Fórum - Zobrazit téma - Nálada na RW - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nálada na RW
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nálada na RW
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> ReikiWeb
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 3:49 pm    Předmět: Citovat

S lítostí sleduji, jak RW v posledním období skomírá a pomalu se blíží upadnutí do kómatu. Zatímco dřív se zde vedly zajímavé diskuze, s možností něčím se duchovně obohatit, tak nyní je čím dál tím víc lidí natolik otrávených tím co se zde děje, že postupně přispívají čím dál tím méně nebo vůbec. Pokud se má RW reinkarnovat a mít zase nějákou úroveň a smysl, tak je podle mě nutné eliminovat škodiče, kteří to tady zahnojují svými smysl nedávajícími příspěvky a berou většině ostatních chuť sem chodit a přispívat. Konkrétně tedy mluvím o přispěvatelích arohoj a moi. Myslím že už dostatečně prokázali, že nejsou schopni normální smysluplné diskuze a jenom tohle fórum zabíjejí. Okopírované texty bez osobního prožitku a nesouvislé barevné bláboly s desítkami smajlíků to tady dokonale otrávily. Možná pan Broněk namítne, že to není úplně demokratické, ale pro přežití tohoto organismu je to podle mě naprosto nutné. Na jiných fórech se běžně děje, že jsou podobní záškodníci z diskuze vyřazování (obvykle mnohem dříve, než se stačí takhle rozvinlout jako tady), aby ti co mají zájem a schopnost normálně komunikovat, nepřišli o prostor k diskuzi. Prosím tímto pana Broňka, aby zasáhnul, jinak tady za chvíli zbyde sám s těma dvěma a pro všechny ostatní i něj samotného to bude škoda. Toť můj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 4:35 pm    Předmět: Citovat

Jestli mne paměť nemýlí Beppe, tak když jsem v souvislosti Arohojovými příspěvky tady psala o tom, co a proč zabíjí diskusi, zvedlo se zde pár "kamenujících".
Jakože má problém ten, komu by snad Arohojovy příspěvky vadily, a že on (či ona) s nimi žádný problém namá, další zase cosi ve smyslu: "kdyžtak to přeci nikdo nemusí číst", prostě no problem, everybady happy. A že to není problém mne, nebo "něčí", ale problém volného plynutí diskuse, to se mi jaksi vysvětlit nepodařilo.
No tak tedy jo, žádný problém, to jistě ne, ale žádné nosné diskusní téma taky ne.

Pravidlem je, že tyhle sprejery typu Arohoj lákají především diskuse, kde se něco děje, pak tam ty svoje patníky chodí očůrávat pravidelně.
Když tam není pohyb, jdou jinam, kde to, jak jinak, dříve, či později umrtvěj zrovnatak... Confused

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 5:00 pm    Předmět: Citovat

Nevím jestli si to myslela i na mě, ale já jsem těm kamenujícím rozhodně nepatřil. Být to na mě, tak někoho takového vykážu z diskuze hned jak se ukáže co je zač tj. když jenom tapetuje a nediskutuje, tak stop - ruším ti účet. Jinak on to podle mě není bohužel problematické jenom v tom, že nepřinášejí žádné téma, ale dokážou tu diskuzi doslova otrávit. Alespoň mě to vadí a podle poklesu návštěvnosti a příspěvků asi nejen mě. Taky jsem doufal, že zmizí alespoň teď když si nemají s kým "povídat" ale zdá se že je bohužel ani tohle neodradí. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 8:06 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Nevím jestli si to myslela i na mě, ale já jsem těm kamenujícím rozhodně nepatřil.

Ono to je celkem fuk Beppe, já si stejně do hlavy neukládám, kdy a v čem se mnou kdy kdo souhlasil, nebo se mnou nesouhlasil. Ono se stejně všechno neustále proměňuje. To se připomene až když má někto nějakej stálej a opakující se problém s tím, co píšu já, jinak ani ne.
Takže si jen pamatuju, že tady nějaký takový reakce zazněly, toť vše.

Otázkou ale je, jestli tady lidi nepíšou proto, že nemají zrovna co říct, nemaj chuť, čas nebo potřebu, nebo kvůli tomu, že to Arohoj svými příspěvky vždycky spolehlivě zazdí. Skoro bych možná řekla, že je to takový mix všeho tohohle dokupy.
Takže Beppe fakt nevím... Question

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 9:28 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Otázkou ale je, jestli tady lidi nepíšou proto, že nemají zrovna co říct, nemaj chuť, čas nebo potřebu, nebo kvůli tomu, že to Arohoj svými příspěvky vždycky spolehlivě zazdí.

Když budu mluvit za sebe, tak se řadím k té první možnosti.
Arohoj mi nevadí a pořád dost dobře nerozumím tomu, jak může někoho znechutit natolik, aby sem přestal psát -kvůli reklamám taky přece nevyhodím televizi. Moi mi taky netrhá žíly, ty jeho barevné šifry ani moc nečtu, protože jsem líný je dekódovat.
Když už se tu chci k něčemu vyjádřit, tak si ten čas najdu, takže pokud mlčím je to proto, že nemám potřebu. Nejsem z těch, kteří by dokázali zakládat zajímavá témata, spíše se připojím k existujícím.
Takže tak nějak.
Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
tobee
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 10.9. 2011
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 11:13 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
S lítostí sleduji, jak RW v posledním období skomírá a pomalu se blíží upadnutí do kómatu. Zatímco dřív se zde vedly zajímavé diskuze, s možností něčím se duchovně obohatit, tak nyní je čím dál tím víc lidí natolik otrávených tím co se zde děje, že postupně přispívají čím dál tím méně nebo vůbec. Pokud se má RW reinkarnovat a mít zase nějákou úroveň a smysl, tak je podle mě nutné eliminovat škodiče, kteří to tady zahnojují svými smysl nedávajícími příspěvky a berou většině ostatních chuť sem chodit a přispívat. Konkrétně tedy mluvím o přispěvatelích arohoj a moi. Myslím že už dostatečně prokázali, že nejsou schopni normální smysluplné diskuze a jenom tohle fórum zabíjejí. Okopírované texty bez osobního prožitku a nesouvislé barevné bláboly s desítkami smajlíků to tady dokonale otrávily. Možná pan Broněk namítne, že to není úplně demokratické, ale pro přežití tohoto organismu je to podle mě naprosto nutné. Na jiných fórech se běžně děje, že jsou podobní záškodníci z diskuze vyřazování (obvykle mnohem dříve, než se stačí takhle rozvinlout jako tady), aby ti co mají zájem a schopnost normálně komunikovat, nepřišli o prostor k diskuzi. Prosím tímto pana Broňka, aby zasáhnul, jinak tady za chvíli zbyde sám s těma dvěma a pro všechny ostatní i něj samotného to bude škoda. Toť můj názor.

I můj. Tohle přesně je důvod, proč sem na rozdíl od dřívějška jen občas nahlídnu. Smysluplné příspěvky skoro vymizely, přívaly pokřikování a smajlíků připomínající reklamy berou chuť to tu i jen číst, natož k tomu něco psát. Škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 11:23 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
... pořád dost dobře nerozumím tomu, jak může někoho znechutit natolik, aby sem přestal psát -kvůli reklamám taky přece nevyhodím televizi.

A ty Kámo diskutuješ s televizí? Smile
To musí být dost jednostranný rozhovor, viď. Wink Very Happy

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 11:47 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
kamo napsal:
... pořád dost dobře nerozumím tomu, jak může někoho znechutit natolik, aby sem přestal psát -kvůli reklamám taky přece nevyhodím televizi.

A ty Kámo diskutuješ s televizí? Smile
To musí být dost jednostranný rozhovor, viď. Wink Very Happy
Smile

Že zrovna Tobě to musím dovysvětlit...Televize - RW, reklamy - Arohoj, Moi.
Už to funguje?
Wink
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 12:07 am    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Zatímco dřív se zde vedly zajímavé diskuze, s možností něčím se duchovně obohatit, tak nyní je čím dál tím víc lidí natolik otrávených tím co se zde děje, že postupně přispívají čím dál tím méně nebo vůbec.


No já jsem na reikiwebíku od roku 2004. A chceš vědět jaká byla má první zkušenost? Silně negativní.

Jako čerstvě zasvěcený reikista u pana Hodka, silně zmatený jeho pravidly nám vtlučených do hlavy na jeho kurzu, jsem vznesl tady na fóru plném odborníků poměrně primitivní dotaz, na který dnes znám svou vlastní odpověď.
Ale znáš to, po zasvěcení je člověk rozhozen a spousta věcí mě kolem reiki mátlo. A tak jsem se tady slušně zeptal, jakým způsobem mám malovat symboly, že na kurzu nám to bylo komplikovaně nařízeno.

A odpovědi odborníků? "Stoupni si nohou do posvátného popela a vysyp si ho na hlavu" - první odpověď v tomto duchu. Ostatní pobaveni odpovědí tehdy tady oblíbeného týpka s přezdívkou Drak který se tu stejně jen mihl, se začali přidávat, oceňovat Drakům smysl pro trefnost čehosi na hlavičku a začali přidávat své vlastní perly. Dnes už si nepamatuju, kolik bylo odpovědí, možná dvacet, ale jediný kdo normálně odpověděl - k věci - byl --- D A M A O. Ano - byl jediný, kdo se tím dotazem seriozně zabýval.
A to se prosím stalo před osmi lety - tedy podle něčí filozofie v době, kdy to tu perfektně jelo a žilo a bylo to k věci!

Proto si nemyslím, že Reikiwebík skomírá. Spousta lidí odešla kvůli nějakým důvodům, které nemají s Arohojem nic společného. Já sem nerad píšu například kvůli jiným lidem než je on.
Někteří se reiki a energiím již nevěnují, nebo si založili vlastní komunikační kanál. A noví moc nepřicházejí a nebo nepíšou, protože vždycky 80% lidí kouká a jen malé množství z celku se k tématům vyjadřuje.
Obecný problém je, že nepřicházejí noví lidé, kteří chtějí diskutovat. To je obecný problém. Ale to neznamená, že Reikiwebík skomírá. A ani to neznamená, že za to může tamten. Je prostě taková doba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 12:40 am    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Že zrovna Tobě to musím dovysvětlit...Televize - RW, reklamy - Arohoj, Moi.
Už to funguje?
Wink
.


Tady jde Kámo o diskusi a o to, co diskusi škodí, co ji ruší, či přímo znemožňuje, dost dobře nerozumím, jak to chceš srovnávat s televizí, se kterou žádnou disusi nevedeš, nepodílíš se na tom, jak budou nebo nebudou vypadat její kanály a programy, natož abys mohl mít nějaký vliv na to, kdy jak, a jestli vůbec v ní půjdou nějaké prachpodivné reklamy.
Vnímáš ten rozdíl, nebo ne?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 12:45 am    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Je prostě taková doba.

A kdo tu dobu tvoří, Krabasi? Smile

P.S.
Jinak s tím co píšeš celkem souhlasím, prostě je to asi vícero důvodů,
proč tady nyní není moc živo.
A ano...otázka je, proč by muselo být, žejo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
moi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.10. 2011
Příspěvky: 559

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 6:06 am    Předmět: Re:všetkým,ktorí uvažujú o...? Citovat

toora napsal:
Krabas napsal:
Je prostě taková doba.
...A kdo tu dobu tvoří?


Arrow "Hoď prvý kameňom,kto si bez viny..."...predtým odporúčam preštudovať,pochopiť a autoreflexiu cez:

http://www.soulwork.sk/index.php/morphogenetic

Razz Prajem tvorivého Ducha a vyváženú myseľ podľa Dr.Usui.
moi( Idea bez blábolov...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 9:26 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
Tady jde Kámo o diskusi a o to, co diskusi škodí, co ji ruší, či přímo znemožňuje, dost dobře nerozumím, jak to chceš srovnávat s televizí, se kterou žádnou disusi nevedeš, nepodílíš se na tom, jak budou nebo nebudou vypadat její kanály a programy, natož abys mohl mít nějaký vliv na to, kdy jak, a jestli vůbec v ní půjdou nějaké prachpodivné reklamy.
Vnímáš ten rozdíl, nebo ne?


Ale ale Tooro Wink ... OK,zkusíme to jinak:
s televizí vedu dialog pomocí dálkového ovladače - pořiď si to, bezva věc Wink - kdy si najdu ten kanál, který mi vyhovuje. Takže např. místo abych si nechal kazit nedělní odpoledne fanatikem Moravcem, či večery jeho kolegyní Drtinovou a pak o tom fňukal někde na fóru, tak je prostě přepínám, přeskakuji, nesleduji a nemusím kvůli toho zatracovat televizi jako takovou.
Proto si dovoluji tvrdit, že mi arohoj a moi v podstatě nevadí, přeletím to očima a jdu dál, no a?

To je tady kolikrát řečí o duchovním růstem získaném nadhledu, toleranci, významu srážky s blbcem (myšleno obecně, ne adresně), důležitosti zrcadel atd...pak přijde v podstatě neškodný arohoj a moi, který se poněkud nesrozumitelně snaží zviditelnit a už jsou tady viníci stagnace RW.
Ta stagnace není o nicku arohoj a moi, podílí se na ní většina těch aktivnějších členů RW včetně mne a podílí se na něm i ty desítky členů, kteří RW používají jen na SZ.

Nemůžu se zbavit dojmu, že jsi mé asociaci RW-TV porozuměla už předtím, ale z nějakého důvodu se v tom prostě musíš hrabat, ale to je Tvoje věc.

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 10:10 am    Předmět: Citovat

Pokusila jsem se ti Kámo naznačit, že televize není živá interakce, tedy diskuse, v tomto ohledu to prostě srovnat nelze. Samozřejmě, že např. se reklamama ano, o tom tady již řeč byla, nikoli však možností něco v tomto změnit k lepšímu. A ty máš tak zřejmě za to, že se to dá srovnat celkově, což ale tak není. Confused

Jestliže jsem něčeho součástí, něco tvořím, potom se mám taky možnost vyjádřit, co si myslím, že tomu prospívá a co to mu škodí, samozřejmě, že nečekám, že to každý bude vnímat stejně jako já, a že se tedy rázem něco změní. Ať už to dopadne jakkoli, nemám s tím žádný problém a zařídím se potom dle svého uvážení, ale protože jsem „spolutvůrce“, tedy se k věci taky vyjadřuji.

Nevím, ale mám takový dojem, že zaměňuješ ještě dvě jiné, rozdílené věci. Vnitřní postoj (jakousi emoci) s čistou, nezabarvenou reakcí na dění, prostě spolu-utváření čehosi společného (mimo jiné např. nevýdělečného). Ale možná se mýlím.

Zkrátka, jestliže mám za to, že něco věci neprospívá, potom, pokud to není jen moje věc, vyjádřím se. Pokud je něco ale jen moje věc (můj postoj k TV reklamě), pak s tím taky po svém naložím – u reklam se jdu vyčůrat, udělat si čaj apod., např. spamy neotevírám, ale hned mažu, atd.

Smile

P.S.
A kdybych např. měla možnost, nebo to uměla, potom např. jakékoli spamy zablokuji dříve, než mi vůbec do schránky dorazí, což nemám, tedy to nechávám na programovém vybavení správce boxů a na svém, tomu vybavení odpovídajícímu, nastavení schránky.

Když chci vařit čočku, koupím raději čočku, a ne směs hrachu a čočky a kdovíčeho ještě, abych to vše musela nejdříve přebrat a od sebe oddělit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 11:23 am    Předmět: Citovat

Žádám admina, aby zablokoval Tooru.
Páč si furt neomylně mele to svoje.
No a já pak nevím co s tím, jak jí pořád odpovídat a to mi vadí a proto chci, aby sem nepsala.
Pokud tak admin neučiní, zahájím hladovku a když nepomůže ani to, tak sem přestanu psát.
Laughing

Zkus mrknout na druhý odstavec toho, co vedle před chvílí napsal LW.
Wink
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> ReikiWeb Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 2 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund