Fórum - Zobrazit téma - Věříte na reinkarnaci? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Věříte na reinkarnaci?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Věříte na reinkarnaci?
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Věříte na reinkarnaci?
Ano
94%
 94%  [ 32 ]
Ne
2%
 2%  [ 1 ]
Nevím
2%
 2%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 34

Autor Zpráva
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 10:14 am    Předmět: Věříte na reinkarnaci? Citovat

Podle typů příspěvků bych řekl, že jsou tady lidim, kteří věří či naopak nevěří na reinkarnaci. Řekl jsem si, že by pro zajimavost neuškodila taková malá anketa. Co vy na to?
Smile

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 10:52 am    Předmět: Citovat

Věřím, že reinkarnace je základním zákonem Vesmíru, světa, ve kterém žijeme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ANAJ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 8.5. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 10:09 pm    Předmět: Citovat

Lépe se žije s vědomím že se vrátím,nemám strach ze smrti....zatím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 11:36 pm    Předmět: Citovat

já bych naopak řekla, že lepší by bylo se již nevrátit, ne ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 12:16 am    Předmět: Citovat

Hani, určitě si jednou zažiješ, jak je uspokojující a klid přinášející vědomí, že se budeme rodit znovu a znovu. Manuál Reiki 3 - poslední lekce - modlitba bodhisatvy. Very Happy
Samozřejmě, můžeme se znovu a znovu zrozovat do samsáry (opakování životů bez uvědomění se) - nebo se rodit s prožitkem poznání...
Jsme Světlo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
HonzaD
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.1. 2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 7:58 am    Předmět: Citovat

Zdravím!

Podle mého názoru by bez reinkarnace neměl život na Zemi vůbec žádný smysl.

Honza.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 8:44 am    Předmět: Reinkarnace Citovat

Very Happy Já na reinkarnaci věřím Very Happy

I na to, že jsme duchovní bytosti a jsme věční.

Nevěřím ale v to, že jsme totožní s Bohem. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 8:51 am    Předmět: Citovat

Bez reinkarnace život nemá smysl?
Podle zákonů přírody,zachování druhu,je naše skutečná biologická nesmrtelnost v našich dětech,v pokračování našich genů.To je první zákon přírody.To je skutečný smysl života.Jen kolik generací bylo třeba mlynářů,nebo jak dlouho mněli v držení grunt,kolik generací se dědilo řemeslo z otce na syna,kolik generací se dědí věštecké vlohy,malířské vlohy.To nemá smysl?Pouze naše ego upřednostnuje naše já,naší důležitost.Pokorně se sklonme před přírodou.
Duchovní nesmrtelnost je něco jiného.Ale to už není o smyslu života.Můj názor je,že když se uzavřu před světem,budu jen meditovat někde úplně sám,opuštěný,tak možná něco zažiju,něco uvidím,ale z duchovního hlediska se vůbec nic nenaučím.Třeba šaman,aby se vůbec dostal na cestu šamana musí zažít extrémní zátěž,někdy to nepřežije,někdy se z toho zblázní.Meditací se nelze dostat nikam.Bez zkušenosti,o které budu meditovat.Nejdříve musím zažít chaos,a teprve potom poznám klid a mír. Když budu pouze v klidu a míru,začnu hledat chaos,protože nebudu vědět,co mám.
Reinkarnace je,Bůh je.A nebo to co jsem zažil,vnímal já i ostatní přítomní lidé a třeba i na stovky kilometrů ode mne a díky internetu jsme si to mohli sdělit,při tolika událostech,to nemůže být náhoda,ani statistická.Statistika nezná 100% se opakující shody.Znáte z literatury příběhy lidí,kteří popisovali něco,kde nikdy nebyli a přesně to poslai.Kamarád,námořník,přijel se svojí lodí do Argentinského malého přístavu a tam je jeden člen posádky vzal do města.Bili tam poprvé,i ten člověk,a on je vedl úzkými uličkami nad město,přesně jim říkal,co bude v další ulici a oni ho nechali a nerušili až je odvedl do zapadlé hospody.Bylo tam prý krásně.Když se ho ptali,jak to věděl,tak teprve se zamyslel,a řekl,vždyt vy jste to taki věděli,né.A oni se mu vysmáli.Můj příklad.Přijel jsem do Prahy a na Barrandově,kde bydlím,jsem byl hned doma.Při vycházce do Prokopského údolí říkám Mirce,že tam na tom kopci se stalo to a to,za ním je továrna mého otce,popsal jsem jí,co se tam údálo a co následovalo a tento rok jsem konečně našel čas a vydal jsem se na místní hřbitůvek abych se pomodlil na hrobě svý sestřičky,která,jak jsem si pamatoval,umřela v roce s 8 na konci.Našel jsem její hrob a pomodlil jsem se.Už mohu opustit Barandov,už mne tu nic nedrží.Ona zemřela r.1928.Odkud jsem získal teto informace,jestli to nebyly moje vzpomínky na minulý život.Jak mohla moje maminka po smrti mi napsat 2 emaily přes mojí kamarátku,vzdálenou asi 300 km.Jí to vůbec nedávalo smysl a mne taky né.do chvíle,kdy druhý emijl podepsala slovy tvoje maminka.Psala to ob den.V úterý a ve čtvrtek a teprve v sobotu,kdy mi volala,tak hodinu jsme se spolu bavili.To co mi říkala,že se kolem ní dělo,že psala sama ani nevěděla co, co se dělo venku za okny, a nemluvím o tom,že to psala kolem půl jedné v noci.Vydalo by to na pěkný horor.Moje maminka byla už dva dny mrtvá.Reinkarnace je,když jsou duchové.A že je já i vy odvádíte.Že s nimi jako šaman pracuji.Tak kdo to je,když né duchové,kteří nás ovlivnují,byt nevíme o tom.Člověk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
HonzaD
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.1. 2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 9:08 am    Předmět: Citovat

S tím smyslem života na Zemi to cíítm tak, že duše se inkarnuje na Zemi (nebo kamkoliv jinam) aby něco naučila. Všechno co zažíváme na Zemi nás má učit. I zachování druhu jsou zkušenosti, které nás něco učí. Dalšími reinkarnacemi se duše učí další věci a staví na tom co se naučila (nebo nenaučila) v inkarnacích předchozích. Pokud by reinkarnace neexistovala tak nevidím smysl proč by se duše měla něco učit. Nikdy by to co se naučila nemohla použít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 9:53 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Hani, určitě si jednou zažiješ, jak je uspokojující a klid přinášející vědomí, že se budeme rodit znovu a znovu. Manuál Reiki 3 - poslední lekce - modlitba bodhisatvy. Very Happy
Samozřejmě, můžeme se znovu a znovu zrozovat do samsáry (opakování životů bez uvědomění se) - nebo se rodit s prožitkem poznání...
Jsme Světlo!

myslela jsem, ze smyslem je vymanit se z kolobehu prevtelovani.... samozrejme krome tech, kteri slibi, ze se budou zrozovat dokud posledni duse nebude spasena (treba Dalajlama)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 10:34 am    Předmět: Citovat

smart napsal:
Damao napsal:
Hani, určitě si jednou zažiješ, jak je uspokojující a klid přinášející vědomí, že se budeme rodit znovu a znovu. Manuál Reiki 3 - poslední lekce - modlitba bodhisatvy. Very Happy
Samozřejmě, můžeme se znovu a znovu zrozovat do samsáry (opakování životů bez uvědomění se) - nebo se rodit s prožitkem poznání...
Jsme Světlo!

myslela jsem, ze smyslem je vymanit se z kolobehu prevtelovani.... samozrejme krome tech, kteri slibi, ze se budou zrozovat dokud posledni duse nebude spasena (treba Dalajlama)


Také to tak mám Hani, že ze samsáry lze vystoupit a dostat se do Nirvány.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 11:14 am    Předmět: Citovat

No právě - jenže vystoupit ze samsáry já sám, nebo osvobodit se jako lidstvo - to je pořádný rozdíl.
Nebo jinak: lidstvo se má rozdělit na ty, kdo budou spaseni a na ty, kdo budou trpět. Budete usilovat o to, abyste byly ve skupině těch spasených, nebo zůstanete na pomoc těm, kdo mají trpět?
A hlavně - jaký k tomu prvému nebo k tomu druhému máte motiv?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 12:18 pm    Předmět: Citovat

samozrejme jde o "spaseni/vyvoj" celku, ale to se snad deje prave skrze to, ze makam a menim prave sebe
do bodu, kdy bych se mohla rozhodovat, jestli se rozplynu ve vecnosti nebo se inkarnuju a budu pomahat druhym s jejich prozrenim, me asi jeste par zivotu ceka Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 12:22 pm    Předmět: Citovat

Co máme v mysli, Hani, to se stane.... Tak ať se Ti to alespoň za tento rok o pár desítek životů zkrátí. Hihihi - s Láskou Karel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 402

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 12:30 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Co máme v mysli, Hani, to se stane.... Tak ať se Ti to alespoň za tento rok o pár desítek životů zkrátí. Hihihi - s Láskou Karel

budu se snazit ... nebo spis "budu" ... vlastne spis "jsem" Laughing ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund