Fórum - Zobrazit téma - Dopis andělům... - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Dopis andělům...
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Dopis andělům...
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 10:07 am    Předmět: Citovat

Doporučuji knížku Tajemství přitažlivisti srdce.
http://knihy.abz.cz/prodej/tajemstvi-pritazlivosti-srdce

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 11:00 am    Předmět: Citovat

Mno - nedá mi to nerejpnout Smile
Faktem je, že se mi vybavil Renčínův vtip, kterak stojí dva muži s novinami v ruce před slečnou, sedící na lavičce, a praví: "Přicházíme kvůli vašemu inzerátů - Hledám pro cestu životem sympatického, hezkého, vzdělaného, charakterního, inteligentního dobráka, nekuřáka, nepijícího, bez závazků. Abyste nečekala zbytečně - ten vzácný člověk již není mezi námi. Zemřel v roce 1491." Smile
Ale zase - z jedné strany, chceme-li něco, tak se doporučuje posílat do Vesmíru co nejkonkrétnější objednávku (páč na objednávku "nic" taky přijde nic); z druhé strany, chceme-li partnera, máme jen "udělat místo vedle sebe" a moc nekonkretizovat... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 11:05 am    Předmět: x Citovat

HonzaD: stará zkušenost praví, že nikdy, opravdu NIKDY přání nelze vychytat do žádné dokonalosti. Vždycky tě existence může překvapit.
Třeba tím, kdy ti ho splní.. Laughing

Roso: ano, selský rozum v kombinaci s intuicí a znalostmi je výborným způsobem jak přijít na to PROČ. Ostatně tuhle techniku použivá spousta metod od tradiční psychologie až po všemožné alternativní směry. Pravda je to náročnější než jen houknout: může za to karma. Zdá se mi, že se tohle slovo často používá jako prázdná fráze a nálepka na cokoliv se mi hodí.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 11:50 am    Předmět: Citovat

Popisoval jsem to už na tolika místech, že už to nevypisuji a jen to scvrknu do jednoho slova. Možná je to chyba.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 5:02 pm    Předmět: Citovat

Objednala jsi si něco dokonalého.Pozor,aby ti vesmír nedal přesně vše,co jsi napsala,ale zapomněla jsi napsat,aby nebyl jen na muže??? Ti jsou sexy a dokonale rozumí ženám.Vím to,mám mezi nimi kamarády. Vždy musíme chtít od života maxuimum.Držím ti palce.Pak napiš.Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hanulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.1. 2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 8:36 pm    Předmět: Citovat

Děkuji všem za velmi přínosné odpovědi.Možná bych řekla,že téměř všemi pochybnostmi,otázkami a poznatky jsem už prošla...opravdu velmi mi pomohlo to,že si asi nemám přát partnera,ale lásku...mám jí opravdu v sobě a okolo sebe spoustu,ale možná jsem se jen bála požádat a přijmout lásku muže...

Přesto,že si asi spousta lidí myslí,že jsem náročná,já si to nemyslím.Prošla jsem dost dlouhým obdobím,kdy moje sebeúcta byla schovaná někde v tom nejhlubším místečku v mém nitru a dalo mi spoustu práce,ji vytáhnout na světlo.Myslím,že už umím to světlo v sobě nechat zářit,uvědomovat si ho a hýčkat.Vím,že jsem sama pro sebe ten nejdůležitější člověk a že si zasloužím to nejlepší(ostatně jako každý z nás...)

Mimochodem...v pondělí jsem měla menší autonehodu...zavinila jsem ji já a odnesla jsem to,naštěstí,taky pouze já.Nedávala jsem pozor na cestu.Viděla jsem auto muže,kterého stále miluji a dlouho mi trvalo,než jsem začala respektovat jeho rozhodnutí,nebýt mým partnerem.Zvládla jsem to teprve nedávno,pustila ho a nechala s láskou jít.Ale...stále ho mám občas v hlavě...a taky...chtěla jsem znamení...takže jsem uviděla jeho auto,na dvě vteřiny se podívala,řekla..."ahoj miláčku" s krásným pocitem,že jsem mu dala svobodu a přesto lásku k němu,jsem si nechala v srdci...podívala se zpět před sebe...a bylo...brzdila jsem asi 2 vteřiny a narazila do auta stojícího přede mnou u přechodu.Bohužel jsem nebyla připoutaná,takže to odnesla hlava...že bych potřebovala ránu?Dnes mě pustili z nemocnice,mám na krku límec,na čele zašitou ránu a obličej,že bych mohla jít učinkovat rovnou do hororu...Ale budu v přádku!Žiju!A jsem šťastná.A láska přijde,už je jistě někde na cestě,vím to!Život je nádherný...

Děkuji a přeji sobě i Vám všem,ať se nám dostane možnosti žít,co nejdéle....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 10:06 pm    Předmět: Citovat

Milá Hanulko, brzo se zotav!!!

Je krásné, že sis uvědomila, že jsi sama pro sebe ten nejdůležitější člověk....... Hani, jak já ti rozumím...........Pod ten druhý odstavec bych se mohla podepsat!!! Wink Mám to úplně stejně.............

Hani, psala jsi
hanulka napsal:

Viděla jsem auto muže,kterého stále miluji a dlouho mi trvalo,než jsem začala respektovat jeho rozhodnutí,nebýt mým partnerem.

doufám, že to byla poslední rána do hlavy, kterou jsi dostala a že jsi se tím človíčkem opravdu rozloučila.

Protože, dokud bys ho měla v srdci, tak ti stejně život jinýho nepošle. Ano, můžeš se s někým "kamarádit", ale dokud je v srdci "plno", tak se tam už nikdo nevejde. A když, tak se tam budou kucí pěkně mačkat. Laughing

Ať jsi brzy v pořádku.

Lenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 9:16 am    Předmět: Citovat

Ahoj děcka.Hanulko tobě a všem.Tak nás to učí Ježíš, modlete se k Bohu na nebesích, objednávejte si to servisem tam nahoře, na nebesích.Budha radil obrátit svou pozornost do sebe,né nahoru. Neprogramovat, neo-bjednávat ale zkusit opak. Čistit,čistit vše co mám v sobě k tomuto tém-atu zablokované,nevyřešené. Možná proto dostáváme to co potřebujeme a né to co chceme. Dostáváme to,co nás učí ty bloky odstranit. Nikdo kro-mě nás,ani Bůh, nemůže tyto bloky za nás vyčistit. Sama jsi ho našla a pojmenovala.Dokonce jsi z toho měla radost,že jsi to dokázala. Propustit ho, ale lásku si uchovat v srdci.Jsi dobrá herečka, když se tak doveděš přetvařovat i sam před sebou,ale je to vyřešené? Jak může někdo,koho jsem propustil tak moc zasáhnout do mého života? A nebo jsem ho nepro-pustil. Hanulko,ty už to víš, tak to nerozebírám pro tebe, ale pouzte tvůj bývalý příklad jsem použil jako vzor. Držím ti palce při osvobození se od staré lásky. To bolí vždy, a někdy hodně dlouho. Sílu a vytrvalost ti přeje Jožka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hanulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.1. 2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 6:09 pm    Předmět: Citovat

Leni,děkuji a přeji hezký den!
Děkuji i šamance...v mnoha případech s ní souhlasím...
A RoSo,knížku tajemství přitažlivosti srdce jsem četla...pěkná a přínosná.Taky Tajemství-tu jsem četla první a líbila se mi ještě víc...


Naposledy upravil hanulka dne po únor 08, 2010 6:23 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hanulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.1. 2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 6:22 pm    Předmět: Citovat

Milý člověče,
i Tobě děkuji i když s Tebou nesouhlasím...proč myslíš,že nelze člověka nechat odejít a přesto ho milovat? Nedávno jsem četla,že "pravá láska nezná strach,vše ostatní jsou jen závislosti..." Co tedy znamená,že někoho miluji?Troufnu si říct,že to,že ho respektuji.Nemusíme s každým koho milujeme nutně hned žít...někteří lidé tu jen prostě v tomto okamžiku nejsou pro nás...nebo nám přináší nějakou zprávu a pak odcházejí...
A myslíš,že mě na základě mých příspěvků znáš natolik dobře,že mě nazýváš herečkou...? Rolling Eyes
Že by jsi o mě věděl něco,co já o sobě nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 8:46 pm    Předmět: Citovat

hanulka: Pěkně řečeno, souhlasím. Je to ovšem úkol z nejtěžších, nechat někoho volně jít i když ho máš rád(a). Ale jde to. Snad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hanulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.1. 2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 9:22 pm    Předmět: Citovat

Beppe,je to těžké,velmi,moc to bolí a dá to spoustu práce...a chce to spoustu času,ale opravdu to jde.A je to krásný pocit!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 11:08 pm    Předmět: x Citovat

hanulka: víš, to je složité. Bezpodmínečná láska je krásná teorie, v praxi dost těžko proveditelná.

Píše se tu často o termínu: místo o partnera. Je to i místo, které může zaujmout nový partner. Pokud mu zůstává jen malá škvíra nebo má být jako náhradník za někoho, kdo tě nechce, pak ten další bude jen jakási náhražka. Kdo se dokáže protáhnout do tak malé škvíry? Kdo chce být náplast a náhrada za "pana Božského"? To místo je myšleno i jako místo v hlavě - myšlenkách, opravdu uzavřený minulý vztah (i když nenaplněný). Srdce, které ještě není volné, energie není celá zpátky u ženy, ale stále uniká k bývalé lásce - co může takové srdce nabídnout někomu dalšímu?

Tím vším chci říct, že je opravdu potřeba si upřimně přiznat, jak
je to s uzavřením minulosti a vztahů z ní a udělat tu čáru. Příhoda, kdy si imaginárně povídáš s "miláčkem" a jsi z něho pořád tak mimo, že
při spatření jeho auta přestaneš vnímat realitu až ti existence dá ránou
na vědomí, že by ses měla vzpamatovat, pak ještě nejsi vůbec z toho poblouznění venku.
A kam ti pak mají ti andílci toho nového přítele vecpat? Kde je ten kousíček místa pro něco nového?
Mám pocit, že bys nejdřív měla zapracovat na ukončení jednoho vztahu, vyčistit prostor.

Hodně štěstí

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2010 10:34 am    Předmět: Citovat

Hanulko,co si namlouváš. Lásku, jak ji chápeš,lásku k partnerovi,rodíčů k dětem, dětí k rodičům je vlastně majetnická láska. Dávám jim přednost před ostatními.Jsou pro mne nejdůležitější. Jak ho chceš propustit,když je pro tebe nejdůležitější. Mnohdy hrajeme divadlo,aniž to víme...protože to nejsme my, jen nám tu roli někdo vnutil, nebo nás tak někdo naučil hrát-škola,rodina, ale jsme to skutečně MY.
Až všichni kolem nás budou stejně důležití, stejně jako my sami, pak je to láska nemajetnická. Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hanulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.1. 2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2010 7:35 pm    Předmět: Citovat

Podívej se na můj starší příspěvek,milý člověče...

Člověk napsal...
Až všichni kolem nás budou stejně důležití, stejně jako my sami, pak je to láska nemajetnická. Šaman[/quote]


Naposledy upravil hanulka dne út únor 09, 2010 7:41 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund