Fórum - Zobrazit téma - Konkrétní zkušenosti a výsledky s Reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Konkrétní zkušenosti a výsledky s Reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Konkrétní zkušenosti a výsledky s Reiki
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ivulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 23.1. 2010
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 7:36 pm    Předmět: Citovat

Za dobu trvání ve vztahu byl agresivní a vznětlivý pouze k okolí, nikdy ke mně. Měla jsem s tím problém, ale vždy mne zmanipuloval tak, že já jsem ta naivní a klidná a proto jsem musela potkat jeho, aby mne měl kdo chránit před zlým světem. Nikdy bych nevěřila, že se jeho agrese může takto obrátit proti mně Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

Roso napsal:
Asi to bude znít trochu drsně, ale všechno co se ti děje je Tvoje. Neříkám, že sis to zasloužila v tomto životě ale vrací se ti to z minulých životů. To reiki posílej do vašeho vztahu a hlavně sobě a žádej, aby energie čistily příčiny vzniku této situace, aby došlo k uvědomění a odpuštění pro všechny zůčastněné a aby se všechno dělo pro Nejvyšší dopro všech zůčastněných. Přijímej to co se ti děje s pokorou, protože sklizíš co jsi kdysi zasela. Odpusť sama sobě.
Přijmi 100% odpovědnost za VŠECHNO co se ti v životě děje. Všechno, bez vyjímky.
Přečti si Svět bez hranic od Dr. Joe Vitale a Dr. Ihaleakala Hew Len

RoSo


Tohle jako myslíš vážně??? Jsou situace, kdy bláboly o minulých životech jsou dost mimo mísu. A někomu, kdo potřebuje pomoc a povzbuzení naservírovat ještě víc pocitů viny a hodit mu na hlavu dobrou radu jako "však si zato můžeš sama, tak to ber s pokorou" považuju za výbornou cestu jak druhého ještě víc zdeptat s posunout blíž k psychině.
Sorry, snad jsi to tak nemyslel, jen to tak vyznělo....


ivulka: začala jsi podnikat i kroky s policií? Existuje poměrně čerstvý zákon o stalkingu, který pamatuje na tyhle situace a aspoň pro lepší pocit, je dobré mít partnerovy útoky zdokumentované, protože to není žádná legrace. Dáš tím také najevo, že si to nenecháš dál líbit.

Posílat se dá, hlavně ochrana sama sebe, podle toho jak jsi zvyklá, vajíčko kolem sebe. Požádat o ochranu vyšší moc - podle toho čemu věříš (ochránci, existence,...). Můžeš taky požádat o spolupráci někoho, komu věříš a probrat osobně co je všechno ve hře. Aby se dalo pracovat víc cíleně, zvážit kam se víc zaměřit. A bylo by dobré to udělat co nejdřív, abys v tom nežila dlouho.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 9:09 pm    Předmět: Citovat

Při řešení neodbytného úchyla jsem použil podobný univerzální postup jak ho tu popsal RoSo. U onoho magora (ale v podstatě nešťastníka) jsem žádal ještě i o to, aby si ho konečně všimla nějaká žena a on nemusel své hormonální erupce řešit tak jak je řešil, ale aby je naopak proměnil ve skutečnou a opětovanou lásku a cit. A pokud vím, tak úbytek jeho otravných útoků byl téměř okamžitý a od té doby je klid.
Je tedy dobré vždy vzít v úvahu konkrétní situaci a té své působení a prosby přizpůsobit.
Akorát nějak přestávám slyšet na vlivy minulých životů, ale to nebudem rozebírat v tomto tématu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 9:55 pm    Předmět: Citovat

To co jsem Šamanko napsal myslím SMRTELNĚ VÁŽNĚ. Nedovolil bych si v tak vážné věci ani trochu žertovat.
Jsou dva přístupy k životu.
Někdo řeší problémy tím, že zametá smetí pod koberec. V jistém smyslu, se tomu taky dá říct úklid. Nějakou dobu to funguje.
Někdo naopak to nastřádané smetí spod toho koberce začne vymetat, aby se toho zabil JEDNOU PRO VŽDY.
Ta první varianta je samozřejmě pohodlnějí.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ivulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 23.1. 2010
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 9:59 pm    Předmět: TO šamanka Citovat

Policie to řešila už na podzim, kdy mne prokazatelně sledoval, naháněl,psal výhrůžné sms - dostal od soudu předběžné opatření o zákazu styku se mnou, odvolal se, ale potvrdil to i kraj. Teď je rafinovanější, útoky se dějí v noci a beze svědků, má vždy alibi a tak je i policie bez důkazů.
Vajíčko si kolem sebe nedělám, já si sebe představuju jako syreček a tak si dávám takový ten skleněný poklop. Pravda, na autíčko, schránku, balkón,.. jsem si poklop nedala Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ivulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 23.1. 2010
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 10:06 pm    Předmět: Citovat

To kamo: vysílat přání, aby potkal další ženu nemá smysl - má vlastní manželku, kterou přede mnou dokázal tajit 7 let, má s ní i další malé dítě. Jen ho asi víc lákalo teplo a energie mnou vysílaná, když dostal utrum,kope kolem sebe.
Zkusím mu posílat lásku všeobecně jak radí ROSO, kéž by to pomohlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 12:06 am    Předmět: Citovat

ivulko: já taky nepsal, že máš něco takového dělat, to se týkalo toho mého případu. Byl to jen příklad, kterým jsem chtěl říct co jsem k tomu obecnému přístupu přidal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 1:17 am    Předmět: Citovat

ivulka napsal:
Za dobu trvání ve vztahu byl agresivní a vznětlivý pouze k okolí, nikdy ke mně. Měla jsem s tím problém, ale vždy mne zmanipuloval tak, že já jsem ta naivní a klidná a proto jsem musela potkat jeho, aby mne měl kdo chránit před zlým světem. Nikdy bych nevěřila, že se jeho agrese může takto obrátit proti mně Sad


Ivulko, NIKDY nepotkáváme lidi "náhodou", ale proto, že se máme něco naučit. Co se máš z vašeho vztahu naučit, víš ty sama nejlíp.
Píšeš, že ti říkal, že jsi ta naivní a klidná - možná že tě bývalý přítel má naučit umět se bránit sama (nepotřebovat k tomu jeho, aby tě chránil před zlým světem). A on ti dokonce poskytuje sám na sobě "učební materiál". Možná nastal čas, kdy máš říct ty jemu své razantní DOST STOP!!!


Každopádně ti ze srdce přeju hodně síly.

Lenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ivulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 23.1. 2010
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 8:19 am    Předmět: Citovat

To lendulka: píšeš to úplně správně, jenom jsem netušila, když to DOST právě řeknu, budou následovat takové odvetné akce.

Všem ostatním se omlouvám za zahlcení vlákna svým případem, možná jsem potřebovala slyšet názor a přiznám se i podporu od dalších lidí, neboť prozatím ti, kteří by mi pomoci měli, jen krčí rameny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 8:21 am    Předmět: x Citovat

Roso: vlastně proč něco řešit, když je všechno danné, ta karma....! Confused
Jestli si myslíš, že na každého komára je potřeba vzít dělo a rozbombardovat půl baráku, jinak je to zametání pod koberec, pak si to klidně mysli dál. Já mám názor jiný.

ivulka: poklop je pěkný, ještě to zkus rozšířit ochranu na svoje věci a lidi. Co mě hodně zaujalo je to, jak si sebe definuješ. Syreček je zvláštní výběr.
Bylo by zajímavé si někdy dát meditaci na to proč. Co pod tím poklopem
je takové méně voňavé, co je špatně a co naopak je to dobré. Jsou tam asi pro tebe hodně zajímavé informace. Uvolněná hravost může lecos odhalit i když to vypadá jako hračka...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 9:22 pm    Předmět: Citovat

samanka napsal:
Jsou situace, kdy bláboly o minulých životech jsou dost mimo mísu.


Nejsou to bláboly. Co jiného nás nutí změnit své chování, než naše karma...? Je to těžké přijmout za své vše, co se nám děje. Pohodlnější by bylo svést to na osud.

Ivulka napsala:
Citace:
Zkusím mu posílat lásku všeobecně jak radí ROSO, kéž by to pomohlo


Můj názor je ten, že má dobře našlápnuto. Začala s tím něco dělat a hlavně pátrá po příčině.

Vzpomněla jsem si, že podobnému cvokovi jsem také posílala Reiki. Bylo to sice o něčem jiném, ale podobném. Zabralo to perfektně !!!

Také držím palce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 12:44 pm    Předmět: Citovat

Krom "skleněného poklopu" ti doporučuju taky nějaký ten zámek navíc, na mobilu mít na prvním tlačítku rychlé volby policii, v kapse pepřový sprej a v hlavě znalost jak ho použít, zkušenost se základními znalostmi fyzické i psychické sebeobrany. Bo tady končí veškerá Ezo sranda. Zloba jednoho člověka upřená na tebe není nic, co by si kdo chtěl zažít. Proč hledat karmu, zlobná mysl bude ubližovat, jedno kdo se zrovna dostane do rány, jen ty si živa v domnění, že je takový jen na okolí.

Je to tvoje zkušenost, snaž se z ní poučit pro sebe, s druhým můžeš zkoušet hledat novou harmonii, vzájemné odpuštění, sypat si popel na svou hlavu, hledat příčiny jeho chování v sobě a snažit se jak chceš, pokud není na druhé straně stejná vůle, ale navíc i zloba, vztek, mstění se, s jeho myslí se nepohne dokud on sám se nerozhodne.
Co můžeš zkusit a má smysl je laskavá a soucitná nabídka z tvé strany, nabídnout Reiki jeho zlobě, pomoci mu zharmonizovat nepřímo to co sám nezvládá, pomoci Reiki rozvázat vaši vzájemnou vazbu, která už pro tebe (to musíš sama vědět jestli ano) skončila, ale pro něj zjevně ne. Možná dojde ke zmírnění jeho zloby, ale i tak je výše uvedená opatrnost na místě.
M.

Ps: pro Evíka, tenhle svět je o tom, že nás neustále nutí ke změně. Podívej se co si lidstvo udělalo aby přežilo. Věci se prostě v životě dějí, když pujdu do lesa a vyběhne na mě prase, je to moje karma? - že jsem si nějak zasloužila, že na mě vyběhlo prase, nebo je moje karma to, co mě vedlo k rozhodnutí jít do lesa. Pořád mám pocit, že karmu chápeme velmi nepřesně, tak nějak prostou lineární (příčina-následek) logikou. Mám pocit, že staří Indové to mysleli jinak, víc orientováni na stav mysli, povahu a naše rozhodnutí (druhá věc co vytvořili proto, aby udrželi kontrolu nad kastovním systémem). I světec může potkat násilníka a bude si s ním muset poradit, prostě pro to, že jeho cesta vedla tím lesem, ne proto, že si zazloužil napadení, v lese mohou být/nemusí různé věci.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Karma_%28buddhismus%29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 2:24 pm    Předmět: Citovat

Narya napsal:
Krom "skleněného poklopu" ti doporučuju taky nějaký ten zámek navíc, na mobilu mít na prvním tlačítku rychlé volby policii, v kapse pepřový sprej a v hlavě znalost jak ho použít, zkušenost se základními znalostmi fyzické i psychické sebeobrany.


Tady trochu pozor: sebeobrana tak jak se učí ve víkendových rychlokursech a jak ji ukazují v TV nefunguje a naopak může uškodit.
Když už útočník zaútočí, chce dosáhnout svého. Tudíž musím použít silnější prostředky než on a s nimi jeho útok nejen odrazit, ale i odradit ho od dalšího útoku. Tzn. mu způsobit znatelnou bolest, ne-li ho přímo zranit. Nasadit mu nějakou páku a držet ho v ní je o ničem. Jednak je problém tu páku nasadit a pak co dál? Budu ho v ní držet hodinu? Den? Jednou ho pustit musím.
Nedokonalá obrana dokáže útočníka spíš vydráždit k větší agresivitě. A pokud útočí člověk, kterého znám, tak možná že ho facka pro dnešek odradí, ale zítra na mě může čekat třeba s kamenem v ruce a se vztekem z ponížení v hlavě.
Takže na nějaké představy o vyřešení útoku jednou ranou, kopancem či chvatem, pokud necvičíte poměrně tvrdě několik let, raději zapomeňte. Když už vidím, že na to nemám, je lepší si nechát dát jednu dvě facky. Pokud útočník není skutečný magor, po dvou fackách už nebude mít chuť bít bezmocného. Pokud to magor je, tak toho jen tak lehce nepřemůžete, akorát ho rozzuříte a může to skončit velmi zle. A za další-pokud útočníka přemůžete a zraníte ho, i kdyby třeba sám zakopnul a spadl na kámen, tak díky našemu právu máte zaděláno na velký problém.

Stejně tak populární pepřový sprej. Je nutné umět ho použít, což není zdaleka tak jednoduché jako na obrázcích v návodu. A vědět jak ho použít venku, např.vnímat kam jde vítr, vědět co s ním dělat někde uvnitř - výtah atd. Není řídký případ, že s ním obránce zneškodní sám sebe.

Takže pokud Ivulka není aspoň průměrně zběhlá v nějakém bojovém sportu (box, muai-thai, kickbox), radši bych se přímému střetu s tím dotyčným, co používá kyselinu na auto, vyhnul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 2:25 pm    Předmět: x Citovat

Evik: když budu za každou ptákovinou hledat karmu a minulé životy, tak se za chvili zblázním - to jsem tím myslela. Mám pocit, že někteří jedinci už jsou paranoidní, za vším hledají nějaké bytosti a plameny pekelné šlehající jako odplata za 2000 let starou nespravedlnost apod.
A přestávají vidět to co mají přímo pod nosem vlastní život, který by měli žít tady a teď, jsou hrozně moc svázaní vlastním provazem strachu a bariér.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ivulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 23.1. 2010
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 2:29 pm    Předmět: Citovat

Moc děkuju všem za podporu, pochopitelně ty všechny podpůrné prostředky na obranu /pepřák, stále nabitý mobil,../ mám, ale asi to je stále málo. Obrátila jsem se i na ty nejzkušenější z fóra, zda by nepomohla terapie. Nepomohla. Cítí zde silné rozhodnutí toho muže mi škodit. A tak moje snaha mu posílat lásku je asi příslovečné /dámy prominou/ házení perel sviním.
Zřejmě se cítí být mým medvědářem, který může méďovi, kdykoli dát elektrický šok, způsobit mu bolest, případně se ho i zbavit natrvalo. Ale on je ten zlatý člověk, který "jen" chce, aby méďa tančil podle jeho vůle...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund