Fórum - Zobrazit téma - Konkrétní zkušenosti a výsledky s Reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Konkrétní zkušenosti a výsledky s Reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Konkrétní zkušenosti a výsledky s Reiki
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2010 2:50 pm    Předmět: Citovat

Před vlastní posíláním energie se vždy nejprve spojím s VJ dotyčného a žádám jej aby přijal energii a použil ji ve svůj prospěch pokud chce a může. Pak vždy harmonizuji čakry postupem 1-7, 2-5, 3-4, 4 případně dávám energii přes chodidla (je tam zakončení všech čaker). Pak na postižené místo. K otlapkávání podle pozic jsem nikdy neměl blízký vztah.
No a pak dávám ruce na postižené místo. Nejlepší je ale nepokládat ruce přímo na tělo ale nechat je volně a požádat o vedení. Pokud jsme dostatečně uvolnění tak se ruce začnou pohybovat samy, tam kam je potřeba a na potřebnou dobu.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lubi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 1:00 am    Předmět: Citovat

Syn si zlomil v Alpax na lyzovacke klucnu kost.Za 3 tyzdne nastupil do prace.Lekar mu povedal ,ze za svoju prax este takyto pripad nevidel,ako sa to ryxlo dalo dokopy.Synator xvilu vahal,potom vyklopil ,ze mamina mu pomahala s energiou.Lekar sa ani velmi nezacudoval-co bolo pre nas obox prijemne prekvapenie a poziadal syna ,ked pridem do Italy,ci sa moze so mnou porozpravat .evidentne sa v nom vzbudil zaujem .super.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 10:05 am    Předmět: Citovat

Na plese : napojil jsem se na reiki a poprosil o ochranu a krásný průběh večera. Na parketu jedna dvojice docela řádila, až nebezpečně pro okolní nohy. Okolo nás byl při tanci prostor asi 1,5-2 m. Když se ti "dva" přiblížili, mentálně jsem ještě víc zesílil prosbu a v tom samém okamžiku partnerka doslova utekla tanečníkovi ke stolu. Zajímavé.

Na směně : předhlášená závada, že netopí služební vůz R 443 do Humenného. Poprosil jsem vesmír a napojil se na reiki o pomoc. Po příchodu k vozu mi obsluha nechápavě povídá" Nebudete mi to věřit, ale před 20 minutama začal topit. Na oknech v rozích skutečně sníh, ale z výdechů foukal teplý vzduch. Ten vagón jel přes půl republiky studený a naskočil přesně v době, kdy jsem vyslal prosbu vesmíru. Nezbývalo nic víc než poděkovat vesmíru a uvědomovat si v pokoře ten zážitek.
Intuitivně se snažím vyhledávat závady v elektrozařízení. Snad jsem s reiki úspěšnější. Podotýkám, že ne vždy mám správný úsudek. Ale trénuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 10:33 am    Předmět: Citovat

Tchán nar. 1923 po přiložení rukou na oblast ledvin po napojení reiki :" To bych ani nevěřil, jak ty ruce můžou hřát! To jsem za celý život nezažil! "

Jednou při meditaci jsem se zeptal na mého spirituálního průvodce.Slyšel jsem Zaki... Zakiel. To jméno jsem nikdy neslyšel. A kolem fialová barva. O několik dní v knihovně intuitivně půjčil knihu od Jana Kefera Theurgie magické evokace. A tam na str. 28 : Jest též devět andělů nadřízených nebi:Metatron,Orphaniel, Zaphiel, ZADKIEL, Samael Raphael, Haniel, Michael a Gabriel. Osmero odměn blažených:dědictví, vtělení, moc, vítězství a pohlížení na Boha, říše a věčná radost.
Na netu zapátral o Zadkielovi. Představitel fialové, to mě dostalo.Tak teď studuju vesmírné zákony. Zajímavá shoda.

Když předávám mamce reiki, pomnu ruce /aktivace čaker/ a sotva v duchu vyslovím Prosím tě, vesmíre.... začnou mi tepat dlaně a zřetelně pulsovat. Mamka sedíc metr ode mě v tom samém okamžiku hlásí: Já už to cítím. Ještě jsem se jí ani nedotknul. Zajímavé.... Pak nasázím symboly a už to jede....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 10:39 am    Předmět: Citovat

Tento zážitek reiki není vůbec esoterický, ale zato krásně ze života. Před několika týdny měly děti náběh na chřipku. Intenzivněji jsme s manželkou harmonizovali děti a za dva dny mi z přístroje vyhodily esoterickou hudbu od Káji Kekešiho a pařily na "Děda mládek ilegal bend", ale neskutečným způsobem....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 10:44 am    Předmět: Citovat

Jo harmoniku o reiki coby pomocnici při diagnostice a opravách bychom si mohli dlouze povídat Smile
Kdysi jsem bavil lidi tím, že jsem opakovaně vzal do ruky nefunkční přístroj a ten najednou ožil, stačilo ho položit, nebo dát někomu jinému a zase zvadl...jako kabaretní kousek dobrý, ale nemůžu ho furt držet ve své ruce, žejo.
Dále klasické poruchy, kdy přijdu k stávkující technice a ta najednou buď už jede, nebo se rozjede, hodinu hledám závadu a sotva vytáhnu paty, zase se to po...
Teď už si nereikuji přístroje jako takové, když už tak spíš situaci a prostor kolem nich, to se ukázalo být účinnějším, ale taky to není stoprocentní. To už by se o mě praly všechny firmy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 10:22 am    Předmět: Citovat

Je to už déle, ale zkušenost zajímavá.
Kamarádka má letité chronické problémy se slinivkou, musí si hlídat jídlo a dlabat nějaké enzymy. Při jednom setkání jsem jí nabídla Reiki a ona se ráda nechala otlapkat. Pracovala jsem intiuitivně, hledala místa, která mě přitahovala, ona seděla vedle mě, kecali jsme s ostatními. Pak se ozvala, že na ní jde nějaká únava, na chvilinku si lehla, vypadala, že toho má fakt dost. Druhý den jsem se pak dověděla, že se o nějakou ne moc dlouhou dobu později se probudila a pak byla plná energie až dlouho do noci a slinivka se jí neozvala několik měsíců.
Ps: aneb pěkný příklad, že Reiki není nutně jen o dobití energie. Přijde mě, že si prošla typickým uvolněním bloků, napětí a teprve pak její tělo získalo přístup ke své vlastní a vesmírné "energii".

Příklad dvě, z nedávné doby.
Jedna naše číča byla po operaci v celkové anestézii. Sice už byla probuzená, ale chodila jak mátoha, bylo vidět, že asi má bolesti, moc se nemazlila, nenechala se moc ani hladit.
Tak jsem si sedla na podlahu do tureckého sedu, ona seděla někde pod stolem. Uvolnila jsem se, otevřela se Reiki a volně jsem nechala ruce namířené jejím směrem. Nijak jsem ji nevolala, ani to nebylo její typické chování. Prostě se po chvíli sebrala, uvelebila se v mém klíně a nechala na sebe položit ruce. Takhle jsme bez nějakého symbolování, dělání pozic, seděli asi 15 minut, já naříkala na tvrdou podlahu, ale pořád jsem cítila, že ještě musím vydržet, pak intenzita našeho kontaktu poklesla a čičina se zvedla a šla si na oblíbené místečko. Viditelně se jí ulevilo a druhý den doktor byl spokojený jak pěkně se rána zatáhla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 5:17 pm    Předmět: x Citovat

Narya: vždycky mě u psů a koček fascinuje, jak na otevření reiki reagují. Nejdřív na člověka nevěřícně kouknou, pak znovu a znovu jako by nevěřili vlastním očím. A když chtějí přijdou, jindy dají najevo, že nic nebude.... Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 1:04 pm    Předmět: Citovat

Příběh, který napíšu tak nesouvisí přímo s reiki ale řekl jsem si, že to sem dám.
Byl jsem na víkendovém kursu masáže a koupil jsem si tam jako pomůcku plakát s lidkými svaly. Nastoupil jsem do výtahu ještě s jednou paní. Druhá stála venku a nemohla se rozhodnout, zda k nám nastoupí nebo ne. Rozhodování typu, tak já pojedu s váma nebo radši půjdu pěšky a pořád dokola sem tam. Vnitřně jsem vypěnil a myšlenkách jsem ji řekl "ať už se sakra rozhodne'!!!", akorát jsem použil trochu hrubší slova. V tom okamžiku jsem udělal prudký pohyb a roztrhnul jsem si ten plakát. V pár vteřinách jsem si uvědomil proč se to stalo a s pokorou jsem poděkoval za tuto lekci. V tom okamžiku mně projel silný mráz po zádech a pocit uvědomění.
Sjeli jsme dolů a dali jsme si ještě v automatu kafé a chvilku kecali. Ta paní co se nemohla rozhodnou jestli pojede s náma výtahem, tak ke mně přistoupila a povídá mně. Víš, já si ten plakát nikam vystavovat nebudu a tak ti ho vyměním za ten roztržený. V tom okamžiku mně zaplavila podruhé vlna vděčnosti a radosti nejen za to, že mám nový neporušený plakát ale hlavně za tu lekci a uvědomění, jak rychle se zhmotňují negativní a pozitivní myšlenky a jaký vliv má vlastní uvědomění a vyjádření vděčnosti.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 6:37 pm    Předmět: Citovat

Krásný Roso,tyto děje jsou v mém životě velmi důležité.Věnuji jim obzvlášť pozornost a jsou dozajistá propojeny s reiki cestou Smile
Už jen si všimnu,že má mysl se točí k neporozumění a už to ladím......abych předešla těmto upozorněním,které mohou být někdy aj bolestná Smile)

Ale fakt je,né vždy to jde no.

Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 1:19 am    Předmět: Citovat

Dost často trpím na bolesti hlavy. Pokud zrovna nejsem na nohách v práci, ale mohu si lehnout, tlapkám si po hlavě, kam mě "napadne". Jakoby si hlava říkala, kde chce "pohladit".

Musím říct, že cítím téměř vždy okamžitou úlevu. A i když třeba nepřestane hlava bolet úplně, ta úleva je hodně citelná.

A celkově mi reiki dělá moc dobře. Je to takový jemný pohlazení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 2:30 pm    Předmět: Citovat

Zajímavé,,,,,,mě na hlavu reiki nezabírá.A ještě mam spíš pocit,jako by mne bolela víc....
Nějaké vysvětlení ?

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ivulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 23.1. 2010
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 2:51 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den, ráda bych si od někoho zkušeného nechala poradit, zda by mohlo Reiki zafungovat i v konkrétním případě, kdy mne po rozchodu neustále psychicky a finančně ničí bývalý přítel.Na vině rozchodu byl přitom on, kdy mi léta lhal o svém stavu a počtu dětí. Nedokáže se však s mojí ztrátou vyrovnat a tak "se mi polilo" auto žíravinou-škoda 50 tis Kč, propíchané pneu, zacpaný zámek u bytu,u schránky, naposledy megapetarda hozená v noci na balkon. Bylo by možné pomocí reiki na něj zapůsobit tak, že by se mi přestal mstít ? Jsem z toho už naprosto zoufalá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 3:46 pm    Předmět: Citovat

Asi to bude znít trochu drsně, ale všechno co se ti děje je Tvoje. Neříkám, že sis to zasloužila v tomto životě ale vrací se ti to z minulých životů. To reiki posílej do vašeho vztahu a hlavně sobě a žádej, aby energie čistily příčiny vzniku této situace, aby došlo k uvědomění a odpuštění pro všechny zůčastněné a aby se všechno dělo pro Nejvyšší dopro všech zůčastněných. Přijímej to co se ti děje s pokorou, protože sklizíš co jsi kdysi zasela. Odpusť sama sobě.
Přijmi 100% odpovědnost za VŠECHNO co se ti v životě děje. Všechno, bez vyjímky.
Přečti si Svět bez hranic od Dr. Joe Vitale a Dr. Ihaleakala Hew Len

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 3:50 pm    Předmět: Citovat

To je snad šílenec...
To se tak projevoval i v době vašeho vztahu ? Myslím tím třeba žárlivost, agresivita nebo něco podobného?

Kámo napsal:
Citace:
...rovněž na dálku odehnat jednoho nepříjemného esemeskujícího a pak i volajícího úchyla, se kterým policie nechtěla nic dělat...


Až tu Kámo bude, určitě k tomu něco řekne. Ale to je trochu silný kafe. Možná, že by to chtělo řešit úplně jinak !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund