Fórum - Zobrazit téma - CONTRACT BIDDING / AWARD! - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - CONTRACT BIDDING / AWARD!
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

CONTRACT BIDDING / AWARD!
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2011 12:39 pm    Předmět: Citovat

P.S. Míše.

Pokud bych byla správcem tohoto webu a někdo by mi zde neustále jen vylepoval nějaké manuály, bez toho, aby byl ochoten se o nich s lidmi bavit, jeho příspěvky jsou provoplánovitě a zjevně mimo dané téma, protože jsou pouhou prezetnací svých vlastních zájmů, potom bych ho upozornila,
aby vkládal svoje příspěvky pouze na své, tedy jím založená vlákna.
Pokud by toto mé doporučení neakceptoval, vyprovodila bych jej s tím, že ať si raději založí svoje vlastní stránky

Nějaký problém?


Smile


Naposledy upravil toora dne st červenec 20, 2011 12:40 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 901

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2011 12:40 pm    Předmět: Citovat

Kámohoji... Laughing

toora napsal:

Chováš se ve skutečnosti opravdu jako to hovádko boží, co si nechá všechno líbit, nebo jsi normální chlap, který se ozve, když někdo opakovaně otravuje společný prostor?

Pokud někdo nepatřičně šáhne přímo na mě, věř, že mu dokážu polámat pracky. Ale co se společného prostoru týče, tak tady nastupuje rozum, protože obecní hrdinové téměř vymřeli,lépe řečeno naše justice je skoro vyhladila, takže si rozmyslím, do čeho jdu. A s Arohojem není možno vyjít jinak, než ignorací, anebo zablokováním přístupu. Anebo - tak jak to dělám já, že si třeba ty jeho věci přečtu, něco mi v hlavě uvízne, zbytek spláchnu a dál ho neřeším. Protože nešahá přímo na mě, nebo na moje ego.

toora napsal:
Pokud bys měl hospodu, těžko by jsi tam měl nějaké hosty, kteří se chtějí společně v klidu najíst, bavit se a sdílet, a do toho jim neustále vstupuje někdo, kdo evidentně přebral natolik, že na celé kolo vyřvává naučená hesla Armády spásy, a přitom není schopen normální komunikace, o to hlasitější je.
Ty bys zřejmě těm hostům vysvětlil, že to je o nich, když jim něco takového obtěžuje, a že tedy budou zřejmě vadní oni.

Chápu Tvou touhu po obrazném sdělení tak, abych to pochopil i já Wink , ale tady jsi myslím trošku někde jinde. Je rozdíl, když mi bude v té hospodě někdo hulákat do talíře, anebo když stačí přesunout oči na monitoru o kousek níž a v pohodě pokračovat dál.

Zastal jsem se Arohojova práva sem psát ty jeho věci, které mě osobně nijak extra neotravují a vy, coby většina, to zase vidíte jinak, v pohodě - je to otázka jiného pohledu na stejnou věc, nic víc. Napsal jsem na to svůj názor, snažil se ho obhájit a nevím, co k tomu ještě víc dodat.

Cool
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 3774

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2011 12:48 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Je rozdíl, když mi bude v té hospodě někdo hulákat do talíře, anebo když stačí přesunout oči na monitoru o kousek níž a v pohodě pokračovat dál.


Asi Kámo ten společný prostor a to, co kam vede a jaké to má následky vnímáme každý trochu jinak.
Vytrvalé příspěvky "mimo téma" otráví postupem času celý prostor natolik, že ti, kteří si přišli v klidu popovídat, nejdříve pro to svoje povídání hledají skulinku, a nakonec je to ale otráví natolik, že začnou chodit do jiné hospody.

Toť moje zkušenost.


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1658

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2011 2:47 pm    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Přátelé,

pojďme začít u mě.

Vložila jsem na Reikiweb téma Španělsko. Politické téma, které jsem sem vkládala skutečně jen vložením.

Bylo mi dovoleno. Bylo mi umožněno.

Dále pak prosím, podívejme se v tomto vláknu na přispěvovatele, kdo se držel tématu, kdo zaplavoval hromady textu diskuse, kdo...., kdo.......

Teď si představme, že nám Broněk řekne - Míšo, stop politice, stop vkládání, stop.... stop......

Kde to má konec a kde začátek?

Co vy na To?


U mě se perou dva postoje.
Španělsko sice může souviset s reiki podle zákona, že "všechno souvisí se vším". Na druhou stranu jsem vždy reikiweb vnímal jako web diskutující o reiki symbolech (a je jedno jestli tomu tak je či ne, odpověď jsem nalezl hned při mém úplně prvním příspěvku).

Takže rozřešení této otázky? Žádné být prostě nemůže, chceme-li být skutečně objektivní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 4:34 pm    Předmět: vYZKOUŠEJTE SI-contract Citovat

NAMASTÉ
Jsem zde v bloku"VYZKOUŠEJTE SI" mnohokrát odsuzován za své příspěvky.
Pokud si je srovnáte s těmi,co si máte vyzkoušet od Toory-TRIKY a MANIPULACE,nebo od Zeta paskvil DUCHOVNÍ VDOLEČKY a CONTRACT
s těmi mými,vidíte že všechny moje články jsou využívány z praxe Reiki.

Ve svých skriptech pro reikisty nazvané "Klíč mistrovství Reiki" jsou pasáže o odsuzování.:

"Jako reikista ztratit zájem o posuzování druhých a vysvětlovat si jejich jednání.Nevyhledávat konfliktní situace a dělat si zbytečné starosti.

Nesuďte,budete se cítit bez zatížení .Pro dávání nálepek:dobrý-špatný.
Všechno lze pochopit,všemu lze porozumět,vše může být odpuštěno.
Blokujete-li proces porozumění a učení,pak nemůžete opravdově milovat.

Neznečištujte se /mimo jiné/ emocionálními toxiny,které jsou příčinou ztráty vitality a zdraví. Zdraví každé buňky se podílí na cílovém zdravotním stavu,protože každá buňka je bodem vědomí
uvnitř pole--celku a tím jsme my sami.

Reakce opozicí či hněvem je boj de sebou samým.Vychází ze starých ublížení.Odstranění těchto umožňuje pracovat s vesmírnou energií.
Co popíráte -to nejvíc nenávidíte,
Co nejvíc milujete -to si pro sebe nejvíce přejete.
Cílem je dokonalá znalost sebe sama a když jí dosáhnete,automaticly vše
milující bude k dispozici a všechna popírání zmizí."

Tolik z mých skript Reiki. AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund