Fórum - Zobrazit téma - Velké změny v životě - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Velké změny v životě
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Velké změny v životě
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 10:55 am    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky. Naposled. Klidně udělej to co já. Když jsem potřeboval načerpat sil, bylo to už moc neúnosné, tak jsem si zašel za psychyatričkou a dala mi prášky. Ty řeči o dlouhodobém léčení a postupném vysazování jsem bral z rezervou. Po 3 měsících jsem je vysadil a nešel na žádnou kontrolu. Prostě už to nebylo třeba. Aby člověk mohl se sebou něco dělat, musí být silný a ne na dně. Je to na nic, ale člověk je tak otupělý,že spí, přes den funguje ale nic neřeší. Načerpá síli a pak hurá do života. Je to krajní řešení,ale nezavrhuji žádné. Kdo si to neprošel,neví.
Proč se to stalo zrovna mně.Slovíčko proč je slovo rezignace. Když jsem se ptal boha proč mne opustili mé děti, odpověděl mi, že né oni, on mne opouštěl (skrze ně), abych ho přijal.Trpělivě čekal až ho přijmu. A přijal.DÍKY za to mým synům.
Paní Říhová Michalu Davidovi po roce depresí pomocí regresivní terapie nebo nevím jakou metodou,to bych hádal, mu ukázala, proč ho opustila 9letá dcera. Životy před tím ji vždy opouštěl on jako první a ona mu chtěla ukázat jak moc ho milovala a jak moc jí vždy chyběl. Říkal to v televizi, že kdyby nepřijal její DAR Z LÁSKY tak by to byla zbytečná obět. Už na ní nedokáže myslet s černými myšlenkami.Zustala jen láska a...
Je jedno jestli to bylo 15 minut. Na tuhle není člověk nikdy připravený.Poslední vteřinu věříí.. mi si ani za tři roky nepomysleli že to jednou přijde. I když všichni říkali museli jste s tím počítat, veděli jste to.NEVĚDĚLI.
Nechápeme to, a doufám, že dojdeš zaslíbení a dojde ti, přijmeš a poděkuješ, pochopíš, že to byl od něj dar z lásky. Jen z velké lásky můžeme dát i svůj život v plen..
Nespěchej, miluj vše a neptej se proč. Říkej si, děkuji ti, ale já jdu dál, abych nesla tvé poselství dál. Dokud žiju, jsi tu s námi i ty.Nezapomnělo se na tebe, A říkej si, dokážu ti, že dovedu žít dál.NEZJKLAMU TVOU DŮVĚRU. PROTOŽE TY JSI ODEŠL PROTOŽE JSI MI VĚŘIL ŽE TO ZVLÁDNU. Nezklam ho, on tě nelituje. on ti pomáhá. Každý den si to připomínej. Bojuj,on ti pomáhá a věří ti,a pomůže všem,kteří ti pomáhají a budou stát vedle tebe. Víš to je ta jejich,naše věčná láska.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2010 9:51 am    Předmět: Citovat

clovek napsal:

Nechápeme to, a doufám, že dojdeš zaslíbení a dojde ti, přijmeš a poděkuješ, pochopíš, že to byl od něj dar z lásky. Jen z velké lásky můžeme dát i svůj život v plen..
Nespěchej, miluj vše a neptej se proč. Říkej si, děkuji ti, ale já jdu dál, abych nesla tvé poselství dál. Dokud žiju, jsi tu s námi i ty.Nezapomnělo se na tebe, A říkej si, dokážu ti, že dovedu žít dál.NEZJKLAMU TVOU DŮVĚRU. PROTOŽE TY JSI ODEŠL PROTOŽE JSI MI VĚŘIL ŽE TO ZVLÁDNU. Nezklam ho, on tě nelituje. on ti pomáhá. Každý den si to připomínej. Bojuj,on ti pomáhá a věří ti,a pomůže všem,kteří ti pomáhají a budou stát vedle tebe. Víš to je ta jejich,naše věčná láska.Šaman

Šamane, děkuji ti za tato slova. Když se stalo to co se stalo, podobná a snad i stejná slova jsem si říkala. Máš pravdu. V poslední době jsem na to úplně zapomněla. Ani jsem si to neuvědomila. Zřejmě jsem se snažila před tím vším nějak uniknout s pocity, že je toho na mne už moc. Je to vše půl roku a jistá vnitřní únava se dostavila. Možná v té snaze mít už relativní klid jsem se příliš zaobírala sama sebou a snahou udělat tečku za tím vším. Ta tvá slova mi připoměla s láskou realitu. Jsou to slova, zvuky, pocity a myšlenky, ve kterých je ono zvláštní pochopení. Když jsem se k tomuto zvláštnímu pochopení skutečně vrátila, pohladilo mne to na duši. To je ono. Pak mám i pocit, že vím to co vím... .
Děkuji ti, Šamane.
S láskou Edy. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2010 5:12 pm    Předmět: Pozornost k dechu. Citovat

Edy napsal:
Tooro, s tím dýcháním jsem to zkoušela. Trochu to v danou chvíli pomůže, ale jen to zažehnám a ono se to znovu objeví později a silnější. Co jsem včera zjistila, bylo, že když se soustředím na dech tak se to projeví zase jinak, třeba podupáváním, křečovitým postojem, chvěním s emočními skoky, nepřiměřeným jednáním, nebo mám chuť do něčeho kopnout či něco rozbít, zahodit. Je to napětí.


Přesun k pozorování dechu je třeba dělat nenásilně, laskavě, trpělivě a vytrvale.
Napětí může Edy vznikat jen tehdy, když na to jdeme násilím. Je to stejně, jako kdybys chtěla odvést dítě z nějaké emočně vyhrocené situace. Pokud by jsi ho chtěla vléci násilím, celé napětí by se jen vystupňovalo, a že by tě při tom mohlo kopnout do holeně, nebo shodit se stolu vázu, to by se tuším dalo i očekávat.

Celé tohle cvičení pozornosti na dech je uvolňující, těžiště pozornosti se jím vrací neustále ke spásné pozornosti na dýchání namísto křeče, která se dostavuje při pocitu strachu a ohrožení.
Při dobrém nácviku je postupně možno „pouze“ pozorovat oba stavy bez ulpění na nich, tedy ono „stažení-křeč“ a uvolnění a klid v pozornosti na dech.
Založeno je na faktu, že mysl vládne tělu a stav těla ovlivňuje zpětnou vazbou mysl. V situaci, kdy naši mysl ovládne emoce (tady je to přímo strach) mění se také naše dechová frekvence, dech se zrychlí (i z toho vzniklo ono „vydýchat“ – to, či ono). Zaměřením pozornosti právě na dech, zklidnění a prohloubení dechu v rámci této klidné a uvolněné „pozornosti“ nutně vede k uvolnění těla i mysli.
Pokud při tom vznikne tenze, není to prováděno správně, Edy.

Osobně neznám lepšího (neustále přítomného) pomocníka, a to v jakékoli situaci, než je právě ona klidná pozornost k dýchání.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2010 8:36 pm    Předmět: Citovat

Tooro, děkuji za krásné vysvětlení. Vím o čem píšeš a rozumím tomu moc dobře. Tenhle způsob přístupu je mi nejbližší. Jdu do toho. Vyzkouším to s radostí. Ještě jednou děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 3:26 pm    Předmět: Citovat

Už jsem tu zase. Docela mi pomáhá se tímto způsobem vykecat ...
Snad to nevadí. Napadlo mne mnohokrát, proč se nedržím Reiki během tohoto období, kdy se vzpamatovávám ze všeho. Po smrti manžela jsem dokončila Mistrovský stupeň, pustila jsem se jako zvědavé dítko i do Shambally a absolvovala jsem satsang i výuku Esenciálního léčitelství. Jednu chvíli mě to uchvacovalo, ale teď mám jaký si stop stav. Přičítám to k postraumatu. Jistou souvislost v tom vidím. Čas od času (zřídka) se nechám zahalit do těchto energií, užívám si to.
Když ale použiji Reiki nebo Shamballu na přítele, mám vždy stejné výsledky. Buď mi intuice našeptává, že energie proudí, ale na daný problém (bolest) nemám působit, je to prý zbytečné. Je to ve smyslu vyrovnávání se našich vzájemných energií a on si tím má projít. Následuje do několika hodin či minut pak mezi námi problém či zvláštní konflikt. Jsme každý jinde a naprosto odlišní. Přestože nemá s duchovnem nic společného, toto chápe a naslouchá, když já něco tzv."vím". Mám zvláštní pocit, že je to ten pravý a zároveň mi cosi našeptává, že je mým učitelem, duch.partnerem.
U mne se s Reiki děje něco podobného. I u sebe to vnímám podobně, i když u mne něco dělá psychika. To ale od sebe rozeznám. Naše energie se vzájemně vyrovnávají. Původně jsme několik let (než jsme se poznali) byli naprosto zdraví. U lékaře jsme nebyli několik let. Nyní máme každou chvíli zajímavé, mnohdy úsměvné zdr.problémy. Laughing Ty však jsou krátkodobého rázu, nejsou vážné a rychle odezní.
Občas vidím malinko dopředu a vím, co ještě přijde.
Např. Jsem viděla, jak můj přítel jednou bude mít problém s oběhovým systémem (i jeho smrt). Měla jsem těchto vizí více u různých osob. V duchu jsem si přála, ať trochu přispůsobí jídelníček. Ejhle, začalo ho bolet koleno. Diagnóza - dna. To obnáší změnu stravovacích návyků a změnu jídelníčku. V lepším případě alespoň zamyšlení se, co jím. Zeptal se mne, zda ho to chytne v nejbližší době zase. Viděla jsem bolavé koleno, ale jinak, mírněji. A je to tu, běžel k lékaři a je to něco ortopedického. Já ale vím, že i tohle rychle bez následků zmizí. Dna ho chytne ještě jednou ale slaběji jakožto varování. Potkala nás různá nachlazení, prostydnutí, střevní potíže, ... . Pomalu se to sklidňuje. Oba se tomu smějeme, máme z toho srandu. Tak trochu sleduji i z mého poledu, z energetického, co se to tělo snaží říct. Je to tudíž i kromě vyrovnávání energií, snaha organismu naznačit kde máme resty i jakoby urychlené samoléčení a čištění organismu.
Máte někdo podobnou zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 3:52 pm    Předmět: x Citovat

Milá Edy,
v tvém příspěvku mě zaujalo, jak jsi napsala, že ti intuice jasně říká:
nedělej to, ale ty z neznámého důvodu musíš a musíš a musíš.
Zkus se sama sebe zeptat proč?

Jedna z naprosto základních zásad etiky reiki, které většina z nás učí hned na jedničce, je poslouchat intuici, požádat o svolení jestli můžu v danném problému působit (tohle je snad jedna z důležitých zásad ve velké většině alternativních metod) a pokud mi přijde NE, tak to prostě neudělám i kdyby to byl můj sebelepší přítel. Kromě jiného bych mohla jemu i sobě zadělat na ještě větší problém. Dobrá teď mu sice něco svou vlastní vůlí potlačím, ale ejhle najednou se to vyrazí někde jinde, to je překvapeníčko!
Problémek u mě, problémek u něho...

Nezlob se, ale mám takový výrazný pocit, že mu hodláš hodně řídit
život. Má špatnou životosprávu? Šup mu tam svoje přání - ať se to napraví (za jeho zády, vždyť stejně ezoteriku nebere vážně) a hupky dupky máme tu dnu.
A ještě z toho máš radost, jak hezky to s ním, jak se říká, válíš. Co na dalším zdravotním problému, hlavně, že teď bude jíst dietně, přesně podle tvého přání.

Mě tedy to, co píšeš moc veselé nepřipadá. Spíš na zamyšlení nad tím,
jaký máte vlastně vztah, co si jím realizuješ a co se to s tímhle člověkem snažíš provádět. Možná proto máš ten stop stav, abys někomu nevědomky neublížila. Než si uvědomíš pár věcí.

Promiň, že to píšu tak tvrdě, ale někdy je lepší jedna tvrdší poznámka než neustálé mazání medu kolem pusy.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 4:08 pm    Předmět: Citovat

Jaképak promiň. Já ti děkuji za příspěvek nebo komentář či radu ... .
Asi to špatně vyznělo. Když mě požádá o pomoc, přesněji zda bych mu s nějakým zdrav. problémem nepomohla, když pracuji s Reiki, ráda to udělám. Jenže když se objeví to NE, přestanu a oznámím mu to. To je samozřejmé. I přesto dochází k tomu, co jsem popisovala. Přestala jsem nyní na něj úplně působit, protože to NE je tam teď skoro pořád. Je i u mne. Když náhodou vycítím, že mohu na sebe působit, z deseti případů to udělám jen jednou. Spasitelský syndrom Šamanko nemám Smile
Skutečně nikam nic necpu. Opravdu ne. Asi jsem se vážně špatně vyjádřila. Zachraňovat také nehodlám. Ctím jeho rozhodnutí ať si jí co jí. Jí opravdu nezdravě. Jen přihlížím. A mrzí mě to v koutku duše. Ale je to jeho život a já kráčím vedle něj. Také mám svá přání a rozhodnutí.
Ještě se zamyslím nad tím, co jsi mi napsala. Snad mu ty nemoce nepřivolávám já, ale cítím že ne. Smějeme se tomu protože jsou kolem toho legrační situace, které tyto okolnosti doprovázejí. Ne protože někoho znás opět něco bolí. To ne. Děkuji ti, Šamanko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 10:26 pm    Předmět: x Citovat

Víš co mě ještě na tvém příběhu zarazilo? Že jsi ten šok po smrti manžela začala řešit obrážením moře seminářů, poměrně rychle sis našla nového přítele a docela se hrneš do nové svatby. Prostě sis nenechala žádný čas klidu abys mohla být smutná. Aby sis všechno rozdýchala a zpracovala. Kamsi jsi to zastrčíla a hurá zase do světa. Jeden z mých učitelů vždycky říká, že žal po dobu půl roku je normální lidská reakce.

šamanka
PS: pochopitelně tohle platí jen v případě, že bylo proč prožívat smutek, nevím jaký byl váš vztah před tím a jestli neprožíváš jen šok z faktu smrti
a toho jak jsi ho našla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 8:31 am    Předmět: Velké změny Citovat

Já vím a vnímám to také. Vše je nějak rychlé. Chyběl mi ten tzv.oddech, ale ...

Co se týče seminářů, teď to vím také. Zřejmě mi ten oddech dopřává "vesmír" alespoň takto nyní. Co se mám naučit, pochopit a co dostanu za lekce, to mi nikam neuteče. Vše se děje tak jak má a přijde to v pravou chvíli. Já jsem nyní přibrzdila a veškeré akce všeho typu nyní odmítám. Pracovní nabídku na povýšení jsem také přijala ale s odkladem na půl roku. Odpočívám.

A přítel? Měla jsem představu a malinkaté přání, že až jednou někdy v budoucnu za nějaký čas, tak snad ... Najednou to přáníčko stálo přede mnou. Vypadal úplně jako to nedomyšlené spola vyslané přání. Povaha také sedí. A podmínka byla nezadaný, to také vyšlo. Navíc je to v místě mého bydliště a já si ho přitom za celé roky nikdy nevšimla. Upozornila jsem ho, že nejsem OK a nejsem připravená na nový vztah. Má se mnou ale neskutečnou trpělivost, smekám před ním. Spolu se nám daří překlenout toto období. Nechávám si ale i prostor pro slzy a smutek. Tohle on chápe a je mi oporou. Už několikrát mě obejmul a říkal, ať klidně pláču, když to tak cítím. Držel mne a hladil, dokud jsem nepřestala.
Vše se mi vedle něj snáší o něco lépe. Ale už se snažím trochu po svém. Nechci ho mít jako opěrnou zeď, polštářek na fňukání a ani na něm nechci vyset jako koule u nohy. Mám dost síly se postavit. Našla jsem chuť žít a inspiraci do dalších dnů. Přeji si, aby nám to spolu vydrželo co nejdéle, ať je to krásné a ať je i on se mnou také šťastný, jako jsem já.

PS : Vztah s manželem jsem měla krásný, už jsem to tu i psala. Žili jsme spolu 15 let a když jsme se konečně vzali, nedožil se ani výročí. Dokonce měsíc před jeho smrtí jsme doplatili leasing na auto a dokončili rekonstrukci bytu. Dokoupili jsme nějaký nábytek. Tak se mu to líbilo a ani si to neužil. Plánovali jsme si, jak se budeme mít, jak budeme cestovat, ... .
Celé roky jsme měli stejné směny ve stejném podniku. Byli jsme stále spolu. Náš vztah jakoby zrál. Všude jsme byli spolu. Měli jsme také jednu krizi, tu jsme ustáli a náš vztah se upevnil. Neměli jsme potřebu, aby jeden z nás byl kápo. Každý jsme rozuměli něčemu jinému a tak jsme se vlastně doplňovali. Byl to skvělý člověk a všude oblíbený. Naučila jsem se od něj hodně a dal mi také hodně. Líbila se mi jeho upřímnost a přímočarost.

To je asi tak vše. Snad jsem to popsala tak, jak se mi to v hlavě všechno honí. Snad to bude dávat trochu smysl. Děkuji ti Šamanko za pohled z druhé strany. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 2:02 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Zkus zapřemýšlet,jestli ty tvé semináře nebyli z důvodů jako u mně.
Už nikdy jsem nechtěl jen přihlížet. Chtěl jsem být Bůh. Jen on dokáže uzdravit a vskřísit mrtvého?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 2:14 pm    Předmět: Citovat

Jožko, občas si říkám, že ti nerozumím a jestli jsem duševně nemocná já, nebo ty..... Promiň.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
slunecnice02
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 18.11. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 5:25 pm    Předmět: Citovat

Lendulko, nemyslím si, že pokud někomu nerozumíme, musí být někdo z nás nutně duševně nemocný.
Myslím naopak, že to, co říká Člověk má hlavu i patu.
Sama jsem se nechala iniciovat do reiki z podobných důvodů - nechtěla jsem pouze přihlížet. Neoběhala jsem sice plno seminářů (pouze Reiki I a po nějakém čase Reiki II), ale nakoupila jsem spousty knih a každý den v nich ležela. Po čase jsem zjistila, že teorie je hezká věc, ale kolikrát člověk pro studium teorie nemá čas na praxi a tak se snažím ve čtení trochu usměrňovat.
To, že Edy oběhala pár seminářů, může třeba souviset s tím, že pokud můžu soudit podle sebe, když se člověk dostane do podobné situace a je mu celkem hodně zle, potřebuje mezi lidi a přijít na jiné myšlenky, než na ty, které by ho samotného a smutného doma napadaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 9:22 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Slunečnice02,

nerozumím spoustě lidí, ale přesto si o nich nemyslím, že jsou duševně nemocní.

Nemám nic proti tomu, že někdo obíhá semináře, páč to dělám takyyyy.......

Ale nezkoumám, co koho k tomu vedlo, protože to má přece každý z jiných důvodů.....

Jenom mě opravdu, ale opravdu zarazilo, že si clovek myslí, že na nějakém semináři se z něj stane Bůh, co umí vzkřísit mrtvé...........
Jestli umím dobře číst, tak to je to, co tu Jožka napsal....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 10:39 am    Předmět: x Citovat

No, po pravdě řečeno mě tahle informace, jako důvod návštěvy seminářů taky dost překvapila, zatím jsem o podobných případech slyšela jen v souvislosti s černou magií. Ale už jsem si zvykla, že Jožka není troškař, je to jeho způsob psaní, vždycky tam dává extrémy: jednou chce být Bůh, příště tvrdí, že jediná pravá pokora je plazení se v prachu apod.
Jo to je prostě Jožka.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
slunecnice02
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 18.11. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 3:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, možná na dovysvětlení toho, co jsem psala výše - příspěvky, které tady čtu vnímám jako kdyby na mě nebo na kohokoli jiného lidi, kteří je píšou mluvili. Zkrátka si u nich představuji i tón hlasu, jakým jsou proneseny a spolu s informací, kterou příspěvek nese mi to dá celek sdělení.
No a u některých mám zkrátka pocit, že někdy jsou slova míň než to, co za tím člověk cítí.
Jsou to jen moje dojmy, tak snad to nikoho neurazí (proč taky).
Chci tím říct, že příspěvek Člověka na mě nijak bláznivě nepůsobil, i když použil výrazu nebo obratu, jaký bych sama nepoužila.
Mám pocit, že to chápu, ale třeba je to myšleno úplně jinak. Question
V každém případě Člověk (Jožka) jako člověk má moje sympatie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund