Fórum - Zobrazit téma - Nové poselství z Prahy? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nové poselství z Prahy?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nové poselství z Prahy?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 3:14 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Roso, zajímala by mne tvá diagnoza.
Lepší materialista než duchovně narušený člověk.


Nedá se říct, že bych zrovna patřil k RoSovu fanklubu, na většinu věcí s ním nemám stejný pohled, ale pokud zejména Tvá druhá věta, Zeto, taky patřila RoSovi, tak to už mi příjde trochu moc.
Vím, že RoSo nepotřebuje advokáta, protože takovéto invektivy nasadí zrcadlo spíše svému autorovi.
Trošku mě ale překvapují Ti, kteří za to Zetovi ještě nadšeně tleskají.

Mě taky vůbec nesedí ten chrám o kterém tu RoSo píše, ale tím, že tu o něm napsal, se nikoho nijak nedotknul. Klidně napíšu, že si myslím, že ten jeho chrám je kravina. Ale nemusím se přitom dotýkat jeho samého.
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 3:17 pm    Předmět: Citovat

Vic jak pred rokem jsem delala v Brne vikendovy masersky kurz. Jsem cistokrevny prazak zijici prechodne ve Vidni. Proto to Brno, mam to tam ted proste bliz. Ke konci kurzu, asi po 5ti spolecnych vikendech, se diskuse neodvratne stocila na rozdilnost Prazaku a Brnaku ve smyslu Brnaci jsou zkratka uzasnejsi nez ti protivni namysleni Prazaci. Chvili jsem se dobre bavila a potom jsem tise pripomela svuj puvod a zacala se bavit jeste vic. Vsichni zacali hledat dukaz, ze urcite nejsem cistokrevna Prazanda. Nakonec se mi jich zzelelo a priznala prarodice ze severnich Cech, takze tak uplne cista opravdu nejsem, coz prirozene vsechno vysvetluje Very Happy Very Happy Very Happy
Tim, ze ziju v zahranici, jsem repertoar predsudku vuci me rozsirila o dalsi nelichotivou predstavu. Nekdy je trochu obtizny mit na jedne strane nalepku auslendra a doma pro zmenu nafoukance z ciziny. Uci vas to verit vlastni pravde.
Odjedte na chvili do zahranici a potom Vam tyhle putky mezi mesty prijdou opravdu hodne hodne k smichu Very Happy Very Happy Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 3:20 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Roso, zajímala by mne tvá diagnoza.

Pokud nějaký chrám tak ať v praze zlepší dostupnost, méně front a míň smogu.

Přeju všem lidem kteří o to stojí, ať co nejdříve odletí, myslím že se tu bez nich bude lépe dýchat:-(

Lepší materialista než duchovně narušený člověk.


Rosova diagnóza je jasná: Poctivý a upřímný hledající človíček pátrající též v duchovním a esoterickém směru, navíc odhodlaný přispívat svými znalostmi, zkušenostmi a poznáním dle mého nejen v této diskuzi. Díky, Roso.

Aby chrám zlepšil dostupnost a odstranil fronty a smog? A co by potom dělali ostatní- dál hřešili a neučili se? Pravidlo č.1 u vyspělých bytostí je poskytnout svobodnou volbu. Ale věřím, že mají nachystanou i záchrannou brzdu pro všechny případy.

A aby někteří odletěli? Jen aby v tom letošním volebním roce nepanovala letecká přehlídka a pořádný fičák!

Materialista lepší než duchovně narušený člověk? No nevím. Třebas Leonardo da Vinci je krásným příkladem bádajícího člověka, který báječně skloubil své nadání spojit se s nadvědomím, univerzálním vědomím, duchovně bádat a pak ty své myšlenky "materializovat" do praktického života. A že mu to náramně šlo vypovídá i fakt, že byl nadaný hned v několika oborech. Takže on nebyl jen materialista.

Duchovně narušený člověk? Ty ho tak znáš, že mu dáváš takovou nálepku? Ano, jsme v diskusi, kde si každý může říct a prezentovat "své vlastní" názory. Velký mistr povídal: "Nesuďme nebo budeme souzeni!"
Trochu opatrnosti by neškodilo, případně tolerance dle každého svého dosaženého poznání.

Roso, dík za příspěvek. Kdysi jsem zahajoval svou profesní kariéru v Praze a za tři roky něco poznal. A víš, že jako z prvních věcí mě to táhlo na Vyšehrad? Vnímal jsem tam opravdu zvláštní energii a vibrace. Žiži úplně přesně neznám, ale takhle jsme nazývali třeba horká kamna jako výstrahu pro malé kvůli popálení. /Že by to znamenalo "horké" křeslo?/. Pro mnohé vládychtivé bez potřebných vibrací možná i teď. Až pojedu v létě do Práglu, doplním si znalosti.

V tématu jsem nemyslel výhradně Prahu, rozšířil bych to i na další okolí, tak krásné. Beru i tu Vysočinu, už nechávám zrát něco páleného ve sklepě pro případ setkání, tu pravů nefalšovanů slivovicu, velice účinnou vakcínu nejen na chřipajzny. Vzpomínám si, jak jsem kdysi cestoval vlakem, přistoupili amíci z Los Angeles a San Diega a při průjezdu Vysočinou jim lezly bulvy z důlků. Rozplývali se nad pestrostí krajiny, hlavně jak se střídaly lesy, pole, louky, rybníky a potoky. Oni v Kalifornii znají jen skály, písek a horko!

Zdar všem!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 3:33 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Lepší materialista než duchovně narušený člověk.

nechapu to jako utok proti konkretni osobe ale varovani pred tim, abychom nezapomneli na svuj lidsky puvod
utikat dlouhodobe od reality pozemskeho sveta podle me neni spravna cesta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 4:59 pm    Předmět: Citovat

kamo:
Citace:
Nedá se říct, že bych zrovna patřil k RoSovu fanklubu, na většinu věcí s ním nemám stejný pohled, ale pokud zejména Tvá druhá věta, Zeto, taky patřila RoSovi, tak to už mi příjde trochu moc.
Vím, že RoSo nepotřebuje advokáta, protože takovéto invektivy nasadí zrcadlo spíše svému autorovi.

Vyjádřil jsem se jasně. Nepotřebuji obhájce. Ta druhá věta týkající se prahy, méně smogu byla myšlena všeobecně, třetí věta týkající se odletu je myšlena všem co hledají jak co nejlépe odletět do další dimenze. Takových skupin a jedinců tu bylo spousta a šíření těchto věcí nejednou vedlo k hromadným sebevraždám. proto jsem na to poměrně háklivý a nechci to nechat bez odezvy.

harmonik: Krásně si definoval Rosu, to mé vyjádření ber spíše jako výkřik do tmy než útok na neznámého pachatele:)

smart: ano, souhlasím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 5:48 pm    Předmět: Citovat

smart napsal:
zeto napsal:
Lepší materialista než duchovně narušený člověk.

nechapu to jako utok proti konkretni osobe ale varovani pred tim, abychom nezapomneli na svuj lidsky puvod
utikat dlouhodobe od reality pozemskeho sveta podle me neni spravna cesta


A ty znáš a jsi přesvědčen o svém pravém "lidském původu"? Já konkrétně nevím. Narodil jsem se jako dvojče, ale tak, že se se mnou nepočítalo. V sedmdesátých letech ještě ultrazvuk nebyl, doktorovi se sice srdeční ozvy při poslechu na mámině bříšku nezdály, ale nezjistil dva "vyvíjející se výlupky". Jen stará zkušená bába prý při pohledu na veliké břicho říkávala:"To budou dva." A tak máma, když měsíc před porodem malovala s náma v bříšku kvartýr, nic netušila a odjela do porodnice s jednou výbavičkou. Jaké to ale muselo být překvápko pro všechny přítomné při porodu. Vylezl jeden--pak čekali placentu---a místo ní vykukl na svět další. Doktor prý jen zvolal:"Jé, on je tu ještě jeden!!!" A tak ti tady odpovídá očekávaná placenta jménem Marek. A co jsme? Pro doktory genetická chyba nebo pro druhé něco vyjímečného? Buňky rozdělené vyvíjené jenom tak kdysi sedící si navzájem zadkem na obličeji nebo už spolu nějak komunikující? Jednou o svém zajímavém a jedinečném bytí napíšu knížku.

Musí být každý jiný odlišný od mého poznání duševně chorý? Ježíš se snažil co mohl, vyprávěl v podobenstvích a přesto ho nechápali. Komenský dopadl podobně.

Pro materialisty: stalo se vám někdy, že jste přišli do místnosti, kde se pomlouvalo? Necítili jste něco "ve vzduchu?"
Byli jste někdy zvlášť ve vzrostlém starém lese? Necítili jste tam velikánskou energii? Myslíte si, že v dávných dobách keltové, druidové a další byli hloupí a naivní, když zřizovali posvátné hájky?
Smějete se tomu, jak Buddha dostal dar osvícení opřený o strom? Ježíš utíkal rozjímat na horu olivetskou?
Před sto lety neznali elektriku a rádiové vlny, dodnes se nepodařilo tyto jevy objasnit a přesto si dnes neumíme život bez mobilu představit.
Takže já bych byl při posuzování druhých a hledajících opatrnější....

O knížce poselství tu zatím nikdo nic neklepnul, dalajláma se taky vytratil. V tisku jsem zachytil, že ho pozvali i takoví supermani amíci. A Čína se může zlostí roztrhat.... Jak zajímavý je tento vždy dobře naložený človíček! Trošku jsem ho teď studoval. Vypíchnu jenom zmínku, jak vědci potvrdili, že ti, co často používají slovo "já" a "moje" mají častěji infarkt. Co ti druzí, co říkají "my", to už nesdělil...

Téma se stočilo na pražáky, uteklo od esoteriky, ale vůbec nevadí. Naopak. Podtržená jedna hvězda má příspěvek "pražáácííí na Vranově. Řežu se smíchy ještě teď Laughing Laughing Laughing DÍKY! Na vojně byl kluk od Brna a ten měl hlášku:" Já nésu Brňák, já su z Rosic!" Předsudky a domněnky, chování jsou fakt hrůza. Znám to, lidi jak si nás stále pletou, si napřed musí zjistit, kdo je kdo a pak jak mají jasno už plivou ty jedovaté sliny a šermují jazykem. Mockrát se mě stalo, že mě nic netušíc pomlouvali on-line! Ale o tom zas třeba jindy.
Zdar a díky za rozprouděnou debatu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanmoon
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 6:05 pm    Předmět: Citovat

Harmonik

Já tu knihu mám a kdyby byl zájem - půjčím, jen bych potřebovala napsat adresu na mail :
MilenaPlacha / zav / seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 6:07 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
kamo:
Citace:
Nedá se říct, že bych zrovna patřil k RoSovu fanklubu, na většinu věcí s ním nemám stejný pohled, ale pokud zejména Tvá druhá věta, Zeto, taky patřila RoSovi, tak to už mi příjde trochu moc.
Vím, že RoSo nepotřebuje advokáta, protože takovéto invektivy nasadí zrcadlo spíše svému autorovi.

Vyjádřil jsem se jasně. Nepotřebuji obhájce. Ta druhá věta týkající se prahy, méně smogu byla myšlena všeobecně, třetí věta týkající se odletu je myšlena všem co hledají jak co nejlépe odletět do další dimenze. Takových skupin a jedinců tu bylo spousta a šíření těchto věcí nejednou vedlo k hromadným sebevraždám. proto jsem na to poměrně háklivý a nechci to nechat bez odezvy.

harmonik: Krásně si definoval Rosu, to mé vyjádření ber spíše jako výkřik do tmy než útok na neznámého pachatele:)

smart: ano, souhlasím.


Zeto, jsi třída! Nebojíš se říct svůj názor! Ztotožňuji se s tebou, že někteří to taky přehánějí s tím duchovnem a mnohdy straší a snaží se ovládat davy. Ono všechno má své meze. Proto taky podle lidového "košile bližší než kabát" se téma posunulo na minitéma "pražáácííí... alias mezilidské vztahy". Jenom to dokazuje, co je např. pro vsetínského "stréce" důležitější- jestli Bůh je nebo né nebo mezilidské vztahy, zvláště těch nejbližších....
Dík za příspěvky a dovysvětlení tvého vyjádření. OK!!!!
Měj se skvěle, ostatní taky. Ať se něco dozvíme a poučíme a je superzábava!!! Jste skvělí Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 7:57 pm    Předmět: x Citovat

harmonik: pokud dobře vidím, tak blábol - jestli si může rozumět Pražák
s někým z jiné oblasti jsi tu napsal ty. Takže řečnění, že jsi tím vlastně myslel všechno okolo jako je Vysočina a možná i Starý Hrozenkov je dost legrační. Až příště zajedeš do Prahy, tak to zkus otestovat. Jen prosím najdi těch pár skutečných domorodců, ne ty přistěhovalé ať to máme skutečně ověřené! Cool

Myslím, že v naší zemi je spousta hodně energeticky silných míst, zvláště kolem tzv. poutních míst. Tyhle spekulace, že někdo slyšel o zlatých chlapcích z Nagana a přispěchal se přesvědčit, jaký jsme báječný národ mě dost pobavily.

A Roso prostě jen začíná být Lightworkerův klon. Mám na to jediný lék, jak vidím vesmírné teorie, přecházím k jiným tématům.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 9:47 pm    Předmět: Citovat

harmonik napsal:
smart napsal:
zeto napsal:
Lepší materialista než duchovně narušený člověk.

nechapu to jako utok proti konkretni osobe ale varovani pred tim, abychom nezapomneli na svuj lidsky puvod
utikat dlouhodobe od reality pozemskeho sveta podle me neni spravna cesta


A ty znáš a jsi přesvědčen o svém pravém "lidském původu"? Já konkrétně nevím. Narodil jsem se jako dvojče, ale tak, že se se mnou nepočítalo. V sedmdesátých letech ještě ultrazvuk nebyl, doktorovi se sice srdeční ozvy při poslechu na mámině bříšku nezdály, ale nezjistil dva "vyvíjející se výlupky". Jen stará zkušená bába prý při pohledu na veliké břicho říkávala:"To budou dva." A tak máma, když měsíc před porodem malovala s náma v bříšku kvartýr, nic netušila a odjela do porodnice s jednou výbavičkou. Jaké to ale muselo být překvápko pro všechny přítomné při porodu.

Milý Marku,
narodila jsem se jako dvojče v roce 1971. V sedmdesátých letech ještě ulrazvuk nebyl, tak moje maminka šla v 7. měsíci na RTG (!!!), protože panu doktorovi se její velké bříško zdálo příliš velké. Měla jsem být Jana nebo Jan ale vzhledem k nečekané situaci došlo ke změně a stali jsme se Jan a Hana.... takže u porodu to překvapení nebylo zato se na to přišla podívat celá porodnice. To jen pro zasmání Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Pokud jde o mě, tak neútočím na nikoho jenom varuji před přílišným ulítáváním. Znám "duchovně vyspělé" jedince žijící ve vyšších sférách ovládající sice neuvěřitelný věci ale nezvládají základní lidské záležitosti jako je láska anebo uživit sám sebe. Je fajn jít ke státnicím osvícení ale bez zvládnutí základky nám podle mě tenhle diplom nedají.
Takže říkám pracujme na sobě ale místo do vesmíru se vydejme k sobě samotným a zkusme si po pravdě odpovědět čím pro nás tato cesta je? Neměla by být útěkem. V mých očích je největší duchovno umět žít obyčejný život s pokorou a láskou.
Stejně jako někdo nahlas říká lítejme do chrámu nad městem, dovoluji si se stejnou razancí říci nezapomínejme se vracet na zem.
Hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 10:34 pm    Předmět: Citovat

Ani mě nějak nepřekvapuje, že dotyční nenapsali - "ale jo, sorry, mohl jsem to říct jinak/nemusela jsem hned tleskat každému zetovu pšouku" a to, že se snaží mlžit a překrucovat a vypouští obranné látky leccos ukazuje. Skunk to dělá taky.

Kdo tady vidí navádění k hromadným sebevraždám a statečně proti nim musí pozvednout svůj hlas, tak by sám asi nějakou diagnózu potřeboval.
RoSo jen reagoval na téma duchovní/mystické Prahy. O mě nemůže nikdo říct, že nehájím stání nohama na pevné zemi a že nepreferuji realitu před snovými vizemi, ale já na tom, co tu RoSo napsal nevidím zas tak něco špatného, ikdyž mu to nežeru i s navijákem. Dokonce se snad mohou najít i lidé, kterým by se ta myšlenka zalíbila. A ne proto, aby otrocky hledali nějaký chrám kde by si podali přihlášku na upgrade na Esoterik verze 2012, ale proto, že se tím mohou volně inspirovat a představa třeba podobného chrámu/symbolu jim skutečně může pomoct nalézt sama sebe na cestě za poznáním.

Ano, napsal jsem, že si myslím, že ten RoSův chrám je kravina, ale chci tenhle svůj unáhlený kec vzít zpět. Copak reiki není taky jako nějaký chrám, do kterého všichni (teda pokud o tom jen netlachají) denně odcházíme? Není jím i meditace, k níž mají mnozí navíc doma mnohdy legračně vyzdobené oltáříky, či přímo celé místnosti, protože meditovat třeba na záchodové míse s Harmassanem v ruce by jim vyrazilo ekzém?

Channelingy mi vždycky byly tak nějak podezřelé a zaváněly buď těžkým egem, nebo LSD a tento není výjimkou. Ale chce to jen trochu zapojit fantazii a podobný chrám si můžeme každý přetvořit k obrazu a prospěchu svému a pokud bychom tak všichni učinili, nemusela se vést tato diskuse.
Ikdyž ve výsledku zdaleka není zbytečná. Naopak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 10:40 pm    Předmět: Citovat

Nech každou duši jít svou vlastní cestou


protože každá cesta je správná. Aspoň to tady všichni tvrdíte !

Kdo je to duchovně narušený člověk ? Na to je definice ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 10:48 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím kámem a Evíkem. Osobní útoky nejsou na místě, byť tady někdo píše dle našeho soudu kraviny. Rozcupujte jeho teorie, ale diagnozy mu nestanovujte. To je potom pouze ventilování vzteku, které vypovádá spíš o tom, že je narušený pisatel těchto soudů než jejich adresát. Sám to vím dobře podle sebe samého.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 10:57 pm    Předmět: Citovat

Mno Kámo,tak to vidíš,jak to vypadá,když se tu ukáže klon Lightworkera hehe.Za dob jeho častých návštěv připomínky byly stejné a vlastně má svůj vlastní web nakonec,kde si lidé mohou jet tyhle pecičky.
Jsme velmi krutí přízemní barbaři,když použijeme ostrá slova na koment vůči chrámu nad Prague ,věru jsme.Mě to fakt přijde hrozně ulítlý tyhle věci a nechápu,proč se tím lidé krmí.
Však na živo v čajovně by taková slova asi neběžela,neznáš to sám,že psaný text svádí k lecčemu?Sám míváš sarkastické vtípky často na scénáři,jen snad nemířej vůči konkrétním lidem tady.
Rádi by jsme si s Rosem popovídali uctivě vůči tomu,co on sám žije.Jen tu nahlas říkáme,co si o těchto úletárnách v našich očích myslíme.
Ale je od tebe určitě hezké,že se ho dobrým slovem zastáváš.

Mno co dodat.Každému se tu dá něco vytknout no.Vše se dá nějak omluvit.Je hezké se zastávat a hlídat si morálku.Je hezké se k sobě hezky chovat.
Ale je i hezké napsat krutý ftípek a narážku.Nakonec,dělá to tu opravdu každý občas.

Dobrou noc,hezké sny o chrámech a Zetech,Rosech a Kámech,elfech a Džarmí

přeje Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 11:04 pm    Předmět: Citovat

Ach nechtěl jsem to rozepisovat, rozjelo se to tu a to jsem jen vyjádřil protichůdný názor.

Nikde nerozporuji že existují silná místa, krásná místa, stromy plné síly a vůně, plné harmonie. Takových míst je hodně a jsou opravdu velice důležitá a je třeba je opatrovat. Co tu chci celou dobu vyjádřit je to, že není nutné kolem těchto míst tvořit pohádky o ufonech a nadpřirozených bytostech. To jsou už jen plody naší hlavy, ega, bůhvíčeho. Snažím se jen naznačit jednoduchost života, lehkost bytí a sílu přírody kolem nás.

Smart: Velice souhlasím s hledáním uvnitř nás........ tam to je a pokud vidíme přízraky kolem nás, je nastoprocent jasné že naše vlastní bubáky nevidíme a nechceme vidět.

Šamanko: jsem rád že tu jsi:), doufám v brzké shledáníSmile

harmonik: Napsal jsi toho více, nebudu reagovat na vše. Jen že nechci hledat nějakou super-senzaci ani hádku mezi námi.

K vyjádření skutečného je zapotřebí minimum slov.

Btw. mám dojem že má někdo pocit že na někoho osobně útočím. Zúčastnění zde napsali svůj názor a já reaguji. Žijeme v dualit-ním světě tak nemůžou očekávat že jim to každý odkývá. Jen pro zajímavost, že to co jsem napsal já se dotýká všech, kromě toho komu to bylo adresovanéSmile)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund