Fórum - Zobrazit téma - HUBNUTÍ - CO POMŮŽE? odpověď NEŽRAT opravdu nečekám:-) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - HUBNUTÍ - CO POMŮŽE? odpověď NEŽRAT opravdu nečekám:-)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

HUBNUTÍ - CO POMŮŽE? odpověď NEŽRAT opravdu nečekám:-)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Noloti
Nováček
Nováček


Registrace: 5.10. 2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 1:31 pm    Předmět: Citovat

Tady je supr článek, jsem se u toho nasmála a to s tou lžičkou, to fakt funguje.

http://www.moje-pravdy.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=66:stejn-poad-pibiram&catid=14:zdravi&Itemid=28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 10:30 pm    Předmět: Re: Hošácký výlet - sobota 16.10.2010 Citovat

Zbultran napsal:
Tak jsem dlouho hledal, kamdát tu pozvánku na výlet, až jsem našel toto téma.


Zbultrane, v sobotu půjdu.


Konečně jsem po mnoha destiletích přišla na to, že několik kilo navíc než bych chtěla, ze mě ani horšího ani lepšího člověka neudělá.

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 1:12 am    Předmět: Re: Hošácký výlet - sobota 16.10.2010 Citovat

Evik napsal:

Konečně jsem po mnoha destiletích přišla na to, že několik kilo navíc než bych chtěla, ze mě ani horšího ani lepšího člověka neudělá.


Hezká to myšlenka:) Ale přijde mi taková nemastná / neslaná.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 7:56 am    Předmět: Re: Hošácký výlet - sobota 16.10.2010 Citovat

zeto napsal:
Evik napsal:

Konečně jsem po mnoha destiletích přišla na to, že několik kilo navíc než bych chtěla, ze mě ani horšího ani lepšího člověka neudělá.


Hezká to myšlenka:) Ale přijde mi taková nemastná / neslaná.........


No Zeto, mě ta myšlenka přijde v pohodě. Spousta lidí se tím trápí ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 12:05 pm    Předmět: Re: Hošácký výlet - sobota 16.10.2010 Citovat

Evik napsal:
Konečně jsem po mnoha destiletích přišla na to, že několik kilo navíc než bych chtěla, ze mě ani horšího ani lepšího člověka neudělá.

Kdo si tohle připustí a přijme za své, tak už jako by s tím hubnutím začal a pak už jen pokračuje Wink
Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 7:01 pm    Předmět: Re: Hošácký výlet - sobota 16.10.2010 Citovat

Zbultran napsal:
zeto napsal:
Evik napsal:

Konečně jsem po mnoha destiletích přišla na to, že několik kilo navíc než bych chtěla, ze mě ani horšího ani lepšího člověka neudělá.


Hezká to myšlenka:) Ale přijde mi taková nemastná / neslaná.........


No Zeto, mě ta myšlenka přijde v pohodě. Spousta lidí se tím trápí ...


JJ vím že se tím trápí spousta lidí, ale něco mi tam nešmakuje a ještě nevím co:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 9:10 pm    Předmět: Re: Hošácký výlet - sobota 16.10.2010 Citovat

zeto napsal:
Zbultran napsal:
zeto napsal:
Evik napsal:

Konečně jsem po mnoha destiletích přišla na to, že několik kilo navíc než bych chtěla, ze mě ani horšího ani lepšího člověka neudělá.


Hezká to myšlenka:) Ale přijde mi taková nemastná / neslaná.........


No Zeto, mě ta myšlenka přijde v pohodě. Spousta lidí se tím trápí ...


JJ vím že se tím trápí spousta lidí, ale něco mi tam nešmakuje a ještě nevím co:D


No, popravdě řečeno, nečekala jsem, že se ode mě očekává nějaká hloubková analýza kvůli mé nadváze.
Zeto, tím se netrap Wink . Tak jako sytý nevěří hladovému, tak hubený těžko pochopí tlustého.

Netuším, co Ti tam nešmakuje.

Zítra těch 20 kiláků nepůjdu proto, abych zhubla, ale abych si pokecala se Zbultranem, abych přišla mezi jiné lidi než doma a v práci, abych se potěšila tou nádhernou barevnou přírodou, abych si dala v hospodě něco na zahřátí a třeba pro dobrý pocit, že neležím na kanapi a něco dělám pro své zdraví.

Ze stejného důvodu chodím 3x týdně do fitka, většinou ještě před tím, než jdu do práce. Proč? Protože mě to baví a pro svůj dobrý pocit. Rozdíl je v tom, že jsem denně přestala lézt na váhu a hroutit se z každého deka navíc.
Váhu jsem kopla pod skříň a už to prostě neřeším.

Když jsem byla malá, dětský pan doktor měl rád hubené děti, tlusté nesnášel. I když jsem vyložený tlouštík nebyla, patřila jsem do druhé skupiny a můj mozeček si zřejmě vygeneroval, že každý má rád POUZE hubené lidi.

Nemám žádný hluboký myšlenky, tak je v tom nehledej. Jen jsem Ti chtěla říct, že pokud v mých slovech vidíš omluvu pro mojí lenost, nebo něco podobného, není to tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 9:43 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem chtěla říct, že každá odlišnost od tzv. normálu se nepromíjí.

Ať už to je barva vlasů, barva kůže nebo ta zmiňovaná nadváha. A někdy i děti mezi sebou dokáží být krutí. Možná, že i tohle jsem měla na mysli, když jsem napsala, že kila navíc nedělají z člověka lepšího a nebo horšího. Tak snad už to tak fádní není a už nemám k tomu co říct.

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 9:53 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:
Ještě jsem chtěla říct, že každá odlišnost od tzv. normálu se nepromíjí.

Ať už to je barva vlasů, barva kůže nebo ta zmiňovaná nadváha. A někdy i děti mezi sebou dokáží být krutí. Možná, že i tohle jsem měla na mysli, když jsem napsala, že kila navíc nedělají z člověka lepšího a nebo horšího. Tak snad už to tak fádní není a už nemám k tomu co říct.

Wink


Evíku děkuji za rozepsání myšlenky, už vnímám to co je skryté zatím cos psala. Souvisí to s Tebou a dětstvím a tím jak jsi psala, že "někdy i děti mezi sebou dokáží být krutí".

Vnímám rozpor mezi chtěním "nebýt ta hnusná", chtěním změnit to (chozením do fitka, změnou myšlení, změnou...... a pak vnímám i rozpor mezi uvědoměním si, že to není o tom "nebýt ta hnusná" ale BÝT tu A VNÍMAT SE PLNĚ A KRÁSNĚ PLNÝMI DOUŠKY S RADOSTÍ A ÚSMĚVEM V TVÁŘÍCH S MALÝMI ĎOLÍČKY:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 10:07 pm    Předmět: Citovat

Tak nějak Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 11:34 am    Předmět: Citovat

Teda vy to tak všechno umíte rozebrat a analyzovat Shocked

Ale někdy mi to přijde zbytečné Very Happy

Výlet byl fajn, i když se hodně lidí zaleklo počasí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 12:58 pm    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:
Teda vy to tak všechno umíte rozebrat a analyzovat Shocked

Ale někdy mi to přijde zbytečné Very Happy

Výlet byl fajn, i když se hodně lidí zaleklo počasí.


Hele, nejsi první, kdo mi říká, že zbytečně všechno pitvám. Původně jsem to v úmyslu neměla.
Dík za reportáž Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 9:19 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:


Hele, nejsi první, kdo mi říká, že zbytečně všechno pitvám.


Napsal jsem to v množném čísle, tedy se to týkalo všech a ne jen tebe Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 3:01 pm    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:
Evik napsal:


Hele, nejsi první, kdo mi říká, že zbytečně všechno pitvám.


Napsal jsem to v množném čísle, tedy se to týkalo všech a ne jen tebe Razz

To je jedno Wink . Budu mluvit za sebe.
Citace:
Teda vy to tak všechno umíte rozebrat a analyzovat Shocked

Ale někdy mi to přijde zbytečné Very Happy


No vidíš a mě to zase nepřijde zbytečné. Různí lidé mají různé problémy a různě těžko se s nimi vyrovnávají a může se stát, že se s nimi nedokážou vyrovnat nikdy.
Tím, že začnu ,,pitvat" svoje chování, svoje dětství, svoje vztahy atd. přijdu na to, že problém není v mém okolí a že se proti mě nespikly různé okolnosti, ale že JÁ SAMA jsem ten problém.

Tím rozebráním situace nebo vzpomínky dojdu k jádru problému . Lepší se mi podaří pochopit jeho podstatu a potom pracovat na jeho odstranění, aby , až se s podobnou situací setkám kdykoliv později, mě co nejméně zraňovla, pokud možno vůbec.
Takže tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
davemer
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.8. 2009
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 8:19 pm    Předmět: Citovat

Ahoj
základ je začít se mít ráda muj mistr mi vyprávěl že měl klientku která chtěla zhubnoůt kuli vstahu . První věc co jí poradil je že se musí mít ráda
na lednici si na magnet měla dát obrázek sluníčka a větičku kterou si měla neustále opakovat jsem sluníčko a mám se ráda pak jí dělal v meditaci metodu pomenování problému a odstryžení podpořil to reiki podařilo se,hypnozu nedoporučuju ,ale spíš metody ,kdy tě někdo vede v meditaci s podporou reiki

jinak bych ti doporučil afirmace já jsem:

Jak "Já jsem" funguje?

Vyslovím-li slovo „Já“, Bůh mě okamžitě uslyší a zareaguje tak, že si na mě posvítí světelným kuželem - na mě, stojícího uprostřed kosmické tmy ve vesmíru - nyní ale stojícího uprostřed Jeho světelného kuželu. Přitom se na mě tázavě zahledí.
Vyslovím-li slova „Já jsem“, pak Bůh pokývne hlavou a řekne: „Tak copak chceš, mé Boží dítě, čím ti mohu posloužit? Splním ti vše, co budeš chtít, ať je to pozitivní či negativní. Proto se ovládej a chtěj ode mě jen to pozitivní. Neboť je ti dáno do vínku, abys vtiskl mým čirým energiím vše, po čem tvé srdce touží. Musíš to jen vyslovit po těchto dvou slovech „JÁ JSEM“. To od tebe očekávám, neboť konám rád pro své děti.“
Po těchto dvou slovech „Já jsem“ musí tedy následovat vyslovení toho, co chceme - neboť Bůh nám splní vše bez ohledu na čas a prostor v souladu s naší svobodnou vůlí, osobní zodpovědností, které budou pod kontrolou našeho sebeovládání.

Afirmace hubnutí
Já jsem ta Přítomnost, která upraví mou chuť k jídlu na dokonalou pro mě míru, která mi zaručí dokonale štíhlou postavu a dokonalé zdraví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund