Fórum - Zobrazit téma - Konkrétní zkušenosti a výsledky s Reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Konkrétní zkušenosti a výsledky s Reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Konkrétní zkušenosti a výsledky s Reiki
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po leden 11, 2010 8:35 pm    Předmět: Konkrétní zkušenosti a výsledky s Reiki Citovat

Ahoj . Zakládám toto téma, protože mi zde chybí. Také bych chtěla povzbudit ty, kteří občas pochybují, protože jim chybí prožitek, který zde popisuje většina ostatních. Prožitek - vnímání toku energie v rukách mi také chybí. Je těžké, naučit se nelpět na prožitku a zrovna tak nelpět na výsledku.

Akné u dospělé ženy

věk: 26
výskyt akné: v oblasti zad, ramen a obličeje
trvání problému: 5 let, propuknutí po porodu, do té doby pleť čistá
dosavadní léčba: kosmetické přípravky, mastičky a vodičky od kožní lékařky, vesměs neúčinné, nezabránily tvorbě akné.
doporučení lékaře: nasadit hormonální antikoncepci, což odmítla.

Klientka přišla asi před 10 ti dny, že jsem její poslední naděje Wink .
Během této doby jsem Reiki prováděla 4x kontaktně. Žádné speciální pozice, pouze prosté lokální přiložení dlaní. Délka působení byla různá, od 15 do 25minut.
Zlepšení pocítila hned po prvním ošetření. A sice takové, že žádný nový zanícený vřídek se nevytvořil.
Po druhém ošetření se částečně vředy začaly zacelovat a po třetím ošetření jsou všecha akné zaschlá, bez zarudnutí a bez nově vytvořených.
Nepoužila jsem žádnou mast, ani konopnou, ani nic jiného, pouze Reiki.

O příčině jsem s ní zatím nemluvila záměrně. Nedovedla jsem si představit, jak na ní hned vyrukuji, co všechno by si měla zpracovat. Není u mě naposled, tak budeme ještě mít prostor o tom mluvit. Ale zkraje mi to prostě nepřišlo vhodné. Navíc i já si to chci ještě prostudovat, abych byla víc v obraze.

To je všechno Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
HonzaD
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.1. 2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2010 8:56 am    Předmět: Citovat

Dnes ráno mi reiki pomohla od bolesti hlavy. Honza.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2010 10:00 am    Předmět: Citovat

Hezké téma.

Takže například:
Žena 27 let, několikaleté depresivní stavy, v poslední době potíže s páteří, léčena klasicky antidepresivy a na páteř obstřiky a Brufen. Nejdříve srovnána a vyřešena páteř a při druhé návštěvě kompletní ošetření reiki, následující noc proseděla na záchodě s kýblem v ruce. Po třetím ošetření, které už bylo víceméně relaxační vysadila antidepresiva, opět se začala věnovat někdejším koníčkům a od té doby o ní nevím Smile

Dále se podařilo na dálku rozhýbat zatuhlé záda jedné kamarádky - s její spoluprací...rovněž na dálku odehnat jednoho nepříjemného esemeskujícího a pak i volajícího úchyla, se kterým policie nechtěla nic dělat...dítě trpící na noční můry už zase klidně spí...jedna těhotná ještě pár dní před porodem přišla na pravidelné uvolnění bederky pomocí "teplých rukou" - přiznám se, že to jsem si už nahoře raději trochu "pojistil" ať jí to nespustí porod u mě na stole Smile...oteklá a zanícená místa reiki příjemně ochladí, studená a zatuhlá zase prohřeje...a kdybych měl povídat co reiki dala mně samému, tak je to na samostatné téma.

Nefunguje vždy a u všech, pokud na ni příjemce není nastaven, anebo pokud se do ní přimíchá moje ego. Dotyčný nemusí o reiki vědět vůbec nic a je schopen ji příjímat, jako nedávno jeden pán, který se po pěti minutách reikování poněkud zmateně ptal, jestli má ještě ruce na stole, anebo je zvedá nahoru - druhý den mi psal, že už několik let nezažil, aby měl od závratí pokoj aspoň dvě tři hodiny, natož tak od včerejšího dopoledne. Naopak paní, která mi zasvěceně vykládala o historii reiki a o všech mistrech které zná, nakonec necítila vůbec nic.

Pro zkušené je to asi nudné čtení a nic nového, ale je dobře, že Evik chce tímto povzbudit ty začínající.
Snad se přidají další, pro mnohé bude spíš problémem vybrat z těch mnoha svých jeden dva příklady Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2010 10:50 am    Předmět: x Citovat

Upozornění pro začátečníky: jako ve všech alternativních oborech - všechno je individuální a tudíž se nedá brát univerzálně.

Porod, druhorodička. Připraveno homeopaticky, ale přesto se
porod v prvních fázích zasekl, lékaři vymýšleli podivné varianty jak to posunout.
Působilo se ve více lidech, cca hodinu, odhadem, neměřila jsem to.
Na dálku, abych nezapoměla.
Porod se zase krásně rozběhl, zklidnil. Dítě se narodilo za několik hodin,
v pořádku, bez nutnosti dalších drastických zásahů.

šamanka


Naposledy upravil samanka dne út leden 12, 2010 2:38 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2010 1:05 pm    Předmět: Citovat

Zamrzlé kohoutky na vodu. ..... ..... Po půl hodině voda teče!Čo-ku-rej!

Laughing Laughing Laughing

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 4:18 pm    Předmět: Citovat

Mladá žena, která již byla léčena pro labilní psychiku, po prožitých stresech v důsledku úmrtí v rodině přestala jíst v důsledku bolestí žaludku a střev, velmi rychlew ztrácela hmotnost a neovladatelně se chvěla po celém těle. Byla jí doporučena hospitalizace v psychiatrické léčebně.
Díky bylinkám na zklidnění trávení a díky opakovaným ošetřením Reiki začala zase jíst - drží dietu, ale jí a dokonce se rozhodla přestat kouřit - což se jí daří!!!!
Je již v tak dobrém psychickém stavu, že rozhodně nebude nutné, aby nastupovala na léčení v psychitrické léčebně. Terapie Reiki pokračuje s cílem posílit sebevědomí a zklidnit psychiku.
Při terapiích si přišla na to, co je příčinou takových reakcí - zážitky v dětství. V létě dokončíme psychoterapii na semináři Vnitřní dítě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 7:38 pm    Předmět: Citovat

před rokem jsem si vyčistila odpad, který mi přes vánoce zarostl a nechtěl odtékat.
trvalo mi to asi 10 dní, pomáhala jsem si vším, co bylo po ruce a nakonec to proběhlo přesně tak, jak jsem si zareikovala Very Happy
od té doby je odpad v pohodě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
alonsinka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 23.11. 2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 9:42 pm    Předmět: Citovat

Krásné téma,díky za něj.Mám dva dotazy,ruce přikládáte jak sami cítíte?A přikládáte jen na místo bolesti,nebo děláte celkové ošetření celého těla?Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 11:58 pm    Předmět: Citovat

Obojí, Alonsinko, jak kdy, jak to cítím. Poprvé spíše celkové ošetření. U zmiňovaného případu, kdy se ošetření opakuje, začínám vždy nejprve celkovým ošetřením a pak ještě se zaměřuji na určitá místa..... u té ženy, o níž jsem psal například bylo důležité působit na slezinu a srdeční centrum + klíční kosti; zezadu na křížovou kost, kostrč a hýždě (symbolizují naše umění používat svoji moc).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 7:55 am    Předmět: Citovat

Alonsinko, v případě o kterém se zmiňuji já, bylo kontaktní přiložení na postižená místa. To je ramena a záda. Včera jsem viděla nádherné zhojení v obličeji, kam jsem své dlaně nikdy nepřiložila. Proto jsem pokračovala tak, jako doposud - intuitivně. Nic jsem nezkoumala. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 8:01 am    Předmět: Citovat

Za sebe musím říct, že celkové ošetření předepsanými polohami, tak jak je snad ve všech skriptech, jsem dělal snad jen na kursu a párkrát hned po něm.
Nejčastěji používám polohu důvěry - člověk leží na zádech, já mu sedím za hlavou a mám ruce na jeho ramenou. Když má konkrétní bolest či problém, tak ho učím si to teplo z mých rukou do sebe jakoby natahovat a prohřívat si s ním to místo, anebo si ho posílat v těle dle libosti. Tím se nenásilně učí pomáhat si sám sobě, říkám mu aby si ten pocit zapamatoval a v případě potřeby si ho zkusil doma sám vyvolat a pracovat s ním.
Pokud vstanu a působím přímo na dané místo, tak je to věcí intuice, prostě mě napadne, že by bylo dobré dát ruce tam a tam, hlavně u naraženin, kolen, loktů atd. Ale na psychiku a relaxaci používám nejčastěji jen tu polohu důvěry, asi i proto, že kolem člověka furt nekroužím jako patolog a neruším ho tím Smile
Tím ale neříkám, že ty předepsané polohy jsou špatné, jen mě to prostě vede takhle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 10:56 am    Předmět: x Citovat

Neživím se tím, takže to mám jinak než profíci a dělám jen konkrétní působení. Ale když potřebuju "dobít baterky", tak chodím ke kamarádce, která dělá v rámci své masérny zase hlavně celkové ošetření, všechny pozice. A pořádně si toho užívám, výborný relax, jako když auto dorazí k benzince natankovat....

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
alonsinka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 23.11. 2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 12:34 pm    Předmět: Citovat

Moc všem děkuju za odpovědi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 12:43 pm    Předmět: Citovat

Ani já se tím neživím, jen bavím.
V práci mě to už nebavilo a tak jsem si založil sektu Nového Probuzení a mým ovečkám dělá radost, že se o mě můžou starat, živit, šatit a hýčkat a já jim za to nasliboval věcí...Wink
No a jako vedlejšák občas reikuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 2:18 pm    Předmět: Citovat

Mno u mě doma záleží,při jaké příležitosti reikuju.Zdali má osoba čas a chce zažít reiki,tak volím cestu pozic - celkové ošetření a pak dle potřeby ,to kde cítím,že je potřeba,tak se vracím.Zjistila jsem,že je to dobré začít klasicky pozicemi od hlavy.Jakoby bylo fajn,že se zrelaxuje nejdříve hlava a pak zbytek by šel jakoby sám.Když jsem šla rovnou na místa,kde jsem cítila potřebu rukou,bez tý hlavy předtím to nějak nebylo ono.
Pokud jde o takové reiki na kratší dobu,většinou harmonizuji čakry a postižená místa a pak dle času souvislá místa na těle.A opět zas a znovu většinou cítím,že by bylo velmi dobré začít hlavou celkové ošetření.
Též ráda používám ,,motýlka'' (myslím,že se tomu tak říká),technika,které jsem se naučila u Damaa.Velmi příjemné a relaxační,vzchopující.Smile)

Zdraví Džarmí

Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund