Fórum - Zobrazit téma - Nové poselství z Prahy? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nové poselství z Prahy?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nové poselství z Prahy?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 11:05 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:

Ale je i hezké napsat krutý ftípek a narážku.Nakonec,dělá to tu opravdu každý občas.


Já mám teď problém, že nebudu moct nic takového napsat, když jsem to teď odsoudil Sad A že mám ty tendence často. Razz Ale asi neodolám Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 11:19 pm    Předmět: Citovat

Možná by jen pomohlo na chvilku opustit své horké hlavy a ponořit se do nekonečné vlny fantazie.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 11:22 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi,

Lightworkera v dobách jeho největší slávy pamatuju, právě i jeho věčné a sáhodlouhé channelingy, i tu hysterii na snad každou jeho větu.

Ano, používám sarkasmus a těžkou ironii, pokud je na místě. Ale nepouštím se do štvanic a když už chci něco i sarkasticky a ironicky shodit, musím mít za sebou i argumenty, ne jen chuť si přisadit.

Máš asi pravdu v tom, že v čajovně by takováto slova nepadla, protože v čajovně jsme všichni ke všem zásadně milí a usměvaví, ačkoli nás svrbí huba. Proto tam už nechodím, připadám si tam jako mezi křesťanskou mládeží. Ale možná že na vašich srazech je to jiné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 11:23 pm    Předmět: Citovat

No a teď do toho přijde Krabas s dalším chrámem a dokonce na obrázku...
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 11:31 pm    Předmět: Citovat

A pak že ten chrám neexistuje, já ho taky jasně vidím ! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 11:34 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:

v čajovně by takováto slova nepadla, protože v čajovně jsme všichni ke všem zásadně milí a usměvaví, ačkoli nás svrbí huba. Proto tam už nechodím, připadám si tam jako mezi křesťanskou mládeží. Ale možná že na vašich srazech je to jiné.


ne je to stejné Laughing

kamo napsal:
a teď do toho přijde Krabas s dalším chrámem a dokonce na obrázku...


a vo tom to je.
Kdo se bojí, nesmí do lesa (a ještě to znám ve sprostější verzi což by bylo asi výstižnější) Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 11:51 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
No a teď do toho přijde Krabas s dalším chrámem a dokonce na obrázku...
Very Happy


Laughing Laughing Laughing Laughing Taky jsem si říkala,že s něčím přijde a ...... Laughing Laughing


Dnes leh sedy necvičím,právě jsem si osvalila břícho nezastavitelným smíchem.

Kámo,myslela jsem to tak,že bych na živo nepoužila takové formulace,jinak patřím k velmi upřímným lidem,někdy až ke krutě upřímným a pusa mě nesvrbívá.Je fakt,že občas se i hádám ,ale už se lepším.
Naposled naše setkání v čajovně dopadlo velmi mile a to jsme tam každý byl z úplně jiného soudku a přece skoro všichni reiki people.Byl tam jeden Rusák,pak baletka,alkoholička,já,muzikant,....mno a Lendulka Smile))



Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 11:53 pm    Předmět: Citovat

Náhodou klucí, v sobotu v čajovně to nebylo zas tak uhlazené jako v nedělní škole................

Mě dokázal Zeto říct do očí, co potřeboval a huba ho pak už nesvrběla, viď Zeto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 7:57 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:
Nech každou duši jít svou vlastní cestou
naprostý souhlas

na téhle diskusi je hodně dobré to, že pokud si ji přečte člověk, který vůbec nikdy nic o "těhle" věcech nečetl, má možnost volby, který vidění světa mu je bližší a tím směrem se vydat. Pokud dřív nebo později zjistí, že by to měl radši jinak, zkrátka jen změní azimut
proto je dle mého velmi přínosné, že tady lidé dávají všanc své vidění světa a stejně odvážné je i nahlas sdělovat svůj nesouhlas
když se tu bude vyskytovat jen jedna strana a budeme si vzájemně jen tleskat, nebude mít náhodný zbloudilý možnost volby a bude to zavánět sektářstvím Evil or Very Mad Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 9:01 am    Předmět: Citovat

Smarte,

nemám ani to nejmenší proti ostřejší diskusi, je to stokrát lepší než pokrytecká ulízanost a vysmátý smajlík ať píšu co píšu.

Přes psychologii je tu Narya, ale mám dojem, že právě forma sdělení nesouhlasu je jeden z velmi vypovídajících osobnostích faktorů.

OK, už to nechme spát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 9:52 am    Předmět: Citovat

To není o osobnosti, ale o stylu komunikace a hlavně stylu jak si to zpracuje ten, komu je sdělení určeno. A dobře mířené "řešíš / děláš kraviny" má často mnohonásobně větší účinek, než stostránkové přátelské povídání o tom, že některé duchovní teorie jsou více pohádkovými příběhy než prakticky a prožitkově použitelná životní filozofie. Vzpomínáš? Sám si mi říkal, že mé obsáhlé projevy v tobě vzbuzují spíše odpor a "intelektuální mlácení prázdné slámy z učebnic".

Psala jsem to jinde. Virtuální prostředí nám přirozeně umožnuje psát, rozhohnit se, bez přerušení. V dialogu jsme ochotni se občas zastavit a druhého poslouchat. Takže i sebemírumilovnější z nás může napsat sakra ostré vyjádření a je to v pohodě. Já si z toho snažím vždy vybrat to užitečné, zpětnou vazbu pro sebe se závěrem: jo tady na sobě mohu zapracovat, ne, tady bych podléhala jeho názoru, atd. Myslím si ale (a skromně), že v tomto mám své schopnosti nadprůměrné a určitě i díky své práci hodně cvičené. Jak citlivě říci nesouhlas a zpochybnit řečené, vést k zamyšlení.

Proklepnout jakoukoliv duchovní představu její využitelností mimo seminář a přednáškovou místnost. Vyšehrad byl vždy energeticky silné místo, chrám potřebuje jen lidská představivost. Takové mentální vězení, které nám potřebuje ospravedlnit to, co můžeme vnímat přímo...

Takže super, víme že Praha je vyjímečná (stejně jako mnoho jiných míst, když budeme hledat a vyprávět příběhy), víme, že je to místo, kde se děje mnoho důležitých událostí pro celou českou zemi (a co jiného bychom taky od hlavního města a centra mnoha organizací a institucí měli čekat), že je to místo okolo, kterého se vypráví mnoho příběhů (třeba o tom chrámu nad Vyšehradem) a ano jistě, dle našeho stylu máme větší či menší sklony nechávat se unášet příběhy.

Víte, ráda hraju různé RPG hry (role playing games), kde ovládám osudy a činy různých postaviček. V Aionu jsem kombinace pomocného léčitele, bojovníka, posilovatele celé skupiny a zažívám často pocit moci, když je skupina v krizové situaci, hlavní léčitel "zemře" a celé je na mě abych ho vzkřísila léčitele, uléčila hlavního bojovníka a ještě sama přežila. Wow super, úžasné, pro 5 lidí jsem najednou bůh, se kterým chtějí hrát znova. Tak nějak ale pak vypnu počítač, pohladím kočičky, umeju nádobí a ráno jdu řešit příběhy dětí co mají trable se školou. Prostě vím kde hra končí... Ke svému životu nepotřebuju další chrámy, channelingy, poselství ... snažím se ale chápat, že pro mnohé je to inspirativní poselství, první kontakt s něčím co nás přesahuje, co obsahuje víc než prachsprostou existenci v této společnosti...

To dává smysl a je to do určité míry užitečné. Přijde ale čas, kdy je tyto berličky užitečné odložit a dělat něco se svým naprosto konkrétně rozehraným životem...

Taky jedno poselství, i to video k tomu je velmi povedené:
http://www.youtube.com/watch?v=jIBHDrsUfq4&feature=PlayList&p=44217AD66BD48B50&playnext=1&playnext_from=PL&index=20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 10:04 am    Předmět: Citovat

Je fajn s potěšením sledovat tuhle diskuzi a uvědomovat si, jak se každý znás neustále vyvíjí a posouvá vpřed Smile

Někomu, nebo možná většině se zdají moje příspěvky hodně ulítlé. Kdybych svoje příspěvky četl před rokem, asi bych s váma vřele souhlasil. Na základě svého vlastního vývoje ale vidím, že nemůžu lpět na svých současných názorech a stanoviscích. Nemohu lpět na vnímání světa a vesmíru, tak jak ho vidím teď. Nemohu věřit pouze tomu co vidím a vím teď. Přiznám se proto, že ne se vším co je uvedeno v mém příspěvku o chrámu se dokážu naprosto ztotožnit. Jsou tam pasáže, při kterých se kroutím když je čtu, ale zároveň si uvědomuji, že je to jen moje momentální vnímání, které způsobuje, že nedokážu všechny informace přijmout. Protože vím, že to nad čím jsem se kroutil před půl rokem, tak dnes přijímám jako samozřejmost.

Vnímám všechny signály, které ke mně proudí. Vnímám odkazy žijících mistrů, ať už je to Dalajláma, Svámi Kaleshwar a další méně známí a když si uvědomím co vím já a jak jsem daleko a uvědomím si jak jsou daleko oni, tak mně nenechává klidným a lhostejným to co ONI říkají a jaká nám dávají poselství. A když si tohle všechno dám do souvislosti s tím co se děje v mém životě tak jsem prostě otevřený všemu co ke mně přichází.
Pro ty, kteří si myslí, že ulítávám, tak vás mohu ubezpečit, že stojím velmi pevně oběma nohama na zemi. Myslím, že moje práce (jsem šéfe IT), moje dcera a další věci, mně drží u země dostatečně silně.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 10:31 am    Předmět: Citovat

No...RoSo...
...teda náš IT šéf často jako pozemšťan zrovna nevypadá Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 10:53 am    Předmět: Citovat

Naryo,

já studoval psychologii v ženských kolektivech, kde se pracovně od nepaměti vyskytuji a po práci pak i v restauracích všech cenových skupin a naučili mě právě i to, co jsem napsal, že: "forma sdělení nesouhlasu je jeden z velmi vypovídajících osobnostích faktorů."
A styl komunikace a to jak si to adresát zpracuje se právě až od té formy přímo odvíjí. Takže je to hodně o osobnosti odpůrce a o tom jak umí někoho poslat do háje.
Se zbytkem toho prvního odstavce v pohodě souhlasím, vždyť taky říkám to samé.

Akorát osobní poznámka k
Narya napsal:
Vzpomínáš? Sám si mi říkal, že mé obsáhlé projevy v tobě vzbuzují spíše odpor a "intelektuální mlácení prázdné slámy z učebnic".

Nevím čím to je, zda jsem se posunul já, Ty, nebo oba dva, ale od té doby Tvé příspěvky mohu v pohodě číst a ta sláma z nich netrčí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 11:44 am    Předmět: Citovat

A co nás poutá k zemi jako pozemšťany? Ego a fyzické tělo. Tělo patří zemi. Kam patří duch?
Zkuste znova popřemýšlet co je skryto v básni od Nerudy.


Jak lvové bijem o mříže (Písně kosmické)

Jak lvové bijem o mříže,
jak lvové v kleci jatí,
my bychom vzhůru k nebesům
a jsme zde Zemí spjatí.

Nám zdá se, z hvězd že vane hlas:
"Nuž pojďte, páni, blíže,
jen trochu blíže, hrdobci,
jimž hrouda nohy víže!"

My přijdem! Odpusť, matičko,
již jsi nám, Země, malá,
my blesk k myšlénkám spřaháme
a noha parou cvalá.

My přijdem! Duch náš roste v výš
a tepny touhou bijí,
zimniční touhou po světech
div srdce nerozbijí!

My přijdem blíž, my přijdem blíž,
my světů dožijeme,
my bijem o mříž, ducha lvi,
a my ji rozbijeme!


RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund