když si to někteří myslí. Nebudu vám tady vykládat svou celou cestu k tomu, abych to vypadalo věrohodnější.

RoSo


Právě ta cesta, kterou nechceš vyprávět by byla jedinečná a zajímavá. Chápu, že to nechceš popisovat, abys nevypadal jako pitomec. Ono se totiž něco sděluje velmi těžce a něco snad ani sdělit nelze. Ale rozhodně by to bylo zajímavější než ta reklama na jednoho Guru, jednoho z mnoha ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 2:28 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Pokud je mi známo, tak Ježíše ukřižovali ve 33 letech. Je někde zdokumentované co dělal těch celých 33 let? Jeho dětství? Jeho dospívání?....


Je - počkej si na Life of Brian Smile.
Zdokumentováno to není a právě proto nelze nic ani vyvrátit, ani potvrdit, tudíž můžeme mít pravdu oba dva, každý si té své budeme věřit a můžeme se o tom takhle v klidu a pohodě dohadovat.
Ale napadá mě, že snad něco by mělo být v Bibli - pokud se dá brát jako věrohodný dokument. Já už ji dlouho nečetl, ale určitě se tu nějaký znalý najde.

Roso napsal:
To není o tom jestli někdo je nebo není vyvolený. Jestli to ví nebo neví. Je to o tom probudit v sobě schopnosti a víru, kterou máme KAŽDÝ! Řekl jsem probudit, protože to je PROCES. Je jen asi hodně málo těch, kteří se ráno probudí a VÍ. K tomu je potřeba dospět. Někdo pomaleji a někdo rychleji. Proč VŠICHNI nepoužívají reiki, když my co to používáme dobře víme, že to může dělat KAŽDÝ!!!! Proč to tedy každý nedělá? Ha?
A tohle je stejné. Jenom to jde trochu dál a hlouběji a Kaleshwar nabízí procesy, pomocí kterých toho lze dosáhnout.
RoSo


Píšeš dobré věci, se kterými je těžko polemizovat, ale já si stejně myslím, že výběr vyvolených by probíhal jinak než systémem X-faktor/Superstar. To probuzení a proces může být otázka dní, nebo i hodin. Kde je psáno, že to musí trvat nějak dlouho? Vyvolenému musí stačit jedno osvícení, jedno odpoledne, jestli to do něj budou muset bušit rok či déle, tak nevím nevím, pak je to normální VUML.

Teď je to Kaleshwar, Pearl má taky své vize (ačkoli ten o vycvičení Hilfekomanda nic nepíše, takže Pearlovci klídek, zmínil jsem ho proto že taky nějak hýbe duchovní scénou), byl tady ing.Benda, který svého času taky dost výrazně zářil, někde snad v Holandsku se s dcerou princezny Marušky hrdinně skrývá Parsifal...a to jsou jen ti, kteří mě teď napadli, je jich určitě mnohem víc, v dnešní době internetu je to jen otázka dobře postavených stránek a vhodného příběhu. A ti všichni nabízí to, co tu ještě nebylo. A včil si vyber.


Teď se o tom můžeme donekonečna dohadovat, jen čas ukáže jak to vlastně je a bylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 2:56 pm    Předmět: STĚSTÍ PŘEJE PŘIPAVENÝM Citovat

Roso napsal:
Takový člověk / nebo více lidí se musí na takovou cestu připravit. Připravit na to, že na ně budou lidi házet špínu.

Roso napsal:
Přiznám se, že toto není úplně moje zkušenost. Mám to od lidí, kteří trávi v Indii poměrně hodně času...


Ještěže do tý Indie ti naši zkušení věrozvěsti jezděj a "házej" , jinak by ti Indové klidně žili dál ve svý blahý nevědomosti... Rolling Eyes


Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 4:09 pm    Předmět: Citovat

I Kristus na sobě během svého života pracoval a jako každý avatár i on musel své kanály znovu otevřít, aby mohl všechny své schopnosti používat a poodhalit ten jediný, křehký závoj iluze, který zákonitě dostává každá bytost, která vstupuje do stvoření v lidském těle.
14 kanálů, 14 hlavních jóg, které si většinou otevřel v Indii pod vedením zkušených jogínů, podle informace staré dnes už tisíce let na starých palmových listech. Jedno z hlavních poselství swámího Káléšwara je oživit tuto moudrost, aby nezanikla a aby existovali žijící předavatelé, kteří sami těmito procesy prošli, než se z planety ztratí nebo budou zničeny tyto palmové listy, jediné zdroje těchto silných manter a procesů.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Strana 2 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund