Fórum - Zobrazit téma - Léčba vitamínem C - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Léčba vitamínem C
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Léčba vitamínem C
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 3:45 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Krabasi ty jsi opravdu mistr diplomacie. Tohle je totiž tvoje specialita: vyběhneš s nějakou teorií (i když se pak od ní distancuješ), ale pokud ti začne někdo klást otázky na tělo, tak od toho dáš ruce pryč.
Poradím ti: příště jasně a srozumitelně nejdřív napiš: slyšel jsem o téhle teorii, ale nic o ní teoreticky ani prakticky nevím. A máme jasno.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 4:36 pm    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 10:28 am    Předmět: Citovat

samanka napsal:
Very Happy Krabasi ty jsi opravdu mistr diplomacie. Tohle je totiž tvoje specialita: vyběhneš s nějakou teorií (i když se pak od ní distancuješ), ale pokud ti začne někdo klást otázky na tělo, tak od toho dáš ruce pryč.
Poradím ti: příště jasně a srozumitelně nejdřív napiš: slyšel jsem o téhle teorii, ale nic o ní teoreticky ani prakticky nevím. A máme jasno.

šamanka


důležitější než moje znalosti a zkušenosti je diskuze na dané téma. Vím hodně, ale to neznamená že tím budu ovlivňovat diskuzi.

Nehraj si na chytrou šamanko, to ti moc nejde Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 2:07 pm    Předmět: Citovat

samanka napsal:

Poradím ti: příště jasně a srozumitelně nejdřív napiš: slyšel jsem o téhle teorii, ale nic o ní teoreticky ani prakticky nevím. A máme jasno.

šamanka


Á, pěkně vítám Very Happy . Říkala jsem si, že jsi asi na opuštěném ostrově, protože tahle diskuze tu jede jako po másle už hezky dlouho. Přiznám, že teď nevím, o co ti jde Rolling Eyes . Beru to tedy jako tvůj druh sportu. Máš zlatou Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 2:14 pm    Předmět: Citovat

Eviku: podle mého reagovala šamanka na Krabasíkovo tvrzení:

Citace:
Zeto já netvrdím ani to, ani to a nezastávám žádnou teorii (omylem jsem napsal terórii, což je ale vcelku výstižné) jen o ní píšu, že je.


Jinak šamanky tvrzení zastávám a podporuji, viz:

Nejde o to kdo má pravdu.

Krabásku, už si to vyzkoušel v praxi? jaké to má účinky? Povídat o tom můžeme donekonečna. Máš hypotézu potvrzenou/vyvrácenou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 5:23 pm    Předmět: Citovat

Laughing

důležitější než moje znalosti a zkušenosti je diskuze na dané téma. Vím hodně, ale to neznamená že tím budu ovlivňovat diskuzi.
Laughing Laughing Laughing

Krabas: tak tohle moudro si dej rovnou zarámovat!
Ještě, že tu jsou i lidi, kteří sice "neví hodně", ale skromně se o to s námi
ostatními podělí Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 5:25 pm    Předmět: Citovat

Ono se nám to tady vůbec zase svrhává v určitý druh sportu dvou jedinců. Koho si pozvou ještě na pomoc?

Zeto už jsem to tu jednou psal, pro tebe speciálně ještě jednou. Problém (zdravotní) jsem žádný neměl, takže jsem 100 gramů nepolykal. Zkusil jsem 15 gramů syntetiky a byl jsem v pohodě, žádné příznaky předávkování, toxikace či něco podobného. Naopak, cítil jsem se potom velmi dobře. Toť celá má praktická zkušenost s tímto. Jinak znám zkušenosti jiných lidí, kteří pomocí vit. C řešili nějaký problém a dopadlo to pozitivně.

Rád si přečtu názory lidí na tuhle problematiku, protože mě zajímá téměř všechno. Proto byl pro mě hodně zajímavý například pohled z úhlu makrobiotiky, který tu proběhl.

Mě jen zaráží tvoje a šamanky reakce. Píšu tu o knize, kterou jsem četl a šamanka hned ze mě dělá propagátora čehosi. U ní mě to nepřekvapuje, protože jí jde o princip, ne o věc. Já jí už delší dobu místo šamanka říkám "tlachalka", ale proč ty se hned ženeš se svojí podporou v případě, kdy to není relevantní? To tady nemůžu napsat, že jsem četl knihu o vitamínu C aniž bys na mě ty konkrétně útočil???

ps.:
Víš já ty tvoje splašky v tvým kojotským deníčku nekomentuju, protože mi to nic neříká. Něco z toho co tam píšeš mě ale docela i prudí, ale jak vidíš, nerozdmýchávám tam vášně. Zkus se naučit dělat to samé v případech, kdy ti to nic neříká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 5:45 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Víš já ty tvoje splašky v tvým kojotským deníčku nekomentuju, protože mi to nic neříká. Něco z toho co tam píšeš mě ale docela i prudí, ale jak vidíš, nerozdmýchávám tam vášně. Zkus se naučit dělat to samé v případech, kdy ti to nic neříká.


Vážený pane Krabasi, s dovolením nejvyššího oznamuji že na příští stanici vystupuji z tohoto vlákna. Souhrnné vyjádření jsem sdělil na přestupní stanici, po výstupu si půjdu ulevit do donquijotského deníčku. Nechápu Vaše podráždění, zvláště když jsem nenapsal nic, co by rozdmýchat Vaše vášně mohlo. V případě potřeby se můžete jít ulevit do mého deníčku, neb vždy se dají takovéto výlevy smazat nebo krásně okomentovat:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 5:55 pm    Předmět: Citovat

zeto z reikiwebu se známe dost dlouho na to, abys ten můj dovětek mohl brát spíš jako přátelské plácnutí do zad (a ne přes pusu). Spíš jsem chtěl, aby ses zamyslel nad větama který byly nad tím. Jenže jak platí, "bulvár je nejčtenější" a pouze expresivní výrazy zaberou. Přesto si za svou reakci zasloužíš tentokrát jedničku.

zduř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 10:04 pm    Předmět: Citovat

Výborně, další vlákno, kde se místo něčeho zajímavého dozvím maximálně to, jak se lidi navzájem nemaj v lásce a ještě se tu budou napadat. Přestává mě to tu bavit, páč to postrádá smysl...
A Krabas by mě za tenhle můj příspěvek mohl taky oznámkovat... a dopředu hlásím, že je mi jedno, jakou mi dá známku. Pro mě to není důležitý.

Nazdar (nebo spíš No nazdar)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 10:14 pm    Předmět: Citovat

Lendulko: To, že vnímáš, že tu je neláska je tvůj vjem. Já osobně to tak rozhodně nevnímám. Vnímám to jako ožívající diskuzi plnou lásky, a hledání nás samotných. Ta láska má samozřejmě více podob. To že Ty to vnímáš jinak, je spíše tvá osobní potřeba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 10:23 pm    Předmět: Citovat

Zeto: Když myslíš... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 10:41 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Ta láska má samozřejmě více podob.


Řízek má taky více podob. Když do těla vchází, vypadá jinak než když vychází a i tehdy je to pořád ten řízek, ale podruhé si ho už rozhodně nedám.

Nelze všecko schovávat a balit do pojmu "láska". Když mě někdo nasere, tak ho sice nechci hned zabít, ale vřelé city k němu v tu chvíli určitě nechovám. Takže buďme chlapi a ne esotero-pokrytci a nazývejme věci pravými jmény a neschovávejme se za lásku a nepředstírejme, že se milujeme, když zrovna mačkáme spoušť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 10:50 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem chtěl reagovat podobně jako kamo. Bezvýhradná láska je sice krásný ideál, ale realita je jiná a pokud si budeme něco namlouvat, tak se nikam nedostaneme. Nebo dostaneme, ale tam kam nechceme Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 11:10 pm    Předmět: Citovat

kamo, beppe, souhlasím, reagoval na Lendulku a to co psala. Naprosto souhlasím s tím co píšete.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund