Fórum - Zobrazit téma - Boží požehnání. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Boží požehnání.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Boží požehnání.

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 4:13 pm    Předmět: Boží požehnání. Citovat

Dnes jsem přijal Boží požehnání.
Chtěl jsem odstranit bloky,abych se napojil na Boží hojnost.A došel jsem..dostalo se mi.. Božího požehnání. Tento rok se mám naučit pokoře a najednou jsem si uvědomil,že skutečná pokora je přijmout Boží hojnost. Nehodnotit, netřídit, nepřemýšlet, jen přijmout Boží hojnost.Vše co se nám děje je boží hojnost.
Stál jsem před ním, pokorně skolněnou hlavum a vnímal bílou energii.Díval se na mne,chtěl mi pohlédnout do očí, ale já se styděl,copak já si to zasloužím, copak já můžu, za to co jsem udělal, v tomto životě,ve svých životech.Copak můžu.Jsem hoden.V jeho přítomnosti. Pokorně skláním hlavu.Najednou už nepřijímám Boží hojnost,nenapojuji se na ní. Dochází mi,že přijímám Boží požehnání.Zvedám hlavu a dívám se, cítím jako by mi někdo hleděl do očí,on mi tam hledí a vidí moji duši.Cítím ji jak začíná plát nepoznaným citem,láskou,blaženosti. A nejdnou znovu mi běží vše co jsem zažil.Vše se mi vrací jakoby moje duše vzpomínala.Vybavuje se mi to na ní,jako pocity,co vnímala,co jsem cítil já.Vidím skutky a cítím znovu stud,znovu nespokojenost, pohrdání, zlost.A stále dál a hlouběji do minulosti.Trvá to chvíli, ale tolik životů si moje duše pamatuje. Přestávám cítit pocity a vnímám jen jeho lásku. Vše co jsem zrovna znovu zažil on nehodnotí. To vše byla jen moje představa,moje kritika,sebekritika,moje,mého mozku, ale moje duše je čistá. Vše co jsem si myslel,pro co jsem se trápil, co jsem nechápal není nic.Je to dým,přes který jsem neviděl svou duši,nevnímal její přítomnost, nevnímal Jeho lásku.Zapomněl jsem na ni,protože jsem to chtěl. Dívám se ,nevím,prostě jakobych viděl v té bílé energii starce a jeho oči, dívám se do jeho očí,hrdě zvedám svoji hlavu bez emocí.Už mne nic nebolí.Po tolika životech,po tolika tisícletích mne nic nebolí.Srdce je v klidu. Už mě nebolí žádná stráta.
Jsem na začátku cesty.Duše je čistá.Ještě je dlouhá cesta cítit tu jeho,Boží,lásku. Už ji znám. Pokora je přijmout Boží hojnost.Na sto procent. Vše co dělám,co cítím, co hodnotím hodnotí můj rozum,mé city, mé Já, ale láska je ČISTÁ. Nezná to a neumí to. Zrovna jsem slyšel písničku Jarka Nohavicu. JSI HRDINA A NÉÉ DEZERTÉR. Jsi hrdina a né dezertér. MY SE CÍTÍME DEZERTÉREM, a proto se uzavřeme před vším,před sebou.před... láskou boží. Jenom já jsem dokázal při pohledu do jeho očí si pokorně přiznat, že jsem hrdina.Nikdo jiný vám to nemůže říct. To je pokora. Přijmout Boží požehnání,Boží hojnost.Bůh mne miluje. Znáte to heslo: Koho Bůh miluje,toho navštěvuje. Vše je skrze jeho hojnost. Haiti i narození nového človíčka.Pokorně to přijímám. Jen naše ego hodnotí,zaujímá stanovisko,dokáže se ptát PROČ ...JAK...
Když stojíte a vnímáte energii ( lásku ) ,pokorně, bez myšlenek,bez ega, nic nehodnotíte,na nic se neptáte. POKORA JE TO PŘIJMOUT. Dnes jsem blažený, po tolika letech už mne nic nebolí...Šaman
VŠECHNO, CO CHCI SE STANE.
ZA VŠE MŮŽU JÁ.
Pamatujete, ted mi to dává smysl!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 3:18 pm    Předmět: Jéje Citovat

Tak to je moc hezký, mohl bys to publikovat v nějakém časopise..Důležité je, JAK jsi dosáhl takového zážitku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
AROHOJ
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.2. 2011
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 11:48 pm    Předmět: Citovat

Namasté
Blahopřeju,že můžeš nyní vždy naořed dávat-rozdávat a pak dostaneš
co tvoje duše potřebuje.
Je to Světlo lásky,pravda,mír a životní radost,
AROHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2011 8:54 pm    Předmět: Citovat

Arohoji děkuji.Nemusíš vědět proč.věz že mi dnes stejně jako přesně před rokem došlo,že jsem si to psal sám pro sebe.Jen jsem to potřeboval doručit v pravý čas.A ty a přesně před rokem Rigi jste mi to doručili.Nechodím do archívu,nevím ani jak,ale děkuji vám oběma.Ale vím,že je to určené pro nás všechny.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
punkt
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 30.10. 2006
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2011 9:45 pm    Předmět: Jožkovi Citovat

Ahoj Jožko,

zdravím Tě a děkuju za zprávu! Já taky procházím dalším životním rozcestím a na hranici čtyřicítky bilancuju a balancuju. Nechci se opakovat, tak jen že Tě zase někdy rád uvidím a jak říkal Miles Davis, všechno je jenom otázka správnýho načasování Wink Krásné dny Tobě a Všem! Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 10:18 am    Předmět: Citovat

I já tě Petře rád zase uvidím.
I já ted hodně zažívám,jako všichni v tuto dobu,soud,nová partnerka,nová práce,pospíchám a vše nejde jak chci,jsem k sobě moc náročný...atd,atd a přesto,když čtu znovu tato slova,pokorně skloním hlavu a tečou mi slzy..

Když stojíte a vnímáte energii ( lásku ) ,pokorně, bez myšlenek,bez ega, nic nehodnotíte,na nic se neptáte. POKORA JE TO PŘIJMOUT. Dnes jsem blažený, po tolika letech už mne nic nebolí...Šaman
VŠECHNO, CO CHCI SE STANE.
ZA VŠE MŮŽU JÁ.
Miluji vás děcka,Petře
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 7:15 pm    Předmět: Citovat

Namasté, Šamane,
teď, když jsi dosáhl Božího požehnání a hojnosti bys mi konečně mohl zaplatit co mi dlužíš z loňska, kdy jsi přesně před rokem utekl od ženské po operaci, Ty hrdino. Také bys si již konečně mohl změnit adresu, aby mi sem nechodily Tvoje dluhy. Doufám, že ta Tvoje partnerka pro to bude mít pochopení když mi vrátíš konečně co zde dlužíš. Dokonce i Bible říká - Neodejdeš odsud, dokud nezaplatíš do posledního haléře. A já ani moje dcera se s Tebou již v tomto ani dalším životě potkat nechceme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 11:35 pm    Předmět: x Citovat

Miwa: ty jsi vážně moc statečná žena. Znám sice jen zlomek tvé rodinné historie, ale držím ti palce, aby bylo jen líp a líp!!!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 373

PříspěvekZaslal: po červen 20, 2011 4:37 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.
Hodně často slyším,že kdyby byl Bůh,nedovolil by,aby byli války,neštěstí….a kde je naše svobodná vůle.Víme,že se rodíme s plánem,co se chceme naučit.A taky to dostaneme.Dokud se to netýká nás,tak to všichni chápeme.Víme že když v tomto životě něco nepřijmu,budu odmítat.tak v příštím životě si to prožiju.Když odmítám potrat,tak v příštím životě budu tratit(potrácet) tak dlouho,než to přijmu.Proč,když se stane něco negativního z našeho pohledu,tak tohle neplatí?
Zkuste to jako já.Stačí tak málo.Podívat se na náš život z nadhledu.VYSTOUPAT NAHORU A DÍVAT SE DOLŮ NA TENTO SVĚT.Na toto divadlo.Vzpomněl jsem si,že už jednou jsem vystoupil z kola inkarnací.A stačilo tak málo.Pochopit,že hrajeme jen divadlo.Sobě a druhým.Jsme jen loutky a někdo nás vodí na provázku.Náš hybatel,loutkoherec je náš anděl strážný.Stačí,když vystoupíte ze hry a podíváte se na toto divadlo jako divák.Nezaujatý,z výšky.A v tu chvíli uvidíte,že každý z nás má své světýlko,někteří jich mají i více průvodců.Oni vidí jiná světýlka jiných lidí a vedou nás za světlem,které nás má zrovna učit.Vidí světlo člověka,řidiče,který se právě blíží velkou rychlostí a proto nás přivede na křižovatku,protože máme právě ted zemřít,nebo být vážně zraněn.Jeho světýlko zase jako by nás volalo,potřebuji tvoji obět,mám se to zrovna ted naučit.Nebo nás vede mezi ostatními světýlky a jen občas za námi přijde jiné světýlko a mi ho učíme,něco mu dáme.Vlastně každé světlo,které jsme kdy v životě potkali,byt se jen míjíme na chodníku,není náhoda.Ale…tyto světýlka mají všichni,kdo má své vyšší já.To znamená každý tvor,každý kámen.Vzpomínáte,jak jsem vám nedávno říkal,že naše země má své vyšší já,své světýlko,průvodce,každý anděl má své světýlko( skutečně vidím u každého, nad ním, bílé světlo )to znamená,že i anděl é vody mají své světlo.A pak stačí,když světlo země začne vysílat:Udělám zemětřesení,kdo ho chcete zažít přijděte tama a tam v tolik a v tolik hodin.Moje,vaše světlo to vnímá a dovede nás tam.Ale andělé vody se přidají a řeknou,my vám dáme tsunami přijděte v tolik a v tolik tam a tam.A kdo to má zažít,tak uposlechne a přijde tam.Je jedno,jsetli jeden člověk se svým světýlkem,dítě či stařík a nebo sto tisíc světýlek.Má to tak být,a oni to chtějí zažít.TAK PROČ SE DIVÍME,ŽE TO BŮH DOPUSTIL. My sami si to přejeme.Pak stačí jeden vůdce,autorita,který má kolem sbe více světel,aby dokázali přesvědčit,uchlácholit jeho duši,aby dala ostatním co chtějí.A on vyšle poselství.Jsem vůdce a dám vám válku.A kdo chce,se narodil do té doby a jde válčit.Kdo nechce,tak volání neuposlechne.Tak kdo za to může.Bůh?? a nebo já sám jsem si to vybral před narozením.Vzpomínám si,jak jste někteří právem nesouhlasili,když jsem hájil masového vraha.Vzpomínám si na jeden přiběh.Mladá američanka,snad 17 let, jela do kanady stopem.Ujela tisíce mil,asi 1700 mil,a stopla masového vraha a ten jí do 1 hod. zabil.Byla jedna z jeho obětí.Jedna ze 16.Tehdy jejzničená matka řekla novinářům,PROČ M U S E L A JET TAK DALEKO,ABY ZEMŘELA…MUSELA,ano musela jet a učit se z jeho světla.Měli to napsané už před narozením.
Je to osvobozující,vědět,že vše,co jsem udělal a udělalm je správné.Stačí jen převzít zodpovědnost za vše a za nic se neodsuzovat.Jen se učit a doufat,že dokáži na 100% přijmout Boží zákony a pak pochopím,uvidím své světlo a světla jiných a vystoupím z kola osudu.
Každý potkáme svého mistra.A když zrovna není po ruce tak si napíšeme dopis a třeba za rok nebo za dva si ho přečteme a něco nám dojde a v hlavě se rozsvítí světýlko…DĚKUJI VÁM DĚCKA MOJE.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund