Fórum - Zobrazit téma - Symbolon-karty rozpomínání - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Symbolon-karty rozpomínání
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Symbolon-karty rozpomínání
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 947

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 6:28 pm    Předmět: Citovat

Karle ,

co je pro mě ještě zajímavější (Pravda vítězí v našem erbu) - je, že jsme
jako národ ve znamení Lva s ascendentem Blíženců. Co by to o nás značilo?
Lev je přece bojovník - což mi trošilinku přijde vzhledem k naší historii zarážející?
Díky za odpověď, Míša.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 12:11 am    Předmět: Citovat

Jednoduše to může mít ten důsledek, že o všem rádi kecáme, všechno víme, od všeho máme klíče, běda kdyby o tom, stejně jako o naší dokonalosti, někdo pochyboval (!) - ale jaksi - kdo by se zvedal od nedopitého piva! "Dopijem, dáme si nalejt a pak půjdeme!"
Ovšem pozor - to je pohled Moravana s polovinou slovenské krve po otci k tomu. Very Happy
Pokud jde o odpovídající symbolonovou kartu - je na ní "pochodující" král, u nějž není jasné, zda je to král, který hraje divadlo, nebo herec, který hraje krále - obojí pžichází v úvahu - jak se to zrovna hodí. Má v rukách svoji roli, asi aby měl viditelné alibi, že to, co říkal, není jeho názor, ale jen předepsaná role (kdyby se to náhodou někomu vlivnému nelíbilo) - proto je tam i divadelní nápověda (pro sichr) - a posel Boží - Merkur - ten čeká (na co asi?) v kulisách v pozadí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 7:16 am    Předmět: Citovat

Karle, pak je tam ještě obecenstvo. To buď jen sedí a poslouchá co mu kdo nabulíkuje a nebo mu dojde trpělivost, zvedne ho to ze židlí a jde konat.
Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 12:10 pm    Předmět: symbolon Citovat

Zdar všem v poznávání vašeho života ve světle lásky,míru,pravdy a radostí života./to je stručný překlad NAMASTÉ/
Tento pozdrav je svým způsobem poznání sounáležitosti jednoty lidí,kteří znají žít pro výše uvedené hodnoty Světla.
Světlo má každý člověk a je jen na každém jak ho dovede poznat./Vždyť tibetští lámové hledali a označovali ho jako SOL,nebo čakrou "sum"jako zdroj osvícení./
Světlo v každém z nás může být zastíněno.
Stín je pak opak lásky--což je strach,klam a lež,válka a nepřátelství a životní strasti.

Namasté je poznání,že v každém člověku je Hvězda jádra/dle B.A.Brennan v učebnici ZJEVENÍ SVĚTLA / kterou,když objeví,dokáže poznat celý vesmír.Proto volně přeložené namasté značí "Znám místo v sobě,jde dlí celý vesnír.Znám i místo v tobě kde dlí celý vesmír.Jsi li ty v tomto místě v sobě a já také jsem v tomto místě v sobě,pak jedno jsme.
"
Jsou tedy různé pohledy na pozdrav-třeba mně /ze 3/4 se cítím jako duchovní bytost a 1/4 fyzicky,jiný jako Čech,nebo i jinak.Každý dle svých poznávacích prožitků a zájmů zdraví jinak.
http://www.youtube.com/watch?v=Fj-DWJE7Y2Y&feature=fvwrel
AROHOJ


Naposledy upravil AROHOJ dne út červenec 12, 2011 12:57 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 7:53 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:

Pokud jde o odpovídající symbolonovou kartu - je na ní "pochodující" král, u nějž není jasné, zda je to král, který hraje divadlo, nebo herec, který hraje krále - obojí pžichází v úvahu - jak se to zrovna hodí. Má v rukách svoji roli, asi aby měl viditelné alibi, že to, co říkal, není jeho názor, ale jen předepsaná role (kdyby se to náhodou někomu vlivnému nelíbilo) - proto je tam i divadelní nápověda (pro sichr) - a posel Boží - Merkur - ten čeká (na co asi?) v kulisách v pozadí...


Tady je pro představu ta krásná karta:

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 8:25 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:
Karle, pak je tam ještě obecenstvo. To buď jen sedí a poslouchá co mu kdo nabulíkuje a nebo mu dojde trpělivost, zvedne ho to ze židlí a jde konat.
Exclamation

Á, ano, o tom jsem se nezmínil. No, nevím, zda obecenstvo chápe, co se to vlastně děje. Kdo je na scéně a kdo "jen nezůčastněný" divák - a teké, co se musí stát, aby se diváci stali spoluherci a součástí scény.
Ta důležitá výzva je význou k pravdě a nepředstírání. Spadá sem i to Masarykovo helso: Nebát se a nekrást!
Bohužel dnes je interpretováno jako "Nebát se a krást!" . ať se člověk podívá kolem sebe kam chce. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 8:58 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
nevím, zda obecenstvo chápe, co se to vlastně děje. Kdo je na scéně a kdo "jen nezůčastněný" divák - a teké, co se musí stát, aby se diváci stali spoluherci a součástí scény.

Damao, mám dnes takovou zdravě bojovnou náladu a vidím, že to obecenstvo je velmi pozorné a soustředěné. Jako kdyby vědělo, že je něco na spadnutí. Vždy když o ,,něco" šlo, lid dokázal držet pohromadě. Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2756

PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 9:00 pm    Předmět: Citovat

Tož..... připojuji se k té víře, jinak nám stejnš nic jiného nezbývá. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 10:07 pm    Předmět: Citovat

Láska - neláska:
Před měsícem mi přišla prosba o výklad Symbolonu.
Citace:
jsem ve vztahu na bodu mrazu. Můj partner se změnil a po 16 letech a připadá mi jak duševní mrtvola.
.......Lepí se na mě nešťastníci a pak když se jim uleví odejdou a zapomenou. .......jsem řekla svému protějšku že takhle žít s ním nehodlám.Ubližování mé osobě bylo opravdu dost. Doufejme že to zvládnu, musím.


Dělala jsem výklad na 4 karty. Jedna výmluvnější než druhá. Ta poslední, jaká je cesta k ,,uzdravení" , tak to byla karta upíra!!!

Po měsíci:
Citace:
Hrozně mi chybí i po těch všech hádkách. Teď jsem zdrcená. Mám na něj čekat nebo začít nový život? Přijde po 16 letech k rozumu nebo ne?

Co vede lidi k tomu, že přes všechno příkoří, chtějí setrvat v nefungujícím partnerství? Je toho asi víc. Od strachu ze samoty, od existenčních problémů, po lpění a touze vlastnit... nebo je tam i nějaká touha trpět, určitě i staré vzorce od našich předků. Tady je ještě zajímavé to, že ta paní má problematický vztah s matkou, která nikdy neměla ráda děti a teď svojí dceru psychicky vydírá. Napadlo mě, jestli to ona nedělá také se svým partnerem a tím ho od sebe odpuzuje.

Nechci nic uspěchat a teď mi přišlo, že důležitější než výklad karet, je dát tu paní do klidu a zharmonizovat. A pak pečlivě volit otázky. Určitě tam necpat tam chtění, ale směrovat to do pozitivna a nenechávat jí topit v močálu.
Někdy v těch kartách je vidět celý příběh. Jsou tak nádherné, ale někdy i kruté. Jsem tak moc ráda, že jsem se jimi začala zabývat... Ale je jich ještě velká spousta, které mi nic moc neříkají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund