Fórum - Zobrazit téma - Věříte na reinkarnaci? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Věříte na reinkarnaci?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Věříte na reinkarnaci?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Věříte na reinkarnaci?
Ano
94%
 94%  [ 32 ]
Ne
2%
 2%  [ 1 ]
Nevím
2%
 2%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 34

Autor Zpráva
Karel2121
Nováček
Nováček


Registrace: 16.8. 2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 7:12 pm    Předmět: Ezoterické metody Citovat

Ezoterické metody pomáhají spolehlivě. Jen vždy záleží, jak daleko je v nich je člověk schopný zajít, co je ochotný obětovat pro splnění svého přání, pro naplnění svých cílů. Twisted Evil
Mohou pomoci vylepšit jak tenhle život, tak i ten budoucí (po reinkarnaci) zařídit dle představ. Jakými způsoby?
Největší sílu dává, když se člobrdíci a člobrdice obrátí na mocnosti onoho světa - andílky, diblíky, bůžky.
Viz návůdky ve staré literatuře. Když se někomu podaří, aby se mu taková vyšší bytost vïditelně projevila a slíbila mu splnění jeho přání, tak není na světě síla, která by tomu mohla zabránit. A následně se může dotyčný reinkarnovat mezi takové bytosti, ztakže v dalším životě nemusí snášet osudy obyčejných smrtelníků. To je jak účelem určitých jogových praktik - viz třeba Šiva samhita - tak to bylo účelem starověkých mystérií.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 12:47 pm    Předmět: Citovat

Rigi pro tebe a ostatní,že vždy dokážeme cítit,poznat,vědět co je...
Při jedněch meditacích reiki,jsme na konec utvořili kruh a...jedna docela dost dobrá šamanka,měla to po předcích v genech jak říkávám,už v minulém životě jí byla, tak mi po tom říká,že nemůžu mít v srdci či na duši ledový krunýř,ledový kus ledu.Prostě pak nemůže proudit energie a poznali by jsme to všichni kdo jsme byli v tom kruhu.Jen chtěla vědět,a ověřit si to,a proto přistoupila ke mně zezadu a já dovolil aby se napojila no mne.V tom odskočila a řekla,že nic tak chladnýho,ledovýho necítila.Smál jsem se tomu,protože já to vím a pracuji s tím,nebo na tom?,NIKDY SI NEDOVOLUJI POSUZOVAT LIDI PODLE TOHO CO O NICH SLYŠÍM,CO OD NICH ČTU ČI CO MI ŘÍKAJÍ.Člověka nikdy nepoznáme...patří to všem ale i tobě.To že rigi lidi zareagují tak či onak,neznamená,že jsi správně pochopil,co tím myslí.Promin,omlouvám se ti,posloužil jsi mi pouze jako modelový příklad,s tebou to samozřejmně nemá nic společného.Neznám tě.Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 1:02 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se,ale ještě mne napadlo...
Jeden mistr zenbudhismu říkával:Dříve jsem si myslel,že hory jsou hory,řeky jsou řeky a nebe je nebe.Pak po letech meditací jsem přišel na to,že hory nejsou hory,nebe není nebe a řeky nejsou řeky.Dnes jsem mistrem \Zenbudhismu a vím,že hory jsou hory,řeky jsou řeky a nebe je nebe.
Jakýkoliv pochybování,hledání, i když nepřináší úspěch,zlepšení nebo pocit dobra, je vlastně cesta.A cílem je naše cesta.Vše je správné,i když se stanu svatým,i když zabiju jak loupežník, je to jen cesta.A není důležité kudy vede,ale jak na ní dokáži poslouchat,učit se a vnímat co mi říká ona,ta cesta ale i ti,nebo ty co na ní potkám.
Nevím,jestli jste někdy slyšeli o tom,že krystali k nám promlouvají,mají svou pamět a né každý nám dokáže odpustit a pomáhat nám.Tak na té cestě neposlouchejte jen sobě rovný,možná že ten nejvíc opomíjený nás naučí nejvíc.Třeba ta moucha,která mne vzbudí...
Žádný člověk,psycholog,léčitel,moje maminka,nikdo nemůže vkročit na mou cestu,můžou jít jen vedle sebe dvě cesty a vždy jen na mně záleží,čí cestu chci kopírovat jako dvě přímky,dvě koleje.Ale oproti kolejím se naše cesty nikdy nespojí,ani tam v dálce.Tak ani my nikdy nedokážeme,ani tam v dálce dosáhnout toho,o co usilujeme.Toho dosáhneme teprve ve chvíli ztišení,kdy nic nechci a vše BEZ PODMINEK PŘIJMU.Sebe sama a celý vesmír.Pak se spojí né jedna ale všechny cesty,protože pak už cesta není,zůstane jen jednota.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund