Fórum - Zobrazit téma - reiki k miminu :-) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - reiki k miminu :-)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

reiki k miminu :-)

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bara
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2010 5:03 pm    Předmět: reiki k miminu :-) Citovat

Dobrý den.
dovolte mi trochu subjektivní a specifické téma Smile. Je mi přes třicet a pořád v kolotoči, přesto všechno bychom si strašně přáli druhé dítě. Při prvním jsem o reiki neměla ponětí a vše bylo komplikovanější, než jsem čekala. Prosím, mohu nyní prostřednictvím reiki pomoci k tomu, abych přirozeně přišla do jiného stavu?
Srdečné díky a pěkný den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2010 6:06 pm    Předmět: Citovat

Na "duchovní úrovni" mě k tomu napadá téma "záměr". Proč chci miminko a jaká je v tom moje role. Otevřít se a poprosit o boží milost a pak uvěřit Wink , což je vlastně reikovaní.

Zrovna dneska jsem listovala knížkou Základní kniha o čakrách (Sharamon a Baginsky), která mě moc mile překvapila a je tam kus věnováno výchově miminka. Takže pokud by se zadařilo, doporučuju přečíst Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 10:40 am    Předmět: Citovat

Baru,
jsem si vědoma, že můj návrh nebude přímo k reiki - neznám tvoje potíže, ale na fyzické úrovni má dobré výsledky srovnání kostrče a pánve pomocí Dornovy metody (což mmch zabere jen pár hodin oproti budoucímu miminku Smile (po předchozím těhotenství můžeš mít posunutá kloubní spojení nebo vychýlenou kostrč, která ztěžuje přirozené fungování orgánů, uložených v pánvi)
Taky psychická pohoda hraje roli - a u tebe jenom v tomto krátkém dotazu jsou vlastně tři obavy: je ti přes třicet!! (no a co?...) pořád v kolotoči!!! (obava, že na dítě nebudeš mít čas a pomyšlení - a vůbec - vždyt se to právě teď vůbec nehodí!! tak kolotoč zastav, je to jedině v tvé moci... přestat vnímat život jako zběsilý kolotoč...) bude to komplikované!! (proč by mělo? důvěřuj ...)
Tady navazuji na Smart - uvědomit si, zda opravdu miminko chceš, proč, atd...
Držím všechny palce, co mám!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 10:51 am    Předmět: Citovat

lenap napsal:
Baru,
jsem si vědoma, že můj návrh nebude přímo k reiki - neznám tvoje potíže, ale na fyzické úrovni má dobré výsledky srovnání kostrče a pánve pomocí Dornovy metody (což mmch zabere jen pár hodin oproti budoucímu miminku Smile (po předchozím těhotenství můžeš mít posunutá kloubní spojení nebo vychýlenou kostrč, která ztěžuje přirozené fungování orgánů, uložených v pánvi)

kostrc jde rozblokovat celkem snadno i "zvenku"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 1:28 pm    Předmět: Citovat

"Na kolotoči se děti dělají špatně"Smile. Tomu nepomůže ani srovnaná kostrč a posílené pánevní dno.

Ta slovní hrčíčka naráží na to, že ve stavu, kdy jsem "furt na pochodu", pracovní zátěž, stresy, minimum klidu a odpočinku. Naše tělo je velmi chytré, ví, že tohle nejsou dobré podmínky k početí dítěte. Organismus není vyladěn a ani není ochoten se vyladit, protože je stále v "situaci ohrožení".

Reiki může pomoci se zklidnění a celkovému posílení organismu. Uvolnění z napětí, že všichni chceme a pořád to nejde.
Takže jde o to, chci mít dítě a co jsem ochotna pro to udělat. Pokud nemáš žádné zvláštní zdravotní obtíže, tak nejdřív zkus připravit podmínky dalšímu dítěti, udělej si představu, kde zvolníš, co si zařídíš, aby to nové dítko mělo prostor, měli jste prostě klid na to "aby se to stalo", určitě veškerá cvičení na posílení ženských orgánů budou dobrým krokem.

Takže pravidelné celkové Reiki ošetření je určitě nápomocná metoda, ale vsadím krk, že v tvém případě je potřeba začít jinde.

Jestli chceš opravdu další dítě ... tak všechny ostatní stresy napětí zátěže jsou nepodstatné, oprosti se od nich a až ti bude líp, sklidníš se a zvolníš, tak to prostě přijde.

Ps: A ty sama s Reiki pracuješ, absolvovala si výuku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Moka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 2:15 pm    Předmět: Citovat

děkuju vám za úžasné věci, které jsem mlhavě tušila,ale neuměla si je konkrétně vybavit a už vůbec ne pojmenovat.
Ano, mám reiki I a II a docela pravidelně mám potřebu s reiki pracovat.
Kolotoč... V několika měsících jsem přišla o tátu a nyní zachraňujeme jeho rodný dům, staráme se o babičku, která tam zůstala sama a o jejího syna, který je v posledních dnech svého života, v hospicu s onkologickým onemocněním. V poslední době mám strašlivou potřebu hnízda, udělat pro blízké to nejlepší a ačkoli nevím, jak to vyzní, doplnit prázdnotu za otce dalším členem rodiny. Jsem vcelku spokojená a vyrovnávám se se strastmi, které známe všichni, občas se mi ale vše nasbírá a zpanikařím. Perličkou na dortu snad budiž už jen to, že jsem učitelka, ale své žáky mám moc ráda, často se smějeme a objevujeme a děláme si navzájem radost - a to jsem na druhém stupni - ale někdy toho v tomhle věku logicky zneužívají a mně dochází energie.
Moc vám děkuju za vaše zastavení, jsou pro mě moc důležitá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Moka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 2:17 pm    Předmět: Citovat

omlouvám se, jsem na jiném počítači, který mě znal pod přezdívkou moka - ze starého webíku Smile. Takže tady bára!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 4:07 pm    Předmět: x Citovat

A jejda, copak nám to tu vyskočilo? Být náhražka za zemřelého člena rodiny je dost velký balvan nadělený dítěti hned při narození.
Se kterým má člověk co dělat celý život nebo jeho velký kus.

Je velice zajímavé se zeptat lidí, kteří touží po dítěti, proč ho chtějí.
Nemyslím ta "verze pro veřejnost", ale ty vnitřní příčiny. A jak tu krásně uvedla Bára, tak jich může být velikánské množství. A naopak jsem nedávno viděla krásný příklad toho, co píše Dalhke o jedné z příčin myomu v děloze: když žena jakože moc chce dítě, ale vlastně ho nechce,
tak organismus vytvoří překážku, aby tomu narození zabránil. Tohle není případ Báry, ale je to něco čerstvého z mého okolí, kdy je dítě jen součástí plánu, který by měl být splněn a pak už přijde hlídání, chůva, pokračování v práci atd.

Možná by bylo dobré si upřimně odpovědět a ujasnit otázku, jestli
dítě opravdu chceš a proč. A podle toho se zařizovat a rozhodovat.
Dát si na to čas a klid.
Pak přesně, jak tu píše Narya, tomu přizpůsobit svůj životní styl.


šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Tazz
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.3. 2007
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 5:06 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Báro,
s ostatními nemohu jinak než souhlasit. Protože už naše prababičky říkaly: "Všeliký kvalt toliko pro hovada dobrý jest". Žijeme v podivné době, kdy jsme neustále tlačeni do spěchu a z toho plynoucího stresu. Nemůžeme si s nemocí lehnut a vymarodit se, protože by na nás v práci všichni koukali skrz prsty, šéf by to nepochopil a ke všemu bysme přišli o peníze. To je schéma, podle kterého funguje velká část společnosti. Zdraví máme ale jen jedno. Kolegyně s kterou jsem pracoval z neustálého stresu a práce přes čas a po nocích dostala epileptické záchvaty. Tedy dostala... Tělo to nezvládlo, tak se záměrně vyřadilo z provozu! Co udělali zaměstnavatelé, pro které si ona zničila zdraví? Po nějaké době, kdy marodila ji propustili. Z toho plyne, že se nemáme obětovat pro to, aby druzí vydělali více peněz, na úkor svého zdraví a života.

Kamarádka nemohla otěhotnět, tak zašla k Zdeňce Jordánové ([url] http://www.poznejsvujcil.info/ [/url]). Ta hned zjistila, že sice dítě chce (navenek), ale podvědomě z toho má strach a tak se její tělo zablokovalo. Pět dní po terapii otěhotněla. Dnes má měsíční holčičku Smile

Jordánová sice nové klienty nebere, ale lze se objednat k její spolupracovnici. Tady je kontakt (je i na těch stránkách):

Alena Pelunková
723 257 701
Komenského 491
253 01 Hostivice
tel. 220 981 121
pelunkova@volny.cz

Děti jsou požehnáním pro náš život a velkou učebnicí pro naši mysl. A hlavně bychom jich měli mít co nejvíce. Abychom se v příštích generacích měli kam znovuzrodit. Jsou tu totiž velmi dobré podmínky pro duchovní růst. Nevím, jestli si to vůbec lidé uvědomují, jak skvělou příležitost pro svůj rozvoj, v této části světa, máme.

Přeji ti mnoho štěstí

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund