Fórum - Zobrazit téma - Léčení rakoviny a meta. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Léčení rakoviny a meta.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Léčení rakoviny a meta.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 6:15 pm    Předmět: Citovat

Myslím na tebe.Pomodlím se za vás.Pomodli se za tatínka,aby netrpěl a Bůh si ho povolal k sobě.Jen on ví a může si nás povolat.A neboj.Tam nahoře mu bude dobře a tam se zase setkáte.On tě se zhora bude mít stále rád a jeho láska tě bude provázet do konce tvého,vašich,životů.dohlídne na vás.
Modlím se..Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 12:26 am    Předmět: Citovat

Přeji Vám ať vše dopadne tím nejkrásnějším možným způsobem. Dávám vám svou podporu ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 7:29 am    Předmět: x Citovat

Ano.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ANAJ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 8.5. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 10:57 am    Předmět: Citovat

Všem Vám velice děkuji za podporu,včera lékař řekl,že už jen pár dnů a bude mít klid,bolesti nemá ,je to fakt zázrak když vedle na posteli musí dávat utišující léky a tatínek je vpohodě.Jana

Naposledy upravil ANAJ dne po leden 18, 2010 9:04 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ANAJ
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 8.5. 2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2010 9:43 pm    Předmět: Citovat

Tak je nám velice líto ,ale tatínek Antonín Bureš nám navždy odešel 11.1.2010 v 19.45 hod.

Poslední rozloučení bude 15.1. v 10 hod.
v Bazilice Bolestné matky Boží v Bohosudově
Děkujeme všem, kteří tichou vzpomínkou uctí jeho památku.

ANAJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2010 10:24 pm    Předmět: ... Citovat

Jani, soukr.zpr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 7:15 am    Předmět: x Citovat

Medicína pokládá smrt za prohru. Ale myslím, že klidný a důstojný odchod bez bolestí, obklopený nejbližšími je naopak velká životní výhra.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 12:26 am    Předmět: Citovat

Tak tohle téma je teď bohužel aktuální i pro mého tatínka. Právě v těchto dnech jsme se dozvěděli, že je jeho stav nevyléčitelný Crying or Very sad Tatínek onemocněl už asi před 3-4 roky rakovinou prostaty, ale to se ještě podařilo ozařováním zarazit. Žil potom celkem normálně a spokojeně až do loňského září, kdy se mu objevil nádor na čelisti (uvniř tváře), který údajně s tou prostatou ani nesouvisel a hned byl operován. Od října až do poloviny prosince žil naštěstí taky ještě celkem normálně, ale pak nastoupil na ozařovací léčbu a cca po dvou týdnech se mu objevily problémy s otoky, s dýcháním, únavou .... zpočátku to diagnostikovali jako pooperační potíže (dělali mu vývod do krku, pro lepší dýchání, kvůli otokům), posléze to považovali za zápal plic, no a nyní se bohužel ukázalo, že je to metastázující rakovina, která zasáhla už i plíce a není to už léčitelné. Dokud tatínka léčili (ozařovali), tak i přes únavu bojoval, měl naději, plány do budoucna. Ještě v úterý, když jsem ho byl navštívit, tak plánoval jak pojedeme v březnu na lyže apod. Včera se ale dozvěděl, že ozařování končí a bude se přesouvat do hospicu, takže mu bylo vše jasné.... První jeho myšlenka byla, že by chtěl domů. Jenže on už je nejenom nepohyblivý, ale navíc potřebuje i kyslík (dýchací přístroj), takže je to takto nereálné. Lékaři ale nevyloučili, že by se mohl ještě třeba stabilizovat a na chvíli by domů možná mohl. Jenže v současné době to postupuje hrozně rychle a moc nadějně to nevypadá. My jsme se mu sice snažili říct, že se budeme snažit zajistit, aby se domů alespoň podíval, ale nevím jestli neztratil naději úplně. Dnes už byl při návštěvě vysílený, bez naděje, působil rezignovaně ... Je to moc smutné, chtěl bych mu pomoci, ale nevím jak a jestli je to v mé moci. Obzvlášť je zdrcující ten kontrast jak byl ještě nedávno celkem relativně zdravý (alespoň zdánlivě) a pak to šlo nečekaně rychle. No a ta ztráta naděje ... to je hrozný. Když už nelze udělat zázrak, aby se vyléčil, tak bych chtěl aby alespoň odešel smířený a netrápil se. Prosím proto o radu, co se s tím dá udělat. Vzhledem ke stavu nepřipadá v úvahu navštívit léčitele nebo něco podobného, takže se ptám co případně posílat (reiki), s jakým záměrem apod. Nebo jestli se ho snažit k něčemu upnout, aby se něčeho chytnul (nějáké naděje). Díky za každou radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 10:56 am    Předmět: x Citovat

Můj názor je: reiki v každém případě, nemůže být nikdy na škodu (navíc mu dáš najevo, že mu věnuješ dál pozornost, lásku, péči) a vaše přítomnost, návštěvy, to je nenahraditelné. Já bych na to šla bez záměru, ono si to už půjde svou cestou nebo ti přijdou myšlenky samy...
Protože tohle je velice individuální záležitost, tak než různé všeobecné reči co bys měl dělat, tak se spíš sám zkusit do situace nacítit, uvolnit se a zeptat se vrchního velení, co by v této situaci bylo pro otce i vás všechny nejlepší.
Odpovědi přijdou.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 11:12 am    Předmět: Citovat

Je těžké něco radit...

Reiki určitě dávej. A záměr? Lásku...A on jí bude cítit, vnímat. To potřebuje hodně moc. Řekla bych nejvíc.

Citace:
Když už nelze udělat zázrak, aby se vyléčil, tak bych chtěl aby alespoň odešel smířený a netrápil se.


Láskou se rozpustí všechno, co kdysi bolelo. Tím by došlo i ke smíření.

Mrzí mě, že nedokážu nějak lépe poradit a také se mi nepíše vůbec lehce. Naděje je ale vždycky nějaká. Záleží na tom, jestli tatínek ještě chce bojovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Beppe
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 860

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 3:43 pm    Předmět: Citovat

Díky za rady i za účast holky. V noci jsem zkoušel posílat reiki a ptal se v duchu tatínka jestli můžu a tatínek mi "řekl" že ne, ale nevnímal jsem to něják negativně, spíš to vyznělo tak něják jakože není třeba. Tak jsem zkoušel dávat reiki alespoň tak něják na všeobecnou harmonii nebo tak něco a při tom jsem usnul. V noci za mnou do postele ještě přišel můj 4 letý syn a spal u mě. Dopoledne jsem se pak dozvěděl, že tatínek k ránu zemřel ..... šlo to rychleji než jsem čekal. I když už při té návštěvě včera večer jsem cítil, že odchází, ale ještě jsem si to nechtěl úplně připustit. Asi se s námi rozloučil, tím že jsme se naposledy setkali (máma a sestra u něj byli včera dopoledne, já navečer) a odešel. Tatínek už nechtěl bojovat, když viděl, že to nemá smysl, byl vždycky aktivní a umírání v hospicu by pro něj asi bylo utrpením. Ještě jednou díky a omlouvám se za osobní výlev. Nevím jestli jsem to sem měl psát, ale už se stalo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 1286

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 6:14 pm    Předmět: Citovat

Osobní příběh má cenu zlata. Děkuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 6:55 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Nevím jestli jsem to sem měl psát, ale už se stalo


Napsal jsi to Pepo, protože jsi to napsat měl.

Upřímnou soustrast Tobě i Tvým blízkým.

Katka

P.S.
Přesně to, co píšeš mne probíhalo hlavou (tj.jak sám nejlépe poznáš kdy už Reiki ne), a než jsem Ti to stihla napsat, tak jsi sem napsal Ty.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 7:48 pm    Předmět: x Citovat

Beppe: tak to je smutné, ale může ti být útěchou, že dlouho netrpěl.

A je dobře, žes napsal. Určitě je to téma k zamyšlení pro každého z nás.
Myslím, že už se mnozí známe delší dobu a rádi si pomůžeme. Třeba aspoň snahou o radu.

Díky za důvěru

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 8:52 pm    Předmět: Citovat

Beppe napsal:
Tatínek už nechtěl bojovat, když viděl, že to nemá smysl,


Smrt všichni vnímáme jako něco nedobrovolného. Ale tady vidíme, že tatínek se sám rozhodl. Že nemusel, ale chtěl.

Eva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund