Fórum - Zobrazit téma - Chironova astroterapie - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Chironova astroterapie
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Chironova astroterapie
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rigi
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 11:52 am    Předmět: Chironova astroterapie Citovat

Máte nějaké zkušenosti? Osvědčila se? Myslíte, že to může pomoci?

http://www.homolkova.cz/indexchiron.html?page=struct&way=04-chironova-astroterapie%2Findex.xml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 1:58 pm    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, že se tady opět někdo představuje jako "velmistr" Reiki, byl bych spíše skeptický a opatrný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 12:23 pm    Předmět: Citovat

S paní Homolkovou si píši, její přístup k reiki je podle mého velmi poctivý. Velmistrem Usuiho reiki se paní Homolková nesamozvala, ale byla do něj zasvěcena. Byl channelován Shiana Hon Cha (9-15 stupeň) a Sylvie Redlich (5-8 stupeň) - tak to tedy chápu z linie mistrů. Jedná se o nadstavbu Usuiho reiki, jsou tam další symboly atd. Pro vyznavače skript - jsou opravdu obsáhlá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 7:13 am    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:
S paní Homolkovou si píši, její přístup k reiki je podle mého velmi poctivý. Velmistrem Usuiho reiki se paní Homolková nesamozvala, ale byla do něj zasvěcena. Byl channelován Shiana Hon Cha (9-15 stupeň) a Sylvie Redlich (5-8 stupeň) - tak to tedy chápu z linie mistrů. Jedná se o nadstavbu Usuiho reiki, jsou tam další symboly atd. Pro vyznavače skript - jsou opravdu obsáhlá.


Kdyby se toho dočkala pan Clarke, ten by zíral! Všechna jeho sci-fi jsou překonána channelingem.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 1:15 pm    Předmět: Citovat

Navíc - název komety Chiron - nebyl zaveden v astronomii na základě pozorování vlastností komety, ale podobně jako u Pluta jej prostě objevitel té hromadě kamení a ledu přidělil. Mohl tomu dát jméno třeba Vařečka. Ne, on dal jméno Chiron. Protože podle mytologie je Chiron velký Učitel a dnes vychází hodně "astrologických" knih o "duchovním učení se".
Jakmile tomu věřím, děje se to v mém životě - přijal jsem tuto formu.
Připomíná mi to povídání o jednom tibestkém klášteře, kde se přemnožily myši tak, že rušily soustředění při společných meditacích. Opat rozhodl, že - aby byl konečně zase klid na meditování - bude každému shromáždění přítomna kočka. Vyhradili jí místo - a oprvdu po nějaké době byl klid.
Pak umřela kočka - radili se, zda pořídit novou, a protože se toto opatření osvědčilo, pořídili ji.
Pak zemřel opat. Měli ho rádi a udržovali v úctě k němu jím vydaná opatření, takže když jednoho dne poté opět umřela kočka, chtěli zachovat součást svatých rituálů a znovu opatřili novou kočku. Po desetiletích už mnozí ani nevěděli, kdy, kde a proč byla všechny mnišská shromáždění provázena přítomností kočky, ale úzkostlivě tento zvyk dodržovali...
A to, co bylo psychedelikem napsáno o "channelovaném" titulu velmistryně Reiki nic neznamená. Představte si, jak byste reagovali na sdělení, že někdo obdržel takovým způsobem "z Vyšších Duchovních Úrovní" titul papeže Reiki....?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Rigi
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 7:28 pm    Předmět: Absolvovala jsem Citovat

Tak jsem na Chironce byla, stálo mě to dost peněz, ale žádnou změnu nepozoruji. Docela mě rozesmálo, když mi astroložka sdělila, že mám báječnou rovinu dovednosti - já, která rozloží mapu a znovu ji nesloží, já, která mám odpor ke všem ručním pracem a dovednostem, jelikož mi nejdou...! Astroložka byla z velké části úplně vedle. Pak probíhalo čištění, co se čistilo, pořádně nevím, jelikož je vše při starém. Ach jo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2010 12:31 am    Předmět: Citovat

Zřejmě šlo o dovednost jak přijít o peníze. Ale i špatná zkušenost je k něčemu dobrá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
plamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2010 7:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, také jsem se nechala k paní Homolkové nalákat, to byla ještě mistr, s dětmi i s partnerem, ale skutečně nic nepozoruji, nebo je to tak dobře skryto, že to nepostřehnu??? Nevěděla jsem nic, co se čistilo, to prý nebylo důležité, dostala jsem papíry s nějakými astrologickými výpočty, ve kterých se bez znalostí astrologie nevyznám, další péče o nás taky chyběla. Prostě se zakvrdlá a je hotovo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 10:57 am    Předmět: Citovat

Já jsem od paní Homolkové zasvěcený do Boží Pečetě. Kdykoliv jsem potřeboval s ní něco konzultovat, tak na mně měla čas a byla velmi vstřícná a její odpovědi mně vždy uspokojily. Jak telefonicky, tak mailem.
To je moje zkušenost.
RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
plamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 11:00 am    Předmět: Citovat

Paní Homolkovou nepomlouvám, jen rovněž vyjadřuji svoji zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
HonzaD
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.1. 2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 8:04 am    Předmět: Citovat

Představte si, jak byste reagovali na sdělení, že někdo obdržel takovým způsobem "z Vyšších Duchovních Úrovní" titul papeže Reiki....?![/quote]

A představte si, že jsem se setkal s případem, že někdo obdržel takovým způsobem "z Vyšších Duchovních Úrovní" povolení vyučovat reiki bez zasvěcení na mistra učitele.

Tož tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 8:26 am    Předmět: Citovat

HonzaD napsal:
A představte si, že jsem se setkal s případem, že někdo obdržel takovým způsobem "z Vyšších Duchovních Úrovní" povolení vyučovat reiki bez zasvěcení na mistra učitele.

Z této věty Honzo jsem neporozuměl jaký je k tomu tvůj vztah.

Nicméně já v tom nevidím nic špatného. Když to vezmem kolem a kolem, tak stejně nezasvěcuje reiki mistr ale ony bytosti z "Vyšších Duchovních Úrovní". Pokud někdo v minulém životě již s energiema pracoval, tak v tomto životě mu to jde už jaksi snadno. Jediné v čem je zádrhel a na co stále mnoho lidí klade velký důraz je "certifikát". Ten ovšem nevypovídá vůbec o ničem. Jedině o tom, že někdo prošel zasvěcením. Neříká nic o člověku samotném.

RoSo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
plamen
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 9:00 am    Předmět: Citovat

Souhlasím s Roso. Myslím si, že přichází doba, kdy budeme moc vztáhnout ruce a dostaneme, co potřebujeme, bez vydávání peněz. Ze zasvěcování se stal mnohdy byznys. Sama jsem prošla zasvěceními, kdy mistr jen seděl vedle mě, provedl mě jím, ale zasvěcovaly samotné světelné bytosti. Bylo to úžasné.
Myslím si, že schopnost vnímat a předávat vesmírnou energii je nám vlastní, jen k tomu musíme dospět, najít svoji cestu.
A ani 200 zasvěcení není zárukou, že mistr je Mistr. Mistrovství je velká práce na sobě, ne získání titulů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 9:18 am    Předmět: Citovat

Nejlepším certifikátem jsou výsledky práce každého mistra, ty zajímají snad každého. Tedy kromě výjimek, které ze všeho nejdříve zajímá linie a rodokmen.

Pokud ten člověk opravdu umí a má to skutečně dáno přímo "shůry", pak asi ale nevyučuje reiki klasickým několikastupňovým způsobem, ale spíš své schopnosti předává jinak. To jsou třeba lidé, kteří o reiki snad ani pořádně nevědí a úspěšně laicky řečeno "léčí přikládáním dlaní".
Pokud ale někdo jen na základě jakéhosi pověření vyšší mocí pořádá klasické reiki semináře a zasvěcení, byl bych opatrný.

------------

Doba, kdy jen vztáhneme ruce a dostane se nám čeho žádáme by byla fajn, ale nemyslím, že přichází. Naopak si myslím, že na tuto cestu jsou kladeny čím dál větší překážky a neztěžují nám to žádní čerti, ale my sami - lidstvo a civilizace jako taková.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
HonzaD
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.1. 2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 9:24 am    Předmět: Citovat

No původně jsem reagoval na příspěvek Damaa, cituji "A to, co bylo psychedelikem napsáno o "channelovaném" titulu velmistryně Reiki nic neznamená. Představte si, jak byste reagovali na sdělení, že někdo obdržel takovým způsobem "z Vyšších Duchovních Úrovní" titul papeže Reiki....?!
Myšleno tak, že může pokud se argementuje něčím z Vyšších Duchovních Úrovní, je možná dobré být trochu opatrnější protože to může znamenat cokoliv. Jako příklad jsem uvedl konkrétní věc na základě tohodle jistý člověk vyučoval Usui Reiki bez učitelského stupně. Vemte to z pozice žáka zajímajícího se o reiki. Najde x nabídek seminářů reiki které učí tradičním způsobem a pak se objeví někdo kdo tvrdí, že může učit a má o jeden stupeň míň. Nebylo by Vám to přinejmenším divné?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund