Fórum - Zobrazit téma - reiki a technika - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - reiki a technika
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

reiki a technika

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daerwok
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 10:51 pm    Předmět: reiki a technika Citovat

Zkoušeli jste někdo aplikaci na techniku? S jakými výsledky? Zajímalo by mě, zda se dá takto spravit software, nebo i hardware, popř. do jaké míry...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 12:27 am    Předmět: Citovat

Jednou mi cestou z Brna po dálnici nějak vysazoval motor. Reikovala jsem "volant" Wink a už je to rok a půl a jezdím doteď.............. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 2:18 pm    Předmět: Citovat

Podělím se o svoji nejasnost, kterou v tom mám Smile
Věřím, že reiki může velmi pomoci u živých organismů, které mají jakousi vnitřní živou organizaci.

Pokud přelomím špejli a budu ji reikovat, aby se spojila... trochu mi to jde proti srsti. Pro mě je reiki: "buď Vůle Tvá reiki" - tedy dávat reiki aby se něco stalo nedělám.. ale i tak... dávat reiki přelomené špejli, ucvaklému drátu - aby srostl, autu jemuž došla brzdová kapalina, aby brzdilo atd... neříkám, že velci Mistři nedokáží materializovat a činit zázraky.... nicméně, mně to nejde nějak moc do hlavy. U neživých věcí se podle mě stane věc a je třeba ji materiálně nějak změnit.

Přetrhlý papír můžeme reikovat a co? Sroste? To, že reiki jakoby náhle vyléčí PC je podle mého náhoda a víceméně je na nás, zda si okolo toho uděláme pohádku či ne.

U PC se tomu snáž věří, než u srostlého papíru, protože PC (auto) je příliš složité (byť stejně materiální jako papír) a porucha je uvnitř - dělá to dojem tajemství a snáz se věří zázrakům.

Srůstající rozbité talíře, milované vázy, medajlónky po babičkách se většinou po reiki nevyléčí (na rozdíl od složité techniky, jenž také ne, ale prostě jejím osudem je že jednou jede a jednou ne - i bez reiki).

Podle mého reiki působí spíš na rozbitou duši než talíř. Toť můj pohled.

P.S. ale tím nechci říct, že není třeba se stále modlit, dávat reiki a spoléhat se a opírat o Boha. Díky Němu nás třeba napadne, co s tím udělat (nebo nedělat).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 2:40 pm    Předmět: Citovat

Má zkušenost je,že působí a to velmi dobře.Jen ne tím stylem,jakým tu popisuje Psychedelic hehe.
Je to prosté.Reiki nám vyladí do příjemna i situaci jako technika a to snad jen cestou,kterou by jsme to řešili sami tak i tak,jen by nám to trvalo déle a stálo nás to mnohem více úsilí a kdo ví,jakými emocemi by bylo hledání řešení protkáno.
Jednoduše jsou najednou správní lidé na správných místech.
Příklad z mého života?
Zamrzlé kohoutky ve stáji.Reiki.A najednou si přikráčí zahradník (ve stájích se obvykle nevyskytuje),já ho požádám o pomoc a on samo ví jak na to!No a funguje to.
S laptopem to též dopadlo tak,že jsem se seznámila najednou s někým,kdo tomu velmi dobře rozumí a je to!
Jde jen o to se nebát akce a to té přízemní.Nečekat,že se nám spojí drátky sami a nebo přeinstaluje Windows či nám nějaký anděl snad doleje olej do auta.....
Reiki,nohy na zemi a být pozorný.Opravdu,jak málo stačí .

Cool Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 11:14 pm    Předmět: Citovat

No, přidám něco k dobru: můj syn byl na stáži v Anglii, na universitě. Měl tam hodně přátel z různých končin světa.
Jednou ho požádal japonský kamarád, jestli by mu neopravil nějaký sw problém v jeho laptopu.
Syn se v tom dost vyzná, jenže windowsy v laptopu byly v japonštině.
Díky svému umu, vizuální paměti, co kde ve windowsech je a také po působení Reiki to nakonec zvládl.
Na druhý den jej kamarád Japonec přímo v laboratoři poctil obřadně připraveným a servírovaným zeleným japonským čajem. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 11:28 am    Předmět: Citovat

Džarmí napsala:
"Je to prosté.Reiki nám vyladí do příjemna i situaci jako technika a to snad jen cestou,kterou by jsme to řešili sami tak i tak,jen by nám to trvalo déle a stálo nás to mnohem více úsilí a kdo ví,jakými emocemi by bylo hledání řešení protkáno.
Jednoduše jsou najednou správní lidé na správných místech. "

To je pěkně napsané Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
lenap
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 6:49 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že můj dotaz by taky měl bejt k tématu - co soudíte o ohýbání lžiček apod. dle Jacka Houcka?
Jinak ano, já vesele používám i na techniku: např. máme skákající pračku; před puštěním programu se zaměřím na to, aby se prádlo při odstřeďování rozložilo rovnoměrně - pak pračka nikdy neskáče (na rozdíl od uživatele mámy, které, ač na rozdíl ode mne rozprostírání pradla v bubnu věnuje nemalý čas, skáče vždy Smile
Nebo - podobně jako Lendulka - jednou jsem v autě vařila; docvaklo mi, že chladičem nekoluje voda - asi se vyklepaly nebo zrezly kontakty "poháněče"; tak po dolití vody jsem se zaměřila na to, aby voda šla pohánět, aby se kontakty spojily.. a čerpadlo vydrželo bez poruch asi čtvrt roku Smile
Nebo - známý mi napsal, že se už asi 5 hodin bezúspěšně snaží svařit laserem nějakou tantalovou součástku; že výsledek je škaredý a nepoužitelný; poslala jsem do situace, aby se molekuly a atomy poskládaly při svaru harmonicky, a za 10 minut šťastně oznamoval, že zdaleka není takové kopyto, za které se už měl, neb najednou svár vyšel téměř ideální Smile
Jo - ještě taková veselá historka: tři roky jsem na stejném poči dennodenně užívala skype. Večer po iniciaci do reiki 1 jsem se jako obvykle připojila, normálně naběhla stránka s mým nickem, ovšem napsat nic nešlo - skype hlásil, že nemůže rozpoznat uživatele... Smile
(takovou hlášku jsem nikdy předtím ani potom neviděla, mí známí taky ne). Po třech dnech marné snahy jsem ho musela přeinstalovat.
A mnoho dalšího... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund