Fórum - Zobrazit téma - ZÁVIST - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - ZÁVIST
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

ZÁVIST
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Samolibek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 12.8. 2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 8:38 pm    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:
jak se může nějakému národu přiřadit nějaké znamení?


Zbultrane, váhal jsem, už to není o ZÁVISTI, ale mě to také připadá zajímavé a třeba tu jsou i další zvědavci:
Jsou lidé, kteří neznají datum svého narození ale i jim lze vyhotovit horoskop. Ovšem je mnoho astrologických škol a mezi nimi protichůdné názory. Někdo takový horoskop vypracovat odmítne, protože to nelze, zatímco druhý se do toho pustí s nadšením právě proto, že to nelze. V každém případě existují dodatečné, jiné cesty, kterými lze určit nejen národ, ale i zvířata, horniny...
Čas je pro většinu našich běžných potřeb výborná pomůcka, ale jsme determinováni více veličinami, například místem...
Když znáš přesný čas a neznáš místo, méně pokročilý astrolog také mávne rukou (či zodpovědněji: Laughing pokrčí rameny) - ovšem proto, že bude předpokládat prostě aspoň Čechy. Budeš-li pracovat pro klienta, jemuž se nedochovala informace, zda se narodil během někdejšího pobytu rodičů na Kavkaze nebo až v Čechách (taková vzdálenost už jistě významně posunuje smysl horoskopu), ale máme-li základní charakterový popis klienta, lze to dohledat výběrem z možností, které poplynou z rozdílu obou lokalit. Stejným způsobem se dohledává, neznáme-li např. hodinu a minutu narození pro výpočet ascendentu.
Laughing Laughing Laughing Ale pak, čím více se budeš astrologií zabývat, tím spíš se ti stane, že o někom jen uslyšíš z dálky vyprávět a pozvolna nabydeš přesvědčení, že dotyčný je Rak či Panna.
A když ten dotyčný bude tvým sousedem (národem) během tisíců let studií vývoje astrologické vědy, dojdeš jistoty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 7:31 am    Předmět: VODNÁŘ Citovat

okenko napsal:
Ahojenky prosincové,
patří-li Češstvo ku znamení Lva(na jakém propočtu je určeno), který národ je spojen se znamení Vodnáře? Díky za info, Míša.


z astrolab.cz
VODNÁŘ A STÁTY

Tradiční astrologie: Lotyšsko, Polsko, Rusko, švédsko, Valašsko
Moderní astrologie: USA, Japonsko, G7, EU - západní část, Bulharsko, Litva, Makedonie, Mexiko, Řecko, Island

a z měst by ses m.j. dobře cítila v Hamburku Wink

Většinou se to propočítává(valo) podle data vzniku státu,berou se v úvahu i významné události,snad i panovník.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 3:23 pm    Předmět: Citovat

Dášenko, pravdou je, že jsem bývala tázána, zda jsem ze Švédska či Svazu. Hmmmmmmmmmmmm, ale při novém rozložení patřím od Francie až do Holandska, tak si s tím hlavičku vícero nemotám... Páč já su nejradši v té naší vltavské kotlince, vodnář nevodnář. Surprised))) Díky za odpo, Míša.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2009 1:31 pm    Předmět: Citovat

Myslíš, že spousta závisti vzniká proto, že si lidé neuvědomují co všechno oni sami vlastně mají. Že koukají do talíře k sousedům a zapomínají koukat a uvědomovat si co mají vlastně i oni sami.
Osobně se domnívám, že patřím k tomuto typu, ale vcelku nijak závistivá nejsem.

Závist se která mě momentálně napadá a se kterou jsem se setkala, pramenila z toho, že lidé vidí rádi už hotový produkt. Lidé vidí, že je nám dobře - jsme klidnější, uvolněnější, čím dál tím méně hrajeme ovládací dramata a více se usmíváme. Říkají jéé, vy se máte ale jaksi už za tím nechtějí vidět tu spoustu práce a energie, kterou jsme do sebe investovali. Spousta lidí vidí ty výhody, ale vše je polaritní.
Přeju majiteli velké firmy ten jeho majetek, vím však, že já bych to tak nechtěla. Má zodpovědnost - za to, co vybudoval, za zaměstnance, za prosperitu, za udržení.
Vemte si, takoví ti "pokračovatelé" velkých rodů .Ten tlak zachovat rodové tradice, majetek, potomky ehm zplodit syny atd.

Hmm, hele a děkuji za tohle vlákno, uvědomila jsem si, že si sebe moc vážím zato, že jsem spíše ochotná pracovat na tom, abych všechno měla a poskytla si, než abych koukala k sousedům a záviděla jim to. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund