Fórum - Zobrazit téma - Reiki pro Evika - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· akce
· Akce_Reiki
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

     Návštěvnost

Statistiky pro Reikiwebík


Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki pro Evika
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki pro Evika
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 5:55 pm    Předmět: Citovat

Sadhana napsal:
Ahoj Evi je moc dobře,že jsi už relativně v pořádku.Jen mě mrzí,že se neznáme osobně.Když čtu všechny ty odpovědi a příspěvky mám dojem,že se všichni navzájem moc dobře znáte a víte o sobě spoustu věcí.


Milá Sadhano, už jsem tohle psala na starém vlákně a napíšu to i sem:

,, A krásné na tom je, že některé své přátele jsem nikdy neviděla a možná ani neuvidím. Přesto vím, že tu budou vždy pro mě, zrovna tak, jako já pro ně. Je to o tom vědomí, že o sobě víme. "

Proč jsi se připojila k posílání energie pro mě ? Vždyť mě vůbec neznáš, nevíš, jaká jsem, psát si sem může každý co chce, můžu něco jiného psát, něco jiného myslet. Můžu se přetvařovat. Nikdy jsi mě neviděla, nikdy jsme se nesetkali v jediné diskuzi. Přesto jsi mi posílala lásku a já jí přijímala. A za to Ti děkuji. Ještě si myslíš, že je tolik důležité se znát osobně ?

Citace:
Srazy máte většinou dost daleko od mého bydliště a tak se jich nemůžu zůčasnit jako ostatní.Kdybys o někom věděla v okolí Třebíče byla bych ráda.Přeju hodně sil které potřebuješ k rekonvalescenci. Smile

Možná by nebylo špatné, kdybys zkusila něco zorganizovat sama. Nedaleko je Jihlava, Havlíčkův Brod, Telč...snad se tam někdo najde Wink . Držím palce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 6:51 pm    Předmět: Citovat

Nejdřív chci říct, že pro své uzdravení jsem dělala všechno, co bylo v mých silách. Věřila jsem tomu, že k té operaci nebude muset dojít. . Používala jsem reiki, zkoušela jsem vizualizaci, prosvětlovala jsem to, zkoušela jsem psychochirurgii, dostala jsem od Polgary křišťál, se kterým jsem pracovala, andílka zdraví od Blanky, energii na dálku, psychickou podporu od kamarádů, pila jsem třezalku, byla jsem na reflexní terapii. Používala, jsem pozitivní myšlení, chtěla jsem využít sílu myšlenky. Stále jsem si říkala, že ten prevít musí zmizet a když ne zmizet, tak musí zůstat stejně velký a nezvětšit se.
Což se také stalo. On se nezmenšil, ale také nezvětšil. Tak jsem si to přála. Ale bohužel problémy mi způsoboval stále stejné, nebo stupňující se.
Velice mi pomohla precizně vypracovaná terapie Sunnyiho a Lenky. To už jsem věděla, že po fyzické stránce jsem prohrála, ale jejich terapie mi nesmírně pomohla a stále pomáhá vyrovnat se s duchovní příčinou.
Díky mému problému jsem se cítila unavená, přidal se k tomu pocit viny, že nejsem schopná dělat to, co bych chtěla a měla.
Měla jsem pocit beznaděje, selhání...proč jsem to nedokázala, když jsem svému uzdravení tolik věřila ???
A zase mi pomohla slova mého milého učitele:
,,Nemůžeme vždy všechno zvládnout sami. To, že pomáháme neznamená, že si nemáme nechat pomoct od jiných."
Přestala jsem to brát jako prohru, ale naopak jako nutnost, podstoupit hysterektomii, pokud budu chtít zase normálně pracovat, fungovat a radovat se ze života.
Nepíše se mi to lehce, ale nechci, aby si někdo myslel, že jsem pouze pasivně přijímala Vaší láskyplnou energii Rolling Eyes .
Dnes končím, nechci unavovat dlouhým psaním.
E.

Zipe, vidím Tě tu přihlášeného Wink . Také Ti moc děkuji a až tě zase budou bolet kyčle, písni a něco s tím provedeme, jo ? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Sadhana
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 3:24 pm    Předmět: Citovat

Moc děkuji za krásná slova a máš pravdu,že není důležité se znát osobně.Když čtu tvoje příspěvky tak z nich cítím neuvěřitelě pozitivní energii a myslím kdybys byla zlý člověk tak tohle bych určitě necítila.Mám 2 stupeň USUI REIKI teprve 2 roky, takže se zatím pořád učím . Je to fajn pocit když zjistím něco nového a nebo když se mi podaří někomu předat reiki a on se pak cítí dobře,nebo když si dávám reiki před spaním a nádherně usnu ani nevím jak. Pokud tě to bude zajímat já byla na hysterektomii v roce 2000 a moc mi pomohli BACHOVKY. Tenkrát jsem se s tím seznámila na jedné přednášce v lázních a pak si tady v Třebíči vyhledala paní která s nimi pracovala a také SU-JOK kdy jsem si lepila v určitou hodinu na různá místa na rukou nebo nohou různý semínka a ono to skvěle fungovalo. Do dneška to používám když si potřebuju pomoct od nějaké bolesti ap.Tak ti přeju hodně sil k zvládání nynější situace. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 9:24 pm    Předmět: Citovat

Sadhana napsal:
Mám 2 stupeň USUI REIKI teprve 2 roky, takže se zatím pořád učím .

Ahoj Very Happy , já mám druhý stupeň teprve půl roku.

Citace:
Pokud tě to bude zajímat já byla na hysterektomii v roce 2000 a moc mi pomohli BACHOVKY.

Mě zase nejvíc pomohla ta podpora, kterou zorganizoval RoSo. Snad tím víc, že jsem to vůbec netušila, nečekala...Rolling Eyes
Citace:
Tak ti přeju hodně sil k zvládání nynější situace. Smile

Děkuji Sadhano. Dlouho jsem se necítila tak dobře, jako teď. Právě dnes jsem ráno zkoušela novou meditaci s křišťálem, který mi darovala Stánička (Polgara ). Úplně poprvé jsem při meditaci ,,viděla " ohromnou skálu, jak se ode mě rychle vzdaluje. To byl ten pomyslný balvan, který jsem sebou vláčela skoro rok a teď jsem se ho zbavila.

Ve stejný den ( na srazíku v Praze ) jsem ještě dostala od Blanky krásného andělíčka zdraví. Dnes odpoledne ke mě šel můj čtyřletý vnouček a strašně plakal. Když jsem se ho zeptala, proč pláče, řekl, že rozbil toho andělíčka. Brzy se mi ho podařilo uklidnit tím, že každý někdy něco rozbije. A že když to neudělal schválně, že se přeci na něj nezlobím.
Pro sebe jsem si řekla, že je to snad taková symbolická tečka. Dostala jsem ho pro vyřešení problému. Problém je vyřešen - andělíčka pro tentokrát už nepotřebuji.

Byla to dnes taková zajímavá souhra náhod. Tečka za minulostí. A já také dělám tečku za tímto vláknem. Všem Vám děkuji. A také těm, kteří mi poslali mail a nebo SZ . Své pocity jsem si původně chtěla zapisovat. Ale není potřeba. Mám je napevno uložené v sobě. Děkuji.

Eva

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
polgara1
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 10:39 pm    Předmět: Citovat

Mám velkou radost Eviku. Ať se ti i nadále daří Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 11:28 pm    Předmět: Citovat

Pěkně,Evi,pěkně,mám radost.Držím palce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 3733

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 10:22 am    Předmět: x Citovat

Laughing
Ještě bych k tématu upozornila na jednu moc a moc důležitou věc, která by neměla zapadnout.

Evička jako děvče pilné a šikovné, udělala pro své uzdravení maximum, uzdravit se chtěla a přesto to nevyšlo tak, jak toužila a představovala si.
Nebudu rozebírat příčiny, co se tím měla naučit nebo jiné filozofické teorie.

Chci tím říct jednu velice důležitou informaci pro každou praxi: že i když se snažíme jak nejvíc to jde, tak nikde není zaručen úspěch. Žádná metoda není 100 % úspěšná a kdo něco takového slibuje, tak není fér vůči svým klientům. Prostě jsou důvody, které my neznáme, proč se přes veškerou snahu nedaří.
Sliby zázraků na počkání jsou otázkou reklamy a svědomí toho, kdo se takto prezentuje.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 11:42 pm    Předmět: Citovat

Evičko,
vím, že už píšu za tebou udělanou "pomyslnou tečkou", ale musím ti napsat, že jsi užasný, báječný a silný člověk. Beru si z tebe příklad. Wink

Naživo jsme se viděly jenom jednou, ale mám tě skrz ty tvoje písmenka moc ráda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 2051

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 10:01 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:

Ve stejný den ( na srazíku v Praze ) jsem ještě dostala od Blanky krásného andělíčka zdraví. Dnes odpoledne ke mě šel můj čtyřletý vnouček a strašně plakal. Když jsem se ho zeptala, proč pláče, řekl, že rozbil toho andělíčka. Brzy se mi ho podařilo uklidnit tím, že každý někdy něco rozbije. A že když to neudělal schválně, že se přeci na něj nezlobím.
Pro sebe jsem si řekla, že je to snad taková symbolická tečka. Dostala jsem ho pro vyřešení problému. Problém je vyřešen - andělíčka pro tentokrát už nepotřebuji.


Mám pořád takový pocit, že ten andělíček zdraví tam je stále! Blanka nedarovala jen tu fyzickou sošku, která je rozbitá, ale to přání ochrany ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 7:15 pm    Předmět: Citovat

Lendulka napsal:
Beru si z tebe příklad. Wink


Jejda Lendulko, tak to si neber Wink .Zrovna za týden se chystám porušit zákon. A sice chci jít aspoň na hodinku na sraz, který máme po 30 ti letech. Mimo vycházky, samozřejmě ! Ale už cítím, že to nebude jenom hodinka...Jsem strašně zvědavá na ty báby a dědky .

Když jsem řekla spolužačce, že se pokusím na chvíli přijít, tak mi řekla: ,,Vím, že přijdeš, já Tě znám. Vždycky jsi byla pro každou špatnost Very Happy ." A měla pravdu.
Zrovna ona mě naučila v 17 ti kouřit. Možná, že bych jí to já teď na oplátku mohla odnaučit...Kdyby chtěla Very Happy .
Citace:
Naživo jsme se viděly jenom jednou

No, napodruhé to dopadne určitě líp Rolling Eyes . Často na to myslím...ale už vím, proč to dopadlo tak, jak to dopadlo Wink . A těším se na Tebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 584

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 12:47 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:
A sice chci jít aspoň na hodinku na sraz, který máme po 30 ti letech.


My máme sraz za 3 týdny po 25ti..............Je to sice 100 km odsud, ale nemůžu tam přece chybět. Wink

Evik napsal:

Zrovna ona mě naučila v 17 ti kouřit. Možná, že bych jí to já teď na oplátku mohla odnaučit...Kdyby chtěla Very Happy .


Já bych chtěla.



Evik napsal:
Často na to myslím...ale už vím, proč to dopadlo tak, jak to dopadlo Wink . A těším se na Tebe.


Tak to mě zajímá, na co jsi přišla. A taky se těším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 3:59 pm    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:
Evik napsal:

Ve stejný den ( na srazíku v Praze ) jsem ještě dostala od Blanky krásného andělíčka zdraví. Dnes odpoledne ke mě šel můj čtyřletý vnouček a strašně plakal. Když jsem se ho zeptala, proč pláče, řekl, že rozbil toho andělíčka. Brzy se mi ho podařilo uklidnit tím, že každý někdy něco rozbije. A že když to neudělal schválně, že se přeci na něj nezlobím.
Pro sebe jsem si řekla, že je to snad taková symbolická tečka. Dostala jsem ho pro vyřešení problému. Problém je vyřešen - andělíčka pro tentokrát už nepotřebuji.


Mám pořád takový pocit, že ten andělíček zdraví tam je stále! Blanka nedarovala jen tu fyzickou sošku, která je rozbitá, ale to přání ochrany ...


No, ono se to tak logicky nabízí. Ale...cituji Blankas:

Citace:
Když jsem se nad tím zamyslela, tak já když jsem ho kupovala pro tebe, tak jsem se rozhodovala mezi spirituálním-fialovým/který byl taky moc krásný/ a mezi tím zeleným-nazvaným pro zdraví.

A vybrala jsem ti zelený, protože jsem si říkala, že je pro zdraví a mohl by ti pomoci s tím konkrétním problémem.

Takže možná, že už jsem mu dala program při koupi...kdoví, jak to funguje.....a i když jsem ho očisťovala od energií(z výroby, balení, obchodu..) tak jsem asi někde vzadu měla pořád spuštěno "vyléčení pro Evu ohledně toho problému".
Takže se docela kloním k tvému vysvětlení....


Jsem ráda Blanko, že jsi mi to potvrdila. Že jsem to vnímala správně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 1845

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 4:19 pm    Předmět: Citovat

A poslední věc, kterou sem píšu a kterou jsem si uvědomila až dodatečně včera večer. Je to citace z poděkování Rikimu, ale patří to všem.
Citace:
To posílání bylo úžasné. Úžasná solidarita. Jsem ráda, že jsem to mohla zažít. Děkuju.


Ona je opravdu nemoc jako dar. A já měla to štěstí, si všechny pocity zažít, prožít..., ty přívaly energie...komu se to poštěstí ? Takže projevuji vděčnost i té své nemoci, která mě tak neskutečně obohatila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund