Fórum - Zobrazit téma - Zhodnoťte kurz, seminář nebo přednášku! ZDE! - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zhodnoťte kurz, seminář nebo přednášku! ZDE!
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zhodnoťte kurz, seminář nebo přednášku! ZDE!
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rigi
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 11:57 am    Předmět: Zhodnoťte kurz, seminář nebo přednášku! ZDE! Citovat

Sem můžete dávat vaše dojmy z různých seminářů, přednášek a školení. Ostatní budou vděční, já taky. Ušetříme si čas i peníze chozením na nekvalitní lidi a naopak na ty kvalitní nám zbyde:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 7:31 pm    Předmět: Matula Citovat

Tak začnu. Nedávno jsem byla na přednášce M. Matuly. No, nadšená jsem vůbec nebyla. Takhle si duchovního učitele nepředstavuju. Měl tam nějaké "fanynky", jevily se mi jako silné psychické závislačky na něm, hltaly každé jeho slovo. Při přednášce často poukazoval na své "kontakty" se slavnými, s Luckou Bílou, a podobně. Techniky, které pak pouštěl jako úžasné a novátorské se dají přečíst v každé knížce. Prostě totální nespokojenost. Je mi líto, pane Matulo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 1:20 pm    Předmět: Pište Citovat

Lidi, máte možnost zhodnotit zde, co vám nezabírá, ale též co ZABÍRÁ. Máte možnost pomoci ostatním. Proč si to necháváte pro sebe? Teze: na každého zabere něco jiného - je možná pravda, ale člověk musí mít možnost vybrat si - z něčeho. Dobré doporučení je nade vše!

Naposledy upravil Rigi dne pá duben 23, 2010 7:49 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 1:22 pm    Předmět: EFT Citovat

Ve dvouletém odstupu mohu zhodnotit metodu EFT. Je jako benzín do auta - koupíte si, nějakou dobu jedete, ale pak opět musíte koupit. A kupujete a kupujete. Tahák na peníze. Tak to bylo u mně. Zaplať - a nějakou dobu pojedeš. Pak znovu zaplať...smutný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ivulka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 23.1. 2010
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 2:43 pm    Předmět: Citovat

Nedávno jsem byla na přednášce o feng-suej a vztazích /ing. Bořil/. Říkal, že kdo si chce přivolat vztah, měl by stále uklízet v pravém horním rohu místnosti. Na můj dotaz, kdy naopak potřebuji dotyčného pána odpudit, zda mám ten roh co nejvíc "zabordelit", tak mi odpověděl, že je vidět, že jsem to nepochopila ,protože právě v tom rohu musím uklízet také.Tak já nevím Surprised . To co vím, že už na tohoto pána nepůjdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2010 2:51 pm    Předmět: Citovat

ivulka napsal:
Nedávno jsem byla na přednášce o feng-suej a vztazích /ing. Bořil/. Říkal, že kdo si chce přivolat vztah, měl by stále uklízet v pravém horním rohu místnosti. Na můj dotaz, kdy naopak potřebuji dotyčného pána odpudit, zda mám ten roh co nejvíc "zabordelit", tak mi odpověděl, že je vidět, že jsem to nepochopila ,protože právě v tom rohu musím uklízet také.Tak já nevím Surprised . To co vím, že už na tohoto pána nepůjdu.


Very Happy nevím o co šlo, ale feng-suej slouží k harmonizaci prostoru a správnému proudění energie v prostoru. To nám pak může pomoci i v osobním životě.

Myslím že si vážně nepochopila o co ve feng-suej jde. (pokud to nebyl vtip z tvé strany). Jestli chceš někoho zapudit, řekni mu to. Jestli s tím máš problém, uklízej si v ROHU, který Ti pomůže s problémy s vyjadřováním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mrtvybrouk
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 5:46 pm    Předmět: Re: EFT Citovat

Rigi napsal:
Ve dvouletém odstupu mohu zhodnotit metodu EFT. Je jako benzín do auta - koupíte si, nějakou dobu jedete, ale pak opět musíte koupit. A kupujete a kupujete. Tahák na peníze. Tak to bylo u mně. Zaplať - a nějakou dobu pojedeš. Pak znovu zaplať...smutný...


Tak to se ještě nenašel kořen problému nebo se něco přehlédlo, jestliže se vrací tatáž věc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 9:26 pm    Předmět: x Citovat

ivulka: jak to chápu já, tak koutek není o konkrétním milostném vztahu pokud tam není jeho fotka nebo něco osobního, popř. není upravený
s myšlenkou na tohoto konkrétního člověka. Pokud ano, pak je potřeba koutek změnit, dát tam nové dvojice rostlina a věcí, které tam máš.
Vyčistit, popř. sůl, čistá voda a podobně. Zabordelený jakokoliv koutek
je špatně, protože brzdí energie, dělá zmatek v záležitostech s tím spojených.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 8:21 am    Předmět: Citovat

Mě se velmi líbily přednášky paní doktorky Marty Foučkové, dělaly se na nich i meditace a bylo to prostě skvělé. Odcházel jsem z nich nabitý energií a s dobrou náladou.
Dále se mi velmi líbilo divadelní představení Čtyři dohody Jaroslava Duška, které jsem viděl už dvakrát s odstupem dvou let. Nečekal jsem, že z knižní předlohy dokáže udělat tohle. Asi je to tím, že tam vložil hodně své přidané hodnoty.
Co se týká přednášek na esoterickém festivalu v Havířově tak celkem dobře mluvila Patricie Anzari. Rozporuplné pocity mám z přednášky Zdeňky Jordánové, která dělá kineziologii. Mluvit umí sice pěkně, ale přijde mi to, že řadu věcí hodně zjednodušuje a že dokáže akorát strhnout dav do jakési euforie nebo jak to říct. Ale to v životě nestačí.

Nyní mě kamarád zve na dvoudenní kurz doktora Savčenka. Máte s ním někdo zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 12:01 pm    Předmět: Citovat

Poslouchal jsem Savčenka na internetu a je to velmi zajimavé.

http://www.savcenko.sk/nautik-hra-s-ohnom-o-smrti/

http://www.silnazena.estranky.cz/clanky/laska-a-partnerske-vztahy/vladimir-savcenko-o-partnerskych-vztazich

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: út duben 13, 2010 2:07 pm    Předmět: Citovat

RoSo díky za ty odkazy. Je to vážně moc zajímavé.

Jinak jsem velmi překvapen, že do tohoto vlákna skoro nikdo nenapsal. Až jsem se podíval pozorně na datum, zjistil jem,že Rigi psala 5. září a potom 5. dubna, takže za půl roku nikdo nic... Nedělám si iluze o tom, že by všichni lidé, kteří se zabývají duchovnem stáli za to a byli všichni skvělí a fungovalo jim to. Škoda, že sem téměř nikdo nenapsal svou pozitivní i negativní zkušenost. Těžko říct proč. Možná se někdo nechce ztrapnit, že vyhodil peníze za něco co neodpovídalo jeho představě. Ale proč to mají potom udělat i ostatní? Proč se tu nevarovat navzájem?
Druhá věc je, že když už tu někdo napíše negativní zkušenost s někým (něčím), hned se objeví názor, že metody a lidi, kteří je provádějí jsou dobří, že to jenom ten dotyčný něco opomenul, nepochopil, nezpracoval... Něco v tomto duchu.

Takže to podle reiki webíku vypadá, že jediný špatný na celém světě je Swámí Kaleshwar a jeho studenti soudě podle počtu příspěvků za velmi krátkou dobu v jiném vlákně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: út duben 13, 2010 2:20 pm    Předmět: Citovat

Tento reikiweb vydá za tři kursy.
Takže proč ještě někam chodit.

Laughing

V jeho bohatém archivu i starších verzí se už probíralo snad vše a i některé zdejší názorové střety člověka posunou dál, než třeba nějaké přednášky. Padlo tady tolik skutečně pozoruhodných výroků, že by to možná vydalo na knihu.
Takže má ironie je asi tak poloviční.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: út duben 13, 2010 2:55 pm    Předmět: Citovat

Vyhovím přání lučního koníka a zhodnotím jeden seminář. Absolovoval jsem kurs "Cesta intuice" u Damaa - Karla Daňka a myslím si, jakože dobrý Razz Člověk si osvěží svoje intuitivní schopnosti, naučí se naciťovat na různá témata a složky svojí osobnosti, s čímž může pokud chce dál pracovat. Cvičení které jsme prováděli byla (alespoň pro mě) i zábavná, protože člověk objevuje některé svoje dosud zasuté schopnosti a baví se tím. V první části kurzu (10 cca dvouhodinových lekcí) se člověk učí hlavně zachytávat intuitivní vjemy různými smysly a vykládat je. Druhá část (taktéž 10x 2 hod) je zaměřena více na praktické užití tj. naciťování na složky osobnosti (vnitřní muž, žena, dítě, zvíře ...), orientace na úspěch v životě, přání do Vesmíru nebo naopak jak se zbavit negativního + další věci. Každopádně je to zajímavé, hravé a může vás to posunout směrem k lepšímu porozumění sebe sama. Můžu doporučit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 1007

PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2010 2:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Pepo,dík za krásný příspěvek.Sama se na podzim na intuici chystám,Modrá brána je zavřená,tak jsem zvědavá,kde Damao najde nové místo.Moc se těším.

Krásný den Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2010 7:16 pm    Předmět: Citovat

grasshopper napsal:
RoSo díky za ty odkazy. Je to vážně moc zajímavé.

Jinak jsem velmi překvapen, že do tohoto vlákna skoro nikdo nenapsal. Až jsem se podíval pozorně na datum, zjistil jem,že Rigi psala 5. září a potom 5. dubna, takže za půl roku nikdo nic...


Odkaz na starý Reikiweb 2 - http://www3.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=630

Třeba si tam někdo něco najde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund