Fórum - Zobrazit téma - Osud versus svobodná vůle - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Osud versus svobodná vůle
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Osud versus svobodná vůle
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 6:39 am    Předmět: Citovat

Dobrý den děcka.Bůh vám žehnej.O čem se to přete?Veškeré poznání je jen v mé hlavě.Kdo mi vysvětlí,ale pravdu,svou poznanou pravdu,co je karma,co dharma?Ale bude to pravda a nebo jen přesvědčení v mé hlavě.Je mi jedno,co znamená karma,taky jsem se ji snažil pochopit a vystoupit z ní. Co když jen stačí v poslední vteřině,posledním výdechem před smrtí přijmout Boha,rozplakat se štěstím z uvědomění si nesmrtelnosti a tato vteřina se stane dnem a my vše přijmeme s opakováním díků za vše a takto blažení už NEZEMŘEME,ale naše vědomí jen s uvědomováním si sama sebe a celku jen ...Děkuji Tooro,šamanko,arohoji díky vám všem namasté...člověk,šaman,jožka... není to jedno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 7:24 am    Předmět: Citovat

clovek napsal:
Co když jen stačí v poslední vteřině,posledním výdechem před smrtí přijmout Boha,rozplakat se štěstím z uvědomění si nesmrtelnosti a tato vteřina se stane dnem a my vše přijmeme s opakováním díků za vše a takto blažení už NEZEMŘEME,ale naše vědomí jen s uvědomováním si sama sebe a celku jen ...Děkuji


No, já bych si tím nebyl tak jistý Jožko. V úterý tohoto týdne jsem se stal z agilního člověka, který posekal a poklidil zahradu a o den později strávil noc prací na počítači, a kterého ani nenapadlo, že by to mohlo být všechno i jinak, někým, kdo ve 4 hodiny ráno psal urychleně rukou závěť, protože si nebyl jistý, zda se dožije rozednění. Strach ze smrti jsem necítil, v tom ohledu tam byl klid a přijetí. Ale v pohodě jsem také nebyl, protože jsem věděl, že nemám vše vyrovnané, že potřebuji ještě nějaký čas, abych si dal své věci do pořádku. Proto jsem napsal alespoň tu závěť. Čas jsem dostal, již to odeznívá, přestože mám stále ještě omezenou pohyblivost. Ale nejsem si vůbec jist tou blažeností, když bych věděl, že jsem tady kvůli své nezodpovědnosti zanechal někomu jinému těžké problémy. I to je učení, já vím. Ale některé problémy jsou opravdu zbytečné.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 7:58 am    Předmět: Citovat

Promin.O víkendu napíšu.Dotklo se mne to.Napíšu co jsem cítil,vnímal první 4 dny po setkání s Bohem,vesmírnou inteligencí..Cítil jsi strach,proč jsi jim nedůvěřoval,každý jsme za někoho něco dodělali a jen předáme žezlo dál.Míro,když dovolíš,pomodlím se za tebe a pošlu.Děkuji za sdílení a důvěru Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so červen 11, 2011 1:37 pm    Předmět: Citovat

NAMASTÉ Tooro.

AROHOJ napsal:
Jen moje přání je,aby Tvě Slunce zářilo a dalo se vyčíst i z Tvých očí i odpovědí.

Tvé odpovědi jsou daleko od sluníčka a zéří převážně jen kritikou,
které Tobě k Tvému ýivotnímu poslání vůbec nepomohou.

Pro Tvůj klid:
http://www.rolandsante.cz/_mp3dir/18/Neil%20H-Voices%20of%20the%20Heart4.mp3

AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so červen 11, 2011 4:32 pm    Předmět: Citovat

AROHOJ napsal:
Jen moje přání je,aby Tvě Slunce zářilo a dalo se vyčíst i z Tvých očí i odpovědí.

Vzhledem k Tvojí nepozornosti nepočítám, že by sis Arohoji vůbec všimnul.
Arrow

AROHOJ napsal:
Tvé odpovědi jsou daleko od sluníčka a zéří převážně jen kritikou, které Tobě k Tvému ýivotnímu poslání vůbec nepomohou.

Tvoje kritika mého počínání Ti Arohoji znemožňuje, aby jsi opravdu už začal se sebepoznáváním. Cool

Hledej klid.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: so červen 11, 2011 6:51 pm    Předmět: Citovat

Ahoj děcka.Píšu jak jsem slíbil.
První 4 dny po setkání s Bohem jsem žil jako by v jiné realitě.Vše jsem mohl,protože mne ani nenapadlo pochybovat.Věděl jsem,že vše co jsem udělal,bylo to nejlepší,co jsem mohl udělat a vlastně jsem o tom nepřemýšlel.Prostě jsem byl štastný a ani to jsem si plně neuvědomoval,nepřmýšlel jsem o tom,prostě jsem v tom žil.Pak se mi zase vrátila logika a pochybnosti....
Zmíním se o třech mých z posledních životů.Už jsem to tu psal,proto stručně. Když jsem zabil svoje tři děti a nejstarší holčička se ještě probrala,tak už hořelo mnou zapálené stavení a já se k ní vrátil,vzal jsem její zkrvavenou hlavičku do svého klína a hladil jsem ji,dokud neumřela.Seděl jsem tam dál,než žár zabil i mne a jediné,na co jsem myslel,Bože přijmi je mezi své anděli.Jak jsem ho před tím nenáviděl,ted jsem se k němu modlil.Nebál jsem se smrti ani zatracení(kdo vymyslel peklo byl jen blázen,který straší malé děti),to není.Myslel jsem jen na své děti,aby je Bůh přijal do své náruče.Když jsem zemřel,čekali tam na mne a cítil jsem jen lásku.Silnou,nesobeckou.Žádné obvinování,že jsem je zabil.Vzali jsme se za ruce,stejně jako když jsme chodili světem a šli jsme za světlem.Znovu jsem se modlil a prosil Bože,vem je mezi své andílky.Nebyl tam nikde zákaz vstupu,nebo stopka,nebo že bych cítil Boží odmítnutí.Jen láska mezi námi a také jsem cítil lásku od Boha.Proto jsem mohl nechat jít své děti do světla a já se sám,jen sám rozhodl,že přece za to co jsme jim udělal nemohu jít s nimi k Bohu.Sám sebe jsem odsoudil a vrátil se do čekárny a pak znovu na zem.V okamžiku smrti jsem se neodsuzoval,prostě jsem věděl,že přeci za to co jsem udělal si nic lepšího nezasloužím.Já jsem si vybral svuj osud ještě před smrtí.Tak jsem se narodil.Ale...nemohl jsem mít děti.Copak můžu,když jsem se o ně neuměl postarat a zabil je v předchozím životě.Měl jsem hodně starýho manžela a ještě straší přísnou tchyni ve staré Anglii.A nemohl jsem mít děti.Já,protože jsem vystřídal asi 17 až 19 milenců a stejně jsem neotěhotněl.Je to strašný pocit toužit po dítěti a nemoci ho mít.A co myslíte,že přišlo.Před smrtí jsem se omlouval již mrtvému manželovi za své podvody,milence.Sám sebe jsem odsoudil a pochopil jak to bylo špatné a znovu se narodil.Proč myslíte,že v tomto životě jsem poznal jen 3 ženy,partnerky a nikdy jsem neměl milenku.i když během manželství jsem více méně žil v celibátu...proč,když odvádím duše,které tu zůstali kvůli majetku a pak když je odvádím,tak ještě nějaký čas tu pobývají a litují toho,že tak dlouho tu přebývali pro máju,pro něco,co si nemůžou vzít nikam.A zase je jim líto,tak že se znovu vrátí,aby...ale já nemohu měnit jejich karmu.Mohu jim říct,ale neslyší...i kdybych křičel...jen já mám svobodnou vůli ukončit a nebo si prodloužit kolo osudu, a nebo z něj vystoupit.
Včichni více méně jsme přijali,že děti si vyberou své rodiče,svou rodinu do které se jdou přesně to naučit,co jim rodina dá.Narodím se hodným,zlým,alkoholikům...rodičům.Je to moje volba před narozením.A přesně to mi ta rodina má dát.Tak že když umírám a tak to je vlastně taky učení mých potomků a všech kolem mne.A je to i učení,které jim mám předat při odchodu.Vše co jsem nestačil,nedodělal,podělal,vše jim zanechávám tak,jak si to sami vybrali ze svobodné vůle.Je hodně dětí,které nepustí své rodiče umřít,protože je milují opičí láskou.Co by si tu bez nich počali.A ten rodič přežívá ale vlastně ani nežije,a nebo umře a neodejde.A nebo my sami v okamžiku smrti se rozhodneme,že neodejdeme.Znáte to,matka má malé děti a i když podle všech informací měla zemřít,tak přece nemůže.Má zde ještě nezaopatřené děti.A nezemře.Nebo ,jako u mé maminky,jsme jí neřekli,že její vnučka jde na operaci a ona se vrátila,aby ji zkontrolovala,zda je v pořádku.A já ji musel po dvou dnech znovu odvádět.Ale co kdyby ji neměl kdo odvést.
Moje zkušenost je taková,že v poslední vteřině smrti musím převzít za vše zodpovědnost,milovat se za vše co jsem dodělal a za vše co přenechávám druhým.Milovat je a důvěřovat jim,že mají sílu a odvahu vše dodělat za nás.Vůbec na nic nemyslet jen milovat a těšit se a jít bez chtění,jan tak samozřejmně,k Bohu.Pak k němu dojdeme a pochopíme...to je moje poznání...Bůh vám žehnej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: so červen 11, 2011 6:54 pm    Předmět: Citovat

Vše je jen v naší hlavě. Já jen dodávám,ale né v naší duši.Poznejme ji a prozřeme..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: po červen 13, 2011 7:42 am    Předmět: Citovat

Tak tohle je silné kafe...
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
harmonik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 217

PříspěvekZaslal: po červen 13, 2011 9:34 am    Předmět: Citovat

Ahojte, tak já to mám docela jednoduché s komunikací "mého osobního průvodce". Jednou v meditaci jsem uslyšel na dotaz, kdo je můj osobní duchovní průvodce, uslyšel jsem Zakiel. Nic mi to neříkalo,akorát že to je podobné jak archandělové jako třebas Gabriel.......No já zvědavé jak opica jsem šňupnul NET a to mi fakt vylezly oči z důlků. Nejpodobnější "Zadkiel"
se tam zmiňují o tomto názvu a překládají to jako "blahovůle Boží apod..."
Občas si s průvodcem v meditaci popovídám. Nemluví na mě cizími slovíčky jak tady komusi Namasté apod., sděluje mi pravdy a kroky normálka, někdy i jen v obrazech. Zkrátka mě vede asi tak: klikni na reikiwebík, tam najdeš Šamanku, Tóru, Kamoša a tak dál, seznam se s jejich moudry, přehodnoť si to ve své makovičce s tím, co znáš, co jsi schopný akceptovat....co tě neosloví, nezaujme, odlož dál, co tě obohatí podrž.....no a pak mi přihraje do cesty zas někoho, zas něco..... Laughing

No jak praktikuju reiki,asi opravdu i mně se něco zjeví z minulých životů. Ale oni ví /průvodci/ , že bych to naprudko nesnesl, tak mi pošlou jenom útržek....třebas kdysi jsem se bál psů...dost.....no a po kursu dvojce jdu jednou po stezce a zezadu mě předběhli dva obrovští hafani. Ani si mě nevšimli. Nestačil jsem se ani vylekat a bát, tak to bylo rychlé. Ale hned jsem dostal shůry myšlenku, že problém já-pes je vyřešen a od té doby se vůbec nebojím. Ten strach utekl s těmi psy. No v minulosti jsem asi bojoval v aréně s psiskama nebo se lvem, možná mě i spapali. Ale asi je to vyřešeno. Myslím i kvůli reiki. Že fakt očišťuje, dává do harmonie, rovnováhy, napravuje......

Čaute, praktikové energie vesmírné- reiki.

Harmonik. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po červen 13, 2011 4:43 pm    Předmět: Citovat

Jedna tématická

Citace:
Spustil se večer a já se cítím zas hrozně.
Hrozně, že hroznýše na těle jakoby mám.
Ono to má jak se zdá svůj vlastní půvab
to dodýchávat.

Čekám zlé zprávy, až mi zavoláš, vím, bude to hrůza.
Ale neboj se o mě, vždyť já už to nažité mám.
Ono to má jak se zdá svůj vlastní půvab
to dodýchávat.

Asi usnu a počkám až zmizí tahle uštknutá chvíle.
Zmijí páteří zvolna se vyklikatí.
Když to nejde, tak zbývá prý ještě svobodná vůle
se sebrat a jít.

Spustil se večer a já se cítím zas hrozně.
Hrozně, že hroznýše na těle jakoby mám.
Ono to má jak se zdá svůj vlastní půvab
se sebrat a jít.
se sebrat a jít.
se sebrat a jít.
se sebrat a jít.
se sebrat a jít.


Píseň si můžete poslechnout zde: http://grooveshark.com/s/Spustil+Se/2u05QU?src=5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2011 5:02 pm    Předmět: Citovat

Harmoniku díky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund