Fórum - Zobrazit téma - Dopis andělům... - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Dopis andělům...
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Dopis andělům...
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hanulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.1. 2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 2:37 pm    Předmět: Dopis andělům... Citovat

Ahojky všem Vám milým lidem,ráda bych Vás požádala o radu či pomoc?Možná si jen potřebuji něco přečíst,abych našla odpověď,kterou už dávno mám...
Po rozvodu,zamilování se do muže,který mi velmi pomohl,ale rozhodl se jít jinudy než vedle mě,2 letech vyrovnáváním se se sama sebou,nějakých krátkých vztazích,různých zkušennostech s muži a přijmutí samoty jsem se rozhodla,že je na čase pustit do svého života báječného muže,který mi bude partnerem. Děkuji všem těm,kteří mým životem prošli,dělali mi zrdcadla a předali mi spoustu nových zkušenností a vědomostí(i když to někdy i trošku bolelo...) Myslím si,že muži jsou úžasné bytosti,i když jsou zcela odlišní než my ženy...přesto si asi příchod nového partnera něčím blokuju.
A tak jsem napsala dopis andílkům...a tady je...snad se nebudou zlobit,že Vám ho ukazuji...

Moji milí andílci,
prosím Vás o pomoc.Odevzdávám Vám svůj smutek a věřím ve Vaši moudrost a laskavost.Cítím,že právě teď je správný čas na to,přijmout do svého života muže.
Láskyplného,spokojeného,moudrého,krásného,něžného,mužného,finančnězajištěného,sexy a vyrovnaného muže.Mého muže,mou druhou polovinu,muže pro mě ideálního.
A s ním přijímám do svého života veškerou hojnost ve všech oblastech mého i jeho života.Našeho života,v němž je vše v naprostém pořádku.
Děkuji Vám za Vaši pomoc a prosím dejte mi znamení,pokud mám cokoli podniknout.Miluji Vás a děkuji.A omlouvám se,odpusťte mi,pokud chybuji.
S láskou Vaše milující a milovaná Haňulka

Ráda se dozvím a naučím něco nového.Věřím v zázraky a ráda si přečtu ty Vaše....Podělíte se se mnou o ně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 3:37 pm    Předmět: Citovat

Hanulko, přeješ si
Citace:
Láskyplného,spokojeného,moudrého,krásného,něžného,mužného,finančnězajištěného,sexy a vyrovnaného muže.

nebo lásku??
Citace:
Chalíl Džibrán, Prorok:
...Když k vám pokyne láska, následujte ji, i když jsou její cesty tvrdé a strmé.
A ovanou-li vás jejíí křídla, vzdejte se jim, i když vás může zranit meč skrytý mezi jejími perutěmi.
A když k vám promluví, uvěřte v ni, i když její hlas může rozmetat vaše sny jako severák pustošící zahradu.
Neboť láska vás nejen korunuje, ale také přibíjí na kříž.
Láska vám dává růst, láska však u vás dělá také průklest.
Neboť jak vystupuje k vašemu vrcholu a laská vaše nejněžnější větévky
chvějící se v slunci, tak také sestupuje k vašim kořenům lnoucím k zemi a otřásá jimi.
Svazuje vás jako snopy obilí.
Vymlacuje vás, aby vás obnažila.
Prosívává vás, aby vás zbavila plev.
Vymílá vás doběla.
Hněte vás, dokud nezvláčníte.
A pak vás postoupí svému svatému ohni, abyste se stali chlebem pro svatou hostinu Boha.
To vše má láska s vámi učinit, abyste mohli poznat tajemství svého srdce
a v tomoto poznání se stali zlomkem srce Života.
Ale kdybyste snad ze strachu hledali jen pohodu a rozkoš lásky,
pak by bylo pro vás lépe, kdybyste přikryli svoji nahotu a odešli z mlatu lásky do jednotvárného světa bez střídání ročních dob,
kde se budete smát, ne však celým svým smíchem,
a kde budete plakat, ne však všími svými slzami
Láska dává jen ze sebe a bere jen ze sebe,
láska neovládá ani nechce být ovládána,
neboť lásce postačuje láska
Milujete-li, neměli byste říkat v mém srdci je Bůh ale spíše byste měli říci jsem v srdci Boha.
A nedomnívjete se, že můžete usměrňovat běh lásky
neboť láska, uzná-li vás toho hodnými bude sama řídit váš běh.
Láska nemá jiná přání než naplnit sebe sama
.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hanulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.1. 2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 6:20 pm    Předmět: Citovat

Ano,přeji si lásku,lásku muže. A proto také žádám o partnera. Jinak lásky mám spoustu,v mém srdci a životě je jí opravdu mnoho... dávám ji sobě i lidem okolo a také ji ráda přijímám. Těší mě a uklidňuje. Dělá mi radost. pomáhá mi žít a užívat života. Miluju ji a jsem jí vděčná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ivulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 23.1. 2010
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 7:08 pm    Předmět: Citovat

Hanulko, nechci být hnidopiška, ale mám z toho stejný pocit jako Smart. Trochu mi ten vyčerpávající výčet požadavků přijde spíš jako text do inzertní rubriky. I když na druhou stranu, pokud máš jasno, že s parnerem nepěkným, nebohatým atd. by ti to nefungovalo, tak proč to neuvést, že Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hanulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.1. 2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 7:31 pm    Předmět: Citovat

Myslela jsem si,že právě v tomto budete asi vidět problém,když jsem Vám to psala... ano,mám tu zkušennost,že když jsem si říkala "PŘIJMU JAKÉHOKOLI MUŽE... jen ať mě má rád" nebylo to úplně ono. A nelíbilo se mi to. Ano,potřebuji,aby se mi muž líbil,aby mě přitahoval.Ano,potřebuji,aby stál na svých nohou,měl nějaké zázemí.Ano,potřebuji,aby byl moudrý a spokojený se svým životem...
Je toho spoustu,vlastně to stejně všechno neumím vyjmenovat a stejně bych na něco zapoměla Rolling Eyes

Dobrá,nebudu to specifikovat,vlastně stačí říct,aby měl to co já a něco málo navíc...

A zapoměla jsem říci
...děkuji za Vaše odpovědi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 8:56 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Hanulko
Myslím, že úplně stačí, aby sis přála ideálního partnera, protože ideálním partnerem, je právě ten, kterého potřebujeme ke svému duchovnímu růstu a který k nám přináleží. Druhou věcí je, jestli ten ideální partner bude splňovat naše očekávání toho vysněného partnera. Proto je důležité, aby se člověk sám stal ideálním partnerem. Píšeš, že je na čase, aby sis pustila do života báječného muže. Jsi ty báječná žena pro toho muže?
Vypadá to, že tam asi ještě bude nějaký zádrhel. Mnozí se jistě nebudpu divit, když použiji své oblímené slovo KARMA.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hanulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.1. 2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

A když tak o tom přemýšlím,asi máte pravdu...co já vím,jaký muž je pro mě ten pravý.Ano,pouštím do svého života lásku a muže,který mi pomůže najít samu sebe a mé nejkrásnější já!
Děkuji Vám Rosso,Smarte a Ivulko Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 9:35 pm    Předmět: x Citovat

Laughing Laughing Laughing jo Roso, všude čouhá karma, karma a zase karma,
tomu říkám umanutost a posedlost karmou Laughing Laughing Laughing

Milá hanulko,
z tvých objednávek by se opotil i ten nejšikovnější andílek. Sehnat tak úžasného dokonalého muže, který by byl nejen tak dokonalý jako ty, ale ještě by splňoval spoustu dalších požadavků (jak jsi psala), to dá fušku.
Tak se nediv, že na to potřebuje hodně času.
Možná léta, buď trpělivá, vydrž.
Nebo dej šanci i těm méně ideálním.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 9:39 pm    Předmět: Citovat

samanka: Je fakt, že z těch cca devíti požadavků např. já splňuji možná tak jeden nebo dva Surprised A to jsem jinak skoro ideální Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 11:06 pm    Předmět: Citovat

Moje umanutost je stejná jako ta tvoje Wink
Zákon příčiny a následku platí pořád a pro všechny. Bez vyjímky. Kdyby to lidi pochopili, tak by se pořád dokola neptali co mají dělat. Na všechno je jedna univerzální odpověď. Co vysílám to se mně vrací. Co se mně vrací teď tak jsem vyslal dřív. Když se mně vrací můj vyhozený bumerank, tak zasáhne jenom mně a jenom já s tím mohu něco udělat. Pouze tak, že přijmu 100% odpovědnost za všechno co se mi v životě děje. Je to tak dětinsky prosté.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 6:10 am    Předmět: x Citovat

Roso: o příčinách a následcích tu nikdo nepochybuje.
Tady je řeč o tom, že nemá smysl mlet pořád okola o karmě, protože to nikam nevede a nic to neřeší. Stačí aplikovat jinou věc, které se říká zdravý selský rozum a problém se může jevit hned jasnější.
Všechno co se děje v tomto životě je nejen následkem minulosti daleké, ale taky toho, co provádíme v tomto životě, tedy toho co žijeme my a je to taky tady řešitelné. Když má někdo na partnery extrémní nároky, tak se nebudu zabývat žádnou karmou, ale v čem ja zakopaný pes momentálně. O tom tady mluvím. Tady je rešení - v pochopení této situace a těch, které tomu předcházely.
Je to zakleto v karmě - no zní to krásně a magicky, ale je to prázdné slovo. Nic to neříká k problému. Ať sem přijde kdo chce s čím chce, dostane porci karmy a na hlavu se mu hodí karma a mlátí se karmou.
OK a co dál? Problém je mrška a pokud se mu člověk nevěnuje a nesnaží se ho vyřešit, tak se potvůrka vrací a říká si o pozornost. Mlít o karmě v takovém případě je sice pěkné, ale problém to nevysvětlí ani nevyřeší.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
HonzaD
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.1. 2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 7:54 am    Předmět: Citovat

No ono to s těmi takovýmito přáními je trošku ošemetné. Slyšel jsem o případu, kdy si jedna žena takhle přála muže, který by ji miloval. A dostala ho!!!! Dostala muže, který ji miluje ale ona k němu necítí vůbec nic. Takže pozor jak si formulujeme svá přání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 8:36 am    Předmět: Citovat

Problém není v nárokách samotných, ale PROČ ty nároky máš a PROČ se ti neplní. Přijdeš na to svým selským rozumem?

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
HonzaD
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.1. 2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 10:02 am    Předmět: Citovat

A co zkusit třeba popřemýšlet nad tím, co mě má tato situace naučit? Není taky problém hlavně ve mně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 10:05 am    Předmět: Citovat

Ano
Ale ta odpověď se skrývá v otázce
PROČ ty nároky mám?
a PROČ se mně neplní?

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund