Fórum - Zobrazit téma - Kniha - vnitřní muž a žena - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Kniha - vnitřní muž a žena
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Kniha - vnitřní muž a žena
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 11:36 pm    Předmět: Citovat

Uplynul nějaký čas a mám pro vás, koho toto téma (muž - žena) zajímá, další skvělé tipy:
1) Anick de Souzenelle: Ženský pól bytí aneb tečka za Adamovým žebrem, vydalo Malvern 2011 - úžasné čtení pro toho, koho zajímá, jak to vlastně bylo s Adamem a jeho první ženou Išou (Lilith) a co vedlo k tomu, že z Adamova žebra byla stvořena Chava (Eva).... a také o pravém a levém mozku, o hledání totožnosti muže a ženy... a mnoho, opravdu mnoho moudrého a poučného a inspirujícího čtení.
Anick de Souzenelle je moje oblíbená autorka a "osobní učitelka" (třebaže o tom neví) Surprised))) od doby, co jsem se nejprve prokousal a poté znovu a znovu začítal do její knížky o symbolice lidského těla. Víc nebudu psát, protože by to bylo spíše na esej. Prostě úúúúúžasnéééé knížky !
2) PhDr. Brenda Shoshannaová: Proč muži opouštějí ženy, vydala JOTA, Brno 2007. Kniha napsaná s přáním autorky: "... aby muži a ženy dokázali díky vzájemnému hlubšímu porozumění konečně složit zbraně a začali naplno prožívat radost, partnerské soužití a vzájemnou podporu, pro něž jsou bytostně určeni...." Ostatní si přečtěte v knížce Very Happy
3) MUDr. Miroslav Plzák: Klíč k výběru partnera pro manželství. Vážím si pana doktora Plzáka stále více a více... Velmi moudré a inspirující počtení.
4) Esther a Jerry Hicks: Klíč ke všem vztahům - vydala Eugenika 2011
s motem: Ze svého života byste měli mít dobrý pocit!
Tož.... určitě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 11:54 pm    Předmět: Citovat

Nedá mi to a ještě přidám dvě pozoruhodné knihy, které jsem sice ještě nedočetl, ale už teď z nich mám pocit nadšení:
Violet Oaklander: Třinácté komnaty dětské duše - vydavatelství DRVOSTEP 2010 - pro všechny, kdo se zajímají o psychologii dítěte. Je to kniha pro odborníky i laiky, nemusíte se bát. Počtou si určitě jedni i druzí, včetně takových samouků v tomto oboru, jako jsem já sám Very Happy

David Icke: Jen Nekonečná Láska je skutečná - Odhalení snového věta o němž se domníváme, že je naší realitou. Vydavatelství Jiřího Maria Maška v roce 2010. Především doporučuji pro ty, kdo mají rádi kospirativní teorie o tomto světě (Matrix atd...), ovšem - najde tam mnoho zajímavého každý - i zcela střízlivě uvažující - už jen proto, aby si ujasnil své postoje nebo je změnil. Rozhodně tu knížku (až ji dočtu) neodložím jen tak, už teď mi přinesla mnoho inspirace k přemyšlování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund