Fórum - Zobrazit téma - Konkrétní zkušenosti a výsledky s Reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Konkrétní zkušenosti a výsledky s Reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Konkrétní zkušenosti a výsledky s Reiki
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 2:29 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Evik: když budu za každou ptákovinou hledat karmu a minulé životy, tak se za chvili zblázním - to jsem tím myslela. Mám pocit, že někteří jedinci už jsou paranoidní, za vším hledají nějaké bytosti a plameny pekelné šlehající jako odplata za 2000 let starou nespravedlnost apod.
A přestávají vidět to co mají přímo pod nosem vlastní život, který by měli žít tady a teď, jsou hrozně moc svázaní vlastním provazem strachu a bariér.

šamanka


Tak nějak bych to taky řekl.
Je to často zneužívaný alibismus, podobně jako rezignované odevzdání se osudu, který už je stejně určen dopředu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ivulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 23.1. 2010
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 2:36 pm    Předmět: Citovat

kamo: bojovými sporty, bohužel, nevládnu a přestože nejsem prcek, vím, že v souboji by padala jedna rána a já byla K.O. Je to muž fyzicky zdatný a především jedná v zatmění mysli. Cíleně se mu vyhýbám, z domu se pomalu plížím, ale když si cíleně pronajal byt ve stejném vchodu, je to neřešitelná situace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 2:42 pm    Předmět: Citovat

Ahoj děcka.Jakmile začnu za vším hledat karmu a budu přemýšlet proč,jak ..atd. tak se nic nenaučím.Musíme žít ve vědomí,že jsme si to karmou přivodili.My a nikdo jiný za to nemůže.Prostě si vždy musíme uvědomit vlastní zodpovědnost a podíl.Dokud budu stále říkat proč mi to dělají,proč já to zažívám a čekat až oni mi to přestanou dělat,nic nezměním a nic se nenaučím.Když přijmu svou vlastní úlohu za svůj život a budu přemýšlet o svém nynějším životě co já mohu změnit,tak pak jedině tak to změním.Karma je utvářena životem minulým a současným.Naší smrtí se naplní a po znovuzrození pokračuje...
Ježíš nastavil druhou tvář.Zlo se nedá vymítit ještě větším zlem.
Když se postavím útočníkovi a porazím ho,nic ho nenaučím o dobru a lásce.Naučím ho být pozornější a vybírat si slabší.A nebo ho naučím být podlejší,jít ze zadu nebo používat zbraně.Pak ale i já musím použít zbran,pokud možno ještě lepší.A víte kde to skončí..pomůžu vám..snad najdu na internetu návod na výrobu atomové zbraně do kabelky.Ozvu se.Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ivulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 23.1. 2010
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 2:54 pm    Předmět: Citovat

člověk: Ano, souhlasím s tebou, že zlo se nedá vymýtit zlem, to by to fakt skončilo tou kabelkou. Pokud jsi četl alespoň zběžně můj problém zde, tak jak by ses k tomu postavil ty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 3:58 pm    Předmět: Citovat

Ivulko, neznám toho tvého bývalého přítele, ale podle toho mála, co o něm píšeš, tak je mi jasné, že je to pěkný ubožák a možná i velký srab. Ubližovat ženě může opravdu jen debil.

Chci se tě zeptat, jestli někdy vztáhnul ruku na tebe, nebo jen cíleně ničí tvoje věci a tím tě chce deptat?
A to se do toho pronajatého bytu nastěhoval i s manželkou a dětmi? Nebo je od nich odstěhovaný?

Každopádně v Americe by s ním asi policie "zametla" mnohem rychleji. I psychický teror je teror.


Drž se, holka.........sama nevím, co bych ve tvé situaci dělala. Jen mě napadlo přirovnání se psem. Ten taky vycítí, když se ho někdo bojí a dovoluje si, ale když ke psovi jde člověk se sebejistotou, tak mu neublíží. To jen tak můj pohled z velké dálky a bez pořádné znalosti problému. Může to být úplně jinak.

Lenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Tazz
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.3. 2007
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 5:33 pm    Předmět: Citovat

ivulka napsal:
bojovými sporty, bohužel, nevládnu a přestože nejsem prcek, vím, že v souboji by padala jedna rána a já byla K.O. Je to muž fyzicky zdatný a především jedná v zatmění mysli. Cíleně se mu vyhýbám, z domu se pomalu plížím, ale když si cíleně pronajal byt ve stejném vchodu, je to neřešitelná situace


Ahoj Ivulko,
mám dvě rady. Protože mám sestru, která je ve vztahu s podobným šílencem vím, že odpor, tedy hlavně ten aktivní nepomůže. Hlavně karmický vztah, který spolu máte, by se ještě utužil.

První rada:
Je to trochu magie, ale seš tu mezi lidma, co se takovejma věcma zabývaj, tak to nebude zase až tak divné. Předesílám, že nejde o vysílání žádných energií. Jen o žádot o urovnání této situace. Takže neděláš nic, co by ti mohlo v budoucnu uškodit.

Sedni si do meditace, rovná záda, přivři oči a pozoruj chvíli (minutu nebo dvě) jak proud vzduchu vchází a vychází nosem. To je třeba aby se tvá mysl sklidnila a příliš netěkala. A pak opakuj tuhle formulaci: JÁ JSEM, projektuj modrý blesk do situace ... (tady několika slovy řekneš, co se ti děje). Celou tuhle větu zopakuješ alespoň sedmkrát. Pak stačí poděkovat a to je vše. (celé to přání můžeš opakovat několik dní po sobě)

Zní to trochu bláznivě, ale spojením "Já jsem" voláš boží přítomnost. A ta už si ví sama rady. Všem kdo to tady čtou to můžu vřele doporučit. Výsledek se někdy dostaví záhy. Třeba, když zaplacení odvedené práce zdržuje svévolně určitá osoba. Jindy za měsíce, ale s o to větší silou. Ty problémy mojí sestry, které jsem zmiňoval se poněkud zklidnily, protože jejímu příteli se náhle objevila nedomykavost chlopní a špatný rytmus srdečních předsíní. Takže konec řvaní a fyzických útoků. Prostě ho jeho špatná karma dostihla během několika měsíců. Asi i díky téhle formuli. Tuhle větu mi předal můj mistr reiki. Jen je důležité nepřát tomu člověku nic špatného. Nechat to na prostoru. On už to zařídí podle svého.

Rada druhá:
Protože ty věci, které se vám dvěma dějou jsou záležitostí karmického vztahu, je třeba tenhle vztah přetnout. To lze díky meditaci na Bílou vysvoboditelku (bílá Tara). Je to buddhistická meditace, která je volná a není třeba na ni mít zmocnění. Opět si sedneš do meditace, sklidníš se. Pak si představíš Bílou vysvoboditelku ( http://www.whitetaracenter.com/graphics/WhiteTara-Portrait.jpg ), ve svém srdci. Z ní vyzařuje intenzivní světlo k člověku, který tě trápí. Ty ho propouštíš a přeješ mu jenom to nejlepší a aby se v příštím životě narodil na opačné straně světa než ty. Pak opakuj 108x mantru Bílé vysvoboditelky: Om, tare tu tare ture soha. Nakonec se Tara v tvém srdci rozpouští ve světlo a to září ke všem bytostem a přináší jim štěstí. Nakonec poděkuj.

Tak tyhle rady byly trochu dlouhé, ale je lepší začít něco dělat, než jenom mudrovat Twisted Evil Ještě jednu radu k Modrému blesku, kterou jsem také obdržel. Ať se s v budoucnu stane cokoliv buď si vědoma toho, že to nebyla tvoje zásluha. Proto nejsou nikdy na místě výčitky nebo přehnaný soucit, ale ani pocit zadostiučinění!

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 5:58 pm    Předmět: x Citovat

Zamyslela jsem se, co bych dělala já. Asi jako první pomoc bych požádala někoho ze svých přátel z oblasti policie a bojových sportů o radu a pomoc. Ne někoho zmlátit, ale dát najevo, že by bylo pro jeho dobro, aby toho nechal. Můžu vám zaručit, že takový zážitek si člověk pamatuje celý život. Tohle bych ovšem použila podle pocitu
přímého fyzického ohrožení.

A ty další ochranné a meditační záležitosti bych řešila průběžně.
Protože pokud se člověk cítí přímo fyzicky ohrožený, není moc času na srandičky. A taky bych požádala o pomoc mé kamarádky.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 6:16 pm    Předmět: Re: x Citovat

kamo napsal:
samanka napsal:
Evik: když budu za každou ptákovinou hledat karmu a minulé životy, tak se za chvili zblázním - to jsem tím myslela. Mám pocit, že někteří jedinci už jsou paranoidní, za vším hledají nějaké bytosti a plameny pekelné šlehající jako odplata za 2000 let starou nespravedlnost apod.
A přestávají vidět to co mají přímo pod nosem vlastní život, který by měli žít tady a teď, jsou hrozně moc svázaní vlastním provazem strachu a bariér.

šamanka


Tak nějak bych to taky řekl.
Je to často zneužívaný alibismus, podobně jako rezignované odevzdání se osudu, který už je stejně určen dopředu.


Děkuju, kamarádi, že jste mi promluvili do duše. Paranoik zatím nejsem. Karmu taky nehledám za každou hovadinou.

Ale někdy se dostanu do situace, kdy vůbec není špatné si tohle připomenout. Neudělám potom například to, čeho bych později litovala.

Citace:
Jen je důležité nepřát tomu člověku nic špatného.
.

Tohle napsal Tazz a vnímám to tak také.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 10:13 am    Předmět: Citovat

Ahoj Ivulko, zdarec všichni ostatní. Je paráda, že ti tady ostatní můžou pomoci a podpořit tě tak. Je to ten první malý krůček, kterým ale začínají všechny velké věci. Všichni ti radí dle mého názoru velice správně a rady to jsou hodnotné. Já jsem malým žáčkem a takové reikistické embryo. Proto jen pár řádků: Ježíš pravil:"A do každého domu, kde vstoupíte, nechť jsou první slova POKOJ VÁM." Myslím si, že to platí všeobecně i na lidské duše. Proto ten týpek kope kolem sebe /a tebe/, protože ztratil klid v duši. Tvým rozhodnutím jsi mu šlápla na "kuří oko" a on se s tím srovnává. Bohužel ne košer způsobem.
Na fóbie, zlozvyky,změnu mentálních myšlenek,vztahů, emocí pomáhá sejhejki. Proměňuje negativní energii na pozitivní. Léčí zlozvyky a v Tibetu je to ochrana před pohromami.
Na kurzu skvělušky mistrové jsme se učili jednu techniku. I s motýlkem, zaznělo to tady, určitě ji hodně reikistů zná.
V meditaci si určíš pomocí potůčku proud,odkud přitéká /minulost/ a na kterou stranu /budoucnost/ odtéká. V další meditaci si v mysli utvoříš zlatě olemovanou ležatou osmičku. Do minulostní bubliny nasázíš tu nejhorší černotu a fuj fuj fuj, opravdu emočně to prožiješ jak nejlíp umíš, pak do té druhé/budoucí/ bubliny v max. představivosti nádhernou, vyřešenou budoucnost. A pak vezmeš zlaté posvátné nůžky a šmikneš v protnutí tu osmičku a vzniklé bublinky pošleš na obě strany/minulost a druhou budoucnost/. Přitom vyslovíš z celé své podstaty-TOTO JE SKUTEČNOST! Je to i na hubnutí, konec s kouřením, alkoholem, na kousání nehtů, žárlivost apod. A pro posílení účinku ti reikista přiloží dlaně na vrchol hlavy/pozice motýlek/. Případně opakovat.
To na mentální úrovni. Přát mu dobro. Jestli jste karmicky svázaní,může to být větší oříšek, ale i ten se dá rozlousknout. Jde o přetrhání provázků mezi vámi v srdeční čakře. Jak to odpoutávání bolí ví moc dobře ten, kdo někoho ztratil např. ukončením pozemského bytí.
Ve fyzickém kontaktu a projevu v dnešní éře foťáků a mobilů bych si všechno dokumentoval i s datumováním, žádal bych o pomoc blízkých, ostatních. Přej a bude ti přáno, klepej a bude ti otevřeno. Nenech se manipulovat, byla by z tebe troska a loutka. Neexistuje problém, který bychom nemohli vnitřně vyřešit. Ať máš ty správné myšlenkya činy ke zdárému vyřešení situace! Harmonik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ivulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 23.1. 2010
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 4:54 pm    Předmět: Citovat

Díky všem za dobře míněné rady. Situace se prozatím vyhrocuje na maximum,hrozí i únosem. Teď se tím naštěstí už zabývají ti povolaní. Jsem šťastná za svou sílu a přesvědčení a Vy mi pomáháte v utvrzení,že věci mezi "nebem a zemí" jsou skutečné a fakt pomáhají
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund