Fórum - Zobrazit téma - Osud versus svobodná vůle - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Osud versus svobodná vůle
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Osud versus svobodná vůle
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 8:56 am    Předmět: Citovat

Ahoj, Šamankovic to trochu vyšperkovala i humorem. V pořádku. Já jen že mě info o Bhagavanovi dost obohatilo, dikec. Aby to nevyznívalo jinak.

Yes, jsou milióny úhlů pohledů jako jsou milióny zabarvení dušiček....

Člověk se ptá: jak to-

že jsem se narodil tak a tak-tam a tam- dělám a baví mě tohleto- že se podobám dědovi / ubývajícím vlasovým porostem Very Happy /---

pak jsem si vybral manželku- nebyla mi přiřazena národním výborem- ale- na základě mých a jejích vlastností /které jsme získali nebo nám byly i dány vrozeně/ došla jaksik do finále......

No polemika, dilemata....vezmi každý jak chceš a nechť je ti to k užitku- tak praví jeden moudrý člověk, snad i Avatar.

Takže dík za školu,
čusík, Harmoniák. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 9:00 am    Předmět: Citovat

Vnímám to tak, že když následuješ intuici (své VJ), tak na úrovni ega se vlastně nerozhoduješ. Z pohledu ega je to špatné, ego si připadá jako kašpárek, který o ničem nerozhoduje, ego si přijde zbytečné, cití se ublížené, ukřivděné a bolí to.
Když následuješ svou intujici, tak se rozhoduješ na úrovni VJ. Následovat VJ znamená být v souladu sám ze sebou, být v souladu s Bohem. Když jsi v souladu s Bohem, tak jednáš jako Bůh. Když jednáš jako Bůh, tak jsi Bůh.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 9:35 am    Předmět: Citovat

harmonik napsal:
pak jsem si vybral manželku- nebyla mi přiřazena národním výborem- ale- na základě mých a jejích vlastností /které jsme získali nebo nám byly i dány vrozeně/ došla jaksik do finále......

Tady snad ještě chybí "na základě posouzení všech potřebných kritérí, zhodnocení relevantních požadavků a průzkumu nabídky na trhu"
Harmoniku, opět jsi mě pobavil. Very Happy Wink



Roso napsal:
Vnímám to tak, že když následuješ intuici (své VJ), tak na úrovni ega se vlastně nerozhoduješ. Z pohledu ega je to špatné, ego si připadá jako kašpárek, který o ničem nerozhoduje, ego si přijde zbytečné, cití se ublížené, ukřivděné a bolí to.
Když následuješ svou intujici, tak se rozhoduješ na úrovni VJ. Následovat VJ znamená být v souladu sám ze sebou, být v souladu s Bohem. Když jsi v souladu s Bohem, tak jednáš jako Bůh. Když jednáš jako Bůh, tak jsi Bůh.
RoSo

Hezky napsáno. Myslím, že ono následování by mělo přijít jaksi samozřejmě, v podstatě nepozorovaně a ne jako produkt něčeho násilně cíleného a toužebně či plánovaně očekávaného. I proto je tak potřebné pracovat především sám na sobě, zachraňování světa pak přijde samo od sebe.Smile
(Pozn pro Tooru: definici Světa jsme si spolu probrali jinde Wink )

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 10:59 am    Předmět: Citovat

JJ , když posloucháš intuici, třebas v kartách Laughing , hraješ jako Bůh. Souhlasím s váma, chlapci a v púodstatě jsme zajedno, vnímám to podiobně. Ty máš při zrodu rozdány karty o určité potenciální hodnotě, ale výnosy a sehrávku si každý určuje sám, kolik toho uhrál a vymáčkl ze svého lupenu.

Zdarec, Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 1:49 pm    Předmět: Citovat

Tohle je úryvek z knížky Rukovět bojivníka světla od Paolo Coelho a přijde mně to příhodné k tématu:

„Ano,“ slyší bojovník něčí slova, ‚já musím napřed všemu rozumět, než se rozhodnu. Chci mít svobodu, abych mohl změnit názor.“
Tomuhle výroku bojovník nedůvěřuje. I on může chtít tutéž svobodu, což mu však nebrání vzít na sebe určitý závazek, přestože přesně nechápe, proč to dělá.
Každý bojovník světla se rozhoduje. Jeho duše je volná jako oblaka na nebi, on však se cítí vázán svým snem. Na své svobodně zvolené cestě se musí probouzet v době, která se mu nezamlouvá, mluvit s lidmi, kteří jej ničím neobohatí, přinášet oběti.
Přátelé podotýkají: „Nejsi svobodný.“
Bojovník je svobodný. Ví však, že v otevřené peci chléb neupeče.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 2:17 pm    Předmět: x Citovat

Tooro, nechápu, na co by mi byla nějaká svobodná vůle ve verzi, kdy je všechno danné, nalajnované a já neměla na výběr, všechno šlo mimo mě ať dělám co dělám. V takovém případě ani vlastně nevidím smysl těch figurek tahaných po šachovnici - lidí.
Ty osobně tímhle, touto filozofií v praxi žiješ?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 4:59 pm    Předmět: Citovat

Tohle je Šamanko možné nahlídnout při odložením dosavadních šuplíků představ, co má a nemá smysl. Jakýsi smysl (nejlépe ještě "vyšší" Smile )hledají pouze lidské smyly, tedy především ten šestý, tj. mysl, která ty smyslové podněty „sbírá“ a vyhodnocuje. A co když tady ve skutečnosti vůbec žádný smysl není? To je taky dobrý si uvědomit, že hledání smyslu je čistě člověčí potřeba. I když tahle otázka s zřejmě zrodila už zároveň s homo sapiens.

Jakýkoliv "nalezený" smysl tedy bude vždy pouze další koncept, protože jeho „verdikt“ musí vyhovovat možnostem lidského mozku, a ty jsou, jak víme, značně omezeny, a to především dalším jím určijícím konceptem, a tím je čas a prostor. Wink
Co ale můžeme, je pozorovat kauzalitu, příčinnost, tj. co k čemu vede, dohledat příčinu následku a sledovat konkrtní následek předchozí příčiny. A pokud tedy je tady nějaké to akceptování faktu, že čas a prostor vlastně neexistuje (ale stvořili jsme si tuto iluzi proto abychom tady mohli nějak vegetit), potom tedy můžeme vnímat, že je tady nějaké Absolutno (nebo jak kdo Veškerenstvo nazývá), ze kterého vše pochází a do které ho se vše zase navrací. A to, co se nedá popořít, je například i to, že je tu zrod jakéhosi těla, jeho rozpad, a dejme tomu, jakési další zrody, a nakonec splnutí s Absolutnem.
Co je mezi tím zrozením a zánikem (z hlediska Vesmíru jedním nádechem a výdechem), na tom zase záleží jen člověku, coby osobě, protože jediná ta trpí a dělá všechno možný, aby se tomu utrpení vyhnula, v nevětším to zoufalství nakonec třeba i to, že prosí Pánaboha, na kterého dosud nevěřil, nebo, v tom nejlepším případě, chce poznat, jak to s ním tady na tom světě doopravdy je.

Jenže tohle nejde „udělat“, může to jednomu jen „dojít“ a i to kdy k tomu dojde je dáno, tedy cokoli nám docvakne až v tom našem individuálním načasování. A problém je jen v tom, že mi s tímhle – jak svým, tak čímkoli načasování a způsobilosti hrozně rádi manipulujeme k obrazu svému, podle toho, jak by věci měly být na rozdíl od toho, jak doopravdy jsou.
Ať už si třebas láteříme na sebe („škoda, že mi tohle nedošlo dříve“, atd.), nebo se snažíme někoho šoupat tam, kde v tuhle chvíli ani být nemůže, děláme z toho svého bodu zření středobod celého vesmíru.
A přitom to není nějakým úhlem pohledu, ale toho času danou připraveností, zralostí každého jednotlivého člověka.

Nikde není řečeno Šamanko, že je vše předem dané. Daná je naše naprogramovanost (vše co Tě dosud sformovalo do této Tvé nynější podoby) díky téhle více-méně skryté determinaci volíme tak, jak volíme, a domníváme se při tom, že naše volba je svobodná. Není, je námi podmíněná (naší dosavadností) a my jsme komplex všeho možného, rozpoznaného tak cca z 5%. Vlastně se ani pořádně neznáme, natož abychom se mohli svobodně rozhodovat.
Když to vezmu zkratkou, tak svobodný je ten tzv. Osvobozený, neboli Realizovaný, protože ztratil sebe, coby osobu. Ztratil možnost vytvářet si iluze o tom, kdo je.
Tou naší částí, kterou se rozhodujeme (vždy jen proto, že něco chceme, nebo nechceme) je operující ego, ono je to, které rozlišuje, abychom nejeli na červenou a poznali, že se k nám blíží vrabec a ne mig 21. Bez jeho zapojení do hry by tohle možné nebylo.

Proto také ono: „Nic nechtít, nic nebýt, nic nemít.“ Za tím není nějaká bláznivá touha nic neumět, být bez koruny a nemít kde hlavu složit. Je to pochopení, že to tak ve skutečnosti opravdu je, že tohle je všechno, co tzv. „máme, známe a jsme“ je jen iluze přilípnutá na tohle tělo, na osobu, kterou ve skutečnosti nejsme a kterou stejně, dříve, či později přestaneme mít k disozici. Confused Cool

Padlo tady například ono: „Když nasloucháme intuici...“ atd.

Zkuste si třebas někdy položit otázku, kdože to vlastně je, tj. kdo je ten, který naslouchá intuici, kdo je ten, který se rozhoduje.
Kdo vlastně dooprady jste?


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 7:39 pm    Předmět: Citovat

Toora v různých příspěvcích
http://www.youtube.com/watch?v=RNzpc6MaHZU&feature=related//

Jakýkoliv "nalezený" smysl tedy bude vždy pouze další koncept, protože jeho „verdikt“ musí vyhovovat možnostem lidského mozku

Zkuste si třebas někdy položit otázku, kdože to vlastně je, tj. kdo je ten, který naslouchá intuici, kdo je ten, který se rozhoduje. kdo vlastně doopravdy jste

tohle je všechno, co tzv. „máme, známe a jsme“ je jen iluze přilípnutá na tohle tělo, na osobu, kterou ve skutečnosti nejsme a kterou stejně, dříve, či později přestaneme mít k disozici.

Bhagavan:Máme iluzi svobodné vůle..pravdou je,že nejsi svobodný
..víme že jsme kontrolováni ¨..a nemůžeš proti tomu nic dělat

Toora mnoho naznačila,ale nesouhlasím s koncepcí,že možnosti mozku
jsou tím základním faktorem myšlenek /tím je aurická část/ a
,závěrů mysli /tím je náš harický paprsek/ a tvůrčí činnosti/ tím je naše
Hvězda jádra/.Toto je cesta svobodné vůle.

Na zásadu svobodné vůle jsem na šel odpověď :NEPODMÍŇĚNOU LÁSKOU ,včetně odpovědí Bhagavanovi,že přece něco můžeme udělat a být svobodní

http://vzestup.stesticko.cz/moudra/nekonecnalaska.pdf

NAMASTÉ AROHOJ
..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 8:50 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Arohoji.
AROHOJ napsal:
Toora mnoho naznačila,ale nesouhlasím s koncepcí,že možnosti mozku
jsou tím základním faktorem myšlenek /tím je aurická část/ a
,závěrů mysli /tím je náš harický paprsek/ a tvůrčí činnosti/ tím je naše
Hvězda jádra/.Toto je cesta svobodné vůle.


Buď jsem se vyjádřila málo srozumitelně (což je dost možné), nebo si prostě jen v tomto nerozumíme.
Jakákoli "možnost", která existuje je zakryta tím, že jsme se v průběhu času (sami sebe) omezili, a to právě nabalováním myšlenkových konceptů na, dejme tomu, tohle "jádro".
Skutečnost je osobní myslí neuchopitelná, je tzv. "za mysli", jak o tom hovoří východní Učení.
Existuje tu ale také možnost, kdy se tato osobní mysl zhroutí, tedy padnou veškeré bariéry a omezení, která si do této doby nastřádala. A ten fatální rozdíl je potom pouze v tom, zda je na to ona "malá mysl" připravena (odevzdání sebe sama), nebo nikoliv. V tom prvním případě jde o tzv. Realizaci, neboli Osvobození.

Jediné, co můžeme udělat je "krocení býka", které vede k prohloubení klidu, k tzv. meditativní mysli (nevětvení myšlenkového procesu, které vede mimo přítomný okamžik), a pokud by se tak stalo bez rozvinutí umění setrvání v přítomnosti, dojde pouze ke zhroucení psychiky.
Toto se stalo mnohým rádoby-jogínům bez zkušeného vedení a různým senzaceechtivým a ambiciózním experimentátorům s kundalíní, když takto skončili "za plotem" ústavu, pod silnými psychofarmaky do konce života. Sad

Takový zdánlivý paradox tkví Arohoji v tom, že veškeré úsilí vyvíjí ego, které, aniž by to delší dobu tušilo bude muset, dříve, či později, tuto svoji zdánlivou vládu zcela odevzdat.
Ovšem...TO, co tuto snahu ega podněcuje a udržuje při síle již egem není, proto taky nakonec k úplnému přijetí-odevzdání vlastně může dojít.
Jestli tomu budeme říkat harický paprsek, božská jiskra, nebo nějak jinak, na tomu už zase tolik nesejde.

Celé toto je proces, v jehož určitém okamžiku pozbude pro Tebe otázka "svobodné vůle" na jakékoli aktuálnosti.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 11:31 pm    Předmět: Citovat

NAMASTÉ Tooro.
Vím,že máš toto přesvědčení,které uznáváš a od kterého jsem po mnohých zkušenostech duchovní praxe toto opustil..
Přijmi také něco nového ze širší perspektivy a pusť si výše uvedené http.//vzestup..
...
Poznatky jsou,jak píšeš i na tu Tvou neuchopitelnost mysli nebo osobní zhroucení či zkrocení býka.
Souhlasím s tebou,že nakonec otázka svobodné vůle bude viděna jinak.

Moje vize je taková.že tachyonové světlo urychli vývoj.
Budete to cesta do Jednoty, v každodenním životě.

Obdržíme světlo přicházející z duchovního slunce Alkyonu ,aby se urychlil vývoj. Poté obdržíme korunu světla, opustí nás bolest a budeme přijímat radost, hojnost a lásku.Bude svoboda a uvolněněno omezení a energetické blokády.
Zlepši a posílí se unikátní frekvenci energie, která bude jako dar na tomto světě dosud nevídaná.
Poznáme dotyk Světla ducha, podstaty svého bytí a zvýšime svou vizi, získame nové pohledy a perspektivy, uvolnění všeho,pro svůj duchovní vzestup.
.
Poznáme větší jasno o své vnitřní pravdě a zkušenosti ve větším celku včetně osobní vůle a svobody i cesty života.,
AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2011 8:21 am    Předmět: Citovat

AROHOJ napsal:
....od kterého jsem po mnohých zkušenostech duchovní praxe toto opustil..


Namasté Arohoji. Smile

Pověz mi prosím, co že jsi to tedy opustil, konkrétně.
A jaké byli Tvoje zkušenosti s tím, co jsi opustil, opět prosím věcně a konkrétně.

Děkuji.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2011 8:14 pm    Předmět: Citovat

NAMASTÉ
Díky,že si rozumíme a máme možnost si objasnit,že není jen mozek a
že myšlení nepochází z mozku
Poznal jsem,že tělo je nádherný orgán/je ten nejcennější,jaký kdykoliv budeme mít./Ale i když je to tak nádherný a propracovaný nosič-je to jen nosič našich aurických těl a čaker/jako nositele myšlenek/ a

Harického paprsku,který jsem kdysi musel rovnat a prodýchávat a nyní i vleže je v normálu/je nositelem záměrů,buď božích nebo opačných,dle karmy a DNA, ale také dle zaměření a cílů své cesty./Toto prakticky využívám.a

S Hvězdou jádra jsem na počátku a čerpám od jiných,protože je to rozsáhlá oblast a také pojmově zaměňovaná za Vyšší já,srdeční čakru ,atd Je to oblast tvůrčí činnosti,
Vim,že Hvězda jádra je částečkou Boha v každém člověku a může se rozvíjet, anebo.může o ni přijít.//Používám nepodmíněnou lásku//

Proto zde zveřejňuji zkušenosti jiných,které se učím využívat.
Svá vyšší telepatická centra můžete používat, když chcete poslat zprávu vyššímu já jiného člověka. Můžete si díky nim uvědomit na duchovní úrovni vědomí, přítomné v jiných životní formách, například v rostlinách, u zvířat, v kamenech a podobně. Anebo si prostřednictvím telepatie můžete uvědomit mnoho vyšších bytostí sloužících lidstvu či svého vlastního duchovního průvodce, , popřípadě dimenze bytí...........Slunce,planety i naši zemi k rozvíjení jejich úkolů nepodmíněné lásky.

Ve vyšších sférách neexistuje pocit oddělenosti. Všechny bytosti dávají svůj um tam, kde mohou vytvořit nejvíce dobra, stejně jako vy spolupracujete ve vaší realitě, když chcete vytvořit něco důležitého. Vaše vyšší já s vámi může spolupracovat buď na něčem konkrétním, nebo vás spolu s ostatními duchovními prů¬vodci celkově posiluje a pomáhá vám ve vašem duchovním růstu a vaší životní práci.
V jemnější realitě vyšších dimenzí nenajdete negativní kritiku, jen vzájemný respekt a vlídná slova. Existuje tu jen dobrota, pokora a soustředění na práci, která má být vykonána. Všechny bytosti se vzájemně vidí v tom nejlepším světle a posílají si bez¬podmínečnou lásku.
Myšlenka jednotlivce zahrnuje zároveň myšlenku na zdar ostatních.
AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2011 10:09 pm    Předmět: Citovat

Ať koukám jak koukám, Arohoji, nevidím, že by i mi někde odpověděl na to, co bych se od Tebe chtěla dozvědět především, a to je toto:

"Pověz mi prosím, co že jsi to tedy opustil, konkrétně.
A jaké byli Tvoje zkušenosti s tím, co jsi opustil, prosím věcně a konkrétně."

Děkuji.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 6:54 pm    Předmět: Citovat

Toora napsala
Jakýsi smysl (nejlépe ještě "vyšší" )hledají pouze lidské smyly, tedy především ten šestý, tj. mysl, která ty smyslové podněty „sbírá“ a vyhodnocuje. A co když tady ve skutečnosti vůbec žádný smysl není? To je taky dobrý si uvědomit, že hledání smyslu je čistě člověčí potřeba.

Tou naší částí, kterou se rozhodujeme (vždy jen proto, že něco chceme, nebo nechceme) je operující ego, ono je to, které rozlišuje, abychom nejeli na červenou

všechno, co tzv. „máme, známe a jsme“ je jen iluze přilípnutá na tohle tělo, na osobu, kterou ve skutečnosti nejsme a kterou stejně, dříve, či později přestaneme mít k disozici.

Jakýkoliv "nalezený" smysl tedy bude vždy pouze další koncept, protože jeho „verdikt“ musí vyhovovat možnostem lidského mozku

NAMASTÉ
Tyto Tvé výroky jsem opustil, jako to,co obhajuješ, jako možmosti lidského mozku.
Doporučil jsem http a na to jsi neodpověděla.V tom je klíč. O tom stále dávám na vědomí,ale ty nevidíš,že aurická,harická část a Hvězda jádra nám dává na všechno odpověď,spolu s nepodmíněnou láskou a životem a
posílám ti dotek svého Srdce,
které je naplněno Klidem, Radostí, Štěstím
a které volá svého příjemce,
aby mu mohlo dát samo Sebe
a tak rozžehnout ve tvých očích
tvé vlastní Sluníčko.

AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 7:31 pm    Předmět: Citovat

AROHOJ napsal:
Doporučil jsem http a na to jsi neodpověděla.V tom je klíč.


Milý Arohoji,
na co Ti mám odpovědět, když jsi mi nepoložil žádnou otázku?
K čemu konkrétně se mám vyjádřit?

Připadá mi, že jsi natolik zajat ve svých konceptech, že meleš jako kafemlejnek a nevidíš, neslyšíš, co na Tvoje příspěvky odpovídám.

Pokud chceš, abych Ti na něco jasně odpověděla, pak se na to jasně zeptej.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund