Fórum - Zobrazit téma - Rok 2012. A co dál? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Rok 2012. A co dál?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Rok 2012. A co dál?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2010 8:04 pm    Předmět: Citovat

Když tady byl loni v Boskovicích Svami Kaleshwar http://www.kaleshwar.org/en/index, tak jako důvod návštěvy uvedl, aby nám pomohl urychlit a zpracovat karmu, abychom to stihli do roku 2011/2012. To stejné hovořil Dammi, mnich ze Srí Lanky, na jehož meditace jsem chodil. Léčí sluncem. Během svého léčení se dívá do přímého slunce. (tohle to dokáže jen pár lidí na světě, to jen tak na okraj)
Celý proces toho co se vlastně má udát a proč je popsán v knize Prastaré tajemství květu života Drunvalo Melchizedek a mnoho dalších zajimavých věcí. http://www.kosmas.cz/detail.asp?cislo=142731&afil=1055
Májský kalendář končí v roce 2012. Náhoda? Kdo se zabývá channelingem, tak ví, že není možný za rok 2012. Náhoda?
A teď uvedu něco, co mnozí jistě přivítají s pobavením. Jak jsem hovořil o Honzovi (Indigo), který od prosince najednou všechno "VÍ", tak jedna z prvních věcí, na které jsem se ho ptal, tak byl rok 2012. Jak může 16 kluk vědět něco o přechodu Země do 4 dimenze, když vy odborníci jste o tom nic neslyšeli?
Je zajimavé, že duchovně vyspělé bytosti hovoří v podstatě o tom stejném, ale zdejší spolek reikistů ví jistě, že nic nebude. Smile
Nic ve zlém, snažím se rozpohybovat vaše mozkovny. Wink

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2010 8:15 pm    Předmět: x Citovat

Milý Roso,
ty buď vůbec nečteš naše příspěvky nebo jim nerozumíš nebo nechápeš
o čem píšeme.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2010 9:21 pm    Předmět: Citovat

Netvrdím, že jsem génius. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2010 9:27 pm    Předmět: Citovat

Tak mně to prosím objasni Šamanko. Proč si myslíš, že je nečtu nebo čemu nerozumím? Rád uznám chybu.
RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2010 11:13 pm    Předmět: x Citovat

Pochopila jsem, že nás máš za hlupáky, kteří nehýbou mozkovnou stejným směrem jako ty. Opravdu myslíš, že katastrofické, vibrační
a channelingové teorie se dají přehlédnout? Myslíš, že jsme je nikdy neviděli nebo o nich neslyšeli, když se je všem pořád někdo snaží strkat pod nos? A přesvědčovat, že se máme bát, panikařit a padat na zadek
před kdejakou přirozenou a normální příhodu povýšenou na zázrak?
Milý Roso, ty dneska vidíš něco podivného a zázraky naprosto všude.
A že se s nimi nehodláme ztotožňovat ještě neznamená, že máme v hlavě duto.

Život a lidstvo se vyvíjí během svého vývoje pořád dál a je to normální.
Nikdo se nediví, že by neandrtálec asi těžko uměl hrát počítačové hry
a obyčejný člověk ze středověku neměl tolik znalostí co dneska dítě
v první třídě. Když 16letý kluk umí surfovat po internetu, číst články, jakých je tam plno a interpretovat je, na tom taky nevidím nic světoborného. Ale neboj, nebudu ti nic brát ani vyvracet, je mi to docela šumák, je to tvoje věc.

Pořád se něco děje a vyvíjí. K tomuhle nemusíme být géniové, stačí nám zkušenost vlastního života. My žádný vývoj nepopíráme.
Jen se nehodláme připojit k hysterii vztahující se k roku 2012.

Nedávno jsem se ptala jedné zastánkyně tvých názorů, jak se vlastně projevuje ta vysoká vibrace u lidí. Protože to co kolem sebe vidím, tak pořád všichni chodí stejně po zemi jako já (nikdo se nevznáší ve vzduchu), všichni pořád musí jíst, spát, chodit na záchod a dokonce pořád mají stejné fyzické i psychické problémy, jeden jako druhý. Odpověď byla v tom smyslu, že zvyšování vibrací spočívá vlastně v práci na sobě a dodržováním Vesmírných zákonů, snahu zlepšit svůj život.
Tohle má být něco převratného? Vždyť o tohle se snaží všichni duchovně či ezotericky zaměření lidi kvůli sobě, ne kvůli Aštarovi.

Nikdo neví jistě co bude. Je logické, že ničení přírody a znečišťování životního prostředí nejde dělat donekonečna. Je jasné, že si to příroda nenechá líbit donekonečna, ale v tom bych neviděla galaktické spiknutí
a vesmírné brigádníky, ale následky naší vlastní chamtivosti a necitelnosti.

Před několika lety mi taky jeden člověk tvrdil, že v jednom konkrétnim termínu všichni uvidíme vesmírnou flotilu na vlastní oči a podobné tutovky. Kupodivu pak Aštar onemocněl a začal se obávat Bushe, tak to představení zrušil. To se ničemu nevysmívám, jen popisuji zkušenost, kerou jsem ve svém životě udělala.


šamanka


Naposledy upravil samanka dne st únor 10, 2010 5:49 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2010 11:49 pm    Předmět: Citovat

Roso, Tazz: Já si jenom lámu hlavu, k čemu nám bude to zlato (které máme podle lamy shromažďovat) když za rok 2012 nelze nahlédnout a tudíž nic nebude ? Leda by ho Aštar Šeran vybíral jako poplatek za vstup na jeho loď. Nedavno jsem dostal do schránky leták s přesnou technickou specifikací této lodě (byly tam exaktně uvedené její rozměry, počet palub, světlá výška jednotlivých podlaží .... Rolling Eyes ), no prostě sranda musí bejt, ale někdy je toho až moc. Každopádně by to chtělo ty teorie trochu sjednotit, aby si vzájemně neodporovaly Wink

Mimochodem čtvrtou dimenzi máme už teď, říká se jí čas. Takže to nás nečekají žádné novinky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
HonzaD
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.1. 2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 6:38 am    Předmět: Citovat

Kdyby se všichni začali chovat stejně a začali nakupovat ve velkém zlato, tak tu máme katastrofu hned. Na to se nemusím zabývat duchovnem ale postačí mi pár ekonomických pouček.

Toho co může přijít z vesmíru bych se až tak neobával, ale obával bych se toho co může přijít od lidí.

HonzaD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 7:47 am    Předmět: Citovat

HonzaD napsal:

Toho co může přijít z vesmíru bych se až tak neobával, ale obával bych se toho co může přijít od lidí.
HonzaD

naprostý souhlas - sám sobě nějvětším nepřítelem Very Happy Very Happy Very Happy
...taky mi někdy dělá velký problém přežít samu sebe

ale napadla mě jiná otátzka - až přežijeme 2012 (pokud tedy přežijeme), je už nějaký další datum, který to naše pozemský trápení jistojistě ukončí?? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dizzy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 1.2. 2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 8:10 am    Předmět: Citovat

...a zase u nás na vsi je několik rybníků. A tak si tam chodím jenom tak v létě plavat a o rybářskou sezónu zase rybařit a v zimě bruslit. Neříkej mi, že už mám na tyhle parádní věci tak málo času. V žádné z nich ještě nejsem odborník Laughing ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 8:13 am    Předmět: Po roce 2012 Citovat

Až přežijeme rok 2012, bude velmi zajímavé jak se s tím vyrovnají ti kteří hlásili katastrofu. Ale bylo to tu už mockrát, ta předpověď konce světa a ti kteří uvěřili se v převážné většině případu nechali přesvědčit, že:

a) díky milosti XXX se katastrofa posouvá na rok 2022;
b) počet převibrovaných dosáhl takové výše, že katastrofu odvrátil, ale nemusí to být na pořád;
c) došlo k přesunu Země do další dimenze a ti s nízkou vibrací to ani nezpozorovali (toto je zapeklité, když nevidím žádnou zmenu, znamená to, že mám nízkou vibraci ... to radši budu tvrdit, že jasně cítím tu zmenu Laughing );
d) převod Májského na náš kalendář někdo zvrtal, přotože nevzal v úvahu XXX posun a tedy katastrofa nastane 2013 (což ale bude správné datum 2012);
e) atd.

No dokud nebude chtít pan XXX, abyste všechno prodali a zlato odevzdali na stavbu paláce s odstíněním negativních energii, nebo vám neřekne, že převibrování není v tomto těle a máte spáchat sebevraždu včetně pobití svých dětí (samozřejmě sebevraždě se bude říkat nějak honosněji), nebo abyste otrávili vodovod/ metro/letiště a pomohli zemi od lidí s nízkými vibracemi, kteří brání vzestupu .... pak je to v pohodě. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 8:37 am    Předmět: Citovat

Pěkné, pěkné... Smile
Líbí se mně, jak jste se dokázali kolektivně spojit Smile
Stačí když první hodí kámen a ostatní se okamžitě přidají. Samí by jinak nenašli odvahu. Nu dobrá.
Řeknu jen jedno Šamanko a ostatní. Rozhodně a to zdůrazňuji nemám NIKOHO za hlupáka.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 8:43 am    Předmět: Citovat

Ještě zmíním jednu věc, o kterou jsem už tady hovořil v jiném tématu. Použiji paralelu z politického života. Pokud se objeví nějaká pravda o politikovi, tak zastánci daného politika okamžitě vypustí dezinformační nepravdy, které když se smíchají s pravdou, tak vytvoří pro lidi chaos ve kterém se pak nedokáží orientovat. Toto se děje všude a ve všem. Proto je důležité v tom chaosu umět tu pravdu vidět a ne považovat za pravdu všechno co se kde objeví. Proto je tak důležité získávat pravdu ze svého vnitřního zdroje.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 9:02 am    Předmět: Citovat

RoSo,

jsi jeden z těch několika, jejichž příspěvky čtu pozorně, protože máš co říct. Věř mi, že přemýšlím nad tím co kde píšeš, ač s tím často nesouhlasím.
To, co nazýváš házení kamenem je ale běžná diskuse, kde holt převažuje jeden názor nad druhým.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dizzy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 1.2. 2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 9:04 am    Předmět: Citovat

Citace:
Je zajimavé, že duchovně vyspělé bytosti hovoří v podstatě o tom stejném, ale zdejší spolek reikistů ví jistě, že nic nebude.


Hele, nikdo neví, co jako bude. Ale prostě jen někteří si nechtějí nechat otravovat svoje hlavinky katastrofickými scénáři a podobnými kravinami. Tak už se tím nežer a nech každému cestu jakou má.

Pokud se někdo nebude chtít nechat masírovat médii tak mu taky nebudeš každý den pouštět zprávy v telce nebo kupovat noviny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 9:08 am    Předmět: Citovat

Roso napsal:

zdejší spolek reikistů


Díky Dizzy za připomenutí tohoto výroku.
To jsem se normálně řehtal nahlas a ještě teď mi to cuká ústy.
Chlape, za tohle máš medaili Very Happy Very Happy Very Happy
Tohle s dovolením rád někde použiju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
Strana 3 z 12

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund