Fórum - Zobrazit téma - Přítomné zlo? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Přítomné zlo?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Přítomné zlo?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rigi
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 6:01 pm    Předmět: Přítomné zlo? Citovat

Párkrát se mi stalo, že jsem procházela místem, které sálalo podivnou atmosféru. Naskákala mi husí kůže, skočil na mě obrovský strach a pelášila jsem odtamtud, co mi síly stačily.
Co to bylo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 6:50 pm    Předmět: Citovat

Rigi, blahopřeji, tentokrá jen tři vlákna za 14 minut (před dvěma dny to bylo 5 za 10minut).
Už jsi zpracovala témata která si sem dala před dvěma dny (AFT, Chironovou terapii, Hubnutí a Vily+skřítky)?
Nerada Tě pošťuchuju, ale Tvoje dychtivost evidentně potřebuje nějakého dobrého učitele....

Vcera jsem zrovna listovala v Pokojném bojovníkovi od Dana Millmana, zkus si to přečíst, třeba v sobě najdeš nějakou podobnost s ním a cestu, jak z toho ven.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 8:45 pm    Předmět: Pošťuchování Citovat

Nelíbí se mi, že je tu tak mrtvo, nelíbí se mi, že byl zrušený starý webík, kde najížděly dobré diskuze. Chci to tu oživit.
Proč mi vyčítáš mnohostrannost zájmů? Sleduju snad já tvoje aktivity a kritizuju je? Když se ti nelíbí témata, tak na ně nereaguj, a je to. Tvoje posedlost počítáním témat, která jsem založila, se mi jeví až nenormální. Nemáš jiné věci na práci? Já zakládám diskuze ze zájmu a těší mě, když se rozjedou a lidé reagují, svěřují se a tím i pomáhají. Pokud tobě pomáhá dělat si statistiky a kritizovat lidi za to, že vyvíjí aktivitu, prosím. Ale musíš být velice podivný člověk, když se bavíš zrovna tímhle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 9:28 pm    Předmět: soustředivost Citovat

Ahoj Smart,

ses dívla, jeslti jsou vosy doma, což? Wink Very Happy

A vidím, že jsou... : Evil or Very Mad Laughing Very Happy

Chápu...jenže např. k tomu Millmanovi, klidu a pochopení, musí jeden dojít. často si i kokos pěkně nabít....a dnešním světem vládne konzum, zábava a roztěkanost.
Pravda, někdy se tomu taky říká "mnohostrannost zájmů". Confused

Takže...

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 9:34 pm    Předmět: Citovat

Milá Rigi,nač se čílit,Smart chtěla podotknout ti velmi zajímavou věc.Vlastně pro tvé dobro....Nic víc,nic míň.
Stojí to za zamyšlení.

Páček Džarmí Cool

Jinak statistiky a vyhodnocování jdou Smart dobře a je to opravdu podivuhodný človíček,velmi podivuhodně hodný človíček.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 6:34 am    Předmět: Re: soustředivost Citovat

toora napsal:
...jenže např. k tomu Millmanovi, klidu a pochopení, musí jeden dojít. často si i kokos pěkně nabít....a dnešním světem vládne konzum, zábava a roztěkanost.
Pravda, někdy se tomu taky říká "mnohostrannost zájmů". Confused


hihi, já myslela spíš tu věc, jak se Dan pořád na něco ptá Sokrata, to mi přišlo fakt dost trefný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 6:41 am    Předmět: Re: Pošťuchování Citovat

Rigi napsal:
Nelíbí se mi, že je tu tak mrtvo, nelíbí se mi, že byl zrušený starý webík, kde najížděly dobré diskuze. Chci to tu oživit.


Ten webík nebyl zrušený, je jen daný do archivu, protože už byl veliký a za chvíli by to tu kvůli velikosti přestalo fungoval úplně

Jinak touhu po tom, aby se něco dělo, tak tu máme společnou Wink
Někdy je ale lepší kvalita než kvantita. Vím, o čem mluvím, mám u postele rozečtených několik knížek a chci s tím něco udělat, třeba vzít jednu po druhé a ne všech pět najednou.

Toho Pokojného bojovníka Ti opravdu doporučuju, je to hezké čtení, člověk si může na mnohé přijít.

...a blahopřeji, že ses vydala na cestu, i když to je zatím spíš neřízený úprk...mnozí jsme to měli podobně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 8:44 am    Předmět: Citovat

Ahoj Rigi.Není to tím místem ten strach.To místo má třeba ( a možná taky ne) negativní energii ale tvůj strach je v tobě.Hledéj jeho původ.Ale neboj se.Já sám se taky teda v poslední době jednou bál.Taky zvláštní místo a když jsem tam šel,tak ten strach byl větší.Přijmul jsem ho,že je nemám rušit,nepřáli si to a něco ve mně na jejich negaci reagovalo.Zatím ale nemám potřebu to rozpitvávat.Oříště až tam půjdu,možná už to bude OK.Je to staré místo modlitebna našich předků.Člověk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 9:42 am    Předmět: x Citovat

Rigi: víš, co mě se na reikiwebíku líbí? Že je o tématech, které mě i ostatní zajímají a ne jen plácání, aby řeč nestála. K tomu slouží ohromný mrak diskuzních chatů, kde se můžeš vyžívat. Taky pod články všech možných webů je možná diskuze. Hodně by mě mrzelo, snad i spoustu dalších, kdyby se to tu rozemlelo na spoustů řečnění o ničem. Jen proto, že se někdo nudí.
Podstata tohohle webíku je, aby se člověk něco zajímavého a nového dozvěděl, ne aby se "něco dělo".

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 9:53 am    Předmět: Všímejte si Citovat

Šamanko a ostatní, co si zřejmě dali za cíl mě napadat tak dlouho, až se odhlásím. No, toho se nedočkáte. Nedám se tak snadno od někoho zmanipulovat. Nevím, zda to myslíte dobře či zle, ale srší z toho jakási nadřazená povýšenost daná zřejmě vaší pýchou na vaše úspěchy. Inu, takto se mistr nechová, žeby si vybral a bodal a bodal.. ať jste, kdo jste. Nech žít, říká se.
Povídáte různé věci. Že si mám jít na chat, když si chci povídat. Všimli jste si ale, o čem si chci povídat? Domníváte se, že na nějakém chatu najdu podobná témata?
Můžete mi říct, proč k k tématu Přítomné zlo jdete úplně jinudy? I když vlastně se to tam hodí. Co je napadání jiného, než Přítomné zlo?
Téma je dané a vy do něj dáváte útoky na mojí osobu, různé kritiky, zjevně vás uspokojuje dělat z člověka hlupáka, který neví, kterou cestou se má dát, tak zakládá různá fóra, nebo se ten hlupáček snad nudí, jéje, to přece nejde, ať si jde na chat, že? Kde berete tu drzost tohle psát? Nikdy bych si nedovolila psát toto o vás. Ať si o sobě myslíte cokoliv, pište k věci. Odhady mojí osoby si nechte laskavě pro sebe.
Rozhodla jsem se, že na další výpady nebudu reagovat. Na chaty si jděte vy, napadejte si tam koho chcete, kritizujte si koho chcete. Laskavě nechte moje témata plynout v tom, čeho se týkají, na vaše osočování není nikdo zvědavý.
Děkuju autorovi posledního příspěvku, že navázal na téma a opustil plané plkání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 11:29 am    Předmět: jůůůůůůů Citovat

Jůůůůůůůůůů, nestačím koukat.

Rigi, Rigi, kliiiiid...................

Každý člověk je nám zrcadlem, ať v dobrém, nebo špatném. Z každé situace se můžeme poučit a vzít si z ní to dobré pro nás.
Hezky zhluboka se nadechni a znovu si v klidu přečti, co ti tady lidi psali. Zkus si to přečíst bez rozčilování a jako kdyby to psali někomu jinému. Měj u toho nadhled a vezmi si z toho to poselství pro sebe, které ti bylo určeno. Bez předpokládání toho, že to s tebou někdo myslí zle.

Zvládneš to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 11:40 am    Předmět: Re: Všímejte si Citovat

Rigi napsal:
Kde berete tu drzost tohle psát? Nikdy bych si nedovolila psát toto o vás. Ať si o sobě myslíte cokoliv, pište k věci. Odhady mojí osoby si nechte laskavě pro sebe.


Rigi,nemusíme nikoho odhadovat jaký je,on nám to vždy s radostí zdělí sám,jako ty jsi to udělala.Hihihi
Však nevěš hlavu,reiki cesta je plná jemnosti,trpělivosti a harmonie.....

Jinak souhlasím s Jožkou.Nevím proč,ale nedávno mě napadlo v souvislosti s jiným človíčkem,že není zas tak nejdůležitější jak se cítíme a co cítíme(je samozřejmě důležité,jak se cítíme),ale jak to projevujeme,pracujeme s tím,jak to vyjadřujeme a třeba přijímáme....

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 11:52 am    Předmět: Re: Všímejte si Citovat

Milá Rigi,

Vztekáš se je malý hyperaktivní dítě.
Můžeš psát stále dokola svoje dotazy, ti trpěliví ti mohou stále znovu odpovídat, ale šance, že si z toho něco odneseš je prozatím taková, jakou tady prezentuješ.

Skákání z jednoho tématu na druhé, jako opice z větve na větev, tak, abychom za chvíli zapomněli o čem byla řeč před tím, nedává k poctivému rozvinutí tématu, tedy k jeho hlubšímu pochopení, pražádnou šanci.


Píšeš:
Rigi napsal:
Nevím, zda to myslíte dobře či zle...

V tom bude zřejmě jádro pudla Smile
Protože když se to chci opravdu dozvědět, tak se ptám (v tomto případě je to ovšem trochu větší riziko, než pouhé chrlení témat v diskusi, protože bych se o sobě mohla něco dozvědět, a co když se mi to nebude líbit...). Tím, že jakmile se mé nedotknutelné osoby něco dotkne, začnu kolem sebe vystřelovat bodliny jako dikobraz na tobogánu, nemám žádnou šanci pochopit, o co vlastně kráčí.

Tak tedy Rigi klidně dál nabaluj nová témata, ptej se, kdo ví?
...třeba to jednu poznáš, jak to s Tebou tady ti nafoukaní mistři světa myslí…

Ahoj.

toora

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 12:07 pm    Předmět: x Citovat

Rigi: mám toto fórum ráda a mám k němu takový ochranářský vztah.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 12:10 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Šamanko a ostatní, co si zřejmě dali za cíl mě napadat tak dlouho, až se odhlásím. No, toho se nedočkáte. Nedám se tak snadno od někoho zmanipulovat. Nevím, zda to myslíte dobře či zle, ale srší z toho jakási nadřazená povýšenost daná zřejmě vaší pýchou na vaše úspěchy. Inu, takto se mistr nechová, žeby si vybral a bodal a bodal.. ať jste, kdo jste. Nech žít, říká se.

Ale chova....jen ty to takhle vidis a chapes....a nerozumis tomu co se ti tady smart, dzarmi, samanka i toora snazi vysvetlit. Prestan se certit a jeste si vlakno nekolikrat v klidu a pozorne precti....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund