Fórum - Zobrazit téma - Doma není nikdo prorokem... - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Doma není nikdo prorokem...
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Doma není nikdo prorokem...
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki ve vašem okolí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 3:54 pm    Předmět: Doma není nikdo prorokem... Citovat

"Podle plodů, poznáte je."

Napadlo mě, že by mohlo být zajímavé si popovídat o tom, jak je to v našem nejbližším okolí s naším šířením reiki.
Přemýšlel jsem nad sebou. Nad lidmi nejbližšími v rodině a nad přáteli. A když jsem to vzal kolem a kolem.
Abych promluvil za sebe:

Táta: z prvotní nedůvěry a naprosté skepse po sedmi letech se nechal zasvětit do prvního stupně Usuiho reiki. Pokud vím - vůbec nepoužívá

Mamka: mému zápalu pro reiki více méně mlčky přihlížela. Poté stála poblíž mého euforického nadšení ze zasvěcování. Je zasvěcena do několika systémů reiki. Reiki vůbec nepoužívá

sestra: zprvu mě pokládala za šílence. Poté podlehla pokušení se nechat zasvětit. Nic zvláštního necítila. Později zapomněla, že zasvěcením prošla a tvrdila mi, že jím nikdy neprošla. Reiki vůbec nepoužívá, o schopnosti, že může být kanálem pochybuje...

Děda: zasvěcen do několika systémů. Používá hlavně na bolavá místa.

Nejbližší přátelé:
Honza: zasvěcen do Ra Sheeba (možná ještě do něčeho), zasvěcení cítil mírně až téměř vůbec. Snad pár měsíců si dává reiki, cítí ho. Nyní již podle mého vůbec.

Pepa: zasvěcení cítí intenzivně. stejně jako jakýkoli kontakt s reiki. Reiki nepoužívá. Reiki se dokonce i více méně bojí, neboť je přesvědčen, že díky němu se na něj v životě valí karma, která by jinak čekala kdesi daleko a on by mohl žít spokojenější život

Petr: cítil zasvěcení, cítil reiki když si dává. Nepoužívá ho

Roman: zasvěcení citil mírně. Praxe téměř denně po práci hlavně kvůli tomu, že je namožen. Nicméně pojal podezření, že díky rychlému sledu zasvěcení u něj propukly duševní problémy

Lukáš: reiki si dává před spaním či někdy přes den v dopravních prostředcích. Reiki i zasvěcení cítí. Věnuje se duchovní praxi, józe

Marie: zasvěcení moc necítila, reiki si dává občas

Marcel: zasvěcení cítil mimořádně silně. V reiki vůbec nepokračuje. Zajímá se především o schopnosti, praxi Bardona atd.

Jan: zasvěcení přiliš necítil. Reiki cítí jako vítr, je tím fascinován. Experimentuje.

Nezmiňuji zde lidi, kteří s reiki měli již zkušenost a tedy je do toho uvedl někdo jiný, nebo kteří nejsou semnou v úzkém kontaktu.

Obecně cítím, že doma je duchovno lépe přijímáno, určitě hodně pomohlo i to, že mamka začala vařit makrobioticky, tedy slova jako energie, vyrovnanost, harmonie začaly padat častěji a hlavně i odjinud než ode mně Smile

Pamatuji si, že když jsem v 15ti začal číst knihy o Buddhismu, kroutili hlavami všichni. Dnes tutéž knihu mamka po večerech četla. Nicméně stále se potýkám s nepochopením, ale to je asi stále. Už jen proto, že každý jde trošku jinou cestou...

Lidé, kteří nám jsou také hodně blízcí, jsou lidé, se kterými jsme v práci. Tam jsem se více méně prezentoval jako makrobiotik s určitými duchovními sklony. Nicméně pokud jde o tyto témata, vždy raději zaujímám pozici mlčícího brouka, protože vím, že pro mnoho lidí je esoterika prostě PŘÍLIŠ.


Naposledy upravil Psychedelic dne út červenec 05, 2011 11:50 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 6:30 pm    Předmět: Citovat

Otázkou zůstává, proč máš potřebu vědět, jak tvoji blízcí vnímají reiki, zda jim funguje a zda mu věří?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 7:37 pm    Předmět: Citovat

Přijde mi, že tví blízcí se nechali zasvětit především kvůli tobě, než kvůli sobě. Ať má kluk radost. Můj pocit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 9:48 pm    Předmět: Citovat

Zeto:
No, ráno jsem se probudil, v hlavě jsem měl reikiwebík a říkal si, že byť bych byl ochoten lidem v okolí s reiki poradit, skoro nikdo se jí nevěnuje. Tak jsem si říkal, že by to mohlo být zajímavé téma na diskusi, jak to vlastně mají ostatní, jak jsou přijímání, nakolik jejich práce v okolí vzbuzuje zájem, či nikoli....
Pokud bych měl otevřeně odpovědět na Tvoji otázku. Mám potřebu vědět, jak druzí vnímají reiki a zda jí věří, protože jsem je s ní seznámil, zasvětil je a poté si říkal: "je to úžasné, zcela mě to pohltilo, jsem zvědav, zda budou také tak nadšení". Asi jako když člověk dostane drahý luk a šíp a je jím zcela okouzlen a střílí vedle v noci. Pak se druhýmu o tom zmíní, on vyjádří zájem o něj a já mu ten drahý luk a šíp dám také. A pak ho potkám a mám přirozenou touhu vědět: "tak co, střílíš? co na to říkáš?".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 9:49 pm    Předmět: Citovat

Evík: to je dost možné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2011 10:40 am    Předmět: Citovat

Citace:
Pokud bych měl otevřeně odpovědět na Tvoji otázku. Mám potřebu vědět, jak druzí vnímají reiki a zda jí věří, protože jsem je s ní seznámil, zasvětil je a poté si říkal: "je to úžasné, zcela mě to pohltilo, jsem zvědav, zda budou také tak nadšení".

Pokud dáš někomu milion, protože si myslíš, že ho potřebuje, je to stejné, jako když někomu dáš radu na burzovním trhu, že zrovna tato akcie půjde nahoru. Ti lidé ti asi důvěřují, investují peníze na burze, nechají se strhnout Tvým nadšením a úspěchem, přesto to nemusí respektovat jejich skutečnou potřebu naložení se svým kapitálem. Daleko přínosnější by pro ně mohly být investice do nemovitostí, do osobního rozvoje, do přátel.....

Nebojíš se tedy toho, že jsi ztratil jejich důvěru? Dal si jim něco, o čem sis myslel že je pro jejich největší dobro a přesto to byla jen tvoje představa jejich nejvyššího dobra. Úmysl dobrý, ale způsob provedení krátkozraký - možná.

Citace:
Asi jako když člověk dostane drahý luk a šíp a je jím zcela okouzlen a střílí vedle v noci. Pak se druhýmu o tom zmíní, on vyjádří zájem o něj a já mu ten drahý luk a šíp dám také. A pak ho potkám a mám přirozenou touhu vědět: "tak co, střílíš? co na to říkáš?".

Ne každý (k tomu aby byl šťastný) potřebuje luk a šíp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2011 7:30 pm    Předmět: Citovat

Zeto:
Ano máš pravdu Smile Reiki zjevně nebyla jejich současným vývojovým krokem (alespoň u většiny, jak se zdá).
Co se týče toho, zda se bojím či nebojím, že jsem ztratil jejich důvěru - ne, nebojím. Nepřišlo mi, že to pro ně bylo nějak podstatné, tedy nebylo to ani příčinou toho, aby nějak pochybovali o mé důvěryhodnosti či nedůvěryhodnosti. Ale to asi stejně ještě zcela nevystihuji, náš vztah. Myslím, že lidi o kterých jsem psal jsou mi natolik blízcí, že reiki byla jen střípkem celého našeho "soužití" a pro ně zjevně zcela nepodstatným střípkem. Prostě to potkali, většina to ignorovala a šli dál.
Když už jsme u toho, nyní přemýšlím nad dalšími dvěma lidmi Smile Jednoho kluka jsem potkal před asi sedmi lety v hospodě. Znali jsme se spolu z éry veganství a hippies (což je tak deset let). Právě vyprávěl o svých zážitcích s pervitinem, poměrně opilý. V té době jsem s nadšením šířil reiki, kde se dalo a nedalo mi to, abych mu nenabídnul terapii v hospodě Smile A on náhle - "ty vole já to cítím. To je větší mazec než perivitin Smile". Tohoto muže jsem potkal před pár měsíci jak sedí za pultem, prodává sportovní potřeby a při rozhovoru mluví hlavně o hypotéce, povinnostech, jeho slečně a rokové skupině kde hraje. A mě napadlo, že bych mu mohl říct: "pamatuješ? tehdy jsi říkal, že jsi to cítil a byl jsi nadšen Smile". Trošku mám strach, že na mě bude koukat jako na Jehovistu. V podstatě si říkám, že mu nechci vzít tu šanci to zkusit. A vlastně tak nějak to je vždy i u ostatních. Vím o něčem co je úžasné a já vlastně nevím, zda pro ně to úžasné bude nebo ne. Proto jim to dám a jen čekám, zda tomu propadnou či nikoli.
Nyní jsem potkal jednoho kluka, který díky úrazu přišel o zrak. Řekl mi, že se můžu někdy stavit za ním do nemocnice, že by rád společnost. Později jsem si vzpomněl na své období, kdy jsem se hodně modlil a i uvažoval o tom, že by bylo docela prima být slepý, abych se mohl stále věnovat vnitřnímu životu a nebyl rozptylován světem. Nyní jsem rád, že tomu tak není a že vidím Smile Ale řekl jsem si, že on slepý je a že nabídka zasvěcení reiki či poučení o stálé modlitbě jenž navozuje extázi by pro něj mohla být zajímavá. Možná to pro něj není ten správný životní krok. Možná ztratím jeho důvěru - chtěl si jen popovídat, já budu jen ten další Jehovista, kterej na něj přišel s tímhle blafem o léčení rukama a stále modlitbě Smile
Na druhou stranu si říkám - všechno musí jednou začít (včetně duchovního života) a proto nabídka zasvěcení do reiki může být třeba tím malým a u někoho Velkolepým začátkem.
Rád se nechám inspirovat přístupem jiných. Jak ty poznáš, že pro druhého to je momentálně smysluplné?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2011 8:26 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:

Rád se nechám inspirovat přístupem jiných. Jak ty poznáš, že pro druhého to je momentálně smysluplné?


Požádají mě o to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2011 8:37 pm    Předmět: Citovat

Jasné no Very Happy
Já se snažím jim to nabídnout, protože někteří o tom ani neví a tak nežádají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2011 11:28 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:
Jasné no Very Happy
Já se snažím jim to nabídnout, protože někteří o tom ani neví a tak nežádají.


Nabízíš jim ale něco o čem jsi TY přesvědčený že je správné a pro ně dobré. Na základě čeho usuzuješ, že tomu tak skutečně je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 745

PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2011 9:58 am    Předmět: Citovat

Zeto:
Já bych to, co říkáš, upravil.
Nabízím jim to, co je PRO MĚ úžasné.
Je na nich, zda se rozhodnou to podstoupit, či nikoli.

Jelikož se necítím jako odborník na to - co je pro koho dobré či nikoli (pokud pominu ptaní se orákul na pozdější stupně či alternativní systémy), jim sdělím o co se jedná a jaké jsou mé zkušenosti s tím.
Pokud se rozhodnou pro zasvěcení, rád jim ho dám.
A až je potkám po delší době, přirozeně mě zajímá, zda je to také PRO NĚ úžasné či nikoli. Jak zjišťuji, často to momentálně jako úžasné nepociťují. Ale nebýt zkušenosti (kterou si sami zvolili), asi by to nezjistili.

O nabízení aniž bychom byli žádáni. Myslím, že jsou věci, které my víme a jsou zase věci, které ví ti ostatní. Když jsem s něčím měl problém, druzí mi někdy řekli: "mně na to zabralo tohlecto". Druhý pochopitelně nevěděl, zda to bude dobré pro mě, ale věděl, že to bylo dobré pro něj. A bylo poté na mě, abych si řekl: "zní to příšerně" nebo "možná by to za zkoušku stálo". A pokud jsem to zkusil, zjistil jsem zda to je SKUTEČNĚ pro mě vhodné.
Nemusí ale jít ani o žádný problém. Pamatuji si například, že pro mě bylo přínosné, když mi kamarádka řekla o rodinných konstelacích, aniž bych se já zeptal: "seznámila by jsi mě s rodinnými konstelacemi?" (což jsem samozřejmě nemohl, neboť jsem o nich nevěděl). Řekla mi prostě: "setkala jsem se s rodinnými konstelacemi a je to úlet" a začala mi něco říkat. Neříkala mi: "bude to pro Tebe dobré", ale říkala: "zasáhlo mě to". Rád jsem se poté toho později zúčastnil.
Samozřejmě jsou i situace, kdy člověk už ví co hledá. U něj je dost velká možnost, že jakmile to najde bude se tím zabývat. Ale taky docela velká možnost, že se tím zabývat stejně nebude, protože nějaké bylo očekávání a nějaká byla realita.
Pamatuji si například, jak jsem hrozně stál o to zařadit se do určitého duchovního společenství. Až jsem začal mít možnost tam docházet, zjistil jsem, že momentálně vlastně nemám chuť tam OPRAVDU chodit. Že to byl jen můj jakýsi imaginární cíl. Nicméně byla pro mě důležitá možnost tam jít a zjistit, že toto momentálně nechci.
Dokáži si představit, že je mnoho lidí, kteří reiki moc chtělo a poté až ho prošli tak to celé nějak vyšumělo. Ať z toho či onoho důvodu. A zabývají se třeba více psychoanalýzou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1650

PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2011 1:47 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:
Zeto:
Já bych to, co říkáš, upravil.
Nabízím jim to, co je PRO MĚ úžasné.
Je na nich, zda se rozhodnou to podstoupit, či nikoli.

Jelikož se necítím jako odborník na to - co je pro koho dobré či nikoli (pokud pominu ptaní se orákul na pozdější stupně či alternativní systémy), jim sdělím o co se jedná a jaké jsou mé zkušenosti s tím.
Pokud se rozhodnou pro zasvěcení, rád jim ho dám.
A až je potkám po delší době, přirozeně mě zajímá, zda je to také PRO NĚ úžasné či nikoli. Jak zjišťuji, často to momentálně jako úžasné nepociťují. Ale nebýt zkušenosti (kterou si sami zvolili), asi by to nezjistili.

O nabízení aniž bychom byli žádáni. Myslím, že jsou věci, které my víme a jsou zase věci, které ví ti ostatní. Když jsem s něčím měl problém, druzí mi někdy řekli: "mně na to zabralo tohlecto". Druhý pochopitelně nevěděl, zda to bude dobré pro mě, ale věděl, že to bylo dobré pro něj. A bylo poté na mě, abych si řekl: "zní to příšerně" nebo "možná by to za zkoušku stálo". A pokud jsem to zkusil, zjistil jsem zda to je SKUTEČNĚ pro mě vhodné.
Nemusí ale jít ani o žádný problém. Pamatuji si například, že pro mě bylo přínosné, když mi kamarádka řekla o rodinných konstelacích, aniž bych se já zeptal: "seznámila by jsi mě s rodinnými konstelacemi?" (což jsem samozřejmě nemohl, neboť jsem o nich nevěděl). Řekla mi prostě: "setkala jsem se s rodinnými konstelacemi a je to úlet" a začala mi něco říkat. Neříkala mi: "bude to pro Tebe dobré", ale říkala: "zasáhlo mě to". Rád jsem se poté toho později zúčastnil.
Samozřejmě jsou i situace, kdy člověk už ví co hledá. U něj je dost velká možnost, že jakmile to najde bude se tím zabývat. Ale taky docela velká možnost, že se tím zabývat stejně nebude, protože nějaké bylo očekávání a nějaká byla realita.
Pamatuji si například, jak jsem hrozně stál o to zařadit se do určitého duchovního společenství. Až jsem začal mít možnost tam docházet, zjistil jsem, že momentálně vlastně nemám chuť tam OPRAVDU chodit. Že to byl jen můj jakýsi imaginární cíl. Nicméně byla pro mě důležitá možnost tam jít a zjistit, že toto momentálně nechci.
Dokáži si představit, že je mnoho lidí, kteří reiki moc chtělo a poté až ho prošli tak to celé nějak vyšumělo. Ať z toho či onoho důvodu. A zabývají se třeba více psychoanalýzou.


Ano:) rozumíme si v tom, že někoho nadchneš pro něco.

Na co se Tě snažím ale upozornit, že Ty sice popisuješ určitý proces předání něčeho nového někomu, a dotazuješ se jak to mají ostatní, ale zatím se ptáš (a já to tak vnímám) ...... jakou úlohu v tom hraji já (v tom procesu předávání), jsem v tom dobrý? dělám dobrou věc? Tedy určité kroky vlastní nejistoty a proces sebehledání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2011 2:04 pm    Předmět: Citovat

Pschychedelicu,moje rodina mou pomoc přijímá,já je nenutím k ničemu,občas zprdnu,proč jsi nezavolala kvuli malé,spíš ale z hecu.Je mi jedno,co si myslí o reiki,důležité je,že ví,že pomůže.Moje maminka ji přijímala,pomáhal jsem jí z cukrovkou a rakovinou.Ale teprve když jsem ji po smrti odváděl mi řekla.nechápu to Jožko ale už vím..protože viděla vedle mne pět světelných průvodců reiki.Už ví..ale až potom...je to jenom ale naše tužba,naše potřeba to vědět.Zbavme se potřeb a tužeb a budemem...dobrý téma měj se Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2011 6:01 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:

Nabízím jim to, co je PRO MĚ úžasné.
Je na nich, zda se rozhodnou to podstoupit, či nikoli.


Ne všechno, co je dobré pro tebe, je dobré i pro druhé. Věřím, že dokážeš někoho pro něco nadchnout. Ale v tom okamžiku v nich nastartuješ pocit OČEKÁVÁNÍ. Když se to očekávání nenaplní, vyvolá to v těch lidech zklamání. Možná je to pro ně demotivující dál se o něco snažit.
Citace:
A až je potkám po delší době, přirozeně mě zajímá, zda je to také PRO NĚ úžasné či nikoli. Jak zjišťuji, často to momentálně jako úžasné nepociťují.

Tím se nenaplní ani tvé OČEKÁVÁNÍ. Možná, že není až tak důležité LPĚT na prožitcích. Vždyť o tom jediném to snad není...Nakonec se může stát, že ty i druhá strana máte pocit, že vzájemně jste si nic nepředali. Oni mohou mít pocit, že něco dělají špatně.

Dnes je dost lidí hledajících, ale ještě víc je TÁPAJÍCÍCH. Pokud je chceš nějak vést, tak zasvěcením to přeci nekončí...naopak. Jen si vezmi, kolik let se tomu věnuješ...kolik sám máš zasvěcení....a po nich chceš nějaké úžasné prožitky? To přeci nejde. Nemohou být na to připraveni. Ukazuj jim, co je pro tebe dobré, co ti pomohlo a oni sami něco vezmou za své a něco naopak opustí a půjdou svou cestou.

A ještě k těm prožitkům. Většinou jsou tak krásné proto, že je vůbec neočekáváme, nesnažíme se a ono to přijde.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2011 6:23 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:
Možná ztratím jeho důvěru - chtěl si jen popovídat, já budu jen ten další Jehovista, kterej...


A co kdybys opravdu začal tím, že budeš nejdřív naslouchat ty jemu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki ve vašem okolí Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.27 sekund