Fórum - Zobrazit téma - Rok 2012. A co dál? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Rok 2012. A co dál?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Rok 2012. A co dál?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 7:36 pm    Předmět: Citovat

Tooro, děkuji za odpověď. Tak nějak podobně, ale jednodušeji, jsem si na to odpověděla sama. Řekla bych, že tady na reikiwebu emočně zralých lidí moc není. No, máme co dělat... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 7:42 pm    Předmět: Citovat

Evíku, pár emočně labilních nás tu je:DDD ..tik:DDD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 8:29 pm    Předmět: Evikovi a Zetikovi Citovat

Ale protimtě........... Wink Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 9:49 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
A kdo říká, že vyznává jednoduchost, neznamená to ještě, že doopravdy chápe.

...což platí i na ty druhé Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 10:13 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
...což platí i na ty druhé Wink



...Po ovoci poznáte je.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dizzy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 1.2. 2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 11:10 pm    Předmět: Citovat

Hele ja vim, ze by to sedelo spis do tematu "Hudba která se mi líbí". Ale nemuzu si pomoct a tak to davam sem

http://www.youtube.com/watch?v=cAcQsT2EipY

Preji vsem krasny den Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2010 12:37 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
harmonik napsal:
Ahoj Katko a Mílo, zdarec všichni!!!!
....
No, holky, končím, ať tyto řádky "strávíte", moc se "nerozohníte" , případně se vám raketově neurychlí "vyměšování" Laughing Laughing Laughing /ale špitám---to jenom něco malinkatého--emoce se tomu povídá.


Zdravím Tě Harmoniku. Very Happy
Tvoje příspěvky mne udržují v zóně tzv. ne-emotivní. Tak trochu připomínají, jak ten pejsek s kočičkou pekli dort Smile ...kus toho, kus tamtoho, a protože je to všechno zapečené v jedné buchtě, tak raději nechávám jak to je, prostě nikomu neublíží, ani nepomůžou.
Dost možná ale, že je to Tvůj způsob jak si „nezadat“, tj. nechtít věcně reagovat na to co Ti kdo píše, a jen tak poletovat z květu na květ a trousit – tu o tom, tu o tamtom...viděném, slyšeném...a taková pořádná diskuse by Tě třeba mohla vytrhnout z harmonie, kdo ví...? Wink

Na nějaký doopravdický popovídání to nevydá, tak Ti tedy alespoň popřeju pěkný letní polétávání, Harmoniku.

Ahoj.
toora

Smile


Ahoj,

No víš, já už mám takové přesvědčení, že všechno souvisí se vším. Dokonce podobně se o tom zmiňují jako hologram. Dal jsem si předsevzetí, že už sem tolik přispívat nebudu. Spíš budu sledovat diskuse ostatních. Že se nehádám, není to můj styl. Ani reiki mě k tomu nenavádí. A život je přece pestrý a každý má "to své kritérium- dle svého dosaženého poznání..." a tak

já mám tu webík rád,
chtěl jsem tu poznávat
i si tak trochu hrát.

Ač mnohé mlčí,
přesto vypovídá,
někomu kopřiva je léčivá to krása,
druhý to má jako plevel,
kolik životů než přijde spása,
ten nejkrásnější level...

Já nemám ostrý lokty samý,
mě stvořitel dal něco z Panny,
taky kousek z Vah,
proč měl bych rozdávat jen rány
a nastavovat práh.....

A Buddha přidal "myši",
my bojujem smíchem
anebo jsme tišší.....

Až budu "beranem", tak to bude fučet
a všude okolo to bude skučet....

Třeba se řádně "rafnem" Laughing
až i Šamanka zvolá: "Dost!" Shocked Shocked Shocked
Nechte mi aspoň kost!!! Laughing Laughing Laughing
a diskuse se bude budit ránem....
Wink

Odpusťte mi, prosím, milým tónem,
jsem "hlubinným kapitánem",
zkrátka "NEMO --- TÓRA "Exclamation Exclamation Exclamation Embarassed Embarassed Embarassed

Mějte se všichni krásně, my jsme byli na vysočině, Telč atd., super. Krátce jak funguje reiki nevědomě a jak je všechno propojené. Byli jsme v Praze, navštívili i Hrad a na nádvoří byl veliký žulový sloup, ukončený jehlanem. Velice mě to dílo zaujalo, i ten jehlan. Povídal jsem si...co to asi je....význam....nebudete mi to ani možná věřit, ale za pár dní jsem dostal odpověď. Že pochází z Mrákotína a jak strastiplně vznikal, rozbil se při transportu....No mě to zavedlo přímo do těch končin vzniku sloupu....

No teď razíme zas do Máchova kraje, budu zkoumat, proč tam napsal to Hynku, Viléme, Jarmilo.... Laughing Laughing Laughing

Čau, Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 1:07 pm    Předmět: Citovat

Ahojky. Very Happy

harmonik napsal:
No víš, já už mám takové přesvědčení, že všechno souvisí se vším.

Tuším je tohle celkem známý fakt Wink ...jenže v tom celém „hledání“ jde hlavně o to nacházení přímých souvislostí (co se dají sledovat a poznat), jaksi po niti, o těch tušených toho myslím bylo napsáno dost a právě ty bývají tím častým „jablkem sváru“. A tak, při tom pátrání po „přímém“, stává se z přesvědčení naprostá jistota.
A tak je třeba nejdřív každý to jablko umýt, oloupat a vykrájet z něj jádřinec, než se z něj udělá marmeláda, co si ji pak namažeme třeba na vdolek, co s ním potom takhle ta marmeláda při každém soustu tak-nějak, více-méně, souvisí.


harmonik napsal:
Že se nehádám, není to můj styl. Ani reiki mě k tomu nenavádí.

Všimla jsem si, že dost lidí bere vzájemnou konfrontaci zkušeností a názorů jako „hádání se“, tj. úkorně a nepatřičně. Řekla bych, že u zdroje tohoto našeho možného vnímání je nedostatek zdravého sebevědomí, špatné sebepřijetí, a v konečném důsledku třeba neschopnost postavit se nespravedlnosti, či prosadit dobrou věc. A přitom, pokud zůstáváme v neosobní rovinně, může to diskusi hodně posunout, celkově prospět. Ale spíš než o "výsledky" debatování jde o to, co si svými postoji vytváříme za lapálie do budoucna.
Samozřejmě, pak jsou tu ty křehké poetické dušičky, které třeba zakládají svoje blogy, kde uveřejňují svoji, nebo převzatou poezii, což je taky fajn, ale tam už je prospěšnější právě to ztichnutí.

Mám za to, že principem, resp. jedním ze smyslů života je přesunout se od té svojí vyhraněné převládající „energetické“ roviny napůl cesty k té protilehlé, tedy blíže středu, vyrovnávání polarit, harmonii. Tak nějak, aby se „hřimbaba“ zklidnil, získal na citu, a „třasořiťka“zase trochu pochlapil.


O dovolené jsem si tento týden přečetla knihu, příběh Ivana Beneše „Jak jinak na leukémii“, je to autorova osobní výpověď, sám se postupně vydává na cestu hledání právě těch přímých souvislostí- příčin a následků různých událostí ve svém životě. Vychází z „Principů života“ (Dr. Heleny Vertelmanové) a mohu tuhle Benešovu knihu jen doporučit, myslím, že obvzvlášť pro muže mohla by být kniha velmi dobrou inspirací. Mně osobně se moc líbí, jak se Ivan krok za krokem prokousává svým dosavadním životem a jakýmsi „zhoubným“ naprogramováním svého podvědomí.
Odkaz: http://www.leukemiejinak.cz/index.php?id=uvodem

harmonik napsal:
....my jsme byli na vysočině, Telč atd., super.

Vida Smile my jsme se včera večer odtamať vrátili, tak jsem se tam třeba i potkali.
....a teď už budu pomalu zase chystat cestu další.

Hezký zbytek prázdnin Ti přeju, Harmoniku.
toora

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strana 12 z 12

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund