Fórum - Zobrazit téma - Rok 2012. A co dál? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Rok 2012. A co dál?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Rok 2012. A co dál?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 4:08 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:

Co se týče těch odkazů, tak jsem měl na mysli ty seriozní tj. od lidí kteří se zabývají geofyzikou profesionálně. Přiznávám ale, že jsem moc nehledal.


Nic nenajít a přitom moc nehledat něco o tobě svědčí. Hlavně že se podivuješ nad mojí vtipnou reakcí.

Ale není problém. Hned druhý odkaz z googlu:

http://www.oknavesmiru.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=53&Itemid=63

a už mě necvič, nejsem tvoje opice Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 4:18 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Lendulka napsal:
ZLATÝ PRCINY!


A co teda vlastně ten rok 1212? Zajímá to někoho? Rolling Eyes


Co mají prciny společného s rokem 1212 potažmo s rokem 2012?




Krabasi děkuji za opravu mého překlepu............ Wink To víš, je vedro..........

A prciny jsou hláška z filmu Nejistá sezóna, kdo viděl - chápe, kdo neviděl - nevadí, není to důležitý. Tou mojí připomínkou jsem jenom chtěla naznačit, že vlákno byl založeno kvůli nějakému tématu, ale koukala jsem, že to dojelo někam úplně jinam.............jojo virtuální svět je viruální svět.
A kdo ví, co bude v roce 2012, když nevíme, co bude zejtra............ Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 4:44 pm    Předmět: Citovat

co zítra, já ani nevím, jestli za hodinu dojedu z práce domů, když to vidím, jací blazni dnes sedí za volantem.

To s těma prcinama znám, nejenom z filmu, ale i jako vtip. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 5:09 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Beppe napsal:

Co se týče těch odkazů, tak jsem měl na mysli ty seriozní tj. od lidí kteří se zabývají geofyzikou profesionálně. Přiznávám ale, že jsem moc nehledal.


Nic nenajít a přitom moc nehledat něco o tobě svědčí. Hlavně že se podivuješ nad mojí vtipnou reakcí.

Ale není problém. Hned druhý odkaz z googlu:

http://www.oknavesmiru.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=53&Itemid=63

a už mě necvič, nejsem tvoje opice Idea



Tato diskuze především svědčí o tvojí potřebě s někým bojovat a snažit se někoho peskovat za domnělé "přečiny" a vytvářet umělé konflikty.

Nemám důvod něják podrobně studovat problematiku magnetismu Země, tudíž mi stačí základní informace, na tom není nic divného. Proto to ani podrobně nehledám.

Co se týče toho odkazu, tak tam opět nic z toho co jsi tvrdil na začátku není. Naopak je tam to, co jsem psal už výše tj. že to překlápění trvá tisíce let a rozhodně se to nestane za den nebo za rok (např. za rok 2012). O tom že by se to mělo stát naráz v roce 2012 jsem tam taky nic nenašel. Pokud je to tam někde důmyslně ukryto, tak to o mě zřejmě leccos svědčí, že jsem to nenašel Razz Svědčí to taky o tom, že už mě ta debata s profesionálnám prudičem moc nebaví. Howgh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 8:30 pm    Předmět: x Citovat

Laughing Laughing Laughing
Beppe: jak pravila šamanka: Každý máme svého Krabase!
Laughing Laughing Laughing

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 8:56 pm    Předmět: Citovat

Beppe já tě nežádal, abys reagoval na můj příspěvek. Vyhledávání konfliktů je tvá volba. tys mě jako první oslovil - tím že jsi řekl, že fantazíruju.

Myslím, že tě nijak nenapadám. Pokud tě urazilo to, že jsem řekl, že když něco neznáš, tak to neznamená že to neexistuje.

Pokud jsi toto nerozchodil, tak to něco o tobě vypovídá. Docela by mě zajímalo, kolik ti je let. Působíš dost nevyzrále. To tě samozřejmě neshazuje, jen chci říct, že to všechno je jen v tvé hlavě.

Fenomén roku 2012 nevznikl v hlavách vědců, ale v hlavách mystiků. Proto netahej vědecké rozbory do tohoto tématu. Nebo jsi snad četl vědecký rozbor toho, jak kolektivní vědomí způsobuje vlnu tsunami?

Mohl bych rozebírat jednotlivé věty v těch článcích abych tě upozornil na to, v čem se mýlíš (např. že přepolovaní lidstvo neohrozí, že přepolování neprobíhá - je to napsané i v tom druhém vědeckém článku atd), ale ten čas by byl pro mě promarněný, protože nechceš ani ty články pořádně číst. Tak proč bych to dělal za tebe?

Pokud se tématem chceš vážně zabývat, tak si hledej sám, já tě jen upozornil, že přepólování existuje. Víc pro tebe udělat nemůžu. Ale pokud tady pro tebe vykonám nějakou práci a strávím tím čas a ty se mi odvděčíš tím, že ze mě děláš pouze prudiče, tak to ses mi moc dobře neodvděčil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 10:21 pm    Předmět: Citovat

No...Ty máš dost.
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 11:51 pm    Předmět: Citovat

Zeto, Eviku, Kamo- Dikes za bezva navigaci Exclamation Exclamation Exclamation

Vy báječňátka jedny, Cesty ke světlu jsou super- i moja byla unešená, děcka se hned zkamarádily s krtečkem a Zeto, jestli ti tam chyběla určitá živost a opravdovost, realita, tak naše děcka to tam dotvářely ažaž Laughing Laughing Laughing

Dokonce jsme si krásně popovídali s autorem- mistrem Hajným, který nám osobně podepsal i podaroval některá svá dílka. S paní pokladní se divili, že je to dneska samá Morava.....odkud pochází i on. Skvělý výklad, srdce, pak detektor podle zabarvení Idea Question Exclamation
Tož to je vynález Shocked Shocked Shocked -jistě se inspirovali v kdejakej chalupě, jak Fanka richtuje Toncka a praví při tem: " Cos zas vyváďal, přiznaj barvu Exclamation "---Třebas po roce 2012 to bude v každé chalupě běžná věc, taký detektor, který se zabarví podle myšlenek.

JO jo, každý muž má takú ženu, jakú si zaslůží. Enom nekeří taků, jaků si vybrali.... Laughing Laughing Laughing

Jinak se to musí opravdu prožít, klídek, čajovna, naladění se....

Takže ještě jednou- Zeto, Evíku, Kamo- obrovské díky!!!!!

Jinak šikmoocí furt všici brýlatí, s "dělama objektivama na krku", mumraj.... na Hradě stráž, turisti.... synek si stihl i pohrát s mravencama na nádvoří s kašnou než moja koupila cosik v suvenýrech....našel si- klučina jeden- kus přírody i tam Exclamation

Končím než mě napadnou zas za slovíčkaření.
Tečkou budiž citát ze slavnostního otevření galerie Cesty ke světlu Roberta Fulghuma:

"Pochopil jsem, že já nejsem to světlo ani jeho zdroj. Ale světlo - pravda, porozumění, poznání - tu je a na mnoha tmavých místech zasvítí, jedině když je tam odrazím. Já jsem úlomek zrcadla, jehož tvar a celé provedení neznám. Nicméně s tím, co mám, mohu odrážet světlo na tmavá místa tohoto světa - na tmavá místa v lidských srdcích- a něco v některých lidech změnit. To je můj smysl života."

Díky- Zetíku, Evíku, Kamo, že jste---a působíte na webíku.

Omlouvám se pražským, že jim moc dneska nesvítilo, nareikovali jsme to a skvěle to vyšlo. Však si sluníčka ještě užijete. Laughing Laughing Laughing

Čau všichni, Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dizzy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 1.2. 2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 11:52 pm    Předmět: Citovat

A teď šup do téma "Ego a jak ho vybít". Právě proto bylo založeno říká chytrák Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2010 7:52 am    Předmět: Citovat

se nauč číst. já už tam byl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2010 12:03 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
se nauč číst. já už tam byl.


Ty, Krabas, netrpíš nějakou chorobou? Myslím, že to nebylo myšleno jenom na tebe. To je sice hezký, že tys tam byl, ale třeba by se tam moh´ chtít kouknout i někdo další................a když radíš druhýmu, aby se naučil číst, já radím tobě, nauč se chovat a nebuď vztahovačnej! V mottu pod tvýma příspěvkama si vždycky čtu, že jsi šťastný a že všecho je tak jak má být.............ty bláho..........jak to musí vypadat, když zrovna šťastný nejsi?
Mazeeec.................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2010 12:41 pm    Předmět: Citovat

Asi proto, že to všechno co píšu prožívám trochu jinak než ty.

Tvá představa je, že se u toho nervuju, že se rozčiluju. Ale skutečnost je jiná. Šíleně se bavím. A proč bych něco nemohl stáhnout na sebe? Je to snad zakázaný?

Můžeme zkusit to, že než něco udělám, tak se tě zeptám, jestli to můžu udělat. Aby to třeba nebylo neslušný, nebo vztahovačný nebo egoistický...

na něco jsem se tě chtěl zeptat, ale raději jsem to vymazal

pa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2010 12:27 am    Předmět: Citovat

Krabas: Hezky se ti to vrátilo jako bumerang. Nejdřív mě tady opakovaně soudíš za to, že jsem si dovolil reagovat na tvojí invektivu, vyvozuješ z toho dalekosáhlé závěry o mojí osobnosti, o mojí nevyzrálosti, o tom jak to o mě cosi (zřejmě značně negativního) vypovídá, o tom jak je to všechno problém v mé hlavě atd. a pak sám hystericky reaguješ na celkem nevinnou pozámku Dizzyho. Jestli si nakonec bezděky nemluvil o sobě Razz

Tím z toho nechci "vyviňovat" sebe. Já se skutečně cítím nevyzrálý a mám svých problémů víc než dost. A do toho, abych byl prost emocí a všechno zvládal s klidem vskutku na míle daleko. Ovšem já se taky nestavím do pozice soudce, co někoho peskuje za běžné lidské nedokonalosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2010 8:59 am    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
a pak sám hystericky reaguješ na celkem nevinnou pozámku Dizzyho.


Beppe, já naopak v té poznámce žádnou hysterii nevidím. A kdybych jí viděla a vadilo mi to, asi bych to zkoušela zpracovat. Buď by se mi to povedlo a nebo nepovedlo.
To, že si o něčem nebo někom vytvořím domněnku nebo představu, neznamená, že je pravdivá, i když je moje.

E.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne červenec 18, 2010 7:43 pm    Předmět: Citovat

harmonik napsal:
Ahoj Katko a Mílo, zdarec všichni!!!!
....
No, holky, končím, ať tyto řádky "strávíte", moc se "nerozohníte" , případně se vám raketově neurychlí "vyměšování" Laughing Laughing Laughing /ale špitám---to jenom něco malinkatého--emoce se tomu povídá.


Zdravím Tě Harmoniku. Very Happy
Tvoje příspěvky mne udržují v zóně tzv. ne-emotivní. Tak trochu připomínají, jak ten pejsek s kočičkou pekli dort Smile ...kus toho, kus tamtoho, a protože je to všechno zapečené v jedné buchtě, tak raději nechávám jak to je, prostě nikomu neublíží, ani nepomůžou.
Dost možná ale, že je to Tvůj způsob jak si „nezadat“, tj. nechtít věcně reagovat na to co Ti kdo píše, a jen tak poletovat z květu na květ a trousit – tu o tom, tu o tamtom...viděném, slyšeném...a taková pořádná diskuse by Tě třeba mohla vytrhnout z harmonie, kdo ví...? Wink

Na nějaký doopravdický popovídání to nevydá, tak Ti tedy alespoň popřeju pěkný letní polétávání, Harmoniku.

Ahoj.
toora

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Strana 10 z 12

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund