Fórum - Zobrazit téma - Indigové děti - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Indigové děti
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Indigové děti
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 11:16 am    Předmět: Indigové děti Citovat

Včera jsem měl možnost se seznámit s klukem (16 let), který je indigové dítě. Byl to pro mně úžasný zážitek. Zdravím tě Honzo pokud to čteš. Zjistil jsem, že ty všechny vědomosti, které pracně získávám četbou knih, absolvováním seminářů, meditací, tak on prostě VÍ. Jenom tak. Prostě to VÍ! Je to naprosto úžasné. On ví, že je dítě ze Shambaly, on zná svoje poslání, on zná odpovědi na otázky o kterých já ani netuším, že ještě existují. Tyto schopnosti se mu otevřely nedávno od prosince. Má multidimenzionální vidění. Nedokážu to přesně popsat. Ve třídě má kamarádku, která je na tom stejně. Stejné vidění se objevilo u mé dcery a taky ve stejném období.
Když jsem se ho ptal jestli ví něco o roku 2010 tak řekl jenom. JO. Když jsem se nesměle zeptal jestli to souvisí s přechodem do 4 dimenze, tak řekl jenom, JO! On to prostě ví. Ví, že nemáme už moc času.

Nábídnul jsem mu, že mu dám ochutnat nějaké energie. Rád souhlasil. Požádal jsem pro něho o všechny možné energie, které má (Reiki, Shambala, Boží pečeť, Imara, Ra-Sheeba) pouze jsem vynechal Merkabu. Na konci sezení jsem se shora dozvěděl, ža byl zasvěcený do Merkaby 1. Byl jsem v šoku! Merkaba se doporučuje pro lidi, co už pracují s energiema a mají minimálně R2. Nežádal jsem o nic. Prostě se to STALO!

Budu rád, když Honza začne přispívat do tohoto fóra, protože tuším, že nám odpoví na mnohé otázky. Budu rád, když nám Honzo napíšeš o tom multidimenzionálním vidění (spousta lidí to bude určitě zajímat) a ostatních věcech.

Roman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 8:40 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem byl opět s Honzou a hýbe se to rychleji než by se vůbec mohlo zdát. Dělal jsem mu harmonizaci a po zkušenosti ze včerejška jsem ani o žádné konkrétní energie nežádal, jen jsem řekl: Děj se vůle Boží. No a děla.
Na konci sezení jsem se dozvěděl, ža byl zasvěcen do Reiki 3 a Shambaly 1024. Je to mazec. Už se ale vůbec ničemu nedivím. Smile

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 9:35 pm    Předmět: Citovat

Šmarjápanno ! Já už taky ne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 9:38 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 11:05 pm    Předmět: Citovat

Tak vidím že indigo a Roso jsou tady, tak šup sem s těmi čtyřdimenzionálními informacemi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 11:46 pm    Předmět: Citovat

profesor Indigo Very Happy

už to přichází, děti nás budou učit, těším se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 11:49 pm    Předmět: Citovat

Ale no taaak..........

Třeba zrovna to dítě, které jste ještě nenechali ani promluvit, bude mít co říct. Až tu něco napíše, tak pak mluvte. Jestli jste ho těma řečma neodradili............

Indigo piš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Kwisatz_Haderach
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 215

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 11:50 pm    Předmět: Citovat

My to myslíme dobře, teda minimálně já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 11:51 pm    Předmět: Citovat

Tak tooo jo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
indigo
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 31.1. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 11:54 pm    Předmět: Multiimenzionální vidění Citovat

Vidím že vás zajíma něco o tom "multidimenzionálním vidění", tak zkusím nějak popsat to co se mi děje. S tím popisováním mám ale občas problémy, takže jestli to někdo nepochopíte nestyďte se mi poslat sz. Závada není na vašem přijímači. Laughing

Ani já sám jsem do včerejška nevěděl co to je to multidimenzionální vidění, pod tím pojmem si představím "vidění do jiných dimenzí", ale co to ve skutečnosti je? Je to vážně to co se mi stává?
Občas když se zahledím do blba jakoby skrz nějakou věc, tak se mi stane že se všecko kolem tak nějak zakřiví a je to mnohem dál a já se soustředím jen na tu věc a jakokdyby nic jinýho kolem nebylo. A pak se to všechno vrátí do normálu jako když natáhnete a pustíte gumu. Jen jsem ještě nepřišel na to k čemu je to dobrý. Když sem to nedávno dělal a chalupě s lustrem, tak se rozhoupal Twisted Evil to je tak všechno co s tím zatím dokážu dělat. Do teď jsem tomu nevěnoval moc pozornosti, ale jestli myslíte že je to k něčemu dobrý, tak sem s tím Wink.

Honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 11:56 pm    Předmět: Citovat

Já to taky myslím (relativně) dobře Wink , informací z jiných dimenzí není nikdy dost. A hlavně jsem zvědav s čím to zase Roso alias karmátor přijde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 12:02 am    Předmět: Citovat

indigo: Jsem rád, že jsme tě neodradili Razz Ovšem hodnocení toho co se ti děje přenechám povolanějším, protože já to netuším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 11:50 am    Předmět: Citovat

Beppe, vyzkoušej si to. Možná to zjistíš. Je to docela legrace ale moc s tím něpoteším vícedimenzi. Při "dívání se do blba" totiž naprosto přirozeně a nevědomě rozostřujeme oči a jak nám kolísá pozornost, tak střídavě ostříme a zase povolujeme, no a svět se začne hýbat. Mám pocit, že jako malá jsem si s něčím podobným hrála a celkově je to jedno z dobrých cvičení na oči. Vím, že ti jiní mohou říkat jiné věci, ale toto je záležitost těla, jeho konstrukce, možností a omezení.

Jedna vize mi přišla. Nejsou takhle náhodou "Indigo děti" prostě jen a "pouze" nadaní lidé? A ty tu byli věky věků, jen bohužel mnoho z nich svůj talent (na cokoliv, duševní, fyzický,...) za svůj život nepotkalo, nikdo to v nich nerozvíjel. Dnes je naše civilizace posedlá rozvojem, už od mala děti zatěžujeme angličtinou, učíme je znakovou řeč ještě dřív než umí mluvit, vytváříme neskutečné podmínky rozvoje mnoha dovedností. Dřív nám starosti o základní přežití zabraly většinu dne, teď máme nový prostor. Dá se čekat, že tedy procento nadaných, prostě bude viditelnější. Někteří jsou vynikající v mnoha oblastech, jiní mají své oblasti, ale jiné nezvládají. Všecko co se o "indigových dětech" píše naprosto zapadá do tohoto modelu. I zájem o duchovnost, kdo je přemýšlivý, začne si všímat okolí a společnosti a logicky pocítí chuť to změnit, protože dnešní svět není ke spokojenému žití zrovna nejlépe nastaven, i když ... pochybuju, že tomu kdy bylo jinak, jen témata, potíže a výzvy možná byly trochu jiné...

Takže, já ti také Honzo gratuluji, rozvíjej své talenty, ke spokojenosti své i užitku ostatních, ale zůstaň tady na Zemi. Jestli si někdo v 2012 bude chtít odletět, ať si odletí, tahle Země ale potřebuje talentované, kteří pomohou změnit směřování této civilizace, nastavení myšlení a poznání lidí. Potápějící se loď většinou první opouštějí krysy...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 12:10 pm    Předmět: Citovat

Reiki 1,2,3, Shambala, Boží pečeť, Imara, Ra-Sheeba, Merkaba 1, Shambala 1024 a to vše v 16 letech a třeba mezitím ještě něco přibylo...
Nemůže z toho časem v hlavě dojít k něčemu nedobrému? Zvlášť v takto poměrně ranném věku, kdy se hodně a hodně věcí teprve formuje (taky jsem měl šestnáct, žejo, a paměť mi slouží Wink ) a kdy jedna blbá věta dokáže napáchat nedozírné škody?
Ptám se, protože mám doma jednoho osmnáctiletého a vím jak s ním zamávalo R1, ta "obyčejná" reiki, která se dnes už málem bere jako hračka pro malé děti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 12:26 pm    Předmět: Citovat

Zřejmě vám uniká smysl toho sdělení. Napíšu to znova a jinak.
Honza chtěl ochutnat energie. Nabídnul jsem jeho VJ svůj repertoár k výběru. V průběhu 1. ochutnávky došlo a to podtrhuji došlo samovolně (Boží vůle) k zasvěcení do Merkaby 1.
Druhý den při 2. ochutnávce došlo k dalšímu zasvěcení tentokrát do R3 a Shambaly.
Když vynechám veškeré duchovno a použiji selský rozum. Jak asi je Honza daleko, když během 2 dnů byl zasvěcen z Boží vůle do těchto energii, když normální jedinec na to potřebuje roky?

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund