Fórum - Zobrazit téma - Zánět dásní. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zánět dásní.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zánět dásní.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 8:16 pm    Předmět: Supirivicky, Sumudu Citovat

Taková malá rekapitulace, Sanmoon:

Konkrétní složení bylin, které Suprivicky obsahuje, hojí dáseň, přesně tak, jak to výrobce uvádí. Není to jen moje zkušenost, ale i lidí, kterým jsem ji doporučila.

Tím ale nikterak nezpochybňuji léčivé účinky zubní pasty Sumundu,
sama jsem ji použít nepotřebovala, protože Supirivicky odvedla svoji práci dokonale, a proto tedy ani nemám jediný důvod nevěřit tomu, co je na výrobku uvedeno.
Věřím ale, že Sumundu bude minimálně stejně tak účinná, jako Supirivicky.

Mám tedy za to, že případnému zájemci s podobnými (ať už chronickými, nebo akutními), potížemi, je možno doporučit obě uvedené pasty nejdříve vyzkoušet, s tím, že by nebylo od věci je průběžně, podle vlstního pocitu a potřeby, střídat.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 8:47 pm    Předmět: x Citovat

sanmoon: proč nux vomica? Z jakého důvodu?
Takový mercurius by udělal víc práce, ale to je můj názor, zajímala by mě tvoje zkušenost.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arima
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 8:50 pm    Předmět: Citovat

Aha Damao, neznám Tě a o Tvých zubních problémech nic nevím. Tak jsem nacítila co jsem nacítila Smile . Samozřejmě to může být, jak je známo, nějaký zádrhelík k řešení u mne.
Za přání děkuji a v pondělí dám vědět. Smile
Psychedelic: nenapsal jsi blábol, mně se Tvůj příspěvek líbí a připadá mi k věci. Herbadent bude také asi z kytiček, hned se po něm zítra kouknu.
S reiki to cítím stejně jako Ty. Od zasvěcení si reiki dopřávám každý den, i když poslední dva roky "jen" srovnávám čakry (1-6;2-5;3-4) a celkovým se rozmazluji pouze když mám více času. Ty pozice co jsem psala byly navíc v rámci léčení v průběhu dne. Smile
Co se týká It'ing, možná způsobilo, že jsem našla Tvůj příspěvěk až dnes Laughing (neber to jako znevážení, pouze jako povzdechnutí, že až dnes) S metodou It'ing se také chci jednou seznámit (už mám i knihy). Smile
Tooro, sanmoon vaše rady si stáhnu a vytisknu, odkazy prozkoumám, s bylinkami moc zkušeností nemám.
Vlastně si vytisknu úplně všechny rady, protože z toho záčínám mít v hlavě "guláš". Embarassed Laughing
Všem vám moc děkuju, jste zlatíčka, že jste ochotni se podělit o své znalostmi a čas s člověkem v nesnázích.
Mějte se moc pěkně.
Jóó Zipe, Corsodyl funguje opravdu skvěle ! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 8:58 pm    Předmět: Citovat

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sanmoon
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 9:14 pm    Předmět: Citovat

Nux Vomica - protože je tam drobná disharmonii se zažíváním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 9:19 pm    Předmět: x Citovat

Hmmm zajímavé, kde? Nebyla tam žádná nevolnost nebo jsem si toho nevšimla. Byly tam zuby a zánět, což i podle Boironů nemá se zažíváním
jako takovým nic společného. I když nuxa na nevolnost jako "po opici" je geniální....
Laughing
Ona i taková nejuniverzálnější věc jako je arnica udělá spoustu práce, včetně té bolesti...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arima
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 8:52 pm    Předmět: Citovat

Šamanko, sanmoon - tak to jste byly vy ?! Ale já si žádný skenník neobjednala..... Laughing
Já osobně bych to nejblíže typovala na Siliceu...
Žaludeční potíže se mi naštěstí zatím vyhýbají (přestože se v jídle moc nevyžívám. Nepiju však alkohol a nejím kořeněná jídla, tak to snad ještě chvíli vydrží). Bolesti svalů a pocity polámanosti mne naštěstí také zatím míjí (i když s mou sportovní neaktivitou - kdo ví, za kolik let to přijde ) takže bych nebrala ani Arniku. Mercurius - nevím, nevím. Potaženého jazyku jsem si nevšimla ani horečky s mrazením a třesením ( já měla jen 38 a to byl můj 6ti letý rekord), v noci bylo zlepšení.... Jak říkám... já bych to viděla na Siliceu Smile
Doufám, že to berete pouze jako můj pokus o žert. Vím, že homeopatie je velice účinná, když je správně "ušitá" na tělo. Cca před 20ti lety jsme s ní v rodině udělali dobrou zkušenost. Dokonce i s Nux Vomica ( ale já brala něco jiného) Smile
No nic. To já zde pouze juchám radostí nad vývojem událostí. Byla jsem u paní zubařky. Záležitost se netýká pouze P strany ale celého vršku. P str. se projevovala agresivněji, což utlumilo vnímání obtíží na L str.
Nad čím juchám radostí je, že je to již pod kontrolou výborné zubařky. Nad čím nejuchám je, že spektrum důvodů proč to vzniklo se tím rozřířilo.
Tak alespoň bude nějaká zábava...... Smile
Ještě jednou moc děkuji za podporu a zkušenosti. Mějte se všichni moc hezky, celý tento i další roky ve zdraví vám přeje arima. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 10:10 pm    Předmět: x Citovat

arima: víš homeopatie je taková moje slabůstka. Ne že bych se považovala za nějakého odborníka - přeborníka, ale ráda nad problémem přemýšlím. No je rozdíl jak to pojmeš, tohle je akutní záležitost, takže se Boironský přístup dá použít. Silica taky je dobrý nápad, jak to otevřít a nechat odejít hnis. Když jsme u toho taková Belladona v době prudkého vzrustání horečky se zánětem (když to byla na tebe vysoká horečka) by nebyla úplně mimo.

Jo s nux vomicou mám taky velice dobré zkušenosti, ale na jiné téma, nevolnosti. Asi bych akutně nespojovala zánět v ústní dutině s lékem na nevolnost, ale to je otázka názoru každého člověka, jen mě zajímal ten důvod proč právě tady. Nuxa akutně pokud se týká opilosti a následné kocoviny je výýýýýtečná.

Jsem ovšem naprosto zamilovaná do arniky. Ta se mi osvědčila na tolik, tolik věcí s výbornými výsledky: zranění, bolesti a rychlejší léčení po
různých úrazech, u zubaře - trhání, vrtání, bolesti atd.

Jooo neboj skenování by vypadalo jinak Laughing Laughing Laughing

Je moc dobře, že už je ti líp, bolest zubů je síla. Taky používám výše jmenovaný česnek, který je jako dezinfekce a tlumič bolesti výtečný.
Jen v první chvíli mám pocit, že to se mnou bací o zem.
Je dobře, že se na takové ty staré babské recepty nezapomíná, protože
jsou funkční.

Brzské a pořádné uzdravení
Very Happy

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arima
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 8:04 pm    Předmět: Citovat

Šamanko děkuji za info ohledně homeopatie. Já občas "dloubnu" sem, občas kouknu tam....vím, že to není ono. Budu muset usměrnit chuť dozvědět se o mnoha věcech najednou a vzít to postupně, systematicky. No jo, ale na to nemám zas tolik času. Smile
Arniku jsem si sice nekoupila, a těch 6 zubů nakonec muselo pryč. Díky reiki to celkem šlo. Smile
Teď ale nevím, když budu rány už dnes reikovat, nezavřou se dříve, než se vyčistí Question
Jinak doufám, že toto by už měl být opravdu konec s problémy s dásněma. Very Happy No, tak tuto záležitost jsem jaksi poněkud podcenila. Budiž mi to poučením.
Pokud mi šamanko nebo někdo poradíte zda reikovat dnes - či až později, budu všem vděčna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 10:49 pm    Předmět: Citovat

Určitě můžeš působit Reiki okamžitě. Nesnaž se to řídit hlavou.
Pokud se problémy týkají horní čelisti, pak je to o mylných, k mylným scénářům vedoucím představách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 5:42 am    Předmět: x Citovat

Tak to je velká škoda, škoda každého zubu. Vím to z vlastní zkušenosti, kdy jsem důvěřovala zubařům, že ví co dělají, když mi v puse začali vyrábět díry až jsem řekla dost a šla jinam. Bohužel tenkrát jsem neměla spoustu informací co dneska.
No s arnikou bys chybu v žádném případě chybu neudělala, protože mírní i krvácení jednak při trhání, jednak po něm atd.
Pokud máš z reikování obavu, tak si můžeš dát reiki na celého člověka, např. si sebe představit jako postavičku na dlani a druhou rukou si dávat reiki a posilovat tak přirozené léčebné schopnosti celého organismu.
To ostatně můžeš kdykoliv.
A máš to vychytaný!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arima
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 9:38 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem docela brzy "odpadla" a šla si lehnout po napsání příspěvku. Reiki mi přišlo samo a usnula jsem s ním. Ráno jsem si prohřála snad všechny pozice. Very Happy Trvalo to sice pár hodin, ale byla jsem shodou okolností sama doma.
Šamanko ta arnika by k trhání byla určitě dobrá, ale já byla tak mimoň, že jsem si ji cestou domů nekoupila. Poslala jsem si reiki do situace a musím říci, že to proběhlo téměř pohodově. Smile Krvácení tak akorát, aby se rány vyčistily, žádná bolest. Naopak velká úleva.
Až teď mi docvaklo, že ostatní zdravotní problémy, které jsem měla cca od prosince asi do jisté míry způsoboval ten obrovský zánět. Mám asi posunutou hranici bolesti, takže jsem ho zaznamenala až když bylo zle.
Zubařku mám výbornou a dělala co mohla. Nebýt jí, tak jsem už o zuby dávno přišla. Toto je spíše moje vina, poněkud jsem tuto část svého těla podcenila. Neuvědomila jsem si, že "pouze" pečlivé čištění je málo......
Damao, opět jsi uhodil hřebíček na hlavičku. Zajímavé je, že dnes mi "přišlo" pár témat na zpracování a to co jsi napsal tam bylo také. No uvidím, jak se mi zadařilo. Smile
Takže na závěr - co jiného než obrovské poděkování za rady a podporu.
DĚKUJU
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 10:46 pm    Předmět: x Citovat

joooo zubař, taky tam posílám, hned v pondělí jdu na prevenčku, ale co když. Mám takového free zubaře, co má v ordinaci malý buddhistický chrámek. Jestli je to ku prospěchu nebo naopak, těžko říct....

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arima
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 10:10 pm    Předmět: Citovat

Smile tak ať Ti to Šamanko v pondělí dopadne podle Tvých představ. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 11:07 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
joooo zubař, taky tam posílám, hned v pondělí jdu na prevenčku, ale co když. Mám takového free zubaře, co má v ordinaci malý buddhistický chrámek. Jestli je to ku prospěchu nebo naopak, těžko říct....

šamanka

Milé děvče, buddhistický chrámek v zubní ordinaci je zajímavý úkaz, ovšem při některých léčebných zásazích mi je jedno, jestli je zubař (-ka) muslim, křesťan nebo ateista, jakož i já sám střídavě vzývám všechny jména Boží - ono to pomáhá jen málo, ale pořád má jeden naději, ne?
Preventivka dopadne dobře. Určitě. Zdravím. Karel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund