Fórum - Zobrazit téma - Reiki 1. stupeň Vaše pocity a zážitky - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki 1. stupeň Vaše pocity a zážitky
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki 1. stupeň Vaše pocity a zážitky
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 3:57 pm    Předmět: Citovat

S tímhle se setkalo spousta lidí. A spousta lidí má reiki a ani o tom neví.

Tys byla na zasvěcení a tak reiki máš určitě. Mezi mistry jsou sice rozdíly, ale nevěřím tomu, že jsi šla k někomu neověřenému.

Vždy po zasvěcení dojde ke styku s různými pocity, situacemi a nejenom těmi příjemnými. Už teď ti reiki říká, že k tobě bude chodit cokoliv a jen ty se budeš rozhodovat, co si pustíš k tělu.

Hlodači jsou sice hrozní ale jenom do té míry, do které je necháš hlodat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 6:30 pm    Předmět: x Citovat

.....a dodal, že bys měla jít k němu na to správné zasvěcení, protože jen on má to pravé ořechové....
Hádám.

Když to funguje, tak to funguje a basta.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Repeteplex
Nováček
Nováček


Registrace: 16.2. 2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 7:00 pm    Předmět: Citovat

Díky vám Wink třem, díky, díky. Sama sobě jsem tohle říkala, ale asi jsem potřebovala opravdu jen povzbudit a slyšet něco takového od jiných Very Happy Na druhou stranu si říkám, proč ta informace /doufám lživá/ přišla? Že by zkouška víry v sebe? Very Happy Asi...a propo - zkoušel jste někdo nakreslit CKR do vzduchu a vdechnout ho? Zkuste a pište...zajímají mě vaše prožitky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ren
Nováček
Nováček


Registrace: 2.3. 2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 2:22 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všichni, jsem tady nová a chtěla jsem se zeptat, jestli může mít reiki nějaký negativní vliv. Měla bych jít na zasvěcení, ale nevím jestli jsem na to dostatečně připravená, občas jsem četla na netu, že měli lidi po zasvěcení depky, to by mi docela vadilo.
Navíc se chci zeptat jestli je vhodné být zasvěcena najednou do 1. a 2.stupně reiki. Jestli to nechce nějaký čas, aby člověk vstřebal první stupeň a až po čase se nechat zasvětit dál.
Našla jsem mistra, který to dělá najednou, no mě se to moc nezdá.
Díky za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 4:38 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, na tyto témata už tady proběhly diskuze v minulosti na starší verzi reikiwebíku. Třeba tam něco pro sbe najdeš:


http://www3.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=582&sid=3276df60ec41f842d701efa6afe8d6c3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ren
Nováček
Nováček


Registrace: 2.3. 2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 8:23 pm    Předmět: Citovat

Díky za odkaz, myslím, že s jakýmkoli zasvěcením ještě počkám,třeba narazím na jiného mistra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kitty
Nováček
Nováček


Registrace: 29.5. 2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2011 11:36 am    Předmět: Reiki v Brně Citovat

Dobrý den mám zájem o zasvěcdení Reiki I. Jsem z Brana a zaujala mě Archa centum zdraví na Čápkové, konkrétně paní Karin Margušová. Ráda bych se o ní něco dozvěděla, než jí budu kontaktovat.
O Reiki už uvažuju delší dobu a to po tom, když jsem šla po Čápkově a zaujal mě tam nápis a pak jsem si na netu našla o co se jedná a tam mě zaujalo i její jméno, nespoléhám se moc na intuici, ale pokud přemýšlím o zasvěcení a o Reiki tak mě napadne vždycky ona a vlastě jí vůbec neznám.
Kitty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 8:03 am    Předmět: Re: Reiki v Brně Citovat

kitty napsal:
Ráda bych se o ní něco dozvěděla, než jí budu kontaktovat.


Není nad vlastní úsudek. Vždyť s ní můžeš nezávazně promluvit a sama uvidíš, jestli ANO nebo NE. Pokud nedostaneš doporučení od někoho známého, spoléhej na sebe. Káždý jsme jiný a co může vyhovovat jinému, nemusí vyhovovat nám.

Hodně štěstí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
len
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 5:17 pm    Předmět: reiki Citovat

...

Naposledy upravil len dne ne únor 26, 2012 10:21 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 5:42 pm    Předmět: Re: reiki Citovat

Dobrý večer i Tobě.
Dovolím si k tomu říct své pohledy, snad budou malinko nápomocny.

len napsal:
Když si zkouším reiki dávat sama sobě a přikládám ruce, tak některý den jej cítím (nikoliv v dlaních ale v části těla, kde mám ruce přiložené),.


No to je úžasné. O to právě jde. Cítit reiki tam, kam proudí. Dlaně nejsou podstatné. Často mi to přijde, jakoby se do toho místa člověk vcítil, jakoby v tom místě byl (uvědomoval si ho) a naslouchal mu. Ó, je to tak krásné...
Pokud ale nebudeme v tom místě (například v lýtku) vnímat a naslouchat a prožívat reiki a budeme převážně u toho sledovat např. divadelní představení, tak nemusí přijít tak výrazný efekt prozáření a pročištění. To proto, že jsme to tak úplně neprožívali. Zcela jsme se tomu procesu nepoddali, nešli jsme tak do hloubky. Stejně jako když u romantického (či jiného citlivého) filmu přemýšlíme nad prací (zcela se mu nepoddáváme a neprožíváme ho), neprožíváme potom tak zjitřelé emoce, tak když reiki věnujeme pozornost jen napůl, rovněž nás tak niterně nezasáhne.
Reiki nás sama učí jí naslouchat-vnímat ji, reiki je živá a je to vnitřní Učitelka.

len napsal:
Řekla bych, že pokud se mi podaří si reiky dát a cítím je silně, tak tento interval je pak o to delší..


Reiki se nám nikdy nemůže podařit, protože to není naše dílo. Reiki se vždy daří, protože práci činí reiki. Vzdání se pocitu, že my jsme ti co reiki dávají, nebo komu se reiki daří je základ. Reiki se daří vždy. Je to stejně bláhové jako si stoupnout na kopec, kde fouká vítr a říkat si, že se nám daří foukat. Jen někdy můžeme mít pocit, že vítr více vnímáme. Větru se daří stále stejně. Reiki někdy více či méně vnímáme. Reiki se daří stále stejně.

Ale nebudu filozofovat. Rozumím Ti a je to přirozené zkoumání. Jsi citlivá a experimentuješ a to jsou dva hlavní předpoklady pro práci s reiki. A to děláš. Tak přeji ať se daří Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 7:11 pm    Předmět: x Citovat

Když se zdánlivě nic neděje, ještě to neznamená, že se nic neděje ve skutečnosti.
Abych to vysvětlila: jemné energie člověk ani vnímat nemusí. Ani když si pokládáme ruce na vlastní tělo, tak nikdy nejsou pocity pokaždé stejné. Jednou silnější, jindy slabší ve smyslu tepla, ale může být celá škála různých dalších pocitů. Jak tu psal Psychedelic, ono se cosi děje samo
o sobě...
Je zbytečné se vzdávat, natož panikařit.
Chce to všechno čas, trenink a zkušenosti.
Hodně hezkých zkušeností
přeje

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 652

PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 10:11 pm    Předmět: Citovat

Citace:

Z počátku jsem energii v dlaních trošku cítila, ale nyní již necítím v dlaních nic


bylo by fajn, zkusit s někým (ideálně z kurzu, který jsi absolvovala, pokud máš na někoho kontakt) si navzájem dát reiki.
Věřím, že bys byla překvapena: je totiž zpočátku (i delší dobu) naprosto normální, že ten, kdo dává reiki, v dlaních "nic necítí". Zato ten, kdo reiki od něj dostává, to cítí.
Odezva vlastního energetického systému na "svou" reiki bývá vždycky slabší než na reiki od druhého, podle mého vnímání.

Z vlastní zkušenosti Ti doporučuji trénovat cvičení na zvýšení citlivosti rukou.
http://www.reiki-cz.com/reiki-techniky.php?id_t=3

Tato cvičení + denní harmonizace reiki mně osobně rozvinula cítění v dlaních.
Také můžeš trénovat např. na květinách, ty mají reiki taky rády (dlaněmi obkroužit květináč).

A s tím, co napsal Psychedelic a Šamanka, plně souhlasím.
Napsala jsem to samé, jen trochu jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
len
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 9:32 am    Předmět: Citovat

...

Naposledy upravil len dne ne únor 26, 2012 10:21 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 8:50 pm    Předmět: x Citovat

Ráda bych chytře odpověděla ( Laughing ), ale nevím, nechci ti říkat nesmysly.
Jen mě k tomu napadají myšlenky, jestli se neozvalo nějaké staré zranění nebo pohmoždění - tenisový loket, namožení prstů, karpály,... Nebo se třeba něco uvolňuje nebo děje kolem páteře?
Uvidíš co se bude dít dál...

šamanka Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 9:33 pm    Předmět: Citovat

Pocity vibrací a mravenčení se u reiki vyskytují. Stejně jako brní tělo, když do něj jde krev po přeležení, brní i tělo když do něj vtéká žívoucí síla. Ne vždy, ale je to jeden z běžných projevů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Strana 9 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.21 sekund