Fórum - Zobrazit téma - Deníček zhrzelého kojota:))))) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Deníček zhrzelého kojota:)))))
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Deníček zhrzelého kojota:)))))
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 9:29 pm    Předmět: Citovat

PŮSTY:

15.02.2010 Rád bych navázal na své 1x týdenní půsty, díky reikiweb srazíku jsem si uvědomil, jak moc přínosné jsou a chci opět navázat. Dnes jsem tedy od rána do 20:00 hodin nic nejedl, jelikož jsem cítil silné překyselení a opravdu velkou malátnost, ukončil jsem to již dnes. Příští týden budu doufám připravenější. Ty začátky jsou vždy těžké a zase vím že pak je to prostě paráda:)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 1:27 am    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Holky, koukám že Vás honí mlsnáVery Happy Věřím tomu že nejlepší cukrárna je láska a dobré upřímné slovo.


Na zákusky ,,Radost'' a ,,Láska'' chodím dennodenně Smile)

A nějakej půst by mě milý Zeto ani ve snu nenapadl Smile. Jaro mi přijde rozumnější ,prostě příhodnější Smile


Džarmííí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 7:29 pm    Předmět: x Citovat

Ahoj můj oblíbený Zetíku,
jsem ráda že se tu zase objevuješ a ne jen jako kometa - šup sem, rozvířit energii a šup ven. I když ten rozruch se ti opravdu povedl Laughing Laughing Laughing
A myslím, že si s Dzarmilkou naživo určitě padnete do oka, protože jste dva báječní a veselí lidi. Tedy jestli se z tebe těmi dietami nestala eterická
supervážná bytost.

S tím souvisí moje otázka. Tudle jsi psal, žes zase zahájil hladovku, ale
pak jsi to odpískal. Proč vlastně ještě kombinuješ hladovku s tak skromným stravováním? Co je hlavní myšlenka tohoto mučení?
Čištění nebo něco jiného?

Pac a pusu
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 11:28 pm    Předmět: Re: x Citovat

Šamanečko mojeSmile) vV tuhle chvíli mám potřebu sebe sdílet,, proto jsem tu, někdo přijme, někdo odvrhne, stejně jsem tu jen a jen kvůli sobě, že?Smile)) Supervážná bytost se ze mě nestala, jen pracovně vytížená a někdy i smutná a unavená, veselá atd:DD

Jídlo: Pořád souvisí s vnitřním růstem a energiemi co přijímám. Půst (je něco jiného než hladovka) je nástroj k pročištění těla i ducha (a nejsou to jen nějaké fráze). Jídelníček mám v současnosti jako průměrný vegetarián se zaměřením na kvalitní potraviny. Chci to vyšperkovat tak abych alespon 80 procen jedl jen to co má v sobě alespon nějakou životní energii, ne jen obarvený/oslazený/osolený prach průmyslového rozvoje.
A důvod? Musím chránit to nejcennější co mám, sebe, své tělo i mysl, potažmo duši. To je trošku fráze ale nic jiného mě nenapadá.

Btw, šamanko, byl jsem překvapen tím kam se tvé kroky ubraly(tamtamy), budu rád když někdy zase popovídáme osobně, věřím tomu že brzy uspořádáme další srazíkSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2010 10:18 pm    Předmět: Citovat

Dnes běhání po Praze, Petřín, Tesco:D

Otázky proč lidé dělají co dělají, proč dělám co dělám a proč nedělám co nedělám, co mě žene dál, důvod proč. Včera jsem viděl film kdy existovalo peklo, nebe a mezi tím byl náš život. Co je na tom zvláštního, stačil malej hřích a skončil jsi v pekle, kde každý okamžik trval celou věčnost a bytí bylo plné bolesti a utrpení. Je snad život o tom abychom se vykoupili z pekla a dostali se do nebe? Je život tedy jen únik od bolesti? A skrz bolest prožíváme naše radosti a slasti?

Vím že to může znít neortodoxně, JEDINÁ ENERGIE JE UVNITŘ MĚ. (poznámka mého bytí)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 6:52 pm    Předmět: Citovat

Zajímavý článek o známém herce a jeho půstech:

http://xman.idnes.cz/jaroslav-dusek-sve-choroby-lecim-pustem-prasky-neberu-pps-/xman-styl.asp?c=A100218_151545_xman-styl_fro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 11:46 pm    Předmět: Citovat

Zajímavé, ale není být o hladu a pít jenom destilovanou ! Shocked vodu tak trochu proti přírodě ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 8:46 am    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Zajímavé, ale není být o hladu a pít jenom destilovanou ! Shocked vodu tak trochu proti přírodě ?


A není tak trochu proti přírodě jíst denaturovanou potravu, chipsi, maojonézu a podobné "věci"?Smile

Destilovaná voda je třeba déšť. Půsty provází lidstvo od samotného začátku. Je to přirozené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 10:20 am    Předmět: Citovat

No právě že to není přirozené, to mě na tom nejvíc znepokojuje a naskakuje mi u toho varování jestli to je skutečně smysluplné a ne naopak sebepoškozující. Rozumím že se lidé snaží vracet k přírodě apod. ale tohle je ještě krok za to, žádný tvor v přírodě dobrovolně nehladoví. Tedy kromě některých lidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 10:59 am    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
No právě že to není přirozené, to mě na tom nejvíc znepokojuje a naskakuje mi u toho varování jestli to je skutečně smysluplné a ne naopak sebepoškozující. Rozumím že se lidé snaží vracet k přírodě apod. ale tohle je ještě krok za to, žádný tvor v přírodě dobrovolně nehladoví. Tedy kromě některých lidí.


Omyl, zvířata když jsou nemocná nepřijímají žádnou potravu, je to přirozená obrana a v podstatě půst.

navíc zvířata nežerou to co lidi. 99 pocent nemocí pochází z toho, že neumíme žít v souladu s nitrem a v haromonii s životem/přírodou. Reiki a všechny metody jsou super, ale pokud se nezmění náš životní styl, k čemu je nám reiki léčivá síla, když do sebe cpeme jedovatou potravu? Chceme pomoct léčivou silou a pak se zabíjíme vlastní rukou? Není to paradox?


Milujem se a opatrujme se jak nejlépe to dovedeme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 12:45 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Včera jsem viděl film kdy existovalo peklo, nebe a mezi tím byl náš život. Co je na tom zvláštního, stačil malej hřích a skončil jsi v pekle, kde každý okamžik trval celou věčnost a bytí bylo plné bolesti a utrpení. Je snad život o tom abychom se vykoupili z pekla a dostali se do nebe? Je život tedy jen únik od bolesti? A skrz bolest prožíváme naše radosti a slasti?


Řekl bych, že peklo je tady, že si ho dělají lidé. Ale ne každý v něm musí být. Stačí se odpoutat od svých potřeb, pak na tebe to "peklo" ztrácí vliv Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 12:46 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Beppe napsal:
No právě že to není přirozené, to mě na tom nejvíc znepokojuje a naskakuje mi u toho varování jestli to je skutečně smysluplné a ne naopak sebepoškozující. Rozumím že se lidé snaží vracet k přírodě apod. ale tohle je ještě krok za to, žádný tvor v přírodě dobrovolně nehladoví. Tedy kromě některých lidí.


Omyl, zvířata když jsou nemocná nepřijímají žádnou potravu, je to přirozená obrana a v podstatě půst.


S tím bych souhlasil, nicméně destilovanou vodu zvířata nepijí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 2:36 pm    Předmět: Citovat

S tím bych souhlasil, nicméně destilovanou vodu zvířata nepijí.[/quote] Zvířata pijí i špinavou vodu......... to bych zase nesrovnával.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2010 11:24 am    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Zbultran napsal:
S tím bych souhlasil, nicméně destilovanou vodu zvířata nepijí.

Zvířata pijí i špinavou vodu......... to bych zase nesrovnával.


Destilovana voda ti v tele navaze mineraly, ktere potrebujes k zivotu. Kdyz vypijes urcite mnozstvi destilky najednou (myslim 3 l, ale nevim to jiste), tak umres.

Zvirata, kdyz maji na vyber, si vyberou vodu cistou.

Lide pili drive stejnou vodu jako zvirata, ale ne destilku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2010 11:58 am    Předmět: Citovat

Jedno z nebezpečí, které se u půstu zmiňuje je, že se při něm začnou uvolňovat toxiny uložené někde v těle, které do té doby byly neaktivní. Část z nich odejde z těla aniž by uškodila (což je samozřejmě dobře), ale část může organismus "otrávit", zejména když se uvolní nějáké větší ložisko najednou. Dá se tomu něják zabránit ? Resp. něják se na to připravit, aby to člověka nepoškodilo ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund