Fórum - Zobrazit téma - Šamanka PF 2010 - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Šamanka PF 2010
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Šamanka PF 2010

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bronek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 4.5. 2002
Příspěvky: 721

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 1:54 pm    Předmět: Šamanka PF 2010 Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 3:08 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidicky.Stejne jako dva roky předeslé i lestos pro mne skončil rok 11,12, Prostě nějak podvědomně doháním,co jsem za celý rok nestihl a 12,12 najednou klid,pohoda a pak mi přijde,co mám dělat ten rok příští.Ted jsem řešil dva roky,co je to pokora a učil jsem se jí.Ale můžu vám říci,že to je nekonečný proces.Ale pozor zmněna,letos se mám zbavit pýchy.A tu mám,to si pište.Tak že zase jdu do nového roku bez předsevzení, co je potřeba udělat udělám i bez toho,abych si to nějak plánoval.
Vám všem,známím i neznámím,z blízka i daleka,všem Vám přeji klidné prožití nejkrásnějších svátků v roce,pohodu a dobrou náladu, splnění všech přání v novém roce,i těch nevyřčených a mnoho Božího požehnání po celý rok a abychom se tu stále setkávali...vidím vás přicházet...
přeje Jožka Máca

PS: Trochu mého poznání do nového roku.Už jsem tu psal,že medituji o poznání ZA VŠECHNO MŮŽU JÁ, tak druhé poznání je JÁ VŠE ŘÍDÍM..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund