Fórum - Zobrazit téma - Reiki 1. stupeň Vaše pocity a zážitky - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki 1. stupeň Vaše pocity a zážitky
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki 1. stupeň Vaše pocity a zážitky
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cervik
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.9. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 5:55 pm    Předmět: Re: Pocity? Citovat

Rigi napsal:
Pocity? Nula od nuly pojde. Jediný vteřinový vjem, který jsem měla v průběhu zasvěcování byl, že sedím v jeskyni (dívala jsem se na sebe jakoby komínem shora) a nemůžu ven. Seděla jsem v meditační poloze.
Toť vše. Nic jsem necítila, nic se nezměnilo. Bylo to špatně udělané zasvěcení. Rychlokvaškových mistrů je hodně. Člověk by měl vybírat a dát na intuici. Když jsem tu paní uviděla, všechno volalo: Pryč, ale ze slušnosti jsem zůstala a tak jsem to měla. Paní prostě nebyla pro mě. Kdoví, zdali někomu pomohla...

A co to bylo za pani?? jestli to mohu vědět???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 5:59 pm    Předmět: Citovat

Já u jedničky taky nic necítil a nějak mě to nevadilo i když lidi okolo mě měli bohaté zážitky.A ani na vteřinu mě nenapadlo že by to bylo špatně udělané zasvěcení.O to víc jsem si to užil u dvojky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 8:06 pm    Předmět: Citovat

Já necítil taky prakticky nic a ani tou reiki energií si nejsem dodnes dvakrát jistej (zda to u mě funguje). Většina lidí tady na tomto webu (a starších verzích) radí vytrvat, dále používat reiki a věřit že se to cvikem zlepší. Tak doufám že to tak bude, stejně jako doufám že u dvojky to bude lepší (jak píše Zip výše).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 10:57 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing
Pro Rigi:
Ještě že tu máme takové odborníky přes zasvěcení, co mají jasno, jak vypadá špatně provedené zasvěcení - přece neodpovídá představě dotyčného.
Fakt dobrý!
Laughing Laughing Laughing

Pro ostatní - nic lepšího než dál vytrvat a praktikovat vám nikdo asi neporadí. Z vlastní zkušenosti vím, že i když ze začátku nemáte žádné zvláštní zážitky (jak tu správně kdosi podotkl - nesrovnávat se s ostatními kolem a jejich zážitky, zbytečně byste se třeba nechali odradit). Nebojte časem se naučíte víc vnímat pocity na těle i intuici. Nezapomeňte, že všechno nové se musí člověk nejdřív naučit. Stojí to, za tu námahu.

šamanka
PS: hlavně si předem u ničeho podobného neplánujte jak to má vypadat, jen se uvolněte a vnímejte co se děje. Nemusí to být žádné hromobití, vize a zázraky. Může to být klidně intimní a jemňoučký zážitek, dokonce nemusíte cítit nic jiného než teplo, tlak a jiné jen tělesné pocity. Každý to má jinak a přesto to funguje.


Naposledy upravil samanka dne po září 21, 2009 12:00 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 11:51 am    Předmět: Citovat

samanka: Proč tolik agrese ? Řeči o méně chytrých a podobně si nech od cesty, to je skutečně ubohé. Sama píšeš o tom, že se to člověk musí nejprve naučit a přitom nám co se učíme takhle nadáváš .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 11:57 am    Předmět: x Citovat

Beppe: a o čem jiném píšu pořád dokola? Kdy jsem tu nadávala někomu, kdo se učí? Nechápu... No upravila jsem to, aby bylo jasné o čem mluvím.

Moje první reakce byla na to, jak je hned Rigi všechno jasné na téma zasvěcení, kdy je špatné zasvěcení jen proto, že nesplnilo její představy co se mělo dít.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 12:06 pm    Předmět: Citovat

Koukám že si to o těch méně chytrých přepsala, vypadalo to jakože mi všichni co tápeme a teprve se učíme jsme podle tebe blbci. Teď už ten příspěvek vypadá normálně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 12:46 pm    Předmět: Citovat

Já při jedničce taky nic necítil a bylo mi to trapné vůči ostatním, kteří nadšeně líčili své barvité zážitky...až časem jsem zjistil, že nejeden z nich si docela prostě vymýšlel, aby nebyl za "blbce" a takhle to asi chodí všude Smile
Takže nenechat se tím odradit a než odsoudím mistra, tak na sobě pár týdnů popracovat. Pokud si to vnímání budete muset vlastní pílí a prací tak nějak vybojovat, o to líp si ho pak vychutnáte a při této práci navíc získáte zkušenosti, které nikde jinde nedostanete.
Někdy si říkám, že je to vlastně forma jednoduché selekce na ty, kteří opravdu chtějí s reiki pracovat a nenechají se odradit vlažným začátkem a na ty, kteří si jen plní společenskou povinnost být In.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
martasek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.9. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 3:54 pm    Předmět: Zážitky Citovat

Reiki 1 je hlavně o poznání sebe sama,možná proto nikdo neví co by měl od toho očekávat já taky neměla nějaké vize.Zážitek je pro mě když odejde klient a cítí se lépe než když přišel, to je ta moje vnitřní radost.

Červíku:Já bych taky moc ráda spolupracovala s anděli ale zatím jsem jen u andělských karet.Mým největším problémem je relaxace,nemůžu se uvolnit a moje vedení meditace se nějak nikam neposouvá. Crying or Very sad Třeba když budu trpělivá jednou se to povede.

V mém okolí na takové věci nikdo nevěří je dost těžké žít ve velkém městě plném cizích lidí nemám to komu říct, proto jsem ráda že jste tu vy všichni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 5:06 pm    Předmět: Citovat

Ještěže máme odborníky, hlídací pejsky na slovíčka, jako je Šamanka, kteří ti hned vmetou do tváře neodbornost, napadnou tě, vyšťourají slabý bod a ryjí a ryjí...
Tedy v tomto fóru probíráme pocity při zasvěcení. Jak můžu vědět, že zasvěcení neproběhlo dobře? Protože, milá útočná Šamanko, jsem necítila nic při zasvěcení ani nic po něm, a to doteď praktikuju cvičeníčka, vesměs prociťování rukou, natahování "gumičky" apod. Nedávno mě pomohla jiná paní, dala mi symbol, přes který (a přes čištění a nové zasvěcení) jsem začala energii cítit. Připadalo mi to, jakobych měla mezi dlaněmi gumičku, takové napětí. Jsem moc ráda!!! Tak co je dobře a co špatně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 5:41 pm    Předmět: Citovat

Rigi:
Šamanka ví co říká. Je možné, že člověk při zasvěcení ani po zasvěcení nic cítit nemusí. A přesto zasvěcení funguje. Chce to jen trpělivost a vnímat. Je fajn, že ji máš a vnímáš. Ptáš se co je dobře a co špatně. Možná nic. Možná jsi předtím dostala zasvěcení a nic jsi necítila. Dostala jsi zasvěcení ještě jednou. Ktomu ještě přečištění. A ještě k tomu jeden symbol. A navíc v průběhu na sobě pracuješ. Takže každé z toho mohlo udělat své a dohromady je to moc - máš radost a cítíš energii.
Z toho co zde píšeš to vypadá tak, že s reiki pracuješ mezi rukama. Mně se osvědčilo na sebe ruce přikládat a nechat reiki proudit do těla (nesoustředil bych se až tak na ruce, ale na to, co se děje pod nimi - pokud je máme položené na hrudi, jen tiše bych pozoroval a vnímal co se děje v hrudi - ale to je jen taková tvrdá slovní rada, reiki ti to ukáže sama jaksi jemně - intuitivně, pokud s ní budeš trávit čas, spíš má slova ber orientačně a nech to na reiki- ona sama nasměruje pozornost a ukáže Ti jak na to - reiki sama je nejlepší učitelka). Tedy reiki vlastně cítit v těle. Reiki tak oživuje naše čakry (a nejen je), stáváme se živějšími a vnímavějšími atd. Tím reiki více vneseme do života - reiki zasáhne nás celé - ne "jen naše ruce".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 8:53 pm    Předmět: Citovat

Rigi,
myslím, že Ti šamanka jen chtěla říct, že to, že člověk při zasvěcení nic necítí, neznamená automaticky špatné zasvěcení. Mám zasvěcení do mnoha symbolů od jednoho člověka. Při některém zasvěcení jsem něco cítila, při jiném jsem necítila zhola nic. Nemyslím, že by zasvěcení neproběhlo nebo že by to byla závada natožpak chyba mého učitele. Prostě to tak bylo.
Pokud se věci nedějí podle toho, jak si my představujeme, neznamená to nutně, že jsou špatné. Prostě jsou jen jiné než si představujeme.

Každý máme jiný naturel, jinak vyjadřujeme své myšlenky a jinak je ze čteného chápeme. Mě osobně je přímost šamanky hodně blízká a necítím z ní urážení nebo pohrdání ani slovíčkaření. Jsem za její názory tady na RW hodně ráda, jdou přímo k jádru pudla, často mi mluví ze srdce a sojí nohama na zemi....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 8:56 pm    Předmět: Citovat

Rigi napsal:
Ještěže máme odborníky, hlídací pejsky na slovíčka, jako je Šamanka, kteří ti hned vmetou do tváře neodbornost, napadnou tě, vyšťourají slabý bod a ryjí a ryjí...

já v tom vidím dobrý úmysl pomoci, ty snahu ublížit a takhle si všichni tvoříme svoji realitu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 9:12 pm    Předmět: Citovat

Milá Rigi,hňácání kuličky energie mezi dlaněmi je prima cvičení na zvýšení citlivosti,ale je to čchi nebo třeba prána,je to tvoje životní energie a dá se s ní léčit.Ale Reiki je něco jiného,časem ten rozdíl poznáš,jen trénuj.A na Šamanku nežehrej,má s tebou ještě docela trpělivost.Hlavně to myslí dobře.Ankur by ti dal jinej kropáč. Laughing
Jo,abych nezapomněl,prosím tě...neber se tak vážně! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po září 21, 2009 10:21 pm    Předmět: Citovat

smart: No já tedy těžko hledám dobrý úmysl pomoci v příspěvku, který začíná slovy "a teď tedy něco pro méně chytré" a reaguje tímhle na příspěvky lidí, kteří si dovolili posat svoje pocity k prvnímu zasvěcení. Já jsem žádné zpochybnění kvality zasvěcení nepsal (viz výše) a přesto jsem byl do kategorie blbec taky šamankou zahrnut. To nemusí být člověk extra vztahovačný, aby získal okamžitě negativní postoj k takovému pisateli a aby se ho to dotklo, zejména když nic tak hrozného a hloupého nenapsal.

P.S. Šamanka svůj původní příspěvek přepsala, to co tady visí nyní je něco jiného
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Strana 2 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund