Fórum - Zobrazit téma - Co je dřív - otázka nebo odpověď? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Co je dřív - otázka nebo odpověď?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Co je dřív - otázka nebo odpověď?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 3:15 pm    Předmět: Co je dřív - otázka nebo odpověď? Citovat

Dnes se mi stala taková zvláštní věc. Ráno mně kamarád poslal přes icq nějaký odkaz. Kliknul jsem na něho až odpoledne kolem 15 hodiny. S úžasem jsem ale zjistil, že je tam odpověď na moji otázku, kterou jsem si položil v poledne. Tzn. že odpověď přišla ještě dřív, než jsem otázku vůbec vyslovil.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 4:29 pm    Předmět: Citovat

Důležité je, proč ses tak rozhodl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 4:56 pm    Předmět: x Citovat

Není to nakonec jedno? Podstatné je, že odpovědi chodí...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 5:16 pm    Předmět: Citovat

Punkt jednou napsal ,že otázky vydaly odpovědi.Což je samo o sobě velmi uklidňující SmileA v našem pojetí času,takže srozumitelné.Smile

Džarmí Cool


Naposledy upravil Dzarmi dne pá únor 19, 2010 11:30 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 5:27 pm    Předmět: Citovat

Mě taky odpovědi chodí, akorát nevím na jaké otázky. Razz Takže jednoznačně, nejdřív byla odpověď. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 11:11 am    Předmět: Citovat

Jo, to se mi stává často.
Včera jsem potřebovala rozměnit 2tis. bankovku a nevěděla jsem kde.
Tak jsem šla na oběd, přes počítač si objednávala jídlo, zjistila, že mám málo kreditu. Heureka, skočím nahoru pro peníze. Během úvah, ha vidím šéfovou jídelny, rovnou se jí zeptám, zda si mohu dojít nabít kredit. Po 5ti mitunách zjištuju, že jsem došla v tu dobu, tesně předtím než odešla tak na hodinu pryč. Prostě geniální shoda řešící mojí situaci a dopolední otázku.

Otázka vytvoří napětí, aktivuje veškeré tvoje zdroje hledající odpověď, na nějaké úrovni pravděpodobně vyšleš signály i do širšího okolí a pokud se zrovna někdo naskytne, kdo řeší něco podobného, pošle ti informaci. Takže otázka je první, když nevím na co se ptám,jak mohu něco dostat.

Samozřejmě, dostáváme i věci na které se neptáme. Nebo odpověď na otázku taky přijít nemusí. Dnes mi to přijde, že pokud pro získání odpovědi uděláme hodně, aktivujeme veškeré naše zdroje, tak ji prostě, až okolo "náhodou" popluje, budeme schopni vylovit a použít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 11:32 am    Předmět: Citovat

Chtěl jsem tím říct jednu věc, nad kterou se můžeme zamyslet. Jak to, že může odpověď přijít ještě dřív než otázka? Pouze v případě, že je otázka i odpověď již předem známá.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 12:20 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Pouze v případě, že je otázka i odpověď již předem známá.


Souhlasím, je třeba zjistit z jakého otázka i odpověd vznikla a co nám to přináší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 1:37 pm    Předmět: x Citovat

Jako v tomto případě: odpověď byla připravená ještě dřív než ses zeptal... Wink

šamanka
PS: a co záhada, na kterou tu narazila Narya? Co s odpověďmi na otázky, na které se neptáme? Ha?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 2:09 pm    Předmět: Citovat

To že něco není (na vědomě vnímané úrovni), neznamená že na nevědomé úrovni to taky není. Naše nevědomí má pro nás mnoho vzkazů a občas se nějaký objeví a občas se na zprávu od nevědomí jde zeptat a dostat odpověď.

Problém může nastav ve chvíli kdy zprávy od nevědomí, vnímáme jako zprávy odjinud.


Naposledy upravil Narya dne pá únor 19, 2010 2:16 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 2:11 pm    Předmět: Citovat

samanka: V tom případě nechápeme, že je to co se stalo odpovědí na něco co se v našem životě děje a jdeme dál. Takže ona ta otázka vlastně existuje, akorát že jsme si jí vědomě nepoložili. Pak to kolem nás projde nepovšimnuto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 2:26 pm    Předmět: x Citovat

Beppe: a půjdu ještě dál - co teprve otázky, na které se nechceme zeptat a na které nechceme slyšet odpověď a ty potvůrky stejně přijdou!!!
Very Happy

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 2:48 pm    Předmět: Citovat

Pravděpodobně na každou otázku už existuje odpověď. Vem si příklad, jak pracuje taková virgulka, kyvadlo či věštba karet. Ty se zeptáš podvědomí ano-nebo ne a to už musí znát odpověď a zvolí možnost. Nebo jasnovidec, telepat. Zaměří pozornost, vyšle třebas "zelený klikatící se paprsek jak v případě pátera Ferdy" a "někde" si to přečte, najde, vyhodnotí. Myslím teď ty top případy, co jim to funguje a nekecá./virgule/.

Jiný případ je vizualizace, sugesce třebas sportovce skokana o tyči. Musí se sladit a přesvědčit o stoprocentním úspěchu. A le na to je tu Naryija, jak už jsem postřehnul.

A Roso, nemohla by to být telepatie? Nevyslals už něco dopředu, třeba před pár dny... Nezachytil to ten tvůj kolega, že to řešíš? Nevytušil, že se ti ta informace, sdělení může hodit?

Dalším případem může být přání,očekávání, nachystání situace. To nejvíc praktikuju s reiki. A osud to mé přání kolikrát vyšperkuje ještě do krásnějších dimenzí jako odpověď na mé skromnější přání a očekávání.

Praktickým příkladem je vyřešení hledané knížky Poselství... Napřed byla touha,teď už to je zdárně vyřešené a ještě jsem získal bonusek od života v podobě poznání človíčka přinášejícího světlo do dušiček, že zářím jako sluníčko i měsíček dohromady!!!
Že by ono:klepejte a bude vám otevřeno?
Harmonik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 2:57 pm    Předmět: Citovat

samanka: To se stává docela často. Bohužel ta odpověď bývá někdy i dost tvrdá, protože přichází třeba i formou nějáké nemoci nebo jiné nepříjemnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 6:36 pm    Předmět: Citovat

Zase v tom hledáte něco nadpřirozeného.

Pokud je někdo více uvědomělej, prostě si všímá že nejsme od sebe oddělení, věci, lidi, zvířata, rostliny. Jsme jeden celek a vzdálenost nehraje roli. I myšlenky, skutky a činy patří do tohoto celku a v případě že je ve své mysli rozdělujeme, pak se nám může zdát že v případě "takovéto náhody" je to zázrak či telepatie.

Vše je jedním, všechno je jedno. To je nejuniverzálnější pravda která nás všechny spojuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund